راهنمای خرید سینک ظرفشویی

خود را در آشپزخانه خود تصویر کنید. شاید شما در حال شام باشید ، شاید در حال شکار یک میان وعده نیمه شب باشید. حتی ممکن است آماده باشید احتمال وجود دارد که در طی مقطعی از بازدید شما ، از سینک خود استفاده کنید. از خود بپرسید: آیا از استفاده از آن لذت می برید؟ آیا خیلی عمیق است ، یا خیلی کم عمق؟ ای کاش یک کاسه بزرگ و بزرگ داشته باشید؟ یا شما تمایلی برای راحتی آشنایی با یک سینک ظرفشویی دو کاسه ندارید؟ آیا به سینک و لبخند خود نگاه می کنید ، یا آه؟ این که آیا شما در حال تعمیر هستید یا فقط به یک سینک جدید احتیاج دارید ، گزینه های امروز بسیار است. هدف ما از این راهنما کمک به شما در روشن کردن وضعیت و پیدا کردن سینک کامل است: کسی که شما و خانواده تان می توانید از آن استفاده کنید ، سوء استفاده کنید و گاها با تحسین نگاه کنید.

راهنمای خرید سینک آشپزخانه
نگرانی های اصلی شما هنگام خرید سینک جدید نوع نصب ، اندازه و پیکربندی سینک و ماده ای است که از آن تشکیل شده است. راهنمای خریدار ما نمای کلی از این گزینه ها را ارائه می دهد ، شما را در مسیر سینک آشپزخانه کامل شما قرار می دهد – و با تمدید ، آشپزخانه بی نظیر شما!

ملاحظات نصب
چهار گزینه نصب اولیه برای سینک های آشپزخانه وجود دارد: Drop-In ، Undermount ، Flat Rim و پیش بند-جلو.

دستشویی آشپزخانه گرانیتیرها کردنسینک از جنس استنلس استیل را نادیده بگیریدکم کردنسینک استیل ضد زنگ جلوی پیش بندجبهه پیش بند
رها کردن
سینک ظرفشویی(همچنین به عنوان خود رینگ یا بالای کوه مشهور است) با بیشتر مواد پیشخوان کار می کند و ساده ترین آنها برای نصب است ، به طور بالقوه موجب صرفه جویی در هزینه در هزینه های نصب می شود. این بدان دلیل است که تمام آنچه که واقعاً مورد نیاز است یک برش به اندازه مناسب در پیشخوان و یک درزگیر است. این سینک ها دارای لب هستند که بر روی پیشخوان قرار می گیرد و وزن سینک را پشتیبانی می کند. بسته به نوع مواد و طراحی آن ، لب ممکن است تنها از چند میلی متر از صفحه اصلی ، یا نزدیک به یک اینچ بلند شود. این نه تنها جریان پیشخوان را خراب می کند ، بلکه به این معنی است که نخاله های موجود در مقابل میز را نمی توان به راحتی داخل سینک ظرفشویی کرد ، همانطور که در مورد سینک ظرفشویی قرار می گیرد. آب و سنگ آهک می توانند بین لبه و کانتر (یا اطراف آن جمع شوند) گرفتار شوند ، که برای بعضی ها اشکال اساسی است. با این وجود ، با نصب مناسب و تمیز کردن منظم ،

کم کردن
سینک ها را خنثی کنیددر زیر پیشخوان با استفاده از گیره ، براکت یا چسب نصب می شود. از آنجا که وزن سینک (و همه چیز موجود در آن) از قسمت زیرین پیشخوان آویزان خواهد شد ، نصب صحیح از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به منظور اطمینان از پشتیبانی مناسب ، توصیه می شود که سینک های زیر آب را به صورت حرفه ای نصب کنید. با توجه به سطح پشتیبانی لازم برای این غرق ها ، آنها برای پیشخوان های ورقه ورقه یا کاشی ، که از صحت مواد ضد خنک جامد برخوردار نیستند ، توصیه نمی شوند. سینک های زیر آب می توانند گرانتر از معادل افت فشار آنها باشند و با نصب حرفه ای می توانند هزینه نهایی بالاتری را به همراه داشته باشند. اگر تصمیم دارید از سینک زیر آب استفاده کنید ، توجه داشته باشید که سینک معمولاً از طاقچه های شیر آب نخواهد بود و باید شیرهای آب و سایر لوازم جانبی را درون کاناله یا روی دیوار نصب کنید ،

نکته مهم در مورد غرق شدن زیر دست ، مقدار “آشکار شدن” مورد نظر شماست. این مربوط به مقدار لبه سینک است که پس از نصب قابل مشاهده است. یک افشاگری مثبت بدین معنی است که برش بزرگتر از سینک است: لبه سینک در زیر کانتر قابل مشاهده است. یک آشکار منفی برعکس است: برش کوچکتر است ، و یک مخزن ایستاده از زیر کاناله در زیر سینک باقی می ماند. یک آشکارساز صفر دارای لبه سینک و صفحه سرریز است و یک قطره مستقیم از پیشخوان را به داخل سینک می دهد. این آشکارسازی کاملاً به ترجیح شخصی بستگی دارد ، اما به برنامه ریزی اضافی و در صورت وجود صفر آشکار ، ظرافت اضافی در نصب نیاز دارد.

سینک Undermount مثبت را آشکار کردآشکار شدن مثبتمخفی کردن سینک Undermount منفی استفاش کردن منفیشناور مخزن Undermount نشان دادفاش کردن صفر (یا گرگرفتگی)
حاشیه مسطح
سینک های حاشیه مسطح معمولاً در هنگام نصب کاشی کاری مورد استفاده قرار می گیرند که می خواهید سینک شما با قسمت بالای صفحه شستشو شود. سینک در بالای لایه تثبیت کننده صفحه نصب شده است که معمولاً بورد سیمانی است که به طور مستقیم در بالای پایه تخته سه لا وصل شده است. سینک بر روی لایه تثبیت کننده تنظیم می شود تا ارتفاع ضخامت کاشی تمام شده را برای نصب فلاش با کانتر مطابقت دهد. یا می توان سینک را تنظیم کرد تا یک کاشی گرد 1/4 روی لبه اطراف سینک ریخته شود.

سینک های حاشیه مسطح نصب شده روی پیشخوان های کاشی توسط بسیاری از افراد به عنوان جایگزین هزینه بالاتر گرانیت ، کوارتز یا صابون سنگ ترجیح داده می شوند. سینک های حاشیه مسطح کاشی کاری شده به کاربر این امکان را می دهد تا بدون هیچ زحمتی زباله ها را از پیشخوان به طور مستقیم درون سینک پاک کند و گزینه ها و رنگ های طراحی آن بی حد و مرز است. سینک های حاشیه مسطح معمولاً به عنوان سینک های زیر آب یا میزهای روکش ورقه ای مانند Formica ® هنگام استفاده از رینگ سینک های فلزی استفاده می شوند.

جبهه پیش بند
سینک های جلوی پیش بند (که به عنوان غرق خانه های مزرعه نیز شناخته می شود) در سال های اخیر شاهد تجدید حیات بوده اند و به لطف مدل های جدید استیل و سنگی ، اکنون در هر دو آشپزخانه مدرن و سنتی یافت می شود. در اصل یک حوضچه بزرگ و عمیق ، سینکهای پیش بند امروزی نیز در طرح های دو کاسه موجود است. آنها با بسیاری از انواع پیشخوان ها به خوبی کار می کنند ، مشروط بر اینکه کابینت پایه برای عمق سینک اصلاح شده باشد و برای پشتیبانی از وزن پر و پر آن تقویت شود (مدل های کف آتش و سنگ مخصوصاً می توانند بسیار سنگین باشند). جبهه های پیش بند به داخل کابینت می چرخند و از زیر آن پشتیبانی می شوند. در اینجا دوباره ، نصب حرفه ای بسیار توصیه می شود.

فراتر از جذابیت های پرنعمت ، یکی از مهمترین مزایای سینک های جلوی پیش بند ، عدم وجود فضای مقابل در مقابل سینک است. بسته به ارتفاع شما و پیشخوان شما ، این ممکن است تجربه استفاده راحت تر از سینک را فراهم کند ، زیرا برای رسیدن به سینک نیازی به لاغر شدن ندارید. هنگام انتخاب هر سینک ، به یاد داشته باشید که عمق کاسه سینک را نیز در نظر بگیرید. کاسه ها می توانند 10 اینچ عمق یا بیشتر داشته باشند که می تواند یک کمردرد باشد که انتظار دارد برای برخی اتفاق بیفتد.

اندازه و پیکربندی سینک
سینک ظرفشویی آشپزخانه امروزه در اشکال و اندازه های مختلف و متنوعی وجود دارد که دارای انواع طراحی و لوازم جانبی است. در حالی که ممکن است گرفتن در همه این گزینه ها آسان (و سرگرم کننده!) باشد ، مهم است که چند سوال اساسی را در خاطر داشته باشید: چگونه از سینک خود استفاده می کنید؟ آیا ماشین ظرفشویی دارید یا ماشین ظرفشویی هستید؟ چند بار (اگر همیشه) از گلدان ها و قابلمه های بزرگ استفاده می کنید؟ ارزیابی واقع بینانه از آنچه شما با سینک خود انجام می دهید به شما کمک می کند تا به بهترین وجه اندازه ، پیکربندی و مواد آن را تعیین کنید.

سینک آشپزخانه یک کاسهکاسه بزرگ تنهاسینک آشپزخانه دو کاسهکاسه دوتاییسینک آشپزخانه کاسه سه قلوکاسه سه تایی
یکی از بارزترین گزینه هایی که در مورد آن تصمیم می گیرید تعداد و اندازه کاسه های داخل سینک شما است. در اینجا ، مهم است که به عادت های ظرفشویی خود و انواع چیزهایی که می خواهید بشوید فکر کنید. اگرچه در نهایت به ترجیح شخصی کم می شود ، بسیاری از افراد که ظرف های خود را با دست شستشو می دهند ، طرح دو کاسه را راحت تر می یابند ، زیرا این امکان را به آنها می دهد تا فضایی برای خیساندن و شستن و دیگری برای شستشو یا خشک کردن فراهم شود. طرفداران دفع زباله همچنین ممکن است دو کاسه را ترجیح دهند ، یکی کوچکتر از دیگری. سینک ظرفشویی سه قلوهمچنین در دسترس است که معمولاً یک حوضه برای یک دستگاه دفع کننده و دیگری برای تهیه مواد غذایی محفوظ است. اندازه هر کاسه برای سینک های کاسه دو یا سه تایی می تواند متفاوت باشد ، در حالی که برخی از سینک ها دارای تمام کاسه ها به اندازه یکسان و سایرین با یک بزرگ و یک کوچک یا دو بزرگ و یک کوچک در مورد سینک های ظرف سه تایی هستند.

متأسفانه ، طراحی کاسه دوتایی و سه گانه می تواند برای پخت و پز بزرگتر ، قابلمه و قابلمه بزرگتر ناخوشایند باشد. کسانی که مرتباً از وسایل آشپزی بزرگتر استفاده می کنند ، ممکن است توسط یک سینک بزرگ بزرگ مخصوص یک کاسه ، که اتاق کافی برای تمیز کردن قطعات بزرگ در داخل آن فراهم می کند ، بهتر ارائه شوند. كسانی كه هنوز به راحتی ظرفشویی دو كاسه می خواهند به راحتی می توانند از یك ظرف پلاستیکی هنگام شستشو استفاده كنند ، و در صورت لزوم به طور موثری یك حوضچه بزرگ را به دو تبدیل كنند. بیایید فراموش نکنید که برای آماده سازی سینک ها نیز فراموش نشویم ! یک سینک کوچکتر که در جای دیگری از آشپزخانه برای تهیه غذای آماده و تمیز کردن سریع قرار می گیرد ، می تواند بسیار ارزشمند باشد ، به خصوص در آشپزخانه های بزرگتر که ممکن است در بیش از یک منطقه کار کنید.

هنگام تصمیم گیری در مورد تعداد و اندازه کاسه ها ، به یاد داشته باشید که اندازه کلی سینک را در نظر بگیرید. به خصوص در آشپزخانه های کوچکتر باید در نظر بگیرید که چگونه سینک شما داخل پیشخوان قرار می گیرد و اندازه سینک شما چقدر روی فضای پیشخوان موجود تأثیر می گذارد. حتی اندازه سینک های آشپزخانه 22 “x 33” نیز ممکن است برای آشپزخانه های کوچکتر خیلی بزرگ باشد – و اگر به یک سینک کوچکتر احتیاج دارید ، در نظر بگیرید که چگونه این کار روی اندازه کاسه تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، آشپزخانه شما ممکن است با کاسه تکی 28 “به جای یک کاسه دوتایی 28” که در آن هیچ چیز مناسب نخواهد بود ، سرو شود زیرا کاسه ها خیلی کوچک هستند. صرف نظر از اندازه آشپزخانه ، یک سینک بزرگ بیشتر به معنای فضای کمتر پیشخوان برای آماده سازی مواد غذایی و وسایل کوچک خواهد بود ، اما اگر فضای شمارنده اضافی زیادی دارید ، بیشتر مواد غذایی خود را در داخل سینک انجام می دهید ، ممکن است نگرانی شما نباشد.

گوشه های شعاعی صفر یا کوچک می توانند تفاوت زیادی در اندازه سینک نیز ایجاد کنند. گوشه های پنبه دار (گرد) قطعاً تمیز کردن را آسان تر می کند ، اما همچنین کف ظرف سینک را کوچکتر می کند. اگر دوست دارید هنگام شستن ، تمام قابلمه یا بشقاب کوکی را درون سینک قرار دهید ، سینک های شعاعی صفر / کوچک ممکن است جواب مناسب برای شما باشد. هرچند آگاه باشید که گوشه های شعاعی صفر می توانند مشکل تر باشند ، بنابراین اگر نگرانی شماست ، یک سینک کوچک شعاعی که لبه ها در آن کمی خمیده است باعث می شود تمیز کردن راحت تر شود.

اندازه دیگر مورد توجه قرار گیری شیر آب و لوازم جانبی است. سینک های کوچکتر ممکن است به اندازه کافی فضای پشتی نداشته باشند تا بتوانند در تنظیمات خاصی از شیر آب (مانند اسپری گسترده ، اسپری جانبی) یا لوازم جانبی که به سوراخ های شیر آب اضافی مانند دستگاه صابون یا شکاف هوای ماشین ظرفشویی نیاز دارند (استفاده کنید. اگر این اتاق اضافی ضروری است یا شما واقعاً می خواهید ، یک شیر آب پاش کناری و یک صابون صابون بخواهید ، هنگام انتخاب اندازه سینک جدید خود اطمینان حاصل کنید که این ملاحظات بخشی از تصمیم شما هستند.

مواد سینک
تصمیم گیری در مورد اینکه از چه روشی سینک شما ساخته شود نیز باید با توجه به اعمال و عادات شما در نظر گرفته شود. به عنوان مثال ، سینک های دارای ترافیک سنگین بهتر از مواد با دوام تر مانند استیل ضد زنگ یا کامپوزیت گرانیت استفاده می شوند. اگر غالباً از وسایل آشپزی سنگین استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید با یک سینک ظرفشویی با لعاب چینی بروید ، که در صورت تحمل وزن و نیرو کافی ، تراشه یا خراش است.

فولاد ضد زنگ
سینک استیل ضد زنگ تک کاسه
سینک های ضدزنگ به دلیل ماندگاری و ماندگاری و همچنین مقرون به صرفه بودنشان مشهور هستند. فولاد ضد زنگ با سنج ، اغلب بین 16 و 22 سنج اندازه گیری می شود. هرچه تعداد آن پایین تر باشد ، سینک ضخیم تر و با کیفیت تر است. 22-سنج “حداقل لخت” است که به دنبال آن می گردید (کیفیت سازنده) و بسیاری از افراد حتی از سینک های 20 گانه خوشحال هستند ، اما ما اکیداً توصیه می کنیم یک دستشویی 18 یا بهتر را انتخاب کنید زیرا اکثر مشتریان ما بسیار خوشحال تر بوده اند. با کیفیت این سینک ها با وجود هزینه بالاتر.

همانطور که از دوام بالایی برخوردار هستند ، سینک های ضد زنگ برای حفظ زیبایی ظاهری نیاز به تمیز کردن منظم دارند. آنها به راحتی می توانند لکه های آب را نشان دهند (به خصوص اگر آب سختی دارید) ، و می توانند خراشیده شوند ، به خصوص در هنگام استفاده از مواد ساینده یا پاک کننده ها. رنگ آمیزی آنها دشوار است ، اما اگر به طور مرتب خشک نشود می توانند درخشش خود را از دست دهند. با وجود مراقبت های لازم برای نگه داشتن این سینک ها به زیبایی ، آنها در بین محبوب ترین گزینه ها باقی مانده و تقریباً با هر نوع طراحی آشپزخانه سازگار هستند.

چدن و ​​فولاد مینا کاری شده با چینی
سینک مزرعه چدن
سینک های چدنی مینا از ابتدا و به دلایل خوبی جزء اصلی ها بوده اند. یکی دیگر از مواد با دوام ، آنها همچنین دارای یک پایان جذاب و براق هستند و در رنگ های بسیاری در دسترس هستند. مینا چینی در نگهداری و تمیز کردن آن نیاز به توجه کافی دارد، برای جلوگیری از ایجاد مشکلات در خراشیدن ، خارش و رنگ آمیزی. روش های تمیز کننده ساینده ، سطح خراش را خراشیده می کنند ، در حالی که اسیدهای قوی آن را غلیظ می کنند و به طور بالقوه منجر به تغییر رنگ می شوند. یک انتهای مینای چینی نیز می تواند تراشیده شود ، آهن را در زیر آن قرار داده و منجر به زنگ زدگی می شود. این مورد مخصوصاً نگران کننده آشپزیهای سنگین و اعضای خانواده کمتر از وجدان است که مستعد ابتلا به وسایل داخل سینک هستند. اگر با آنها درست رفتار کنید ، با این حال ، اینها احتمالاً بهترین ، سخت ترین سینک های خریداری شده هستند – و اغلب آنها از این طریق قیمت دارند. سینک چدنی خریدی است که احتمالاً پشیمان نخواهید شد.

سینک های فلزی مینا از همان اصل استفاده می کنند ، اما با یک فلز زیرین دیگر. این فولاد به اندازه چدن قوی و سنگین نیست و قیمت آن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. در حالی که فولاد مینا بیشتر به عنوان گزینه بودجه مورد استفاده قرار می گیرد ، می تواند زیبایی و دوام خود را به آشپزخانه شما بیفزاید – و با مراقبت مناسب ، می تواند برای سالهای طولانی دوام بیاورد.

شومینه
سینک آشپزخانه Fireclay
شبیه به ظروف چینی ، مینا کاری شده با چینی ، سینک ظرفشوییاز خاک رس و مواد معدنی تشکیل شده و در دماهای بسیار زیاد آتش گرفته می شود و به استحکام فوق العاده و مقاومت در برابر گرما می دهد. سینک ظرفشویی آتشی را در سبک ها و رنگ های متنوعی ارائه می دهیم. سطح غیر متخلخل سرامیکی آنها نیز به طور طبیعی در برابر کپک ، قالب و باکتری ها مقاوم است – و آنها را به گزینه ای عالی برای آشپزخانه تبدیل می کند. مانند چدن ، آتیه آتش می تواند با وزن و نیروی کافی تراشه کند ، اما به دلیل ماهیت جامد آن ، خطر زنگ زدگی را ندارد. علاوه بر این ، توجه داشته باشید که لرزش های دفع کننده های زباله می تواند سینک را ترک کرده یا “هوس” کند (باعث ایجاد ترک در لعاب) می شود و در نتیجه توصیه نمی کنیم از مواد دفع کننده هایی با سینک ظرفشویی استفاده کنید. اگر داشتن یک دستگاه جمع آوری زباله برای شما یک ضروری است ، احتمالاً یک ماده سینک بخشش بخشنده گزینه بهتری است.

از آنجا که این سینک ها بسیار محکم و بادوام هستند ، می توانند بسیار سنگین باشند و البته سینک های بزرگتر سنگین تر خواهند بود. ممکن است شما نیاز به تقویت کابینت خود قبل از نصب این موارد داشته باشید.

اکریلیک
سینک ظرفشویی اکریلیک منفرد
سینک های اکریلیک از پلاستیک ، فایبرگلاس و رزین ساخته شده اند. اکریلیک یک ماده مقرون به صرفه و جذاب است که در هر رنگ و طرح مختلفی موجود است. یک سبک سینک اکریلیک با داشتن سبک بودن ، تقریباً با هر نوع مواد پیشخوان به راحتی قابل نصب است و گزینه ای عالی برای مقاوم سازی ، خانه های اجاره ای و سایر شرایطی است که می خواهید زیبایی و ماندگاری یک سینک با کیفیت و بدون وزن را داشته باشید. از آنجا که آنها از یک ماده منفرد و یکنواخت تشکیل شده اند ، می توان خراش های متوسط ​​را جلا داده و صیقل داد و درپایان در برابر لکه و زنگ زدگی مقاوم است.

یکی از مهمترین مزایای آکریلیک انعطاف پذیری آنها است – شما به احتمال زیاد نمی توانید بسیاری از ظروف موجود در سینک اکریلیک را به دلیل هدیه دادن در هنگام فرو ریختن چیزها بشکنید. با وجود این انعطاف پذیری ، سینک های اکریلیک اشکالاتی دارند که عمده عدم تحمل کلی آنها در برابر گرما است. با این حال ، برخی از تولید کنندگان روش هایی برای کاهش این مشکل پیدا کرده اند و سینک های اکریلیک SolidCast که ما ارائه می دهیم قادر به تحمل دما تا 450 درجه فارنهایت هستند.

مس
سینک آشپزخانه مس
اگرچه آنها در سمت گران تری قرار دارند ، سینک های مسی گزینه ای زیبا و مفید برای آشپزخانه شما هستند. علاوه بر ظاهر متمایز آنها ، سینک های مس زنگ نخورده و خاصیت ضد میکروبی دارند. اگرچه تولید کنندگان سینک برای تضمین این تمایز ضد میکروبی باید در EPA ثبت نام کنند ، مطالعات نشان داده اند که باکتری ها بیش از چند ساعت روی سطح مس زنده نمی مانند.

مس نیز ماده ای بسیار واکنشی است و با توسعه پتینه طبیعی آن ، با گذشت زمان تغییر می کند. ماهیت این پتینه بسته به خود مس و محیط موجود در آن می تواند متفاوت باشد ، اما اغلب منجر به تاریک شدن قسمت اولیه روشن ، “خام” می شود و حتی می تواند به رنگ های آبی و سبز منجر شود. کسانی که مایل به نگاه اولیه هستند می توانند سینک ظرفشویی خود را که در پایان مهر و موم می شود صیقل دهند ، اما به قیمت خواص ضد میکروبی مس (به عنوان سدی بین مس و محیط آن ایجاد می شود).

سطح جامد
سینک سطح جامد دو کاسه
جایگزین غیر متخلخل برای سنگ طبیعی ، سطح جامد از رزین و مواد معدنی ساخته شده است. برای میزهای رومیزی ، سینک و وان استفاده می شود ، بسیار متنوع ، بادوام و قابل جبران است. مانند سینک های اکریلیک ، خراش های روی یک سینک سطح جامد را می توان شن و ماسه زدایی کرد. ترکیب آنها در کل یکنواخت است ، بنابراین نه تنها می توان سینک را بدون نگرانی زیاد خرد کرد بلکه می تواند بدون نگرانی زیاد تمیز شود. فقط پد های تمیز کننده فلزی مطابق سازنده سینک های سطح جامد ما ، Swanstone ، محدود نیستند ، زیرا به دلیل خراش شدید آنها می تواند ایجاد کند. بسیاری از خراش های طبیعی دیگر را می توان به راحتی از بین برد.

سطح جامد نیز یک ماده نسبتاً بازده است که نسبت به چیزی مثل چدن یا سنگ طبیعی برای ریختن ظروف بیشتر بخشنده است. درجه حرارت تا 450 درجه فارنهایت تحمل می شود و سطح جامد را به گزینه ای نسبتاً بدون نگرانی برای سینک آشپزخانه شما تبدیل می کند. با این حال ، مراقب باشید که هر گونه صدمه به یک سینک سطح جامد نیاز به تعمیر حرفه ای دارد ، که می تواند پرهزینه باشد.

سنگ (گرانیت / کامپوزیت / سنگ مرمر)
سینک آشپزخانه گرانیت
سینک های سنگی گزینه ای بی نظیر و زیبا برای آشپزخانه شما هستند. ما چند نوع مختلف ارائه می دهیم: مرمر 100٪ ، 100٪ گرانیت و گرانیت کامپوزیت (که معمولاً از 85٪ گرانیت کوارتز و 15٪ رزین اکریلیک تشکیل شده است). همانطور که انتظار می رود ، این سینک ها بسیار سنگین هستند و برای نصب نیاز به آماده سازی مخصوص کابینت دارند. غرق گرانیت و سنگ مرمر غالباً به سبک پیش بند ، یافت می شود تا بیشتر نمای ظاهری خود را نشان دهد. این سینک ها می توانند دارای چهره ای کاملاً برجسته باشند که زیبایی خشن و طبیعی سنگ و یا چهره ای حک شده از زیبایی را نشان می دهد. کسانی که هدف از سادگی بیشتر هستند می توانند چهره ای صاف و صیقلی را مطابق با داخلی سینک انتخاب کنند. با این حال به یاد داشته باشید که سنگ طبیعی متخلخل است و برای محافظت در برابر لکه ها به آب بندی اولیه و اصلاح منظم نیاز دارد.

در جایی که غرق گرانیت و سنگ مرمر از طرف گران قیمت اجرا می شوند ، کامپوزیت گرانیتی جایگزین مقرون به صرفه تری را ارائه می دهد. سینک های کامپوزیت گرانیتی نیز مانند همتایان سنگ طبیعی خود از مقاومت بالایی در برابر گرما برخوردار هستند (سینک های کامپوزیتی ما دارای 530 درجه فارنهایت). هردو نیز متراکم هستند و باعث می شوند که نسبت به سایر مواد سینک مانند فولاد ضد زنگ ، سر و صدای کمتری داشته باشند. اگرچه کامپوزیت گرانیت مانند بسیاری از سینک های دیگر نیازی به رنگ آمیزی ندارد ، رنگ های سبک تر می توانند در معرض لکه ها قرار بگیرند ، در حالی که رنگهای تیره تر اگر به طور مرتب خشک نشوند می توانند به راحتی لکه های آب سخت را نشان دهند.

در واقع چیزهای زیادی هنگام خرید سینک آشپزخانه خود باید در نظر بگیرید و امیدواریم که ما در انتخاب سینک مناسب آشپزخانه خود به شما کمک کرده باشیم. توصیه اصلی ما این است که به یاد داشته باشید که نیازها و ترجیحات شخصی خود را همیشه به خاطر بسپارید ، زیرا در نهایت این میزان رضایت شما را از سینک شما (یا هر چیز دیگری که خریداری می کنید) دیکته می کند. سلیقه ها و گرایش ها تغییر می کنند ، اما ابزار این کار را نمی کند – به آنچه راحت ، مفید است ، بروید و شما را خوشحال می کند!

آماده شروع خرید سینک ظرفشویی جدید خود هستید؟ برای کشف گزینه های خود از یاب سینک ظرفشویی آشپزخانه استفاده کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>