طراحی داخلی مغازه، 7 ترفند برای افزایش درآمد!

همچنین گروه طراحی Red مسئول تمامی برچسب­گذاری و نیز بسته­بندی کل فروشگاه بود. برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه بدلیجات علاوه بر اینکه باید به دنبال یک دکور مغازه زیبا و جذاب بود باید به مرتب سازی و چیدمان صحیح انواع بدلیجات نیز توجه ویژه ای داشت. از شفافیت بالای سقف برای بزرگتر جلوه دادن فضاهای کوچک استفاده کرد. این سقفها فضایی را برای قرار دادن سیمهای برق، لولهها و مجاری تهویه هوا فراهم میکنند. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی با داشتن سابقهای درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه همواره بهترینها را برای شما عزیزان به ارمغان میآورد. همچنین باید در نظر گرفت که مشتریان شما را بیشتر خانم ها تشکیل می دهند و طبق سلیقه زنانه اقدام به چیدمان مغازه کوچک لباس فروشی کنید. انتخاب مدل دکوراسیون مغازه های پوشاک زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا خانم ها در همه موارد ریز بین هستند و به جزئیات توجه زیادی دارند. آیا دکوراسیون چیزی جدای از این هماهنگی و تناسب است؟ از پارامترهای مهم دیگری که در طراحی دکوراسیون داخلی مکانهای مسکونی و سایر محیط ها باید به آن توجه شود، نورپردازی و تاثیر نور و روشنایی در دکوراسیون می باشد؛ زیرا این نورپردازی می تواند به کمک نورهای طبیعی لوسترها انجام شود و اگر قرار است از نورهای مختلف در ساختمان استفاده شود، بهتر است در بهترین مکان ممکن قرار بگیرند و سبک شاخه های نوری با سبک کلی دکوراسیون منزل در تناسب و هماهنگی باشد و میزان نور در مکان های مختلف با توجه به نیاز هر قسمت باشد.

با این حال، طراحی دکور مغازه به اندازه کیفیت شکلات ها در موفقیت تجاری و فروش نقش دارد. این امر به ویژه در تزیین دکوراسیون داخلی مغازهها از اهمیت بیشتری برخودار است زیرا میتواند به عنوان عاملی برای جذب مشتری و فروش بیشتر باشد. بهترین و خلاقترین طراحان داخلی اغلب از متریال خاص برای ایجاد تُن و بافت زیبا استفاده میکنند تا چیز جدیدی ارائه دهند که تداعیکننده سبک و عملکرد باشد. همچنین، گچ کاملاً انعطافپذیر است و به راحتی میتوان با آن، انواع طرحهای مختلف اعم از ساده، منحنی شکل، یکنواخت و موارد دیگر را ایجاد کرد. هزینه استفاده از چوب برای سقف کاذب مغازه بیشتر از گزینههای دیگر است. برخی دیگر از رنگ های خنثی نیز مانند خاکستری کدر موجب می شود تا مشتری از فضای فروشگاه شما فرار کنند و این موضوع در آخر بر درآمد شما تاثیر منفی زیادی ایجاد می کند. علاوه بر این، شیشه عایق حرارتی خوبی است. برای این کار در طراحی داخلی مغازه، شما می توانید فضایی جذاب را با کمک نورپردازی متمرکز و ترکیب رنگ مناسب در مرکز و یا گوشه های فروشگاه ایجاد کرده و با نمایش محصولات خاص و ویژه خود در این بخش خاص فروشگاه، سود خوبی را کسب کند.

اینکه یک مغازه برای چه جنسیتی طراحی می شود، تعیین کننده طیف رنگی مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه به حساب می آید. برای تبدیل فضای داخلی دکوراسیون منزل خود به سبک مدرن می توانید از یک تک رنگ جذاب، به خصوص برای پوشش دیوارها، سقف و سایر وسایل استفاده کنید. پنلهای سقفی شیشهای میتوانند یک راهحل مناسب برای سقف در فضاهایی مانند کتابخانهها، رستورانها، کتابفروشیها و به ویژه در جواهر فروشیها باشند. به عنوان مثال، سقفهای کاذب میتوانند در مواردی به افزایش صدا یا کاهش صداهای ناخواسته کمک کنند (آکوستیک بودن). آنها میتوانند ظاهر خاصی ایجاد کنند زیرا در بسیاری از طرحهای مختلف ایجاد میشوند تا با بقیه قسمتهای داخلی مطابقت داشته باشند. نما و فضایی داخلی فروشگاه که از استیل اجرا شده اند حس تمیزی و استریل بودن را به مشتریان ارائه می کنند. ایجاد حس راحتی و دعوتکنندگی در مشتریان و ایجاد تجربهای از خرید که مشتری را دوباره به مغازه برگرداند اهمیت دارد. 70 مدل چیدمان و دکوراسیون مغازه کوچک لباس فروشی زنانه اعم از مانتو، لباس مجلسی، تونیک و لباس زیر زنانه را در ادامه مشاهده خواهید کرد. خیلی خوب است که رنگ دکوراسیون شما با رنگ برندتان همخوانی داشته باشد . مخصوصاً استفاده از رنگ های شاد و متنوع در ویترین مغازه پوشاک زنانه و مانتو فروشی ها، جذابیت مغازه را بیشتر می کند.

وسایل تزیینی و پوشاک و مانتوهای داخل مغازه را به گونه ای بچینید که از بیرون هم قابل رؤیت باشد و حتی افراد عبوری از جلوی مغازه را نیز تحت تأثیر قرار دهد و به داخل بکشاند. این پنلهای سقفی به راحتی قابل نصب هستند و به تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز دارند. برای کار گذاشتن وسایل الکتریکی در داخل دکور مغازه به سیم کشی های مناسب نیاز دارید. این نوع سقف همچنین برای فضاهای صنعتی با سبک دکوراسیون مدرن ایدهآل است. پلی وینیل کلراید (PVC) یک ماده پلیمری ایدهآل برای سقف کاذب مغازهها و فروشگاهها است. به طور مثال برای نماهایی که از تابلو و ویترین چوبی در آن استفاده شده نباید از درب آهنی به رنگ های تیره استفاده نمود. سقفهای کاذب چوبی دارای الگوها و بافتهای طبیعی هستند که در نهایت زیبایی میتوانند فضای داخل مغازهها را زینت بخشند. پس باید به گونه ای طراحی ویترین کوچک بوتیک و مانتو فروشی انجام شود که در بین فروشگاه های پوشاک زنانه که در اطراف مغازه شما هستند جلوه بیشتری داشته باشد و مشتری را به خود جذب کند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد دکوراسیون داخلی مغازه رنگ فروشی لطفا از سایت ما دیدن کنید.