شهرداران لیبرال با افزایش جرم و جنایت در حال تغییر مسیر «آزادی پلیس» هستند

[ad_1]

شهرداران لیبرال شهرهای بزرگ، که برای پرتاب پول به پلیس رقابت می‌کردند، اکنون در بحبوحه نشانه‌هایی از واکنش خشمگین رای‌دهندگان به افزایش جرم و جنایت، تلاش می‌کنند تا از این وضعیت پرش کنند.

شهردار سانفرانسیسکو، لندن برید، آخرین مقامی شد که به شدت عمل کرد و یک ابتکار ایمنی عمومی را در روز سه شنبه اعلام کرد که شامل بودجه پلیس اضطراری پس از اقدام در سال گذشته برای کاهش 120 میلیون دلاری از بودجه اجرای قانون است.

خانم برید در یک کنفرانس خبری گفت: “زمان آن رسیده که جنایتکارانی که شهر ما را ویران می کنند، سلطنت کنند، زمان پایان رسیده است.” “و پایان زمانی فرا می رسد که ما گام هایی برای تهاجمی تر بودن با مجریان قانون، تهاجمی تر با تغییرات در سیاست هایمان و کمتر تحمل همه گاو نر برمی داریم – این شهر ما را ویران کرد.”

گفتگوهای سخت شهردار در مورد جرم و جنایت در تضاد کامل با ابتکار او در ژوئن 2020 برای انتقال بودجه از اداره پلیس به خدمات اجتماعی و کاهش “پلیس بیش از حد جامعه سیاهپوست” بود.

تغییر مسیر او توسط تونی مونتویا، رئیس انجمن پلیس سانفرانسیسکو بی‌توجه نماند.

یک سال پس از اعتراضات گسترده «جان سیاه‌پوستان مهم است» که دموکرات‌ها را وادار کرد تا شعار «به پلیس پول بدهید» را بپذیرند، پلیس‌ها ناگهان دوباره محبوب شدند زیرا شهرهای بزرگ ایالات متحده با افزایش سرقت‌ها برای دزدی و غارت دست و پنجه نرم می‌کنند و بالاترین میزان قتل در دهه‌ها را دارند.

تام ساگاو، سخنگوی اتحادیه پلیس سانفرانسیسکو گفت: “ما از این همه تغییرات در قلب کلاهبرداران سرگیجه می گیریم.”

شهرهایی که توسط دموکرات‌ها اداره می‌شوند و در بحبوحه افزایش جرم و جنایت برای بازیابی بودجه پلیس عجله دارند، شامل آتلانتا، بالتیمور، شیکاگو، لس‌آنجلس، مینیاپولیس، نیویورک، سیاتل، کلمبیا و اوکلند، کالیفرنیا، با انزجار کامل فعالان چپ افراطی هستند.

بودجه مردمی لس آنجلس، ائتلافی به رهبری زندگی سیاهان مهم است-لس آنجلس، شورای شهر لس آنجلس را پس از تصویب افزایش 39 میلیون دلاری پلیس در ماه ژوئن محکوم کرد. ماه گذشته، کمیسیون پلیس افزایش 213 میلیون دلاری را تصویب کرد که 12 درصد بیشتر از سال گذشته است.

این «بودجه عدالت» آنطور که شهردار می‌گوید، نیست. این یکی دیگر از بودجه های پلیس ایالتی است.” در بیانیه ای از ائتلاف مترقی آمده است.

جیم پاسکو، مدیر اجرایی فرمان پلیس برادر ملی، گفت که جای تعجب نیست که ببینیم شهرداران دموکراتیک به محرومیت پلیس روی می آورند، زیرا امنیت عمومی در صدر فهرست های اولویت رای دهندگان قرار می گیرد.

پاسکو به واشنگتن تایمز گفت: «در بسیاری از موارد، برای شهرداران، موضوع بقای سیاسی است.

اجرای قانون و نظم ویدئوهای تکان دهنده ای از سرقت گستاخانه است، از جمله جست و جوی ماه گذشته از فروشگاه لویی ویتون در میدان یونیون در سانفرانسیسکو توسط گروه های به ظاهر سازمان دهی شده سارقان.

«آن شهردارانی که به یک اقلیت پر سر و صدا اجازه دادند فرض کنند که پلیس نیازی ندارد یا پلیس ناعادلانه و ناعادلانه است، و اجازه دادند که این امر به بخشی از اجماع سیاسی محلی تبدیل شود، به سرعت دریافتند که در خلاء، بدون پرسنل عمومی برای ایمنی، که برای مقابله با جنایات موجود است، این جنایات به طور تصاعدی چند برابر خواهند شد.»

نظرسنجی راسموسن ریپورتز که روز چهارشنبه منتشر شد نشان داد که 89 درصد از رای دهندگان بالقوه در ایالات متحده نگران موج جنایات خشونت آمیز هستند، از جمله 69 درصد آنها “بسیار” نگران هستند.

این درصد نشان دهنده افزایش قابل توجهی در مقایسه با جولای است، زمانی که 79٪ گفتند که نگران هستند، از جمله 49٪ که بسیار نگران بودند.

آقای پاسکو گفت: “داده های نظرسنجی نشان می دهد که محبوبیت پلیس یا تایید عمومی به طور چشمگیری افزایش یافته است.” «آن سیاستمدارانی که قبل از بحران مشتاق حمایت از پلیس نبودند، یا باید درگیر آن باشند یا از آن دور بمانند.

نظرسنجی Pew Research منتشر شده در 26 اکتبر نشان می دهد که 47٪ از پاسخ دهندگان از افزایش بودجه برای پلیس محلی حمایت می کنند، جهش 31٪ در ژوئن 2020، در حالی که تنها 15٪ می گویند بودجه اجرای قانون باید کاهش یابد.

تغییر افکار عمومی هم اکنون در صندوق رای سپری شده است. در سیاتل، آن دیویسون جمهوری خواه، تشکیلات سیاسی حزب دموکرات را با پیروزی در رقابت برای دادستان شهر بر روی پلت فرمی برای نظم و قانون، شگفت زده کرد، اولین جمهوری خواه که در بیش از یک دهه موقعیت شهری را به دست آورد.

در پورتلند، اورگان، مرکز شورش‌های آنتیفا، شورای شهر یک ماه پس از پشت سر گذاشتن رکورد سالانه 70 قتل که در سال 1987 ثبت شده بود، 7 میلیون دلار اضافی برای امنیت عمومی از جمله 5.2 میلیون دلار برای پلیس در ماه گذشته تصویب کرد.

در مینیاپولیس، رای دهندگان در ماه گذشته با 56 درصد به 44 درصد رای رد کردند، که اداره پلیس را با بخش امنیت عمومی جایگزین می کند.

مینیاپولیس از زمان ترور جورج فلوید توسط افسر پلیس درک شووین در ماه مه 2020، بار عمده اعتراضات و شورش‌های زندگی سیاه‌پوستان مهم است. افسر سابق پلیس به قتل عمد درجه دو مجرم شناخته شد.

شورای شهر با کاهش 8 میلیون دلاری از بودجه پلیس پاسخ داد. به گفته وزارت امنیت عمومی ایالات متحده، جنایات خشونت آمیز در مینه سوتا در سال 2020 افزایش یافت، با ثبت 185 قتل، رکورد 183 مورد در سال 1995، از جمله 82 مورد در مینیاپولیس شکسته شد.

هر دو مینیاپولیس و سنت پل بودجه خود را برای پلیس در سال جاری افزایش داده اند. رهبر فشار برای استخدام پلیس هنگامی که آنها به طور دسته جمعی بخش را ترک کردند، شهردار مینیاپولیس، ژاکوب فری بود، که با انتشار بودجه خود در ماه آگوست با آزادی پلیس مخالفت کرد.

آقای فری گفت: «پس از ترور جورج فلوید، مینیاپولیس در بحث در مورد آینده امنیت عمومی و خطرات بیانیه‌های بزرگ با برنامه‌ریزی کم به صفر رسید.

رئیس شورای شهر لیزا بندر که از پیشگامان جنبش معرفی «جایگزین‌ها به پلیس» بود، از این جهت‌گیری ناراضی بود.

خانم بندر در گزارش 10 دسامبر Fox9 گفت: “به نظر می رسد هدف این بودجه ارسال یک پیام سیاسی دلخراش است مبنی بر اینکه هیچ چیز در مینیاپولیس از زمان ترور جورج فلوید تغییر نکرده است.”

جان پیتنی، استاد سیاست در کالج کلرمونت مک کنا، چرخش فیبی را به سمت «کاهش آسیب» دموکراتیک نوشت.

آقای پیتنی در ایمیلی نوشت: «سال گذشته، دموکرات‌های باهوشی مانند جیمز کلیبرن (D-SC) بلافاصله متوجه خطر سیاسی شعار «پلیس را بردارید» شدند. “اما زمان برد تا این آگاهی در بقیه اعضای حزب فرو برود. اگر شهرداران حزب دمکرات موفق شوند جهش جنایات بلندپایه را کاهش دهند، می توانند بخشی از مشکل را برطرف کنند.

با این حال، وی افزود که “جرم همچنان موضوع انتخابات در سال 2022 خواهد بود و همچنان به نفع حزب جمهوری خواه است.”

در واقع، موضوع قانون و نظم تا حدی به پیروزی های جمهوری خواهان در انتخابات دوم نوامبر سال گذشته، به رهبری گلن یانگ، پیروزی غیرمنتظره در رقابت برای فرمانداری ویرجینیا، نسبت داده شد.

ویل اوگریدی، معاون سخنگوی کمیته ملی جمهوری خواهان روز پنجشنبه گفت: “آمریکایی ها می دانند که بایدن و دموکرات ها شکست خورده اند و جوامع ما در سراسر کشور در نتیجه امنیت کمتری دارند.”

ما می بینیم که چگونه شهرداران دموکرات که پلیس را از پول محروم کرده اند، تصمیم گرفته اند تا اقدامات خود را تغییر دهند، زیرا جنایت به دلیل سیاست های شکست خورده آنها افزایش یافته است. او گفت: “جمهوری خواهان همچنان حزبی خواهند بود که جوامع ما را ایمن نگه می دارد و از مردان و زنان شجاع ما در اجرای قانون حمایت می کند.”

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه جهش “وحشیانه” جنایات را محکوم کرد و گفت که “باید متوقف شود”، بدون اشاره به سیاست های مترقی مانند کاهش بودجه پلیس و حذف یا کاهش وثیقه.

«به همین دلیل است. اما واقعیت [is] خانم پلوسی گفت که ما یک نگرش بی قانونی داریم که من نمی دانم از کجا نشات می گیرد.

او گفت که حتی زمانی که شهرها برای بازسازی بودجه پلیس خود حرکت می کنند، با توجه به اخراج کارکنان پس از اعتراضات سال گذشته، ممکن است سال ها یا شاید دهه ها طول بکشد تا ادارات به وضعیت قبل از سال 2020 بازگردند.

آقای پاسکو گفت: “خسارات عظیمی به حرفه مجری قانون وارد شده است و ممکن است چندین نسل طول بکشد تا تمام آسیب ها ترمیم شود.” «استخدام بسیار دشوار شده است. بسیار دشوار است که افراد واجد شرایطی را پیدا کنید که با تمام مشکلاتی که به همراه دارد، آماده پلیس شوند.»

در سانفرانسیسکو، تقریباً 250 کارمند در دو سال گذشته از طریق بازنشستگی، استعفا یا اخراج ترک کرده اند، که این بخش را با حدود 500 کارمند کمتر از سطح مجوز می کند.

آقای ساگاو گفت که استخدام برای اداره پلیس سانفرانسیسکو “بی رحمانه است، همانطور که برای بسیاری از آژانس ها چنین است.”

وی گفت: آموزشگاه های پلیس برای 50 تا 55 دانشجو در هر دانشکده طراحی شده است. 274امینی که در فوریه 2022 فارغ التحصیل می شود تنها 14 دارد و نفر بعدی، 275امینی که در ژوئن 2022 فارغ التحصیل می شود، تنها 19 دارد. نرخ تخلیه 20 تا 25 درصدی پس از فارغ التحصیلی برای کسانی که از طریق آموزش میدانی شکست می خورند وجود دارد.

دیگر مسائل ایمنی عمومی شامل ظهور دادستان های مترقی است که برنامه عدالت اجتماعی را در شهرهایی مانند شیکاگو، لس آنجلس، فیلادلفیا و سانفرانسیسکو دنبال می کنند.

خانم برید این هفته در یک کنفرانس مطبوعاتی به دادین منطقه سانفرانسیسکو، سزا بودین، که در ماه ژوئن با کناره گیری مواجه است، حمله کمتری انجام داد.

او پس از تمجید از “زحمات افسران و معاونان ما”، توپ را محکم در زمین دادستان قرار داد.

خانم برید گفت: «اکنون بسیار مهم است که کل سیستم عدالت کیفری ما این افراد را در هنگام دستگیری مسئول بداند. «ما به همه نیاز داریم که نه فقط پلیس و کارمندان خط مقدم، بلکه به دادستان ها و دادگاه ها هم سوار شوند. ساکنان ما نباید همان جنایتکاران را بارها و بارها در خیابان های تندرلوین، در چرخه ای بی پایان از ترس و درماندگی ببینند.»

امیلی زانتو در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account