ساختمان راسل، به نام بقایای یک سناتور جدایی طلب. تصمیم برای تغییر به دست سومر افتاد

[ad_1]

ریچارد بی راسل به عنوان “سناتور به سناتور” شناخته می شد – مردی که قوانین و شخصیت ها را می دانست و سالن را به کار انداخت.

اما دموکرات جورجیا که در سال 1971 درگذشت، اکنون بیشتر به عنوان سناتور جداسازی شناخته می شود، که مسلماً قوی ترین مدافع استفاده از فیلیباستر برای جلوگیری از قوانین حقوق مدنی در دهه های اخیر است.

آنچه آن را بیش از پیش چشمگیرتر می کند این است که در حالی که مجسمه رابرت ای لی از ساختمان کنگره آمریکا برداشته شد و قانونگذاران به حذف نام ژنرال های کنفدراسیون از پایگاه های نظامی رای دادند، سنا همچنان از راسل با نام او در معتبرترین دفتر خود تقدیر می کند. ساختمان.

نه اینکه مردم تلاش نکرده باشند.

منتقدان در تلاش برای پاک کردن نام، ستون‌ها و نامه‌هایی نوشتند. برخی از سناتورها، از جمله رهبر اکثریت، چارلز ای. شومر، نیز می خواهند او را برکنار کنند. آقای شومر در سال 2018 و بار دیگر در سال 2019 قول داد قانونی برای تغییر نام ساختمان سناتور جان مک کین ارائه کند.

به عنوان رهبر اکثریت در سال گذشته، آقای شومر این قدرت را داشت که مجبور به رأی گیری در مورد این موضوع شود. با این حال، طبق اسناد قانونی، او هرگز این قطعنامه را ارائه نکرد، حتی کمتر سعی کرد آن را به صحن علنی کند.

دفتر آقای شومر به اظهارات درخواست اظهار نظر پاسخ نداد، اما مت بنت، که از حذف نام راسل حمایت کرد، به آقای شومر مجوز داد.

او گفت که سناتور نیویورک کارهای زیادی با باز نگه داشتن دولت، پیشبرد دستور کار رئیس جمهور بایدن و جلوگیری از فاجعه سقف بدهی دارد.

بنت که اکنون معاون اجرایی Third Way، یک اندیشکده مترقی است، می‌گوید: «همچنین یک سؤال واقعی در مورد اینکه آیا جمهوری‌خواهان سنا اکنون نام خود را تغییر خواهند داد یا خیر، وجود دارد». «سبک جان مک کین در سیاست بسیار خارج از مد است و دونالد ترامپ، رهبر مسلم جمهوری خواهان از او متنفر بود.

“من حدس می‌زنم که سومر و اکثر دموکرات‌های سنا از رای دادن به حذف نام یک نژادپرست و جایگزینی آن با یک قهرمان آمریکایی خوشحال می‌شوند، اما صادقانه بگویم که فکر نمی‌کنم اکثر جمهوری‌خواهان سنا بخواهند رای بدهند و خشم ارباب خود را به خطر بیاندازند. آقای بنت گفت مارآ لاگو.

اگر سنا اکنون با ساختمانی بی نام شروع به کار کرد، تصور اینکه راسل انتخاب شود، سخت است. اما این در مورد بسیاری از بناهایی که یادگارهای یک زمان خاص هستند و مدت ها پس از گم شدن موضوع در تاریخ باقی می مانند، صادق است.

جنبش زندگی سیاه‌پوستان مهم است و بازنگری در بناهای تاریخی پس از جرج فلوید همه این‌ها را تغییر داد و باعث شد تا در طول مسابقه تجدید نظری درباره افتخاری که مدت‌ها فراموش شده بود انجام شود.

این ساختمان به نام راسل در سال 1909 به عنوان اولین مجموعه از دفاتر سنا در خارج از کاپیتول افتتاح شد. او در طول سال ها میزبان رویدادهای مهمی از جمله جلسات واترگیت، ماجرای ایران-کنترا و غرق شدن کشتی تایتانیک بوده است.

ساختمان دوم در دهه 1950 اضافه شد. این ساختمان به عنوان ساختمان اداری سنا جدید شناخته شد، در حالی که ساختمان اصلی آن ساختمان اداری سنا قدیمی یا SOB قدیمی بود.

در سال 1972، سناتورها سعی کردند نام متوفی را نام ببرند و راسل اخیراً درگذشته و سناتور اورت دیرکسن، جمهوری خواه که در سال 1969 درگذشت، این جوایز را دریافت کردند.

هنگامی که ساختمان سوم تکمیل شد و در سال 1976 نامگذاری شد، این افتخار نصیب سناتور فیلیپ هارت شد – از قضا، تنها سناتوری که علیه نام‌های سال 1972 رای داد.

هارت در جریان رای گیری راسل گفت: “فکر می کردم فهمیده ایم که انتظار صدور حکم در مورد تاریخ غیرمنطقی است.”

والتر شاپیرو، مدرس قدیمی علوم سیاسی در دانشگاه ییل، گفت که هشدار هارت پیشگویی بود.

در سال 1972، راسل به دلیل مهارت و رهبری سنا در کمیته خدمات مسلح سنا در طول جنگ سرد هنوز یک شیر بود.

آقای شاپیرو گفت: “اگر می گویید ریچارد راسل، فیلی باسترهای برجسته جداسازی طلب احتمالا چهارمین یا پنجمین چیزی است که به ذهن می رسد، نه اولین.”

یکی از دلایل این تغییر، شاهکار مورخ رابرت کارو بود، که کتاب تواریخ سنای لیندون جانسون که دو دهه پیش منتشر شد، نقش راسل در مقاومت در برابر حقوق مدنی را روشن کرد.

آقای شاپیرو که همچنین یکی از نویسندگان کارمند The New Republic و یک ستون نویس تماس است، گفت: «برای راسل، حفظ خط در سنای ایالات متحده در مورد حقوق مدنی بسیار مهم بود و پایان خدمت او در سنا بود.

او گفت که نام‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله مک‌کین یا سناتور رابرت دول که اوایل این ماه درگذشت. اما پیشنهاد اصلی آقای شاپیرو هنوز مقداری نیرو دارد: مارگارت چیس اسمیت، یک جمهوری خواه و نامزد سابق ریاست جمهوری.

«او اولین سناتور زن متوالی در تاریخ آمریکا بود. آقای شاپیرو گفت، سخنرانی او برای آزادی وجدان علیه جو مک کارتی، زمانی که بسیاری در حزب جمهوری خواه و بسیاری از دموکرات ها – از جمله جان اف کندی – بسیار ساکت بودند، هنوز یک رویداد مهم است.

او گفت: «امیدوارم لحظه‌ای باشد که کسی مکث کند و بفهمد که فقط شخصیت‌های تاریخی هستند که واقعاً باید در کاپیتول هیل به آنها دروغ گفته شود.

“رنگین کمان طولانی”

در سال 2018، زمانی که آقای شومر برای اولین بار پیشنهاد تغییر نام از راسل به مک کین را داد، یک مانع بزرگ وجود داشت: دو سناتور جمهوری خواه از گرجستان در هیئت مدیره نبودند.

این ایالت اکنون توسط دو دموکرات نمایندگی می شود. اما وقتی از آنها پرسیده شد که آیا از پاک کردن نام راسل حمایت می کنند، مخالفت کردند.

سناتور جان اوسف به تایمز گفت: «من باید کمی بیشتر در مورد آن فکر کنم.

سن رافائل وارنوک، کشیش سابق سیاه پوست در کلیسای باپتیست ابنزر در آتلانتا، جایی که مارتین لوتر کینگ جونیور در زمان قتلش یکی از کشیش ها بود، نیز تمایلی به سوار شدن به آن ندارد.

او گفت: «فکر می‌کنم این واقعیت که من دفتری در ساختمان راسل دارم، نشان‌دهنده قوس بلند کشور ما است و ما باید درباره آن صحبت کنیم.»

آقای اسوف، مانند آقای وارناک، دفاتر خود را در ساختمان دارد.

اما آل گرین، سخنگوی دموکرات تگزاس، گفت که زمان آن رسیده است که سناتورها این تغییر را ایجاد کنند.

این ساختمان فدرال نباید به نام شخصی که فعالانه برای ترویج میراث تعصب و تبعیض شریرانه در این کشور مبارزه می کند، نامگذاری شود. او به تایمز گفت: «این که نتوانستیم نام او را برداریم، بسیار آزارم می‌دهد.

در آخرین کنگره، آقای گرین قطعنامه‌ای نوشت که در آن از سنا می‌خواست نام راسل را رد کند و تا زمانی که برنده جدید موافقت شود، به ساختمان اداری قدیمی سنا بازگردد. او به تایمز گفت که نسخه متفاوتی از این قانون را ماه آینده ارائه خواهد کرد.

آقای گرین گفت: “من مطمئن نیستم که چرا سنا هنوز قطعنامه ای در این مورد تصویب نکرده است، اما امیدوارم شاهد تغییر نام ساختمان دفتر راسل در این کنگره باشم.”

اتاق های پرندگان

راسل پس از فلوید تنها سناتوری نیست که نامش در جهان مشکل ساز است.

سناتور رابرت کی برد، یک دموکرات که در دهه 1940 شعبه کوکلاکس کلان را در ویرجینیای غربی تأسیس کرد، به راسل در بحث درباره قانون حقوق مدنی پیوست. برد همچنان رهبر دموکرات ها در دهه 1980 خواهد بود، زمانی که دموکرات ها اکثریت را داشتند به عنوان رئیس موقت سنا خدمت خواهد کرد و به عنوان آخرین مورخ سنا مورد ستایش قرار خواهد گرفت.

نام پرنده هنوز با ده‌ها پروژه ساختمانی عمومی در ویرجینیای غربی مرتبط است – اما جالب‌تر اینکه هنوز دفاتر کنگره آقای سومر را زینت می‌دهد.

به لطف یک قطعنامه در سال 1989، بسته دفاتر تحت اشغال رهبر سنای دموکرات به عنوان “اتاق های پرندگان رابرت سی” شناخته می شود.

حتی زمانی که دوران زندگی سیاه‌پوستان مهم است، سایر بناها و بناهای یادبود را تخریب کرد، پرنده از بیشترین توجهات فرار کرد.

اما دیگر افسانه‌های سنا بحث‌هایی را برانگیخته است، از جمله سناتور فقید جان کی استنیس، یک تبعه می‌سی‌سی‌پی که نامش یک ناو هواپیمابر نیروی دریایی و یک تأسیسات فضایی ناسا را ​​زینت می‌دهد.

آقای شاپیرو در پاسخ به سوالی درباره اتاق های برد، گفت که هر مورد متفاوت است. او گفت که “احساس کلی او این است که استراحت مردم را برای بدترین تصمیمات زندگی آنها قطع کند” و این می تواند در مورد پرنده صدق کند.

آقای شاپیرو توضیح داد، اما راسل متفاوت بود، زیرا کار او در سنا بر استفاده از قدرت خود برای محافظت از جداسازی متمرکز بود.

در همین حال، مک‌کین، که علی‌رغم تجربه نسبتا محافظه‌کارانه‌اش، اکنون بیشتر از سوی دموکرات‌ها نقل قول می‌شود تا جمهوری‌خواهان در کنگره، همچنان منتظر افتخارات وعده داده شده پس از مرگش در سال 2018 است.

در آن زمان چند ایده مطرح شد.

علاوه بر وعده‌های محقق نشده آقای شومر در مورد ساختمان راسل، سناتورهای دیگری پیشنهاد کرده‌اند که نام مقر ناتو به نام نامزد جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری 2008 تغییر نام داده شود یا «کمیسیون حقوق بشر جان مک‌کین سوم» در سنا ایجاد شود.

سناتور میچ مک کانل از کنتاکی، جمهوری خواه ارشد مجلس، در آن زمان گفت که باید کمیته ای تشکیل شود تا گزینه ها را بررسی کند و افتخار مناسب را ارائه دهد.

مشخص نیست چه اتفاقی برای کمیته افتاده است و دفتر آقای مک کانل به درخواست برای اظهار نظر پاسخی نداده است.

مک کین یک ناوشکن دریایی با موشک های هدایت شونده دارد که به نام او و پدر و پدربزرگش که هر دو از دریاسالاران نیروی دریایی بودند، نامگذاری شده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma