سال اول دشوار بایدن حمایت دموکرات ها را کاهش داد و رای دهندگان را نگران آینده کرد

[ad_1]

سال اول ریاست جمهوری معمولاً بهترین سال است و این خبر بدی برای رئیس جمهور بایدن و حزب دموکرات او است.

در حالی که آقای بایدن اولین سالگرد خود را در روز پنجشنبه جشن می گیرد، دو سوم آمریکایی ها می گویند که کشور در مسیر اشتباهی حرکت می کند و حمایت آنها از دموکرات ها کاهش یافته است.

علیرغم وعده های مبارزات انتخاباتی آتشین آقای بایدن، همه گیری کووید-19 هنوز تحت کنترل نیست و تورم به بالاترین حد در 40 سال گذشته یعنی 7 درصد رسیده است.

چندین سناتور دموکرات تلاش‌های مکرر آقای بایدن را برای تصویب طرح 1.8 تریلیون دلاری «ساخت بهتر» در قلب برنامه اقتصادی‌اش برای چندین ماه مسدود کرده‌اند. آقای بایدن چندین بار برای گردهمایی دموکرات ها از ساختمان کنگره بازدید کرد و دست خالی را ترک کرد.

این هفته، سنا همچنین درخواست‌های فوری رئیس‌جمهور برای تصویب قوانین چریکی برای انتخابات و رای‌گیری را رد خواهد کرد، علی‌رغم تلاش‌های شخصی متعدد آقای بایدن برای جلب نظر دموکرات‌های سرسخت.

پس از موفقیت اولیه با صورت‌حساب 1.9 تریلیون دلاری برای کمک به کووید و یک طرح زیرساختی 1.2 تریلیون دلاری، آقای بایدن تقریباً تمام سرمایه سیاسی خود را خرج کرد.

جیم مانلی، استراتژیست سیاسی، که حدود 20 سال برای رهبران دموکرات در سنا کار کرده است، گفت: “او ماه های سختی را پشت سر گذاشته است، بدون شک نمی توانم او را انکار کنم.” “به این معنی نیست که همه چیز نمی تواند تغییر کند. اما اگر به نظرسنجی‌ها نگاه کنید، آنها راه‌هایی برای رفتن دارند.»

آقای بایدن در زمان ریاست‌جمهوری‌اش دومین محبوبیت کمتری را در بین هر رئیس‌جمهوری دارد – 42 درصد از میانگین نظرسنجی‌های Real Clear Politics. تنها پرزیدنت ترامپ در همان نقطه به طور متوسط ​​40.1 درصد کمتر بود.

بازگشت احتمالی ترامپ در سال 2024 از وضعیت اسفناک بایدن سود برده است.

آقای ترامپ در یک گردهمایی روز شنبه در آریزونا به حدود 15000 هوادارش گفت: “ما مشکلات بیشتری داشته ایم، ما بیشتر از مجموع پنج رئیس جمهور در سال گذشته تخریب داشته ایم.”

در مطالعه‌ای که هفته گذشته توسط دانشگاه کوئینیپیاک انجام شد، میزان رضایت شغلی آقای بایدن 35 درصد بود که پایین‌ترین رقم جدید است. حتی در میان دموکرات‌ها، محبوبیت او نسبتاً پایین بود و 75 درصد بود، با حمایت ضعیف سیاه‌پوستان (57 درصد) و اسپانیایی‌ها (28 درصد). یکی از اعضای شورای کاخ سفید این نظرسنجی را “رد شده” خواند.

کاخ سفید به “پیشرفت باورنکردنی” در اقتصاد طی سال گذشته اشاره می کند. جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید خاطرنشان کرد که نرخ بیکاری از 6.4 درصد در زمان روی کار آمدن آقای بایدن به 3.9 درصد با ایجاد 6.4 میلیون شغل کاهش یافته است.

«در اولین سال ریاست جمهوری بایدن، ما شاهد چشمگیرترین تغییر در اقتصاد خود در هر نقطه از جهان بودیم. او گفت: «از بدترین شغل های تاریخ تا بهترین شغل های تاریخ.

با این حال، تورم بیش از رشد دستمزدها را پاک کرده است و بسیاری از مطالعات نشان می دهد که رای دهندگان در اقتصاد پیشرفتی ندارند.

دموکرات ها در کنگره نیز این کار را نمی کنند. پیش از انتخابات میان دوره ای، 28 دموکرات در مقایسه با 14 جمهوری خواه بازنشسته شده اند.

نظرسنجی گالوپ در این هفته نشان داد که حمایت از دموکرات‌ها در سال 2021 14 درصد کاهش یافت و به جمهوری‌خواهان برتری 5 امتیازی داد، که بزرگترین برتری آن در اولویت رای‌دهندگان از زمانی که جمهوری‌خواهان در سال 1995 مجلس نمایندگان را به دست گرفتند.

دموکرات ها سال را با برتری 9 امتیازی آغاز کردند که بزرگترین برتری حزب از سه ماهه چهارم سال 2012 بود.

گالوپ گفت: افزایش تابستانی عفونت‌های مرتبط با دلتای کرونا نشان داد که همه‌گیری در ایالات متحده تمام نشده است و میزان محبوبیت بایدن شروع به کاهش کرده است. «بعدها، خروج هرج و مرج ایالات متحده از افغانستان منجر به کاهش رتبه های بایدن شد.

خانم ساکی گفت که دولت تحت “شرایط بسیار دشوار”، با یک بیماری همه گیر و یک رکود شدید اقتصادی، کار خود را آغاز کرد. او گفت که دولت ترامپ “به طور موثر با بسیاری از این بحران ها برخورد نکرده است.”

او گفت: «پیشرفت بزرگی حاصل شده است. “ما باید بر روی آن بسازیم. کار انجام نشده است. هدف ما – و من فکر می کنم این همان چیزی است که رئیس جمهور درباره آن صحبت می کند [at a press conference on Wednesday] این است که چگونه بر پایه‌ای که در سال اول گذاشتیم، بسازیم.»

هنگامی که آقای بایدن هفته گذشته برای پیشنهاد قانون حقوق رای به گرجستان سفر کرد، برخی از فعالان از جمله استیسی آبرامز، نامزد دموکرات فرمانداری، دور ماندند. او این درگیری را به خاطر برنامه زمانبندی مقصر دانست.

بسیاری از دموکرات‌ها برای خریدار با آقای بایدن ابراز پشیمانی کرده‌اند.

«مردم احساس می‌کنند وقتی بایدن را بر سر کار می‌برند کمتر از چیزی که انتظار داشتند دریافت می‌کنند. کوئنتین واتهام اوکاما، رئیس دموکرات‌های جوان آمریکا به آسوشیتدپرس گفت: احساسات زیادی وجود دارد و هیچ کدام خوب نیستند. نمی‌دانم کلمه‌ی درست «آپوپلتیک» است یا «تضعیف روحیه». ما پایین هستیم. ما نتایج را نمی بینیم.”

او بعداً در توییتی نوشت: «من هنوز معتقدم که اگر برخی از دموکرات‌های سنا بزرگ شوند و شاهد اقدام و مبارزه بیشتری نسبت به جو بایدن باشند، هنوز هم شانس پیروزی بزرگی در سال 2022 داریم.

این برای حزب آقای بایدن آنقدر بد است که دو دموکرات برجسته اخیراً دورنمای بازگشت هیلاری کلینتون در سال 2024 را مطرح کرده اند، زمانی که او 77 ساله خواهد شد.

چندین شرایط – رتبه پایین تایید رئیس جمهور بایدن، تردید در مورد توانایی او برای نامزدی مجدد در انتخابات 82، عدم محبوبیت معاون رئیس جمهور کامالا هریس و عدم حضور یک دموکرات قوی دیگر برای رهبری انتخابات در سال 2024 – یک خلاء رهبری ایجاد کرده است. داگ شان و اندرو استین دموکرات ها در مقاله ای از وال استریت ژورنال نوشتند: «خانم کلینتون می تواند پر شود.

آقای بایدن تاکنون گفته است که قصد دارد برای انتخابات مجدد نامزد شود.

پایگاه لیبرال رئیس جمهور از بسیاری از اهداف محقق نشده، از قوانین انتخاباتی گرفته تا افزایش حداقل دستمزد گرفته تا لغو بدهی دانشجویان، ناراضی است. آنها شکایت کردند که آقای بایدن به شدت به جو منچین سوم از ویرجینیای غربی و کرستن سینما از آریزونا برای لغو یا تغییر اساسی قانون طولانی مدت سنا که برای تصویب اکثر قوانین نیاز به 60 رأی دارد، تکیه نکرده است. ساختمان 100 کرسی.

“اکنون زمان بازی نیست. نینا ترنر، رئیس مشترک سابق ستاد انتخاباتی سناتور برنارد سندرز در سال 2020، در توییتی نوشت: دیپلماتیک بودن با مانچین و سینما کارساز نیست و خیلی در خطر است. کاری که سناتورهای آنها انجام می دهند.

آقای مانلی گفت که برخی از ناآرامی‌های دموکرات‌ها به دلیل رکود اجتناب‌ناپذیر در سنا 50-50 است.

ناامیدی زیادی وجود دارد، تا حدی به دلیل این واقعیت است که سنا دیگر کار نمی کند و علیرغم موفقیت های اولیه ای که دولت از آن برخوردار بود، در مقطعی واقعیت ظاهر می شود و سنا شروع به قتل می کند. میدان.” گفت.

او گفت که انتظار دارد آقای بایدن امسال بیشتر بر اقدامات اجرایی و نظارتی تکیه کند، با توجه به احتمال کم تصویب قوانین در کنگره.

کاخ سفید در حال پیشروی با قانون رای گیری است که به نظر می رسد تا حدی محکوم به فنا باشد، زیرا ناکامی در آوردن آن به رای گیری در سنا، پایگاه رئیس جمهور را بیشتر تضعیف می کند.

آقای مانلی گفت: “اشتباهات زیادی برای رسیدن به این نقطه در لایحه حق رای انجام شده است، اما انجام هیچ کاری در حال حاضر یک گزینه نیست.”

سناتور بن ساس، یک جمهوری خواه از نبراسکا، آن را تقویتی برای لایحه CYA خواند [cover your ass] هفته “در واشنگتن برای دموکرات ها و کاخ سفید. او رئیس کارکنان کاخ سفید ران کلین را مقصر دانست.

“سنا با شکست تضمینی برای انفجار تقویت کننده فیلم رای می دهد، بنابراین [Senate Majority Leader] چاک شومر می تواند یک چالش بزرگ را رد کند [New York Rep.] آقای ساسه در بیانیه‌ای گفت: «الکساندریا اوکاسیو کورتز و برای اینکه رون کلاین بتواند دوست کوچکی را به پایگاه مترقی حزب دمکرات بیندازد. «ران کلاین فکر می‌کند که فعالان خودش آنقدر احمق هستند که سقوط کنند. پرزیدنت بایدن باید فورا رئیس دفتر خود را برکنار کند.

هرزه. کلودیا تنی، یکی از جمهوری خواهان نیویورک، در توییتر گفت که “هر روز از رای دهندگان در سراسر طیف سیاسی – دموکرات ها و جمهوری خواهان – می شنود که از سیاست های این رئیس جمهور ناامید شده اند و از وعده های شکسته و لفاظی های تفرقه انگیز او ناراحت هستند.”

میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا، جمهوریخواه در کنتاکی، به نظرسنجی گالوپ در اوایل ماه جاری اشاره کرد که نشان داد آمریکایی ها معتقدند اولویت های رئیس جمهور اشتباه است. این نظرسنجی نشان داد که کمتر از 1 درصد از رای دهندگان می گویند پیشنهاد حق رای در اولویت است.

آقای مک کانل در مجلس سنا گفت: “این چیزی است که مردم به آن علاقه دارند – بالاترین پاسخ، با 21٪، رهبری ضعیف دولت بود.” «حدود یک سال پس از دولت بایدن، بزرگترین نگرانی مردم آمریکا رهبری ضعیف است. و وقتی به مسائل دیگر بپردازید، می توانید دلیل آن را درک کنید. برخی از بزرگترین نگرانی های بعدی یا مشکلات عمومی اقتصادی یا به طور خاص تورم و افزایش هزینه ها بود. و جای تعجب نیست… کشور ما همچنان بدترین تورم را در 40 سال اخیر تجربه می کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir