طراحی لبخند دیجیتال / جدیدترین تکنولوژی لمینت – تابناک

آدم تازه به دوران رسیده و بیسوادی رفته بود خواستگاری، اطرافیانش گفتند در خانه عروس حرفای گنده گنده بزن که نفهمند چیزی بارت نیست و یارو هنگام گفتوگوی دو خانواده عروس و داماد، ناگهان سرفهای کرد و گفت: فیل! یارو پدرش افتاده بود توی چاه، درش آورد، دید مرده، گفت: باز جای شکرش باقیه که زخمی نشده! در هواپیما را باز کردم و به آنها گفتم بروید توی حیاط هوا بخورید! این عکسها در کامپیوتر اسکن میشوند و سپس نرم افزاری برای تغییر آنها استفاده میشود تا ببینید پس از طراحی لبخند ، چگونه خواهید شد. مثلا حتی در صورتی که دندان های جلویی نیاز به ترمیم می داشتند آنها را با استفاده از مواد غیر همرنگ دندان ( آمالگام ) ترمیم می کردند و فقط اینکه دندان کارآمد باشد کافی بود .

پدر عروس که از تعجب شاخ درآورده بود با عصبانیت گفت: مرتیکه! با طراحی لبخند دیجیتالی که بسیاری از افراد می توانند به راحتی از آن بهره مند شوند، می توان لبخندی فوق العاده و سازگار با ویژگی های صورت به دست آورد. بسیاری افراد هستند که شاید از کودکی دندانهای زیبایی نصیبشان نشده است و یا در طول زندگی و طی مصرف مواد غذایی مختلف شکل ظاهری دندانهایشان تغییر کرده است و ظاهر فعلی دندانهایشان را دوست ندارند و میخواهد لبخندی زیباتر داشته باشند. طراحی لبخند شامل هر نوع درمان دندانپزشکی می باشد که تاثیر بر زیباتر شدن لبخند دارند.

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین افزایش انواع روش ها و درمانهای زیبایی در سال های اخیر مقوله دندانپزشکی نیز از این مهم بی تاثیر نبوده است. پس به ناچار با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین افزایش انواع روش ها و درمان های زیبایی دندانپزشکی در سال های اخیر این مهم بی تاثیر نبوده است. قبل از هرگونه عملیات دندانپزشکی می توان نتیجه درمان را به فرد نشان داد و همچنین شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود و یا عکس و خاطرات گذشته در مورد طراحی لبخند خود اظهار نظر نمایید. همچنین تصاویر در همان لحظه عکسبرداری به کامپیوتر ارسال میشوند.

اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند فقط رويکرد زيبايي ندارد بلكه درطي انجام فرايند اصلاح طرح لبخند ،براي تشخيص مشكلات كاركردي، دندان هامعاينه میشوند . برای اولین بار و به صورت کاملا عملی و زنده طراحی دیجیتالی لبخند شما را در ظرف چند دقیقه برای شما انجام و شما را از نتیجه درمان مطلع می طراحی لبخند دیجیتالی نماید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account