درخواست کتاب برای کتابخانه

بر این اساس ، 8 کتابخانه منتخب استان فارس برای اجرای طرح تور درخواست کتاب برای کتابخانه ، کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص) در حرم ، کتابخانه عمومی آیت الله یحیی انصاری در داراب ، کتابخانه عمومی شهید آیت الله مدنی در کازرون ، کتابخانه عمومی جمشید صداقت کیش در آباده ، کتابخانه عمومی شهدای گمنام زرقان ، کتابخانه تخصصی کودکان و نوجوانان فسا ، کتابخانه عمومی سیدالشهدا در روستای بانوان درخواست کتاب برای کتابخانه خیر در استهبان و کتابخانه عمومی مبارک آباد در شهر کیروکارزین.

در این طرح علاقمندان علاوه بر بازدید از بخشها و امکانات مختلف کتابخانه درخواست کتاب برای کتابخانه، کارت عضویت رایگان دریافت می کنند. همچنین اعضایی که به دلیل تأخیر تأدیه جریمه می شوند ، از 7 تا 8 مارس مشروط به بازپرداخت جریمه کتاب های دیرکرد خود ، مورد عفو قرار می گیرند.

علاوه بر این ، یک پروژه “کمک درختی” در این روزها برگزار می شود که به کاشت نهال توسط کتابداران ، اعضا و کارمندان در کتابخانه های عمومی و نامگذاری آنها به نام شهدا ، نویسندگان ، بزرگان و شعرا اختصاص دارد.

لازم به ذکر است: گردشگری کتابخانه ای یکی از برنامه های سالگرد تاسیس این نهاد است که همراه با سایر برنامه های تبلیغی و فرهنگی در این زمینه ، به دلیل رسالت گسترده کتابخانه های عمومی به عنوان مهمترین عنصر ساختاری درخواست کتاب برای کتابخانه عمومی کتابخانه ها در زمینه های مختلف اجتماعی و اطلاعات ، آموزش ، یادگیری مادام العمر. فرهنگ ، سرگرمی و نیاز به شناخت این موقعیت در میان مقامات ، نخبگان و تصمیم گیرندگان اعمال می شود.

فرشاد قوشچی گفت: به نظر می رسد در كتابهایی كه تاكنون در مورد كرونا نوشته شده است ، بسیاری از جنبه های این بیماری فاش نشده است و نویسندگان در آینده توجه بیشتری به این مسئله خواهند داشت و کارهای میدانی بیشتری در این زمینه نوشته خواهد شد. آی تی.
ابعاد تاج در داستان هنوز باز نیست / ادبیات تاج جایگزین ادبیات آخرالزمانی می شود
فرشاد گوشی در مصاحبه با خبرگزاری کتاب ایران (درخواست کتاب برای کتابخانه) درباره دلایل نوشتن تاج ناگهانی توضیح داد: دلیل اینکه به نوشتن این کتاب فکر کردم عضویت در هیئت علمی دانشگاه بود و تقریباً از مارس سال گذشته آمدم خانه با ویروس تاج ؛ این بدان معناست که کلاسهای دانشگاه بصورت آنلاین و در منزل برگزار می شد. خوب ، در آن مدت داشتم اخبار و مطالب را می خواندم و در همین حین به لحظات جالبی برخوردم.

وی ادامه داد: من فهمیدم که در این دوره نوآوری های جدیدی در سبک زندگی ایجاد شده است که تا حدودی به دلیل درخواست کتاب برای کتابخانه اجبار و برخی به دلیل مشاهده سلامتی و تفاوت در سبک زندگی است که باعث می شود افراد رفتارهای خاصی نشان دهند. البته برخی از این رفتارها منطقی و برخی دیگر غیر منطقی بود. علاوه بر همه اینها ، تاج نیز بدبخت است. زیرا سایت گرامرلی این امر باعث شد برخی از هموطنان جان خود را از دست دهند.

این نویسنده با اشاره به ویژگی های این اثر گفت: کتاب هجو است؛ اما شوخ طبعی تلخ و شیرین یا اصطلاحاً درخواست کتاب برای کتابخانه طنز سیاه ؛ زیرا در بسیاری از موارد خنده از غم و اندوه است. البته در این وسط اتفاقی افتاد که خنده دار هم بود. به عنوان مثال ، این سوال فیدیبو در مورد استفاده از الکل برای ضد عفونی مطرح شد. در همان زمان ، همه اتفاقات در سراسر جهان در حال رخ دادن بود و مردم در مورد نحوه انتقال تاج گیج بودند و من این را به زبان طنز گفتم.

وی افزود: وقتی تصمیم گرفتم این اثر را بنویسم ، به این فکر کردم که چگونه با این موضوع کنار بیایم. در ابتدا درخواست کتاب برای کتابخانه به این نتیجه رسیدم که نثر کتاب کمی قدیمی است. بنابراین ، زبانی نزدیک به نثر قاجار انتخاب شد. در همین حال ، برخی از سیاستمداران نیز نکات جالب توجهی را برجسته و نوشته های من را راهنمایی کردند. نکته جالب دیگر این بود که بسیاری از این سیاستمداران زودتر از همه مردم تاج دریافت کردند و خیلی زود بهبود یافتند. من آنها را مسخره کردم و نوشتم. به طور کلی ، این کتاب تاریخچه وجود تاجگذاری درخواست کتاب برای کتابخانه در جهان کتاب وب و ایران را برای 11-10 ماه بررسی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید