دموکرات‌ها بیشتر از جمهوری‌خواهان به فیلی‌باسترها رأی دادند

[ad_1]

اگر سناتور چارلز ای. شومر همچنان رهبر اقلیت بود، شرط خوبی است که او مشتاقانه از این طرح برای متوقف کردن اولویت‌های جمهوری‌خواهان استفاده می‌کرد، نه برای حذف آنها مبارزه می‌کرد.

دموکرات نیویورک تمرین زیادی داشت. بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط GovTrack، در 23 سال حضور در سنا، او بیش از 500 بار به حفظ فیلی‌باستر رأی داده است.

اما آقای شومر که زمانی محدودیت فیلیباستر را “روز وحشتناکی برای دموکراسی” نامید، اکنون می‌گوید که این روش قدیمی از سودمندی خود گذشته است.

او هفته گذشته در یک سخنرانی گفت: «ما باید به نام دموکراسی خود سازگار شویم.

او در تغییرات خود تنها نیست.

بر اساس گزارش GovTrack، 50 عضو گروه دموکرات در سنا از سال 1989 در مجموع با 15579 رای به حمایت از فیلیبوست ها رای داده اند. اکثر آنها اکنون از تلاش آقای شومر برای حذف این عمل حمایت می کنند.

50 جمهوری خواه در سنا چندان از دموکرات ها عقب نیستند و در مجموع 14389 رای برای حمایت از فیلی باسترها به دست آورده اند. سناتورهای جمهوری خواه با سرعتی که در رای دادن دارند، امسال پیشتاز کلی را در دست خواهند گرفت.

این ارقام به واقعیت عمیق‌تری برای این فیلم اشاره می‌کنند: بحث در مورد مناقشات جدی سیاسی و زمان برای بحث و بیشتر در مورد حزب‌گرایی کمتر شده است. سناتورها زمانی که در اقلیت هستند از آن استفاده می کنند و زمانی که در اکثریت هستند از استفاده از آن شکایت دارند.

“اگر هیچ چیز دیگری نباشد، داده های GovTrack از یک تز واضح تر در مورد سیاست ما پشتیبانی می کند: اینکه سناتورها به طور فزاینده ای در حال بازی با توپ تیم هستند. کوین کوسار، کارشناس کنگره در مؤسسه آمریکایی کارآفرینی، گفت: آنها با حزب خود رای می دهند.

مایکل مک کنا، قانونگذار ارشد در کاخ سفید ترامپ، گفت: «این یک بازی با پیراهن و پوست است. شما به تیم خود رای می دهید.”

به نظر می رسد که عموم مردم استفاده دو حزبی از بیلی باستر را بهتر از برخی سناتورها درک می کنند.

نظرسنجی TIPP Insights در هفته گذشته نشان داد که 51 درصد از دموکرات ها و 53 درصد از جمهوری خواهان می گویند که فیلی باسترها با آنها خوب هستند. صدای مخالف از سوی افراد مستقل می آید و تنها 38 درصد از فیلیباستر به عنوان یک نهاد حمایت می کنند.

فیلیباستری در قانون اساسی گنجانده نشده است. این یک ساخته مجلس سنا است و این نام در اواخر دهه 1800 به رویه دیرینه اجازه دادن به یک سناتور مجرد برای ممانعت از تجارت ضمیمه شد.

در قرن گذشته، دموکرات‌های جنوبی از فیلیباستر برای جلوگیری از قوانین حقوق مدنی استفاده کرده‌اند و به تلاش‌های مدرن‌تری برای برچسب زدن آن به عنوان ابزار نژادپرستی دامن می‌زنند. با این حال، مقایسه این برچسب با بیش از 15000 رای که دموکرات های فعلی داده اند دشوار است.

باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق، که فیلی‌باستر را «یادگار جیم کرو» نامید، از جمله کسانی بود که در دوران تصدی سنا از این ابزار استفاده کرد، از جمله برای اعمال تغییرات در تمدید قانون میهن‌پرستی در سال 2005 و جلوگیری از لغو مالیات بر دارایی جمهوری‌خواهان. محدودیت های جدید برای سقط جنین در سال 2006

جمهوری خواهان که در آن زمان اکثریت بودند، اکنون در اقلیت هستند. آنها با استفاده از فیلیباستر از فشار دموکرات ها برای نوشتن قوانین ملی جدید حاکم بر انتخابات و رای گیری جلوگیری می کنند.

آقای شومر در تلاش است تا 50 عضو گروه خود را متحد کند تا از “گزینه هسته ای” برای تغییر قوانین فیلیباستر استفاده کنند و آستانه را به اکثریت ساده سناتورها کاهش دهند. او مهلتی برای روز دوشنبه – روز مارتین لوتر کینگ – برای گام بعدی خود تعیین کرده است، اگرچه او فاش نکرده است که چه خواهد بود.

هیچ معیار ثابتی برای تعداد فیلی‌باسترهایی که در طول سال‌ها راه‌اندازی شده‌اند، وجود ندارد، تا حدی به دلیل رویدادهای مختلف، از جمله یک سناتور که سخنرانی را برگزار می‌کند یا گروهی از سناتورها قول می‌دهند جلوی پیشرفت قانون‌گذاری را بگیرند.

دفع فیلیباستر را می توان از طریق چیزی که به عنوان رای بسته شناخته می شود انجام داد که می توان آن را شمارش کرد. هر بار که یک سناتور مخالف بسته شدن رای می‌دهد، در واقع رای به حفظ فیلیباستر است.

اینها داده هایی بود که توسط GovTrack به درخواست واشنگتن تایمز و با استفاده از سوابق از 2 اوت 1989 تا آخر هفته گذشته تجزیه و تحلیل شد. این شامل کل حرفه همه اعضای فعلی به جز چهار عضو است: سناتور دموکرات پاتریک جی. لیهی از ورمونت و سناتور جمهوریخواه چاک گراسلی از آیووا، میچ مک کانل از کنتاکی و ریچارد سی شلبی از آلاباما.

از 100 سناتور کنونی، چهار نفر هرگز به حفظ فیلیباستر رأی نداده اند. هر چهار نفر دموکرات‌هایی هستند که یک سال پیش روی کار آمدند، هرگز در سنا تحت رهبری جمهوری‌خواهان خدمت نکرده‌اند و شاید مشکلی برای حل آن پیدا نکرده باشند.

در مقابل، سه جمهوری‌خواه، که سال گذشته روی کار آمدند و تنها تحت کنترل دموکرات‌ها خدمت کردند، تقریباً از هر فیلی‌باستر تا جایی که می‌توانستند، رای دادند.

آقای شلبی که به عنوان یک دموکرات شروع کرد و سپس به حزب جمهوری خواه پیوست، پادشاه حاکم فیلیباستر است. او 646 رای “خیر” به پیشنهادهای تعطیلی دریافت کرد، اما 990 بار به تعطیلی رای مثبت داد که در 41 درصد موارد، درصد فیلیباستر را به خود اختصاص داد.

بهترین طرفدار دموکرات ها سناتور ران وایدن از اورگان است که با 584 رای موافق به بسته شدن رأی موافق داد. آقای شومر با 516 رای فیلی باستر در رده سوم دموکرات ها قرار گرفت.

در 31 سال ضبط GovTrack، دموکرات ها و جمهوری خواهان حدود 16 سال سنا را در اختیار داشتند.

آقای مک‌کنا، که ستونی برای تایمز نیز نوشت، گفت که این تقریباً چهار رأی موافق به طرح فیلیباستر توسط سناتورهای هر حزب را توضیح می‌دهد.

در واقع، زمانی که جمهوری‌خواهان تنها چند سال پیش سنا را کنترل می‌کردند، رئیس‌جمهور ترامپ اصرار داشت که این موضوع حذف شود.

یک ائتلاف دو حزبی از سناتورها در سال 2017 نامه ای نوشت و در آن درخواست آقای ترامپ را رد کرد و خواستار حفظ این فیلیباستر شد. بیش از 25 دموکرات که هنوز در سنا هستند این نامه را امضا کرده اند. کامالا هریس قبل از اینکه معاون رئیس جمهور شود نیز همینطور بود.

در سراسر سالن، سناتور میانی از بسته شدن – وقفه رسمی در بحث و حرکت به سمت اقدام نهایی – در حدود 64 درصد از مواقع حمایت می کند.

بیشتر مرکزگرایان بسیار فراتر از آن هستند.

سن سوزان ام. کالینز، جمهوریخواه مین، در 25 سال حضور خود در سنا، به 85 درصد از پرونده ها رای داد. سناتور جو منچین سوم، دموکرات ویرجینیای غربی، 81 درصد عقب است. سناتور کرستن سینما، دموکرات آریزونا، نیز با 74 درصد در رتبه های بالا قرار گرفت، اگرچه او بیشتر دوران کاری خود در سنا را در یک حزب اقلیت گذراند.

آقای مانچین و خانم سینما چهره‌های کلیدی در نبرد فعلی برای سرنوشت فیلی‌باستر هستند، با آقای شومر که انتظار تغییراتی را دارد که قوانین حق رای را به همان شیوه‌ای که حساب‌های بودجه منتشر می‌شود، مشمول قانون اکثریت فوق‌العاده نمی‌کند.

خانم سینما و آقای مانچین نسبت به این گونه حرکات احتیاط کردند.

آقای مانچین روز سه‌شنبه به خبرنگاران گفت: «من طرفدار نقض فیلی‌باستر نیستم، اما طرفدار بهتر کارکردن مکان با تغییر قوانین هستم.»

او گفت که آماده تغییراتی مانند کاهش آستانه لایحه برای ارائه لایحه در صحن خواهد بود، اما بدون پایان دادن به الزام برای رسیدن به تصویب نهایی قانون برای اکثریت فوق العاده. او نشان داد که می‌خواهد جمهوری‌خواهان از این تغییرات حمایت کنند، نه از بازی چریکی قدرت که رهبران دموکرات در نظر دارند.

آقای کوثر از موسسه آمریکایی کارآفرینی گفت که تفکیک حقوق رای هیچ کمکی به پویایی سیاسی گسترده‌تر نمی‌کند، جایی که میل هر حزب برای کسب اکثریت بر چالش حاکمیت بیشتر است.

او گفت: «در عوض، این امر باعث می‌شود که سنا بیشتر در برابر دو قطبی شدن تسلیم شود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account