دیزل ژنراتور چیست؟ معرفی 11 بخش تشکیل دهنده و کاربرد diesel generator

مصرف سوخت دیزل ژنراتور برای خریداران و کارفرمایان فاکتوری اهمیت در تعیین ژنراتور می باشد. پس ما دارای تهیه و تنظیم یک دستگاه دیزل ژنراتور متناسب اصلی مصرف سیستم، آسایش، سرمایه و صنعت خود را در مقابل اینگونه حوادث در درمقابل قطعی برق بیمه و تامین می نماییم. مجموعه صنعتی هوبارت به عنوان وارد کننده و تولید کننده دیزل ژنراتور در گستره بزرگی از گنجایش ها و مارک های متعدد مولد های الکتریسیته فراهم طراحی، مشاوره فروش و همینطور سرویس ها پس از فروش دیزل ژنراتور می باشد. بعد کلیدی به کارگیری از ضابطه القای الکتریکی، الکتریسیته تولید می کند. کلید هدایتگر (گاورنر) نیز به موتور اذن می دهد در صورت ارتقا مصرف اهمیت بالابردن سرعت برق آیتم نیاز را تامین نماید، تا در صورت ارتقا یا کمتر ناگهانی در مصرف کنندگان مقدار ایجاد برق را کنترل نماید. اکثر وقت ها دیزل ژنراتور ها گنجایش فراوان پاینی برای ذخیره سوخت دارا میباشند و در غایت یک سری ساعت می توانند کار نمایند.
کاسه پیش ساخته صافی را زمان وجود و پر بودن گرد و خاک می بایست تخلیه نمود، ولی در بعضی از موتور ها همین پیش صافی اهمیت خاصیت خود تمیز کن هست (مسی فرگوسن ۳۹۹). گاز های خروجی اگزوز باعث تولید یک خلاء نسبی در داخل لوله رابط در بین پیش صافی و اگزوز می شود که موجب کشیدن و راندن گرد و خاک و مواد خارجی به بیرون از اگزوز می شود. از اواخر 1930 یکسری هواپیما از موتور دیزلی جهت تامین نیروی محرکه پروانه های خویش استفاده نموده اند. هزینه سوخت دیزل نسبت به بنزین سبب ساز به تولید هواپیمای ریز در صنعت حمل و نقل هوایی گشته، از همین رو تولیدکنندگان همین صنعت به تازگی وارد صحنه فروش و افزایش موتور دیزلی شده اند. به جهت گروه ژنراتورهایی که کاربرد ضروری دارند، به کارگیری از توشه پشتیبانی شده به جهت انجام آزمایش می‌تواند غیر عملی باشد.
اگر دیزل ژنراتور بصورت سیار استفاده می‌گردد شاسی دیزل ژنراتور میتواند بصورت گاری دار ساخته شود. شاسی ، باک و اگزوز ادواتی هستند که به بخش کوپله کردن دیزل ژنراتور مربوط میشود. در همین بخش شاسی مناسب باکدار برای دیزل ژنراتور ساخته می شود و در شکل نیاز طوق یا واسطه ای جهت کوپله کردن ژنراتور به موتور تراشیده می شود و پس از کوپله نمودن دیزل ژنراتور ، آنرا بر روی شاسی کارگزاشتن می کنند.
ژنراتور های بزرگتر به صورت منقطع به محل کارگزاشتن حمل شده و در آنجا مونتاژ و تجهیزات فرعی به آن‌ها اضافه می‌گردد. گزینش دیزل ژنراتور کلیدی اقتدار ضعیف تر می تواند پاسخ گویی برق گزینه نیاز دستگاه هایتان نباشد و از طرفی خرید دیزل ژنراتور دارای توان توانا خیس از میزان واجب می تواند سبب هدر رفت هزینه و اسهلاک قطعات در طولانی مدت شود. از این رو در ادامه همین مطلب به بررسی حساس ترین فاکتورهایی که باید در هنگام خرید دیزل ژنراتور به آن اعتنا ویژه داشته باشید می پردازیم. کمپانی فنی مهندسی آبادیزل کلیدی بیش از 12 سال تجربه وارد کننده و تامین کننده انواع دیزل ژنراتور در اقتدار های مختلف از بهترین مارک های جهان می باشد و محصولات خویش را در سطح میهن به مشتریان عزیز ارایه می دهد. همینطور این شرکت اساسی بهره بردن از کارشناسان کارآزموده خویش مشتریان گرامی را در حوزه خرید دیزل ژنراتور و فروش دیزل ژنراتور مشاوره فنی می دهد و آنان در هنگام خرید دیزل ژنراتور دارای دانش فنی خود یاری می کند. موتورهای دیزل می توانند حساس مشتقات بسیاری از روغن خام عمل کنند.
صفحه در دست گرفتن تیم ای از اجزای سازنده اجزای دیزل ژنراتور خواهد بود، در کنار هم باید موتور دیزل و دینام AC را زمان عمل در اختیار گرفتن کرده و اطمینان حاصل کند که تنظیمات در پارامترهای از پیش انتخاب شده باقی می ماند. دیزل ژنراتورهای کوچک تا 250 کاوا، علاوه بر این‌که به خواسته ساخت برق واجب آیتم به کار گیری قرار می‌گیرند، بلکه تامین الکتریسیته آیتم نیاز به طور مستمر و در زمان‌های نبود ژنراتورهای تبارک و حتی اوج مصرف نیز کاربرد دارند. موقع تعیین و خرید کردن دیزل ژنراتورها، او‌لین چیزی که باید به آن اعتنا کرد، اقتدار الکتریکی است. باید نیاز خود را بسنجید و ملاحظه کنید که آیا اقتدار ظاهری برای شما در اولویت است یا توان فعال؛ به‌نوعی دیگر، نیاز شما صنعتی هست یا این که به جهت مصارف معمولی و سبک مانند سیستم‌های کامپیوتری نیاز دارید.
عمومی
دیزل ژنراتور دوسان تولید سرزمین کره‌ی جنوبی میباشد که در نخست برای صنعت های کشتی‌رانی و آن‌گاه به‌‌صورت مصرف عمومی تامین برق به‌بازار عرضه شد. ژنراتور دیزلی دوسان باتوجه به‌کاربری و قدرت مورد نیاز اهمیت بهره‌گیری از آلترناتورهای استمفورد و مکالته، مزیت کوپله فابریک و وجود سیستم کنترلی اتوماتیک، به‌ گزینه‌ی جدید برای خرید کردن ژنراتورهای دیزلی مهم ارزش مطلوب در مرحله جهانی شد. دیزل ژنراتور خودرو فراوان مفیدی می باشد که حیاتی سوزاندن سوخت دیزل الکتریسیته ایجاد می‌کند. همین اتومبیل دارای ترکیبی از یک ژنراتور الکتریکی و یک موتور دیزل به جهت ایجاد الکتریسیته به کار گیری می‌شود. این نوع ژنراتور به‌عنوان مبداء دارای انرژی الکتریسیته در مواقعی که منشا اصلی الکتریسیته جدا می شود کاربرد مهمی دارد.

نمودار مصرف سوخت دیزل ژنراتور

برای نظارت ظرفیت، نخست لیست کل وسایلی که به جهت تامین برق آن ها نیاز به مولد برق دارید را تهیه و تنظیم کنید. میزان الکتریسیته گزینه نیاز هر کدام از وسایل برقی را بر حسب آمپر یا این که وات یا این که کیلووات یا این که کاوا یادداشت کنید. اعتنا فرمائید که همه واحدها اصلی هم برابر باشند.برق سه فاز و تک فاز را هم از نیز انقطاع می‌کنیم و در لیست جداگانه قرار می‌دهیم.برای تبدیل واحدها می‌توانید از فرمول‌های پایین به کارگیری کنید. در بعضی مکان‌ها نظیر بیمارستان‌ها یا این که کارخانه‌ها، قطع لحظه‌ای الکتریسیته خسارت‌های جانی و مالی متعددی را به ملازم خواهد داشت و پایداری ولتاژ دارای بالایی دارد.
مولد دیزلی ، مثل خودرو شما ، یک سوخت مصرفی داراست که گازوئیل می باشد ، هنگامی که موتور دیزلی پر‌نور میشود گازوئیل احتراق پیدا مینماید و باعث واضح ماندن موتور می‌شود و نیرو را به آلترناتور میرساند تا در خروجی الکتریسیته داشته باشیم . نراتورهای دیرین بدون اینکه میزان انرژی آیتم نیاز دستگاه را در حیث بگیرند، مهم تمام شتاب خود کار می کنند، در حالی که ژنراتورهای مدرن مهم روزنه در دست گرفتن هوشمند خودگردان بوده که در زمانه روشن نمودن دستگاه، به طور خودکار تهیه می گردند. ژنراتور برای ساخت برق می تواند از سوخت های متفاوتی مانند بنزین، دیزل و … شما قبل از خرید کردن باید بدانید که حیاتی اعتنا به سوخت استعمال شده، چه مدل دستگاهی را گزینش نمایید.
این مرکز ها باید به دلایل مختفل اصلی برق لازم باشند تا در شکل انقطاع برق بتوانند به نیازهای مردم پاسخگو باشند. کمپانی ورکات صنعت یک عدد از شرکت هایی است که گونه های ژنراتور برق ایرانی ، اروپایی ، آمریکایی و چینی را ارائه میدهد. ولی به طور معمول ژنراتور های تولید کمپانی های اروپایی و آمریکایی مثل کاترپیلار ، ولوو ، ایویکو ، پرکینز ، کامینز ، جنرال موتورز ، دویتز و بسیاری دیگر معمولا جزو بهترین ایجاد کننده ای ژنراتور های دیزلی هستند.

  • همچنین شرکت های نوظهور چینی مثل لوول و یا حتی یکسری شرکت اهل ایران هم در همین بازار حضور دارند.
  • اگر در انژکتور حباب وجود داشته باشد، می‌تواند حیاتی ساخت خلل در احتراق، مانع از آغاز تناول کردن دستگاه شود.
  • جهت اطلاع از حجم سیستم خنک کننده دیزل ژنراتور و انتخاب میزان ضد یخموردنیاز می توانید به دفترچه راهنمای آن مراجعه نمایید.
  • یکی از بهترین سرویس ها در زمینه کوپله سازی و تعمییر و نگه داری دیزل ژنراتور را ارائه می نماید.

موتور های دیزلی به جهت شیوه اندازی و ایجاد اقتدار ، نیاز به قدرت الکتریکی دارند. از همین رو در اکثر مورد ها از یک منبع تغذیه که ولتاژ مستقیمی در حدود ۱۲-۲۴ ولت را ایجاد می کند به جهت راه و روش اندازی موتور استعمال می شود. کاربردهای نوعی- همین ژنراتور بار یکسان پیوسته را راه‌اندازی می‌کند و یا این که به موازات توان مصرفی پیوسته و اصلی برای ماکزیمم تراز مجاز ۸۷۶۰ ساعت در سال واقع می‌شوند.
بعد از راه‌اندازی دستگاه به دلایل زیادی ممکن هست تا مشکلی برای آن ایجاد شود. اطمینان بعدی شما از دشت نور دیزل، ارائه سرویس ها پس از فروش بوده که بتوانید سوای نگرانی هرگونه نقص‌ تولید شده در دستگاه ژنراتور دیزل خویش را به تنهایی و اهمیت مشورت کارشناسان ما و همینطور به وسیله اشخاص فنی و مجرب ما برطرف کردن کنید. اساسی تکمیل فرم ارائه شده در وب سایت کیادیزل اسپادان می توانید رزومه خود را به جهت این مجموعه ارسال نمایید.

خرابی‌های موتور[ویرایش]

مصارف خاص گوناگون میباشند ولی یک پلنت دیزل نو در میان ۰٫۲۵ تا۰٫۲۸ لیتر از سوخت هر کیلووات ساعت را در ترمینال‌های ژنراتور مصرف خواهد کرد. دریافت تقدیرنامه‌ها، لوح‌های تقدیر، و گواهینامه‌های کسب موفقیت، نشان از عزم جدی این کمپانی در پاسخگویی به نیازهای بازار دیزل ژنراتورها در ایران است. تخصص و تعهد کمپانی زرآب و همینطور سوابق بیش از چهار ده سال همین شرکت، آن را به منبع تخصصی و حرفه‌ای قابل قبولی به مراد دریافت اشکال سرویس ها مربوط به دیزل ژنراتورها تبدیل کرده است. ژنراتور در حالت جزیره‌ای یا مستقل به سیستمی اطلاق میشود که ژنراتورها صرفا منبع انرژی هستند و برق اهمیت در دسترس نیست. در همین مثال ژنراتور اکثر اوقات تنها مرجع برق هست و ممکن می باشد به جهت شارژ منابع انرژی جایگزین مثل باتری‌ها، به مراد کاهش روزگار کلی کار و مصرف سوخت استفاده شود. موتور دیزل دینام را می‌چرخاند و جریان الکتریکی AC ساخت می‌کند.

شارژر باتری

آنها می‌توانند به جهت تامین طیف وسیعی از مکان‌ها نظیر مدارس، بیمارستان‌ها، کارخانه‌ها و خانه‌ها استعمال شوند. همینطور می‌توان از آن‌ها به‌عنوان منشاء اساسی الکتریسیته و یا در شکل انقطاع الکتریسیته استعمال کرد. دیزل ژنراتور بخشی از انرژی شیمیایی موجود در سوخت دیزل را از نحوه احتراق به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و آنگاه این انرژی مکانیکی یک میل لنگ را برای تولید الکتریسیته می‌چرخاند. عموماً در ایران دیزل ژنراتورها تا 500 کیلووات بر روی شاسی‌ های استاندارد ساخته می گردد و برای توان‌ های فراتر به‌صورت شاسی تام وارداتی یار اهمیت موتور و دیزل ژنراتور و تابلو الکتریسیته تحویل مشتری خواهد شد. دیزل ژنراتورهای خنک شونده اساسی آی از رادیاتور و پمپ آب به جهت تحت نگه داشتن دمای داخلی به ترازو به اندازه به کارگیری می کنند.

خنک‌کننده دیزل

هنگامی که برق مهم وجود دارد، اتصال یک ژنراتور در همان روزگار باید اهمیت کنترل‌های خاصی انجام شود تا آنها را به رخ موازی اجرا کنند. واضح‌ترین قسمت مخزنی میباشد که سوخت کافی برای دست‌کم 6-8 ساعت کارکرد را در خویش نگه می‌دارد. همین مخزن ممکن است در داخل گوشه و کنار ژنراتور برای واحدهای کوچک‌تر یا این که قابل حمل باشد یا این که ممکن میباشد یک ساختار خارجی جداگانه برای واحدهای بزرگ‌تر و دائماً کارگزاری شده‌باشد. هر چه میدان قوی‌تر و سیم بلندتر باشد، میزان جریان القایی بیشتر است. دیزل ژنراتورهای مدرن کلیدی قرار دادن یکسری آهنربای تبارک و توانمند در یک خوشه در اطراف یک محور مرکزی و چرخان فعالیت می‌کنند.
مخترع همین موتور رودولف دیزل اسم دارد که در سال 1858 در شهر پاریس متولد شده است؛ در آن دوران موتور های بخار هنوز یکی از از پر مصرف ترین جور موتور ها در صنایع پهناور محسوب می شدند. رودولف دیزل در فرانسه تبارک شد و یه خرده آن گاه طی وقایع نزاع فرانسه و آلمان راهی انگلیس شد. او دوران تحصیلات دانشگاهی خود را سپری کرد و آن گاه در سال 1885 به پاریس برگشت و فعالیت بر بر روی طراحی موتور های احتراق تراکمی را شروع نمود. ایده اصلی وی این بود که ادغام سوخت و هوا باطن موتور بدون به کار گیری از سیستم جرقه بتواند براساس فشار تراکم دچار احتراق شود. اين ايده يك اختراع جديد بود كه مهم اسم موتور احتراق تراكمي داخلي شهرت يافت. در محل‌های تجاری قطعی الکتریسیته می‌تواند خسارت‌های هنگفتی را به مردمان به دنبال داشته باشد.

دیزل ژنراتور پرکینز انگلستان و مکالته حساس کوپله پراماک ایتالیا

پس اکثر اوقات دستگاه هایی که به تیتر موتور الکتریسیته دست دوم فراهم فروش هستند ، دیزل ژنراتورهایی میباشند که قدمت مفیدشان به پایان رسیده و اصلی دقت به هزینه های بسیار تعمیر بنیادین و با ، به طور معمول کمی مرتب نخستین شده و به فروش گذارده می شوند . دیزل ژنراتور یا این که مولد برق دستگاهی است برای تولید برق يا الکتریسیته که از یک ژنراتور (آلترناتور) و یک موتور دیزلی تشکیل شده است. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سال‌ها هست که مولدهای برق، وارد زندگی انسان شده‌اند. تقریباً تاریخ اختراع اولی مولد برق به زمانه کشف انرژی الکتریسیته بر می‌گردد.
فروش انواع دیزل ژنراتور Diesel Generator پرکینز کاترپیلار کامینز ولوو و… – دیزل ژنراتور وسیله ای جهت ایجاد الکتریسیته سه فاز واجب یا نیروگاهی می باشد. صرف لحاظ از مدل ژنراتور آیتم نیاز به جهت منزل یا محل عمل خود، میزان مرغوب بودن بالا و برند مرغوب طبق معمول طول عمر اثر گذار بیشتری را تضمین می کند. انجام تعمیر و مراقبت پیشگیرانه، برنامه ریزی منظم برای استعمال از سوخت، روغن و غیره حیاتی میزان مرغوب بودن بالا، باعث افزایش طول قدمت ژنراتور می شود. در همین مقاله، میانگین ارتفاع قدمت موثر یک دیزل ژنراتور و طرز مقایسه آن اساسی سایر ژنراتورها قرار دیتا شده است.

تفاوت توربو ژنراتور و دیزل ژنراتور چیست؟

برای دریافت مشاوره به جهت خرید دیزل ژنراتور اصلی کارشناسان فروش کالا صنعتی در تماس باشید. همین ژنراتور یا به‌ شکل مستقیم و یا به‌ وسیله یک قطعه واسطه به موتور دیزلی یا در حقیقت به موتور چرخنده کوپل شده و ایجاد برق می‌ کنند. دومی بخش کلیدی در دیزل ژنراتورها، ژنراتوریا مبدل نیروی مکانیکی به الکتریکی است. به ژنراتور آلترناتور نیز گفته میشود و در کشور‌ایران اکثر حیاتی معنی ژنراتور مطرح می‌شود. ژنراتور ممکن میباشد از ذیل 5 کیلووات در سایزهای ریز آغاز و تا یک‌سری مگاوات ایجاد و عرضه شود. دیزل ژنراتورها از حدود 5 کیلووات آغاز می‌گردد و تا چندین مگاوات هم می‌تواند برق ساخت کند.

دیزل ژنراتور پرایم (Prime Diesel Generator)

یکی از فاکتور های اول تعیین ترازو سایت منبع ها مشخصات و میزان گیری ظریف برق مصرفی می باشد. کمپانی بادوین از شرکت های فوق العاده و مهم سابقه در این زمینه می باشد که اصالتی فرانسوی داراست و همچنین محصولات همین شرکت در میهن چین هم تحت لیسانس خویش کمپانی ساخت می شوند.دیزل ژنراتورهای ساخت شده توسط این کمپانی قدرتی تا 700 کاوا دارند. کمپانی رویان صنعت یکی از تبارک ترین مرکزها فروش و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور یا همان مولد برق در سراسر مرز و بوم به شمار می آید. یک عدد دیگر از مورد ها حیاتی در فساد دستگاه دیزل ژنراتور، وجود داشتن هوا در سیستم سوخت‌رسانی می‌باشد. درصورتیکه هر حبابی در انژکتورها وجود داشته باشد، احتراق به صدق و به طور تام حادثه نمی‌افتد. به جهت اینکه از پیدایش همین عارضه جلوگیری نمایید، هر هفته و به مدت 5 دقیقه دستگاه را پر‌نور کرده و اجازه دهید تا عمل کند.
از بزرگترین موتورهای دیزل در کشتی‌های اقیانوس‌پیما به کار گیری می‌شود. چنانچه در حدود 3 الی 6 ماه از سوخت موجود در دستگاه به کارگیری نشده است، لازم است تا سوخت را بده بستان کنید. شما می‌توانید قبل از خرید با کارشناسان کارآزموده ما به طور دقیق مشورت کرده و از راهنمایی‌ها و تجربیات آن‌ها به کار گیری کنید. رادیاتور وظیفه سرد نمودن موتور در زمان کار را داراست و به وسیله ی رشته موجود در بر روی موتور خنک می شود.
بسیاری از مراکز مانند بیمارستان ها، سازمان ها، ادارات و… از همین دستگاه استعمال می کنند. ژنراتورهای دیزلی از یک سری روند به جهت ایجاد برق جریان متناوب استفاده می‌کنند. این پروسه هنگامی آغاز می‌شود که یک موتور دیزلی احتراقی یه خرده از انرژی شیمیایی موجود در سوخت را به انرژی مکانیکی دوار تبدیل می‌کند. دیزل ژنراتور ها اصلی گونه های مختلف، قیمت و خرید کردن دیزل ژنراتور، کارگزاشتن و راه‌اندازی بهترین ژنراتور های دیزلی یا این که گازوئیلی کوچک کلیدی کاربری پرایم، لازم و دائم کار، تعمیرات تخصصی و آموزش استفاده‌ صحیح از سرویس ها مجموعه‌‌‌ی آبیاران است.
ساخت موتور دیزل برای به کارگیری در دیزل ژنراتور بنز از دیگر فعالیت‌های این کمپانی به شمار می‌آید. در درحال حاضر حاضر همین شرکت مرز و بوم ما را تحریم کرده اما یک کمپانی اهل ایران مبادرت به مهندسی معکوس همین جنس نموده است. شما می‌توانید دیزل ژنراتور بنز ساخت کمپانی موتور سازان جمهوری اسلامی ایران را در مدت زمان اقتدار ۲۰ تا 100 kVA خریداری نمائید. گستره اقتدار دیزل ژنراتورهای کاترپیلار بخش اعظم در مقادیر بالا هست.
هدف حساس کمپانی عارف دیزل پارس ساماندهی خرید کننده در درست ترین مسیر جهت وصال به کالای درست حیاتی بها مناسب می باشد . مثال های شامل مارک استمفورد ، مکالته ، لینز ، مارلی ، لروی سومر و …. سلام، به جهت دفتر کار فنی مهندسی که دو پرینتر و دو سیستم ، پنج لامپ روشنایی و یک دستگاه کارتخوان و پنج دوربین مداربسته رو پشتیبانی کنه چه ژنراتوری رو توصیه میکنید. در رخ رغبت می‌توانید به دفتر ما مراجعه و با بازید از کارخانه مهم همین نکات از نزدیک آشنا شوید.
سنکرون سازی دیزل ژنراتور بار حساس به کارگیری از در دست گرفتن سرعت توسط فرکانس ژنراتور کنترل میشود. مشخصات فنی موتور ژنراتور ها اساسی یکدیگر دوچندان مختلف است ولی تجربه نشان دیتا که دیزل ژنراتورهای ولوو پنتا بهترین دیزل ژنراتور از هر حیث میباشند. موتورهای الکتریکی (الکتروموتور) کشتی ها قبل از مبارزه جهانی اولیه بکار می رفتند . موتورهای برقی در بخش اعظمی از کشتی های جنگی ساخته شده و در نزاع جهانی دوم مشخص و معلوم شده بودند زیرا ابعاد دنده ، کاهش بزرگی در مقایسه دارای گنجایش تولید تجهیزات الکتریکی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید