راهنمای جامع بک لینک سازی

استراتژیهای بک لینک سازی و بایدها و نبایدهای آن نیز در این مقاله بررسی خواهند شد. در ادامه به بررسی فواید بک لینک PBN پرداخته ایم. از آنجا که پیوندهای pbn بصورت غیرطبیعی با هدف به روزرسانی سایتهای هدف ایجاد می شوند و دستکاری لینک ها روشی غیرقابل قبول برای گوگل است ، اگر به درستی انجام نشود ، احتمالاً سایت گوگل را جریمه می کند. البته لازم به ذکر است که برخی متخصصان سئو میگویند که پستهای مهمان مانند گذشته ارزش زیادی را ندارند و حتی باعث جریمه شدن وبسایت میشود. البته بازدیدکنندهی سایت نوع لینک را نمیتواند تشخیص دهد ولی اگر کد آن را ببینید متوجه تفاوتهایی میشوید. منظور از لینکهای SiteWide لینکهایی است که در هدر یا فوتر یا هر جای دیگری از سایت قرار میگیرند و در همه صفحات تکرار میشوند. برای این موضوع باید در ذهن داشته باشید، هر وبسایت میتواند کاری که صلاح میداند را انجام دهد، به همین جهت تنها از راه دوستی و صمیمیت میتوانیم درخواست کنیم که محتوای خود را در جهت نفع ما اصلاح نمایند. آنها را اولویتبندی نمایید و اینکه از کدام از وبسایتها تلاش بیشتری برای دریافت بک لینک داشته باشید تا نام وبسایت و بک لینک به شما را نیز اضافه نمایند.

برای اینکه اطلاعات شما به درستی جمعآوری شود، نیاز دارید که اطلاعات خود را به درستی دستهبندی و یادداشت کنید. این کار نه تنها باعث ایجاد لینک به دامنه شما می شود، بلکه میتواند اعتبار شما را به عنوان فرد حرفهای در صورتی که به افراد در انجمنها کمک کنید، افزایش دهد. 3. محتوای خود را اعتبار بخشید: با تولید محتوای خلاقانه و یونیک، سعی کنید به محتوای خود اعتبار ببخشید تا مخاطب را کنجکاو کنید. بنابراین گرفتن لینک به وب سایت خود، بخش مهمی از هر استراتژی مناسب SEO است؛ نه تنها این لینکها کمک به بهبود موقعیت نتایج شما میکند، بلکه آنها میتوانند به شهرت برند و اعتبار دامنه کمک کنند. سئو به دو بخش اساسی تقسیم میشه که یکی سئو داخلی هستش و یکی سئو خارجی هر دوی این الگوریتم ما کلاً سئو را تشکیل می دهند و هر کدام باید بر اساس اصول و قوانین موتورهای جستجو انجام بشن تا بدون هیچ مشکلی سایتمون بهینه بشه. نمیتوانید بک لینک با کیفیت را بدون هزینه و سریع بسازید.

بی نهایت از این بابت خوشحالم و خدا رو شکر میکنم که با شما آشنا شدیم. حالا تکلیف چیست؟ پیشنهاد من روشی است که خودم شخصا استفاده میکنم. البته قبل از خواندن این مقاله توصیه میکنم مقاله بک لینک چیست ؟ البته که، شما همیشه نیازی به ایجاد فیلم های شخصی ندارید. برخی شبکه های پی بی ان لینک ایرانی هم شکل گرفته است که سازندگان آن ها مدعی تاثیر زیاد آن ها هستند اما به شخصه استفاده نکردم. احیای لینک کار سادهای است. لازم است بدانید که هیچ روش سادهای برای ساخت بک لینک وجود ندارد. بررسیهایی که در این زمینه انجام شده است، نشان میدهد با توجه به محدود بودن کاربرها و وب سایت ها در ایران، مقالههای roundup مانند نمونه های خارجی وجود ندارد؛ یعنی وبسایتیهایی وجود ندارند که به صورت هفتگی، ماهیانه و سالیانه، بهترین مقالههای حوزههای خاص را مشخص کنند. سپس از آنها بخواهید در صورت امکان متن را اصلاح نمایند تا مخاطبان این صفحهی بتوانند اطلاعات دقیقتری و کاملتری نسبت به این موضوع داشته باشند یا اگر دربارهی وبسایت شما صحبت کرده اند با لینک دادن به شما، مخاطبان را راهنمایی کنند تا بتوانند از سایت شما نیز دیدن داشته باشند؛ یا در مقایسهای که انجام دادهاند، آدرس شما را نیز به لیست درخواستی اضافه نمایند.

به همین دلیل حداقل باید نام و آدرس همهی آنها را داشته باشید. یکی از تفاوتهای توییتر با موتورهای جستجو در این زمینه است که سایتهای خوب بعد از مدتی در گوگل رتبه میگیرند، یعنی به زمان نیاز است تا سایتهای خوب رتبه بالایی در گوگل بگیرند از طرفی در این روش به دنبال مقالههایی هستیم که به تازگی منتشر شده است. با جستجو عبارتهای که تهیه کردید در توییتر به دنبال سایتهای بیشتر باشید. ولی به این معنی نیست که این نوع از لینکها ارزشی ندارند. گوگل توقع دارد لینکهایی که از وبسایتهای دیگر به سایت شما میآیند مرتبط با حوزهی کاری شما باشند! ۱. وبلاگنویسانی را در حوزهی کاری خود پیدا کنید که حدس میزنید ممکن است به آنچه که شما ارائه میدهید، علاقه نشان دهند. دقت نمایید در این مرحله به بک لینکهای ساخته شده به صورت وبلاگ، انجمن (فروم) و رپرتاژ آگهی توسط رقبا کاری نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید