این که خودتان را یک مسافر فصلی بدانید یا از تعطیلات گاه به گاه لذت ببرید ، داشتن یک مجموعه چمدان با کیفیت یک ضرورت است. از کیسه های حمل تا چمدان های بزرگ و هر نوع چمدان در بین ، داشتن چمدان مناسب می تواند به شما کمک کند از هر سفر بهترین استفاده را ببرید.

هنوز هم با وجود بسیاری از مارک های چمدان و سبک چمدان های موجود در بازار ، خرید یک ست جدید می تواند کمی دلهره آور به نظر برسد. اگر حتی در آینده نزدیک به فکر خرید یک قطعه چمدان جدید هستید ، می خواهید بدانید که چه چیزی را جستجو کنید تا بتوانید با چمدانی که متناسب با نیازها ، سبک و بودجه شما باشد ، تمام شود. از آنجا ، می توانید سال ها بعد از استفاده از چمدان جدید خود لذت ببرید.

فروش چمدان
علائمی را که به چمدان جدید احتیاج دارید ، نشان می دهد
اگر قبلاً مجموعه چمدان هایی دارید که سال هاست از آن استفاده می کنید ، ممکن است فکر کردن برای تعویض آن به نظر برسد. در عین حال ، هنگامی که چمدان های قدیمی را حمل می کنید که دیگر نیازهای شما را برآورده نمی کنند ، در نتیجه تعطیلات شما متحمل می شود. به عنوان مثال ، چمدان های فرسوده و فرسوده در هنگام حمل در فرودگاه بیشتر مستعد آسیب هستند.

مطمئن نیستید که چمدان شما به تعویض نیاز دارد؟ چند علائم هشدار دهنده برای تماشا وجود دارد.

فروشگاه CHESTER
این دیگر کاربردی نیست
اگر چمدان شما با گذشت زمان از نظر جسمی فرسوده شده است ، مطمئناً می خواهید آن را جایگزین کنید. شاید اشکهایی روی بوم چمدان دستمال شما وجود داشته باشد یا شاید برخی از محفظه های زیپ روی حمل شما آسیب دیده باشد. در هر صورت ، شما لیاقت یک کیف کاملاً دست نخورده و کاربردی برای سفرهای خود را دارید.

برخی از مسائل جزئی ممکن است قادر به تعمیر باشند ، مانند یک زیپ شکسته. اگر این مورد وجود داشته باشد ممکن است بخواهید کیف خود را بررسی کنید یا ببینید. با این حال ، مسائل مهم تر مانند خیمه ها و اشک ها احتمالاً جایگزینی کامل را تضمین می کنند. آخرین موردی که شما نیاز دارید این است که یک پارچه در کیف شما کنترل شود تا وسایل گمشده شما به وجود بیاید یا یک زیپ خراب شکسته شود تا شما را در انتخاب سفرهای خود مستعد ابتلا به خرید جیب کند. به عبارت ساده تر ، اگر کیف شما به حدی آسیب دیده است که نمی توان آن را به راحتی تعمیر کرد ، زمان تعویض آن است.

این به شما پول می پردازد
اگر چمدان های قدیمی تری دارید ، شانس خوبی وجود دارد که با کمک هزینه های فرودگاه امروز مطابقت نداشته باشد. این به خصوص در مورد چمدان های حمل بار احتمال دارد ، میزان هزینه های آن می تواند از یک شرکت هواپیمایی به دیگری متفاوت باشد. در اکثر موارد ، کیسه های بررسی شده نباید از اندازه اندازه 62 اینچ خطی بیشتر باشند – بنابراین اگر چمدان فعلی شما بزرگتر است ، در واقع می تواند در سفرهایتان به شکل هزینه اضافی / بزرگ چمدان هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.

همین امر در مورد وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ نیز قابل استفاده است و نمی توان آنها را به راحتی در سطل های سربار نگهداری کرد. شما ممکن است در نتیجه نیاز داشته باشید که به جای آن حمل و نقل خود را بررسی کنید (و هزینه های قابل پرداخت را پرداخت کنید). اگر این اتفاق در هنگام مسافرت برای شما رخ داده است ، ممکن است زمان آن باشد که چمدان خود را به برخی از مواردی که مطابق با الزامات اندازه امروز هواپیمایی هستند ، ارتقا دهید .

این نیازهای بسته بندی شما را برآورده نمی کند
آیا زمان تحویل سفر برای سفر فرا می رسد ، آیا خود را از کمبود فضای ذخیره سازی یا سایر ویژگی های ارائه شده توسط چمدان فعلی خود ناامید می کنید؟ اگر چنین است ، آن وقت است که فکر می کنید خود را با یک مجموعه جدید چمدان درمان کنید. چمدان مناسب باید به شما در به حداکثر رساندن مقداری که قادر به بسته بندی در هنگام نگه داشتن خود هستید کمک کنید ، اما اگر چمدان فعلی شما در محفظه های ذخیره سازی و سایر ویژگی ها فاقد زندگی شما باشد ، زندگی شما را آسانتر می کند ، در صورت تو سفر می کنی.

سبک آن قدیمی است
این الگوی “مرسوم” مد که شما هنگام خرید مجموعه چمدان فعلی خود دوست داشتید ، ممکن است تاکنون خسته کننده یا منسوخ تلقی شود. اگر این مورد باشد ، و اگر هر بار که سفر می کنید از چمدان خود خجالت می کشید ، قطعاً زمان ارتقاء آن است. هنگام مسافرت ، وقت زیادی را با چمدان خود (مخصوصاً در فرودگاه) می بینید ، بنابراین مطمئن شوید که می توانید با آنچه که حمل می کنید ، احساس اطمینان و شیک داشته باشید. این بار ممکن است بخواهید سبک چمدانی را انتخاب کنید که بی انتها و کلاسیک تر باشد. به این ترتیب ، دیگر نیازی نیست که نگران این باشید که از سبک خارج شود و نیاز به جایگزینی مجدد داشته باشد.

چرا به یک مجموعه چمدان با کیفیت نیاز دارید
هنگام خرید چمدان مناسب ، به راحتی باید چندین سال طول بکشد. البته طول عمر شما بستگی به این دارد که چند مرتبه سفر می کنید و سفرتان چقدر سخت است. همانطور که در حال خرید یک مجموعه چمدان جدید هستید ، انتخاب یک مجموعه با کیفیت باعث می شود بیشترین طول عمر ممکن را از چمدان دریافت کنید و بنابراین بیشترین استفاده را برای پول خود داشته باشید.

روش های بسیار دیگری وجود دارد که مجموعه چمدان های با کیفیت می توانند زندگی شما (و به طور مشخص تر سفرهای شما) را بسیار راحت تر و لذت بخش تر کنند.

راهنمای خرید چمدان 2020
هنگامی که شما فقط به هتل خود را پس از یک پرواز طولانی حل و فصل، آخرین چیزی که شما می خواهید این است که به زیر و رو از طریق چمدان خود را برای پیدا کردن خود لوازم آرایش ، شارژر تلفن، و یا ملزومات دیگر. چمدان مناسب باید ساماندهی را برای شما آسان کند تا بدانید که دقیقاً همه چیز کجاست. در حالت ایده آل ، این بدان معنی است که چمدان شما با محفظه های زیادی در انبار برای مواردی مانند وسایل توالت ، الکترونیک ، لوازم جانبی و حتی کفش تهیه می شود. هنگامی که وسایل شما به طور منظم ساماندهی می شوند ، می توانید از سفرهایی که استراحت می کنید ، از استرس کمتری برخوردار شوید.

بهینه سازی فضا
همه چمدان ها برابر نیستند. حتی چمدان هایی که ابعاد دقیقاً یکسان دارند ، از نظر میزان ذخیره آنها می توانند متفاوت باشند. دلیل این است که برخی از چمدان ها صرفاً با بهینه سازی فضا در ذهن طراحی شده اند ، در حالی که برخی از آنها نیست. چمدان مناسب به شما کمک می کند تا بتوانید همه چیزهایی را که برای سفر خود نیاز دارید در کمترین بسته ممکن ممکن کنید و در عین حال کمی از اتاق را برای شما فراهم کنید تا چند سوغات را به خانه خود بیاورید.

از متعلقات خود محافظت کنید
چمدان های قدیمی با زیپ های شلوغ و سایر آسیب های جسمی می توانند وسایل شما را در معرض خطر قرار دهند. این امر به ویژه در مورد چمدان های بررسی شده صادق است ، که اغلب با نهایت مراقبت توسط کارکنان چمدان های فرودگاه انجام نمی شود. چمدان مناسب باید به اندازه کافی بادوام باشد که حتی در برابر سخت ترین دست زدن ها نیز مقاومت کند و ویژگی های امنیتی را ارائه دهد که شما را از سرقت و جیب های بلند در حین سفر محافظت می کند.

به عنوان مثال ، چمدان هایی را با کشش فشرده YYK در نظر بگیرید که به نظر می رسد با دوام ترین موجود است. همچنین ممکن است برخی از چمدان ها برای امنیت بیشتر با قفل های تأیید شده TSA همراه شوند.

آسانتر شوید
چمدان های امروزی با توجه به مسافرت مکرر در ذهن شما طراحی شده است. در نتیجه ، می فهمید که چمدان های با کیفیت برای سفرهای تجاری ، مسافرت با مسافرت را نه تنها در فرودگاه بلکه آسان تر می توانید به مقصد خود نیز آسان کنید. امکاناتی از قبیل دسته های تلسکوپی ، چرخ های چمدانی بدون چرخش و تسمه های شانه ارگونومیک می تواند تفاوت زیادی در حمل و نقل چمدان از نقطه A تا نقطه B ایجاد کند. ترمینال فرودگاه یا در یک مترو شلوغ در مقصد شما.

انواع مختلف چمدان برای در نظر گرفتن
از آنجا که خرید چمدان های جدید را شروع می کنید ، یکی از اولین مواردی که به احتمال زیاد متوجه می شوید این است که انواع مختلف چمدان در دسترس است. تعداد زیاد انتخاب می تواند روند کار را به نظر بی نظیر برساند ، اما اینگونه نیست. با درک انواع اصلی چمدان و گزینه های موجود برای هر نوع ، و همچنین مزایا و اشکالات احتمالی هر یک ، در نهایت می توانید تعیین کنید که کدام نوع چمدان برای نیازهای مسافرتی شما مناسب ترین است.

فروشگاه CHESTER
حمل توشه
هنگام پرواز ، تقریباً تمام شرکتهای هواپیمایی به شما امکان می دهند حداقل یک کیسه حمل را با خود به همراه داشته باشید. این کیسه ای است که لازم نیست آن را چک کنید و قادر هستید در طول پرواز خود را با شما داشته باشد. این کیسه ها از نظر اندازه کوچکتر هستند و برای حمل برخی وسایل ضروری که نمی خواهید در آن قسمت کنید مانند دستگاه های الکترونیکی ، شارژرها و داروهای تجویز شده عالی هستند.

خطوط هوایی می توانند در میزان هزینه های حمل و نقل خود ، به ویژه در مورد اندازه و وزن مجاز ، متفاوت باشند. با این حال ، بیشتر خطوط هوایی اصلی اجازه حمل را با ابعاد حداکثر 22 ″ 22 ″ 22 x 9 allow را می دهند . این اندازه گیری ها به طور معمول شامل هر چرخ ، دسته ، یا سایر لوازم جانبی روی کیسه خود هستند.

کیف های حمل در سبک های مختلفی از جمله کوله پشتی ، کیف دوفل و حتی چمدان های غلتکی کوچک ارائه می شوند. نکته اصلی که باید هنگام انتخاب یک کیف حمل ، به خاطر داشته باشید این است که برای مطابقت با مقررات هواپیمایی برای اندازه حمل باید به اندازه کافی کوچک باشد و حمل و نقل آن به راحتی امکان پذیر است. یک کیف قابل حمل بزرگ نیز از محفظه های ذخیره سازی عملی زیادی برخوردار است و به اندازه کافی سبک می باشد تا در صورت لزوم به راحتی در سطل سربار جای گیرد.

حمل چمدان همچنین می تواند یک هدف دوگانه باشد که یک بار سفر به مقصد شما باشد. به عنوان مثال ، اگر می دانید بیشتر روز از اتاق هتل خود دور خواهید بود ، می توانید از لوازم جانبی خود برای تغییر لباس و موارد ضروری مانند شارژر تلفن و دئودورانت استفاده کنید.

کیف های شخصی
علاوه بر یک کیسه حمل استاندارد ، بیشتر خطوط هوایی به مسافران اجازه می دهد تا یک مورد شخصی را نیز در هواپیما بیاورند. کیف شخصی کوچکتر از یک کالسکه معمولی است و معمولاً برابر با کیفی ، کیف دستی ، کیف یا کیف لپ تاپ است. این یک نوع چمدان عالی برای ذخیره وسایلی است که می دانید در هواپیما مانند تلفن ، اسنک ها ، داروهای تجویزی و شارژرها به آنها دسترسی دارید.

چمدان های شخصی باید به اندازه کافی کوچک باشند که بتوان در هنگام پرواز در زیر صندلی جلوی شما قرار گرفت. در اکثر موارد ، خطوط هوایی محدودیت اندازه ارسال شده برای موارد شخصی را ندارند ، اما برخی این کار را می کنند منطقی است که به دنبال چمدان برای سفرهای بین المللی باشید .

چمدان چک شده
شاید مهمترین خرید چمدانی که خریداری خواهید کرد ، چمدان چک شده شما باشد ، همان چیزی است که برای بسته بندی بیشتر وسایل خود استفاده خواهید کرد. تمام شرکت های هواپیمایی در مورد اینکه چقدر می توانید چمدان ها را بررسی کنید و ابعاد اندازه / وزن آن محدودیت داشته باشد ، محدودیت هایی دارند ، بنابراین مطمئناً هنگام خرید می خواهید این موارد را در ذهن داشته باشید. در بیشتر موارد ، به نظر می رسد 62 اینچ خطی استاندارد صنعت اندازه گیری چمدان ها است. این اندازه گیری باید شامل هر دسته ، چرخ یا سایر لوازم جانبی موجود در کیف شما باشد.

چمدان چک شده در طیف گسترده ای از گزینه ها قرار دارد. چمدان هایی که دارای دسته و چرخ های تلسکوپی هستند به دلیل سهولت در مانور بودن از محبوب ترین آنها هستند. این چمدان های نورد در هر دو گزینه سخت و نرم قرار می گیرند. با این وجود ، به دلیل دوام اضافه شده ، سخت دستی به دلیل دوام بیشتر بهترین انتخاب برای چمدان های چک شده است.

درباره مجموعه چمدان چطور؟
اگر در حال خرید چمدان هستید و به دنبال بدست آوردن بهترین ارزش برای پول خود هستید ، شاید به جای خرید تکه های چمدان به صورت جداگانه ، به دنبال خرید یک مجموعه چمدان باشید. یک مجموعه چمدان به طور کلی حداقل یک چمدان بزرگتر را در اختیار شما قرار می دهد تا از آن به عنوان یک کیسه چک شده ، یک کیف حمل و یا حتی یک کیف شخصی استفاده شود. آنچه در مجموعه چمدان ها قرار دارد می تواند در یک شرکت دیگر متفاوت باشد ، اما می توانید با خرید یک مجموعه کامل یک پنی زیبا صرفه جویی کنید و از اضافه شدن وسایل تطبیق / هماهنگی لذت ببرید.

در هنگام خرید چمدان چه چیزی را در ذهن داشته باشید
اکنون که شما از انواع چمدان های موجود ایده بهتری دارید ، زمان آن است که خرید خود را شروع کنید. هنوز احساس غرق شدن دارید؟ با شروع خرید ، این نکات مهم را در خاطر داشته باشید و به کم کردن گزینه های خود کمک کرده و با اطمینان بیشتری خرید می کنید.

جایی که شما آن را ذخیره می کنید
اگر فضای ذخیره سازی در خانه شما محدود است ، از خرید چمدان از این نکته غافل نشوید. شما می خواهید مطمئن شوید که فضای ذخیره هر چمدان یا چمدان های دیگر را دارید ، یا اینکه در صورت عدم استفاده می توانید آن را در یک واحد ذخیره سازی قرار دهید. اگر فضای واقعاً محدود است ، اینجاست که انتخاب مجموعه چمدان می تواند مفید باشد. اغلب اوقات ، این مجموعه ها به گونه ای طراحی شده اند که می توان کیسه های کوچکتر را در داخل بزرگتر انبار کرد ، بنابراین در صورت استفاده نکردن چمدان ، مقدار فضای کمد را که می خواهید قربانی کنید ، کم می شود.

تنظیمات و الزامات اندازه
اگر به طور منظم سفر می کنید ، احتمالاً ایده خوبی در مورد فضای لازم برای بسته بندی وسایل مورد نیاز خود دارید. این نکته را در هنگام خرید چمدان های جدید به خاطر داشته باشید ، مطمئن شوید که چمدانی هایی را خریداری می کنید که به اندازه کافی بزرگ باشند تا بتوانید تمام وسایل خود را برای سفر در نظر بگیرید در حالی که هنوز جایی را برای ورود سوغات منزل خود دارید.

در عین حال ، هنگام خرید می خواهید محدودیت های اندازه هواپیمایی را نیز در نظر داشته باشید. چمدان های بزرگتر بدیهی است که تعداد بیشتری از آنها را ذخیره می کنند ، اما ممکن است خیلی زیاد باشند تا در برخی خطوط هوایی بدون پرداخت هزینه های بزرگ چمدان و سنگین وزن چک شوند. همین مورد در مورد چمدانی هایی که قصد استفاده از آنها را دارید به کار می رود. اگر کیسه برای قرار دادن در سطل سربار خیلی بزرگ است ، ممکن است شما مجبور شوید آن را چک کرده و هزینه های مربوط را بپردازید.

خرید چمدان بصورت آنلاین در اینجا می تواند مفید باشد زیرا شرکت های چمدان ابعاد دقیق هر کیسه ارسال شده برای شما را خواهند داشت. این باعث می شود دردسرهایی برای سنجش خود نجات پیدا کند و خرید را راحت تر کند.

سهولت تمیز کردن / مقاومت در برابر لکه
با گذشت زمان ، چمدان شما در حال جمع آوری برخی از غواص ها ، چاله ها و لکه ها است. این فقط بخشی از زندگی است که سفر می کنید. با این وجود ، انتخاب چمدان هایی که به راحتی تمیز یا مقاوم در برابر لکه ها و آسیب در دسترس هستند ، در درجه اول می تواند به طولانی تر شدن عمر چمدان و آسانتر کردن زندگی شما کمک کند.

به عنوان مثال هنگام خرید چمدان های چک شده ، انتخاب یک چمدان سفت و سخت می تواند عاقلانه باشد زیرا این کیف ها با سخت ترین رفتار انجام می شوند. یک کیسه سفت و سخت از مقاومت در برابر آسیب برخوردار خواهد بود و تمیز کردن آن نیز در صورت نیاز آسان خواهد بود. با بیشتر کیسه های سفت و سخت ، تمام کاری که باید انجام دهید پاک کردن قسمت بیرونی کیف برای از بین بردن لکه ها است. برای اسکاف های سرسخت ، پاک کن جادویی اغلب می تواند این ترفند را نیز انجام دهد.

مواد و دوام طولانی مدت
البته هنگام خرید چمدان جدید ، مطمئناً شما می خواهید که این امر تا سالهای زیادی ادامه یابد. اینجاست که ترسناک بودن در مورد انواع مواد مورد استفاده در چمدان شما ، این تفاوت را ایجاد می کند. بله ، ممکن است با انتخاب یک مجموعه چمدان ارزان قیمت و نرم که از بوم یا یک ماده مشابه ساخته شده است ، می توانید مقداری پول پس انداز کنید . و اگر مسافرت زیادی انجام نمی دهید ، شاید این بهترین گزینه برای شما باشد.

با این حال ، اگر واقعاً در حال خرید چمدانی هستید که دوام طولانی مدت را در ذهن داشته باشید ، می خواهید کمی نسبت به مواد مورد استفاده کمی دلپذیر باشید. به عنوان مثال ، در حالی که یک چمدان چرمی ممکن است زیبا به نظر برسد ، احتمالاً از نظر دوام هوشمندانه ترین تصمیم نیست ، زیرا چرم می تواند مستعد اشک و تغییر رنگ باشد.

دوام لوازم جانبی چمدان شما نیز مهم است. برای آرامش بیشتر به دنبال ویژگی هایی مانند بخیه تقویت شده ، زیپ YKK و مواردی از این دست باشید.

ظرفیت ذخیره سازی و محفظه ها
در پایان روز ، چمدان واقعاً به اندازه ظرفیت انبارش خوب است. اگر نتوانید همه چیز مورد نیازتان را در چمدان خود جا دهید و به راحتی آن را سامان دهید ، سفر شما لحظه ورود به مقصد خود با پای اشتباه پیاده می شود و در پیدا کردن چیزی که در چمدان خود بسته اید ، دچار مشکل خواهید شد.

در هنگام خرید ، در جستجوی چمدانی باشید که از بهترین فضای استفاده کنید. بعضی اوقات ، اگر از فضای عاقلانه استفاده نشود ، یک چمدان بزرگتر به اندازه یک چمدان کوچکتر نگه نخواهد داشت.

از نظر محفظه های ذخیره سازی ، به دنبال مواردی مانند جیب های زیپ خارجی باشید که دسترسی به ملزومات را در هنگام نیاز به آنها آسان تر می کند. داخل چمدان شما ، محفظه های ذخیره سازی ضد آب می توانند برای بسته بندی لباس شنا های مرطوب و بدون اینکه چیز دیگری در کیف شما خیس شود ، آماده باشند.

قابلیت مانور و ویژگیهای مفید
اگر مقدار کافی مسافر را انجام دهید ، احتمالاً در حمل و نقل چمدان خود در اطراف فرودگاه ها ، پایانه های مترو و فضاهای دیگر اقدام خواهید کرد. با توجه به این نکته ، مهم است که چمدانی را پیدا کنید که باعث راحتی هرچه بیشتر چمدان هایتان شود. یکی از بهترین ویژگی هایی که باید از نظر قابلیت مانور به دنبال آن باشید ، دسته های تلسکوپی و چرخ ها است که باعث می شود چمدان هایتان را به جای آن که به طور کامل حمل کنید ، پشت خود بچرخانید.

با این وجود همه چمدان های متحرک به یک اندازه ایجاد نمی شوند. برای حداکثر قدرت مانور ، به دنبال آنهایی باشید که چرخهای چرخش آزاد دارند و این باعث می شود که کیف شما را از هر جهت راحت و راحت بچرخانید. برای کیف های کوچکتر ، مانند وسایل حمل ، به دنبال ویژگی هایی مانند تسمه های شانه ارگونومیک خالی باشید.

اعتبار و ضمانت برند
با وجود بسیاری از مارک های چمدان در خارج ، دشوار است بدانید که با پول سخت درآمد خود به کدام اعتماد دارید. وجود دارد توشه برای مردان و توشه برای زنان تا زمان به مارک های توشه تحقیقات و چک کردن مشتری واقعی. این به شما کمک می کند تا درباره کیفیت محصولات و خدمات مشتری ارائه شده نیز ایده بهتری داشته باشید.

هنگام خرید چمدان ، همچنین ایده خوبی است که بدانید آیا شرکتی که در نظر دارید ، هر نوع ضمانت را با محصول خود ارائه می دهد یا خیر. خرید چمدانی که همراه با گارانتی باشد می تواند به شما آرامش و اطمینان بیشتری بخشد. فقط مطمئن شوید که دقیقاً آنچه را که در گارانتی چمدان وجود دارد ، درمورد مواردی که ممکن است در آن گنجانده نشده است ، پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال ، بسیاری از شرکت ها در برابر خسارت وارده از سوی دارندگان چمدان در فرودگاه ضمانت نخواهند کرد.

ویژگی های امنیتی برای محافظت از متعلقات شما
برخی از چمدان ها دارای ویژگی های امنیتی برای محافظت بهتر از وسایل شما مانند قفل چمدان هستند. اگر به دنبال چمدانی هستید که دارای قفل باشد ، مطمئن شوید که آنها از TSA تأیید شده اند. در غیر این صورت ، ممکن است مأمورین TSA هنگام عبور از امنیت در فرودگاه ، قفل های شما را قطع کنند ، که این امر باعث می شود که در وهله اول آنها را بدست آورید. تنها با داشتن یک قفل تأیید شده TSA ، فقط شما و یک عامل TSA قادر خواهید بود قفل را باز کنید. این می تواند هنگام مسافرت به شما آرامش بیشتری بخشد.

برای کیف های حمل ، به دنبال مواد بادوام و ویژگی های امنیتی باشید که باعث شود کیسه در مقابل سرقت و / یا جیب های انتخابی مقاوم باشد. این شامل نه تنها قفل ، بلکه مواد ضد برش نیز می شود.

آماده خرید چمدان هستید؟
با توجه به موارد زیادی که هنگام خرید چمدان جدید باید در نظر داشته باشید ، می توان به راحتی درک کرد که چرا وقت خود را و انجام تحقیقات زیادی بسیار مهم است. از این گذشته ، چمدان مناسب باید سالهای زیادی به طول انجامد. با توجه به این نکته ، اغلب ارزش آن را دارد که کمی بیشتر برای یک مجموعه چمدان هزینه کنید تا تمام ویژگی های مورد نظر و مورد نیاز خود را بدست آورید.

برای چمدان های با کیفیت حمل و چک شده ، طرح های خلاقانه CHESTER را با الهام از مسافران جهانی بررسی کنید!

به روزنامه ما بپیوندید