طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن و خانه شیک |09121075978

کاغذدیواری با رنگ های روشن و متمایل به سفید یا طیف رنگی خنثی میتواند انتخاب مناسبی برای ایجاد فضایی پرنور در طراحی دکوراسیون داخلی ما باشد. نتایج به دست آمده از این مرحله برای طراح دو موضوع را روشن می کند. این موضوع به خصوص برای اتاق های خواب نیز حساس تر می شود. در طراحی دکوراسیون داخلی لازم نیست کاغذدیواری حتما همه سطح دیوار را بپوشاند، میتوان تنها قسمتی از دیوار را برای شاخص کردن در طراحی (مانند دیوار پشت تلویزیون در نشیمن یا دیوار پشت تخت در اتاق خواب) با کاغذدیواری پوشاند و در بقیه قسمت های دیوار از رنگ یا متریال های دیگر استفاده نمود. توجه کنید که قرار نیست کار خیلی سخت و پیچیدهای در طراحی دکوراسیون داخلی داشته باشید. نکته اول اینکه خریدار اول شما خانمها هستند پس در طراحی داخلی طلا فروشی خود دقت کنید که از ترکیبها و رنگهایی استفاده کنید که بیشترین تأثیر بر روی روانشناسی خانمها داشته باشد. استفاده از مصالح طبیعی به عنوان ساختار اصلی با محدودیت هایی روبروست در حالیکه استفاده از این مصالح در دکوراسیون داخلی و به طور محدود میتواند تاثیر مناسبی بر ایجاد اصالت در خانه ها داشته باشد. این شیشه ها نور را به حالتی زیبا از خود عبور میدهند و استفاده از شیشه رنگی به دلیل ترکیب نور و سایه رنگارنگی که ایجاد می کنند جلوه زیبایی به دکوراسیون داخلی می دهند.

آینه های کاشی مانند: از پر کاربرد ترین آینه های دکوراتیو مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منازل هستند این نوع آینه ها شبیه به تایل های کاشی است که با طرح های زیبا و مختلف حکاکی شده ودر این قسمت ها جیوه وجود ندارد تا انعکاس ایجاد کند. در طراحی دکوراسیون های داخلی می توان از دیوارپوش های آینه ای در فضاهای مختلف استفاده نمود. زمانی که تعدادی از این تایل های آینه در کنار هم قرار گیرند، باعث تکرار منظم یک طرح شده و زیبایی خاصی برای بیننده ایجاد می کنند. به طور مثال طراحی خانه های مدرن با طراحی داخلی خانه کلاسیک بسیار متفاوت می باشند. روحیه و احساسات ساکنان خانه تحت تاثیر دکوراسیون خانه شکل می گیرد؛ این مسئله بیش از قبل ضرورت اعمال طراحی و دکوراسیون داخلی خانه را نشان می دهد. 5. قدرت شکل پذیری. یک کارشناس دکوراسیون و طراحی داخلی منزل می تواند با در نظر گرفتن فضاهای موجود و استفاده از قدرت تخیل خود بهترین طراحی را ایجاد کند. از آجر در ابعاد و اشکال مختلف می توان در طراحی های داخلی با سبک رستیک استفاده کرد و گرما و صمیمیت خاصی به فضاهای داخلی ساختمان خود بخشید.

استفاده از سنگ های اسلب مرمر و یا تراورتن امروز در طراحی بخش های داخلی ساختمان طرفداران بسیاری را بخود اختصاص داده است. در طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به طیف رنگی مورد پسند خود و همچنین توجه به مبلمان و وسایل ،سبک طراحی و دکوراسیون و نورپردازی فضا به انتخاب کاغذ دیواری می پردازیم. برای لابی های کوچک می توان از سنگ های ساختمانی و آنتیک استفاده نمود، در حال که برای ساختمان هایی که لابی بزرگ تری دارند بهتر است از انواع رنگ، پتینه و یا حتی انواع کاغذ دیواری استفاده نمود. میتوان در طراحی یک فضا از دو یا چند کاغذ دیواری با طیف و ترکیب رنگی هماهنگ با یکدیگر استفاده نمود و حس زیبایی و نظم را به فضا منتقل کرد. بعد از این، خانههای یکخوابه هستند که تفاوتشان با سوییتها، در جدا و محصور بودن فضای خواب آنهاست؛ و سپس خانههای دو یا سه خوابه و بیشتر هستند که البته معمولاً تعداد واحدهای آپارتمانی که بیشتر از سهخواب باشند، از مدلهای پیشین کمتر است. ورق های استیل در دو نوع مات و براق موجود هستند که به صورت مستقیم بر روی دیوار ها و ستون ها استفاده می شوند.

موسسات: نهاد های دولتی، مدارس و آموزشگاه ها، مراکز مذهبی. در طراحی دکوراسیون های داخلی میتوان دیوارپوش ها با متریال های مختلف را در ترکیب با کاغذدیواری قرار داد.از جمله این دیوارپوش ها، دیوارپوش های چوبی،سنگی، آجری است. چوب طبیعی و مصنوعات چوبی رایج در صنعت ساختمان از پر کار برد ترین مصالح ساختمانی است که در طراحی و اجرای بخش های مختلفی از ساختمان از جمله طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ها،طراحی و ساخت کمده،ویترین ها،شلف ها و قفسه ها،طراحی و ساخت سقف ها ،کف و بدنه و دیوار ها و مواردی از قبیل استفاده می گردد. یک دفتر کار دلپسند، سبک پالم بیچ وابستگی زیادی به رنگ صورتی هزاره دارد.برپا کردن اساس کار ساده است. به علت وجود وسایل خاص و ویژه ای که در خانه های ایرانی وجود دارد، می توان یک سبک مجزا برای دکوراسیون داخلی منازل ایرانی در نظر گرفت و در خیلی از جاهای دنیا این سبک شناخته شده است و قدمت اصالت زیادی دارد. از بتن اکسپوز می توان در طراحی سطح میز های کانتر در آشپزخانه ها و دفاتر کار ،گلدان ها و فلاور باکس ها و به صورت پانل های آماده به صورت دیوار پوش نیز استفاده کرد. مورد دیگری که در هزینه دکوراسیون داخلی منزل شما تاثیر دارد، نوع وسایلی است که در طراحی به کار می برید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دکوراسیون داخلی فضای مسکونی لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر