سیاستمداران بایدن به زادگاهش ضربه زدند و بزرگترین صنایع در دلاور را روی سیخ کشتند.پرزیدنت بایدن ممکن است پسر مورد علاقه دلاور باشد، اما از زمان روی کار آمدن، او به شدت سیاست هایی را دنبال کرده است که او را در بزرگترین صنایع ایالت نگه می دارد، که مجموعاً حدود 10 میلیارد دلار درآمد برای ایالت اول ایجاد می کند.

رئیس‌جمهور با پیشنهاد افزایش مالیات شرکت‌ها و سرزنش تولیدکنندگان مرغ به دلیل قیمت‌های بالای غذا، دو بزرگ‌ترین گاو شیری ایالت – شرکت‌ها و طیور – را هدف قرار داده است. او همچنین طرفدار تشدید مقررات در صنایع مالی و شیمیایی است، اگرچه دلاور به خود می بالد که “پایتخت جهان” برای هر دو بخش است.

حتی حامیان او نگران هستند که لفاظی به قیمت مشاغل دلاور تمام شود.

مارتین ویلیس، نامزد دموکرات ها برای ایالت دلاور و نماینده کنوانسیون ملی دموکرات ها برای آقای بایدن در سال 2020، ابراز نگرانی کرد که رئیس جمهور ممکن است صنایع طیور و گوشت را متلاشی کند.

«کسب و کار مرغداری در دلاور یک تجارت بزرگ است. او گفت: «این یک تجارت واقعا بزرگ است.

با این حال، آقای ویلیس گفت که آقای بایدن، که به مدت 37 سال نماینده دلاور در سنا بود، تجربه حمایت از تجارت دلاور را داشت و همین اعتبار که خانه رئیس جمهور بود، درآمد غیرمنتظره اقتصادی برای ایالت ایجاد کرده است.

آژانس مسافرتی دلاور سال گذشته اعلام کرد که آقای بایدن برای صنعت گردشگری و مهمان‌نوازی بسیار مفید است.

منتقدان که نگران هستند دلاور به شدت تحت تأثیر سیاست های دولت قرار گیرد، می گویند که تعجب نمی کنند. آنها خاطرنشان می کنند که آقای بایدن همیشه حمایت از مالیات و مقررات را در راس نگرانی های دولت قرار داده است.

به عنوان مثال، در اوایل دهه 2000، آقای بایدن درخواست دوپون، بزرگترین کارفرمای ایالتی در آن زمان، را رد کرد تا از حمایت خود از قوانینی که مقررات حمل و نقل مواد خطرناک از طریق راه آهن را افزایش می دهد، صرف نظر کند.

جان تودمن از مؤسسه محافظه کار سزار رادنی، یک اتاق فکر در دلاور، گفت: «مسئله ضد تجارت این دولت بسیار واضح است. اما اکنون بایدن در صدد ارسال یک پیام ملی است، نه دولتی.

کاخ سفید به درخواست‌های متعدد برای اظهارنظر درباره این ماجرا پاسخی نداد.

شرکت ها

بزرگترین منبع درآمد دلاور، هزینه های تولید شده توسط شرکت ها است که به دلیل قوانین مالیاتی مطلوب آن، به ایالت اول تعلق می گیرد. این هزینه ها نزدیک به 1.5 میلیارد دلار به خزانه دولت در سال مالی 2020 اضافه کرد که تقریباً نیمی از درآمد ایالت را نشان می دهد. سایر مزایای اقتصادی شرکت ها تا 75 درصد می رسد.

این امر باعث نشد که آقای بایدن بلیط غذای دولت را منفجر کند.

“شرکت های بیشتر [are] در ایالت من دلاور از مجموع همه ایالت ها گنجانده شده است. و حدس بزنید چه؟ بایدن در جریان بازدید از کارخانه جنرال موتورز در ماه دسامبر گفت: آنها به اندازه کافی پول نمی پردازند.

آقای بایدن پیشنهاد افزایش مالیات بر شرکت‌ها در سراسر کشور را برای تامین مالی لایحه 1.75 تریلیون دلاری خود برای رفاه اجتماعی و شرایط اقتصادی ارائه کرده است که از آن زمان از مسیر خارج شده است. با این حال، افزایش مالیات برخی از شرکت ها را مجبور به ترک دلاور و ثبت نام در کشورهای خارج از کشور با قوانین مالیاتی مطلوب تر می کند.

لری هامرمش، استاد حقوق شرکت در وایدنر، گفت: «من فکر می‌کنم وقتی یک شرکت دلاور می‌گوید: «جهنم، ما محل زندگی‌مان را در ایرلند یا جزایر کیمن تغییر می‌دهیم، طبیعتاً تأثیری بر مهاجرت خواهد داشت». دانشکده حقوق دانشگاه دلاور. «اگر ایالات متحده [corporate] مالیات بالاتر از کشورهای دیگر است، که برای دلاور مشکل ایجاد می کند.

آقای بایدن با همکاری با سایر کشورها برای تحمیل حداقل مالیات شرکتی جهانی، به دنبال جلوگیری از هجوم شرکت‌ها به خارج از کشور بوده است. این امر زمینه را برای مالیات شرکت‌ها فراهم می‌کند و کشورهایی را که در تلاش برای جذب مشاغل آمریکایی با مالیات‌های کمتر هستند، تضعیف می‌کند.

کت کاودل، رئیس حزب دموکراتیک شهرستان نیو کسل، گفت که با اقدام آقای بایدن برای افزایش مالیات شرکت ها موافق است و گفت که تأثیر ملی باید فراتر از نیازهای فردی دلاور باشد.

خانم کادل گفت: “من احتمالاً یکی از معدود افرادی خواهم بود که در اینجا طرف تجارت نمی ایستم.” “من درک می کنم که برای ایالت خوب است که آنها را در اینجا داشته باشد و درک قوانین فعلی برای مردم دلاور خوب است… اما من فکر می کنم که در عین حال، اگر قرار است دموکرات باشم، خواهم بود. یک دموکرات واقعی، ما باید کسب و کار را مسئول اقدامات خود نگه داریم و مطمئن شویم که آنها سهم خود را پرداخت می کنند.

در حال حاضر، پیشنهادات آقای بایدن برای مالیات بر شرکت ها در کنار برنامه پر هزینه او در سنا راکد مانده است.

پرندگان اهلی

آقای بایدن همچنین کارخانه های ملی گوشت گاو، گوشت خوک و مرغ را مورد هدف قرار داد و آنها را مسئول افزایش شدید قیمت مواد غذایی دانست. رئیس جمهور گفت که چهار شرکت گوشت تقریباً انحصار دارند و از آن برای خیس کردن مصرف کنندگان استفاده می کنند.

شبه جزیره دلماروا خانه چندین تولید کننده مرغ از جمله مزارع پردو، مزارع کوهستانی، آلن هایم و تایسون فودز است، یکی از چهار شرکتی که آقای بایدن می گوید بخشی از انحصار گوشت است. Perdue Farms پنجمین کارفرمای بزرگ در ایالت است.

بر اساس گزارش شورای ملی مرغ، دلاور هشتمین تولیدکننده بزرگ جوجه های گوشتی یا مرغ برای تولید گوشت در کشور است که 7.23 میلیارد دلار فعالیت اقتصادی در سراسر کشور ایجاد می کند.

«لفاظی های دولت با توجه به سابقه طولانی حمایت رئیس جمهور بایدن از صنعت مرغ تعجب آور بود. [in] مایک براون، رئیس شورای ملی مرغ گفت: دلاور، ایالتی که تعداد مرغ ها از انسان ها بیشتر است و مرغ کالای شماره یک کشاورزی است.

آقای براون از چندین شرکت و کشاورز در دلاور شنیده است که به گفته او از لفاظی های رئیس جمهور “متعجب و نگران شده اند”.

آقای بایدن در رویدادی که در ماه جاری برگزار شد، نقش بزرگی را که جوجه ها در دلاور ایفا می کنند، تصدیق کرد، جایی که دولت او متعهد شد یک میلیارد دلار برای حمایت از پردازنده های مستقل مرغ که با شرکت های دلاور رقابت خواهند کرد، حمایت کند.

آقای بایدن گفت که پیشنهادات او به صنعت مرغ دلاور کمک می کند زیرا رقابت بیشتری را در بین تولیدکنندگان مرغ ایجاد می کند.

اگرچه آقای بایدن هیچ گام مشخصی برای شکستن انحصار ادعایی پیشنهاد نکرده است، آقای براون گفت که عدم اطمینان به همان اندازه نگران کننده است.

او گفت: «راستش را بخواهید، ما نمی دانیم چه انتظاری داشته باشیم، لفاظی های داغی وجود خواهد داشت.

بانکداری

دلاور با استخدام بیش از 40000 کارگر و ایجاد درآمد 95 میلیون دلاری برای بانک ها به بهشت ​​بانک ها تبدیل شده است.

درست پس از طیور و بخش شرکتی، خدمات مالی سومین صنعت بزرگ در دلاور است.

JP Morgan Chase و Bank of America دومین و سومین کارفرمایان بزرگ در ایالت هستند.

آقای تودتمن می گوید که او بیش از همه نگران تأثیر دولت بر صنعت بانکداری کشور است. او با استناد به نامزدهای آقای بایدن برای فدرال رزرو، نگران است که آنها مقرراتی وضع کنند که رشد صنعت را متوقف کند.

وی گفت: صنعت بانکداری واقعاً در کانون توجه این دولت قرار دارد. «آنها در تلاشند تا فدرال رزرو را با لیبرال هایی که بمب هایی را که از بانک ها متنفرند پرتاب می کنند، ایجاد کنند.

آقای بایدن چندین نفر از افراد مورد علاقه مترقی را برای پست های بالای بانک مرکزی انتخاب کرده است، از جمله لائل برینارد به عنوان معاون رئیس جمهور.

مترقی ها، از جمله سناتور الیزابت وارن، دموکرات های ماساچوست، خانم برینارد را به مقام اول سوق داده اند و می گویند که او بیشتر با برنامه های اقتصادی رئیس جمهور مطابقت دارد.

انتظار می رود فدرال رزرو در سال آینده نرخ بهره را افزایش دهد، که به گفته تحلیلگران می تواند صنعت کارت اعتباری در دلاور را تحت تاثیر قرار دهد. پرداخت‌های کارت اعتباری در سال‌های اخیر افزایش یافته است زیرا نرخ‌های بهره پایین و دولت مزایایی را برای COVID-19 برای افزایش هزینه‌ها صادر می‌کند.

مواد شیمیایی

دلاور زمانی مترادف با DuPont بود، یک شرکت شیمیایی بین المللی که برای چندین دهه بزرگترین کارفرمای ایالت بوده است.

اگرچه ردپای دوپونت در دلاور و سراسر جهان در سال های اخیر کاهش یافته است.

با این حال، این ایالت خانه چندین شرکت شیمیایی از جمله Chemours و BASF است.

پس از آغاز به کار، آقای بایدن دستور بررسی عمیق بیش از ده ها اقدام آژانس حفاظت از محیط زیست را داد که مستقیماً بر صنایع شیمیایی تأثیر می گذارد.

تیم او همچنین فهرستی از مقررات خاصی را که رئیس جمهور خواستار رسیدگی به آنها بود، از جمله رویه های ارزیابی خطرات شیمیایی منتشر کرد.

آقای تودمن گفت که افزایش مقررات و جریمه‌ها برای عدم انطباق به ضرر کسب‌وکارها تمام می‌شود و خاطرنشان کرد که مواد شیمیایی در حال حاضر به شدت تحت نظارت در کشور هستند.

او گفت: «بدترین انگیزه ای که می توانید برای یک سازمان دولتی داشته باشید، جریمه های تصادفی برای مردم است.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر