سیاست “منطقه حفاظت شده” DHS، DC را به شهری از پناهگاه ها تبدیل می کند

[ad_1]

هر مأمور مهاجرت و گمرکی که بخواهد یک مهاجر غیرقانونی را در ناحیه کلمبیا دستگیر کند، باید امیدوار باشد که هدف در پارک راک کریک زیر آفتاب یا پارو زدن در رودخانه آناکوستیا باشد.

اینها برخی از معدود مکان‌های شهر هستند که تحت تأثیر قوانین جدید الخاندرو مایورکاس، وزیر کشور، که از انجام مهاجرت در نزدیکی مناطق حساس جلوگیری می‌کند، تأثیری ندارد.

مدارس و بیمارستان‌ها مدت‌هاست که مناطق ممنوعه بوده‌اند، اما آقای مایورکاس بانک‌های مواد غذایی، پناهگاه‌های بی‌خانمان‌ها، گروه‌های حمایتی، سازمان‌های اجتماعی، ایستگاه‌های اتوبوس مدرسه، مراکز مراقبت روزانه و هر مکان دیگری را که کودکان می‌توانند در آن جمع شوند را اضافه کرده است. او گفت که اعمال قانون “نزدیک” این مکان ها عملا ممنوع است.

آقای مایورکاس گفت که افراد، از جمله مهاجران غیرقانونی، مستحق دسترسی نامحدود به خدمات هستند، بنابراین در هر کجا که آنها را دریافت کردند، باید ممنوع تلقی شوند، مگر در شرایط استثنایی.

واشنگتن تایمز منطقه کلمبیا را ترسیم کرد و برخی از مکان‌های ممنوعه – مدارس، مراکز مراقبت روزانه، کلینیک‌ها، زمین‌های بازی، مراکز اجتماعی، برخی کلیساها و برخی مکان‌های خدمات اجتماعی – را با شعاع 500 فوت یا حدود نیمی از بلوک شهر ترسیم کرد. منطقه

نتیجه شهر مقدس است.

مناطقی با تعداد زیادی مهاجر مانند ماونت پلیزنت و ارتفاعات کلمبیا و راهروی خیابان جورجیا از طریق پت‌ورث و برایت‌وود از مناطق حفاظت‌شده اشباع شده‌اند. کاپیتول هیل، مرکز شهر واشنگتن، و بیشتر شهر در جنوب رودخانه آناکوستیا نیز مملو از مناطق ممنوعه است.

حتی فضاهای باز گسترده، مانند پارک راک کریک و درختکاری ملی، که به نظر نمی‌رسد در نقشه تایمز محافظت شوند، ممکن است ممنوع تلقی شوند اگر مقام نظارتی ICE تشخیص دهد که آنها مکان‌هایی هستند که کودکان می‌توانند در آن جمع شوند.

هیچ چیز خاصی در این زمینه وجود ندارد. مقامات ICE می گویند تقریباً می توانید نقشه یکسانی را در تقریباً همه شهرهای بزرگ ایالات متحده ترسیم کنید، که به طور مؤثر تعداد مأموران مهاجرت فضایی را که باید تحت دولت بایدن کار کنند کاهش می دهد.

این قوانین نه تنها در مورد دستگیری ها، بلکه در مورد سایر اقدامات “اجباری” مانند ردیابی هدف یا نظارت بر یک خانه یا محل کار نیز اعمال می شود.

یکی از کارمندان ICE گفت که بسیاری از دفاتر آژانس در یا نزدیک ساختمان هایی هستند که مراکز روزانه را در خود جای داده اند. تصویب قوانین جدید به معنای واقعی کلمه می تواند به این معنی باشد که آنها مجبور به اجرای دفاتر خود نیستند.

این افسر قوانین را تله نامید.

کریس کرین، رئیس شورای ملی ICE، گفت که فهرست به قدری ضعیف نوشته شده بود که به نظر می رسید “عمداً برای خنثی کردن اجرای قانون نوشته شده است”.

آقای کرین گفت: “این خود خرابکاری است.”

ICE گفت این سیاست هیچ گونه اجرا در مناطق حفاظت شده را ممنوع نمی کند.

این آژانس در بیانیه ای به واشنگتن تایمز گفت: «حقایق مربوط به هر پرونده و اعمال قضاوت توسط افسر ICE راهنمای شناسایی مواردی است که نیاز به اقدام قهری دارند.

دستورالعمل های منتشر شده توسط ICE موارد استثنایی را مجاز می کند و قبل از انجام هر گونه اقدام اجرایی، به تأیید سرپرست نیاز دارد، مگر در موارد آزار و اذیت یا خطر قریب الوقوع برای جامعه.

فقط بگو نه

ICE برای یک دهه سیاست “نقاط حساس” در کتاب ها را دارد که به دوران دولت اوباما بازمی گردد. یک کارمند یا نماینده برای دستگیری مهاجرت در مدرسه، معبد یا بیمارستان به دلیل قانع کننده و تأیید قبلی نیاز داشت.

فهرستی که توسط آقای مایورکاس در ماه اکتبر منتشر شد، فراتر می رود و هر مجری قانون “نزدیک” به این مکان ها را دلسرد می کند و فهرست گسترده ای از مکان های دیگر را اضافه می کند: مکان هایی که کودکان در آن “جمع می شوند”، پناهگاه های بی خانمان ها، مراکز مشاوره یا بازپروری مواد مخدر، بانک های مواد غذایی. یا هر «سازمان مبتنی بر جامعه» دیگر.

آقای مایورکاس همچنین نام این سیاست را به محدود کردن دستگیری ها از “مکان های حساس” به “مناطق حفاظت شده” تغییر داد. او گفت که می‌خواهد روشن کند که این مناطق باید غیرمجاز در نظر گرفته شوند مگر اینکه دلایل فوق‌العاده‌ای وجود داشته باشد.

این سیاست در مورد ICE و گشت مرزی اعمال می شود و دامنه آنها را محدود می کند.

آقای مایورکاس گفت که این سیاست تلاشی برای جلب توجه ماموران و کارکنان ICE و گمرکات و حفاظت از مرزها به جوامعی است که در آن کار می کنند. او گفت که آنها باید “منافع عمومی گسترده تر” را در نظر بگیرند.

او گفت: «ما می‌توانیم مأموریت اجرای قانون خود را بدون محروم کردن مردم از دسترسی به مراقبت‌های پزشکی لازم، دسترسی کودکان به مدارس، دسترسی آوارگان به غذا و سرپناه، دسترسی مؤمنان به عبادتگاه‌های خود و بسیاری موارد دیگر انجام دهیم.» .

یکی از کارمندان به تایمز گفت که قوانین جدید در شهری مانند واشنگتن چگونه ممکن است اتفاق بیفتد. او گفت که هدف معمول فردی است که شهر به لطف سیاست پناهندگی خود از زندان آزاد کرده است.

کارمندی که از انتشار مطلع می شود آخرین آدرس شناخته شده را بررسی می کند و سپس نقشه ای را برای مکان های خارج از مرزها بررسی می کند. سپس کارمند به مقامات نظارتی مراجعه می کند، آنها باید تصمیم بگیرند که نظارت را بدون توجه به مکان های حفاظت شده تایید کنند یا خیر. این مقام گفت: با توجه به فشارهای اولویت های تجاری و نمایندگی، معمولاً درخواست ها رد می شود.

در یادداشت مکرر آژانس در مورد قوانین جدید آمده است که استثناها “محدود” خواهند بود.

آقای کرین گفت: “واقعیت این خواهد بود که سرپرستان فقط نه خواهند گفت.” پوچ است زیرا هیچ کس نمی خواهد به این دلیل مشکل داشته باشد و هیچ دستورالعمل روشنی وجود ندارد.

آستین کوچر، استادیار دانشگاه سیراکیوز که بر اجرای قانون مهاجرت فدرال نظارت می‌کند، در تحلیلی در ماه گذشته گفت که شکایات منتقدان محافظه‌کار درباره سیاست‌های بیش از حد محدودکننده «به‌طور احساسی اغراق‌آمیز بود».

او گفت که به جای محدودیت های بیش از حد، قوانین جدید قدرت زیادی را در دستان افراد و کارمندان “برای انجام کار درست” می گذارد.

او نوشت: “من هیچ دلیل یا مدرکی برای اعتماد به کارمندان ICE برای انجام این کار نمی بینم.”

وی خاطرنشان کرد که اکثر افراد دستگیر شده توسط ICE اکنون مهاجرانی هستند که در زندان ها و زندان های محلی نگهداری می شوند و همچنان با این اداره همکاری می کنند. سیاست مناطق حفاظت شده تاثیری بر آنها نخواهد داشت.

«من تصور نمی‌کنم که در نتیجه این یادداشت شاهد تغییر چشمگیری در شیوه‌های مهاجرت باشیم. اما این یک سوال تجربی است و من کنجکاو هستم که ببینم شواهد چه می گویند، “آقای کوچر نوشت.

آسایشگاه تسبیح

خط مشی منتشر شده توسط آقای Mayorkas شامل حداقل سه دوجین نوع سایت است که محافظت می شوند. حداقل 45 حوزه خاص از سوالات متداول وجود دارد.

به عنوان مثال، سؤالات متداول “مکانی را که مراسم ختم، تشییع جنازه، تسبیح، تسبیح، عروسی یا سایر مراسم مذهبی یا مدنی برگزار می شود” ممنوع اعلام می کند.

زبان تسبیح برای برخی اهمیت خاصی دارد. مهره ها مهره های دعا هستند و در کلیسای کاتولیک تسبیح به معنای مجموعه دعاهایی است که در ارتباط با مهره ها خوانده می شود. کارشناسان مهاجرت برای درک معنای داشتن تسبیح تلاش کردند.

با یک تعبیر، این می تواند به معنای هر جا که بتوان تسبیح گفت. تعبیر دیگر می تواند به معنای هر کجا که مجموعه ای از مهره ها باشد. هر دو احتمالاً برای افسر مهاجرت ناشناخته هستند.

جان فیر که رئیس ستاد ICE در دولت ترامپ بود، گفت: «این توسط افراد جدی نوشته نشده است. دولت بایدن یا تأثیر این سیاست را در نظر نگرفته یا قصد دارد تقریباً تمام اقدامات مهاجرتی را در سراسر کشور از بین ببرد، به جز موارد اضطراری و آزار و اذیت، که نادر هستند.

او گفت که آقای مایورکا سیگنال‌های متفاوتی ارسال می‌کرد. در دستور قبلی، آقای مایورکاس گفت که اقامت غیرقانونی در کشور دیگر دلیل کافی برای دستگیری یا اخراج او نیست. باید آستانه دیگری از تهدید امنیتی، فعالیت جنایی جدی یا عبور از مرز اخیر وجود داشته باشد تا ICE یا گشت مرزی را برای دستگیری توجیه کند.

آقای فیر گفت که اجرای قانون از قبل به اهداف با ارزش محدود می شد، بنابراین هیچ فایده ای برای بستن دست کارمندان برای تعقیب آنها وجود نداشت.

آقای فیر گفت که در بدترین حالت، یک شکارچی جنسی ممکن است از تحمیل در نزدیکی یک زمین بازی مصون بماند.

او به تایمز گفت: «تعریف این که چقدر برای امنیت عمومی و حاکمیت قانون وحشتناک است، سخت است.

ایستگاه های اتوبوس مدرسه مناطق حفاظت شده محسوب می شوند، حتی زمانی که کودکی وجود ندارد. در ناحیه کلمبیا، دانش آموزان از سیستم متروبوس محلی استفاده می کنند. آقای فیر، که اکنون مدیر تحقیقات مرکز تحقیقات مهاجرت است، به این فکر کرد که آیا می‌توان این کار را توسط هر ایستگاه اتوبوس شهری و مناطق حفاظت‌شده اطراف انجام داد.

همچنین دشوار است که ببینیم یک کارمند چگونه باید مکان های یک “سازمان مبتنی بر جامعه” را تعریف کند، بسیار کمتر از همه آنها آگاه باشد. یکی از کارمندان ICE تعجب کرد که آیا گروه‌های حقوق مهاجر می‌توانند سازمان‌های غیرانتفاعی را در آدرس‌های سراسر جامعه راه‌اندازی کنند تا یک فضای جدید پناهندگی بسازند.

امنیت داخلی همچنین مناطق حساس در مرز با مکزیک را شناسایی کرد و گفت که محدودیت های اجرایی جدید حتی در آنجا اعمال می شود. اما این وزارتخانه در سؤالات متداول خود گفت که تا زمانی که یک مامور “شخصا” شخصی را که از مرز عبور می کند نظارت می کند، این یک وضعیت اضطراری در نظر گرفته می شود.

مسائل پیچیده‌تر، اظهارات آقای مایورکاس و سؤالات متداول ICE می‌گویند که فهرست‌های ممنوعه از جابجایی تنها نمونه‌هایی هستند و نباید جامع تلقی شوند.

آقای مایورکاس در یادداشتی گفت که تعریف روشنی از “نزدیک” وجود ندارد. او گفت که این عوامل شامل دید از منطقه حفاظت شده و “الگوهای رفتاری” افراد در اطراف سایت است.

آقای مایورکاس نوشت: “سوال اصلی این است که آیا مجری قانون ما از دسترسی مردم به منطقه حفاظت شده برای دریافت خدمات اولیه یا انجام فعالیت های اساسی جلوگیری می کند.”

مقامات گفتند که این باعث شد آنها حدس بزنند. آنها نگرانند که از هر معیاری که استفاده کنند، فعالان حقوق مهاجران مطالبه بیشتری خواهند داشت. به عنوان مثال، تایمز از شعاع 500 فوتی یا تقریباً نیمی از بلوک شهر برای ترسیم نقشه مناطق ممنوعه خود استفاده کرد، اما مقامات گفتند که گروه های مدافع می توانند برای کل بلوک شهر یا شعاع 1000 فوتی بجنگند.

سوالات متداول امنیت داخلی چهار راه را برای شکایت از نمایندگان یا کارمندانی که خط مشی جدید آقای مایورکا را نقض می کنند به عموم ارائه می دهد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account