راهنمای خرید سینک آشپزخانه

در حال خرید یک سینک آشپزخانه

در آشپزخانه یکی از مهمترین مناطق سینک ظرفشویی آشپزخانه است. بدون شک ، سینک آشپزخانه در طول روز چه وظایفی را انجام می دهد ، چه شستن دست ها ، تهیه غذا یا تمیز کردن ظروف. درک دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه شما به شما در درک انواع گزینه های در دسترس شما کمک می کند. مطمئن باشید ، Ferguson انتخابی عالی از سبک ها ، اندازه ها و اتمام ها را برای اطمینان از استفاده بیشتر از سینک آشپزخانه شما ارائه می دهد.

چیزهایی که فکر می کنید

تعداد سوراخ ها: در هنگام انتخاب سینک آشپزخانه ، لازم است تعداد سوراخ های مورد نیاز برای جا دادن شیر آب مورد نظر خود از جمله دستگیره ، سمپاش و سایر لوازم جانبی شیر آب را در نظر بگیرید.

عمق کاسه: ارتفاع پیشخوان آشپزخانه خود را به خاطر داشته باشید و عمق یک سینک متوسط ​​تا 10 اینچ باشد. در بعضی موارد ، یک سینک آشپزخانه با عمق بیش از حد می تواند کار را برای پایین آمدن و انجام کارهای عادی مانند شستن ظرف ها دشوار کند.

تعداد کاسه ها: میزان پخت و پز انجام شده و ظروف مورد استفاده در خانه شما باید تصمیم شما را در مورد انتخاب بین یک ظرف ، یک یا دو ظرف کاسه باشد.

سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی های یک کاسه معمولاً فضای زیادی را در یک کاسه فراهم می کنند تا بتوانید در صورت نیاز ظروف و ظروف استفاده شده را جمع کنید. سینک های آشپزخانه یک کاسه راحت هستند و فضای کمتری نسبت به سینک های ظرف چند ظرف دارند.

سینک ظرفشویی دوبل

سینک ظرفشویی دو کاسه به سازماندهی کارهای مختلفی که ممکن است در آشپزخانه انجام دهید ، از جمله آماده کردن غذا برای پخت و پز در یک اتاق و شستشو یا شستشو در دیگری کمک می کند.

در حال حمل

نحوه نصب سینک شما به شما در رسیدن به سبک و ظاهر خاصی کمک می کند.

سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی معمولاً “به داخل” سوراخ از قبل موجود در یک میز آشپزخانه فرو می رود. این نوع نصب ها ساده ترین نصب هستند زیرا محل قرارگیری سینک از پیش تعیین شده است و معمولاً نیازی به لوله کشی بیشتر نیست.

مخزن زیر آب

سینک های زیر آب زیر پیشخوان آشپزخانه نصب شده اند. در حالت ایده آل ، این سینک ها در پیشخوان های ساخته شده از سطح جامد صاف نصب می شوند ، زیرا باعث احاطه طرفین سینک می شود.

سینک ظرفشویی

Tile In Sinks قرار است در پیشخوان های آشپزخانه با سطح کاشی کاری نصب شود. به همین دلیل این سینک ها گوشه های مسطح و مربعی دارند ، زیرا سینک ظرفشونده محکم در مقابل کاشی قرار می گیرد و یک سطح صاف و زیبا را روی پیشخوان آشپزخانه خود نگه می دارد.

سینک های یکپارچه

سینک های یکپارچه فقط همین است؛ یکپارچه در کابینت آشپزخانه واقعی. آنها بطور خاص شکل می گیرند تا درست در یک سطح countertop قرار بگیرند و ظاهری بسیار سفارشی ایجاد می کنند. سینکهای ضد کنترلی همچنین بدون تعویض پیشخوان آشپزخانه قابل تعویض نیست

سینک آشپزخانه ویژه

سینک ظرفشویی مخصوص آشپزخانه می تواند علاوه بر سینک اصلی شما یا یک ماده اضافی به خودی خود به اتاق دیگری از خانه شما باشد.

سینک بار

سینک بار می تواند یک کار راحت برای سینک اصلی شما برای کارهای اضافی باشد یا یک نصب مستقل باشد. این سینک ها برای سرگرمی علاوه بر یک زیرزمین تمام شده یا یک اتاق خانوادگی ، عالی را ایجاد می کنند.

مزرعه پیش بند سینک

سینک های مزرعه پیش بند دارای کاسه های وسیع و عمیقی هستند که جبهه ها و قسمتهای جلوی آن در بعضی مواقع در معرض دید قرار می گیرند و به عنوان یک ابزار عالی به کار می روند. معمولاً در اتاق های لباسشویی ، گاراژها و کمد های لوازم خانگی موجود است ، سینک های پیش بند بسیار با دوام هستند و فضای بیشتری را برای تمیز کردن یا شستشو ارائه می دهند.