16 آگوست 2019
اگر شما قربانی تابش خیره کننده شدید در بازتاب آب ، برف یا شیشه شده اید ، احتمالاً در جستجوی راه حل هستید. درخشش بزرگترین درد هر علاقه مندان به فضای باز است. تحریف رنگ واقعی ، جزئیات را فازی کرده و چشمانتان را خسته می کند. دست و پا زدن را متوقف کرده و با یک جفت عینک آفتابی قطبی شروع به دیدن کنید. اگر شما هم مثل ما هستید ، دوست دارید بیرون در آفتاب باشید! این که آیا شما در حال چرخش مجدد هستید ، به دامنه ها ضربه می زنید ، یا در ساحل استراحت می کنید ، با کمک یک لنز قطبی ، از کمترین استفاده آن لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قطبی شدن ، یک راهنمای ورزشی و برخی از انتخاب های برتر ما در مورد عینک آفتابی قطبی ، به عینک آفتابی قطبی مراجعه کنید ؟

عینک آفتابی قطبی

فهرست مطالب

  1. چگونگی عملکرد عینک آفتابی قطبی
  2. انواع لنزهای قطبی
    2.1. رنگ های
    2.2. انتقال
  3. مزایای قطبش
  4. محدودیت قطبی شدن
  5. بهترین عینک آفتابی قطبی سال 2019

عینک آنتی رفلکس دیجی کالا
عینک آفتابی قطبی دارای لنزهای ویژه ای برای مقابله با تابش نور خورشید از سطح افقی است. هنگامی که نور عمودی به یک سطح افقی برخورد می کند ، یک درخشش مخصوصاً خشن ایجاد می کند که شامل تحریک کننده تا کور شدن خطرناک است. لنزهای قطبی دارای فیلتری هستند که امکان عبور نور عمودی را فراهم می کند ، در حالی که تابش خیره کننده بازتابنده شدید را مسدود می کند.

انواع لنزهای قطبی
دو نوع اصلی از لنزهای قطبی وجود دارد. یکی کیفیت بالاتر و دیگری پایین تر است. وجه تمایز در ضخامت فیلم پلاریزه است. حتی می توان عینک آفتابی ارزان قیمت را قطبی کرد ، اما به احتمال زیاد آنها دارای لنزهای 0.75 میلی متری هستند که راحت تر خراش می دهند و در برابر ضربه نیستند. اگر از عینک آفتابی خود به روشی کم نظیر و اسپرت تر استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید برای لنزهای 1.1 میلی متری بهار شوید. اگرچه هر دو گزینه میزان تابش نور را کاهش می دهد ، لنزهای ضخیم تر قوی تر و مقاوم در برابر خراش هستند.

رنگها
لنزهای رنگی از ویژگی های ارزشمندی هستند که می توانند برای عینک آفتابی شما داشته باشند اما به جای کاهش درخشش ، باعث افزایش رنگ می شوند. با انتخاب یک لنز رنگی قطبی ، می توانید بهترین های هر دو جهان را بدست آورید. به عنوان مثال ، یک ماهیگیر در ساحل به طور قطع به لنزهای قطبی نیاز دارد زیرا در نور مستقیم آفتاب است ، اما همچنین از یک گل رز یا مسی برای کمک به ردیابی ماهی در میان سایه های آب بهره می برد.

انتقال
لنزهای انتقال با توجه به تغییر نور در محیط شما ، سبک تر و تیره تر می شوند. اگرچه هنگام قرار گرفتن در معرض نور روشن ، تاریک می شوند ، اما تابش مانند لنز قطبی نشده را مسدود نمی کند. اما نگران نباشید! برخی از لنزهای انتقال نیز می توانند قطبی شوند. در اینجا با Transitions اطلاعات بیشتری کسب کنید .

مزایای قطبی شدن
لنزهای قطبی در صورت لزوم برای بسیاری از فعالیتهای ورزشی و فضای باز بسیار مفید هستند. تصاویر مودارکن در حالی که تابش خیره کننده را مسدود می کند ، باعث افزایش کنتراست و جزئیات بیشتر می شود. آنها کلید تشخیص ماهی در زیر سطح آب یا یک تکه یخ در کوه یا جاده هستند. شما به ویژه در برابر تابش خیره کننده های شدید در هنگام رانندگی آسیب پذیر هستید ، به دلیل میزان کم نور شدن سطوح شیشه و فلز.

خستگی چشم را کاهش می دهد
راحتی و دید چشم را بهبود می بخشد
تضاد را تقویت می کند
تابش نور و بازتاب ها را کاهش می دهد
محدودیت قطبش
تلفن های همراه ، داشبورد خودکار و سایر صفحه نمایش های دیجیتال معمولاً دارای LCD یا نمایشگرهای کریستال مایع هستند. لنزهای قطبی ، مشاهده دستگاههای با LCD را دشوار می کنند. به عنوان مثال ، یک خلبان هنگام پرواز هواپیما نمی خواهد عینک آفتابی قطبی داشته باشد ، و هنگام مشاهده صفحه ATM احتمالاً باید آنها را خاموش کنید. علاوه بر این ، آنها پس از طلوع آفتاب به دلیل میزان نوری که آنها مسدود می کنند ، نباید از آنها استفاده شوند. این لنزها برای نور روشن طراحی شده اند. استفاده از قطبش در شب می تواند ناامن باشد.

راهنمای خرید عینک آفتابی قطبی: هر آنچه شما باید بدانید

بهترین عینک آفتابی قطبی سال 2019
برای لیست کامل تر از عینک آفتابی قطبی مورد علاقه ما ، گزینه های برتر ما برای مردان و گزینه های برتر زنان را بررسی کنید ، یا لیست کوتاه ما را در زیر مرور کنید.

RAY-BAN RB3025 AVIATOR
عینک آفتابی قطبی شده Ray-Ban RB3025 Aviator
RAY-BAN RB3025 AVIATOR به رنگ مشکی با لنزهای قطبی سبز بلوری
فروشگاه RAY-BAN AVIATOR
Ray-Ban Aviator یک سبک کلاسیک است که چهره هر کسی را لرزاند و البته می توانید این ظاهر نماد را به صورت قطبی و به صورت نسخه دریافت کنید. با وجود یک قاب فلزی نازک ، یک پل دوتایی و لنزهای بزرگ و اشک آور اشک ، Aviator هیچگاه اظهار بزرگی نخواهد کرد.

جزر و مد کوستا
عینک آفتابی قطبی شده Costa Slack Tide
COSTA SLACK TIDE در مات مات با لنزهای 580G با آینه سبز
خرید کاستا لاغر جزر و مد
Costa یکی از مارک های مورد علاقه ما برای لنزهای قطبی است و Slack Tide نیز از این قاعده مستثنی نیست. با لنزهای معتبر 580 در شیشه یا پلی کربنات موجود است ، Slack Tide یک سبک مربع کلاسیک است که به شما کمک می کند بهترین حالت خود را در قایق یا اتومبیل خود ببینید.

بازگشت به بالا
نسخه های آفتابی با قطب در PRESCRIPTION در SPORTRX
آیا به عینک آفتابی قطبی نشده نیاز دارید ؟ انجام شده. وقتی با ما خرید می کنید ، به عنوان شخصی که این جفت کامل را شخصی سازی می کنید ، راهنماهای ویدیویی و راهنماهای ابزار را در طول مراحل ساخت پیدا خواهید کرد. پاسخ به تمام سوالات شما در نوک انگشتان شماست و اگر می خواهید با یک متخصص گپ بزنید ، با ما تماس بگیرید . ما شما را با یکی از بیننده های داخلی دوستانه ما که می تواند به شما در ساخت عینک آفتابی قطبی تجویز شده کمک کند ، در تماس خواهیم کرد .

خرید آنلاین خطرناک خندق با استفاده از ضمانت بهتر را ببینید . عینک آفتابی قطبی شده خود را به مدت 45 روز امتحان کنید . اگر راضی نیستید ، آنها را برگردانید. بازپرداخت کامل ، مبادله یا اعتبار را به سمت یک جفت بهتر دریافت کنید. و ارسال حمل و نقل؟ سرپوشیده. امروز جفت عینک آفتابی قطبی شده شده خود را در SportRx دریافت کنید!

خرید تمام عینک آفتابی قطبی

امیلی
ادنوف
برچسب ها:
لنزهای قطبی ، عینک آفتابی قطبی ، نسخه عینک آفتابی قطبی ، عینک آفتابی ، قطبش

پاسخ دهید
نام
پست الکترونیک
سایت اینترنتی
اظهار نظر
پیام بگذارید
YOU MIGHT ALSO LIKE
عینک آفتابی سافت بال: قطبی است یا نه؟