1. Yts.ms
  بچه های دهه 90 هنوز هم برای بارگیری فیلم ها سایتهای تورنت وسواس دارند و YTS یکی از این وب سایت های رایگان فیلم است. این یکی از سایت های تورنت است که باعث می شود فیلم ها به صورت بدون دردسر بارگیری کنند. این سایت نسبت به سایر سایتهای بارگیری در طول سالها حاکم است. رابط کاربری UI واقع گرایانه ای دارد که دانلود فیلم های مورد علاقه شما را بسیار آسان می کند. سایت YTS یکی از شناخته شده ترین سایت ها است. مجموعه گسترده ای از فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و مجموعه های وب با لهجه ها و انواع مختلف وجود دارد. نمایش های وب آمریکا ، هند ، کره ای ، ژاپنی و چینی را می توان از این سایت به طور موثر بارگیری کرد. یکی از معدود وب سایت هایی که می توانید فیلم های HD را برای بارگیری در کمترین اندازه پیدا کنید.
 2. Hdpopcorns.host
  یکی از بهترین سایتهای دانلود فیلم در حال حاضر Hdpopcorn فیلم های مشهور و برنامه های تلویزیونی زیادی را ارائه می دهد که شما در این سایت ها هیچ چیز کشف نمی کنید. بخشی از فیلمهای HD فوق العاده آن در 720p و 1080p. Hdpopcorn به جریان فیلم HD نیز می دهد ، که یک نکته غیرقابل انکار است. ممکن است بخشی از مطالب موجود در Hdpopcorn به دلیل محدودیت مجوز در کشور شما مانع شود. با استفاده از VPN یا دولت واسطه می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. عنوان وب سایت کلیه دسته بندی ها مانند IMDB ، کیفیت عالی ، پرطرفدار و جدیدترین را نمایش می دهد فیلم های دلخواه خود را بارگیری کنید و از آنها کاملا رایگان لذت ببرید.
 3. Divxcrawler.media
  این احتمالاً بهترین سایت برای بارگیری فیلم ها به صورت رایگان و بدون مراجعه به برخی صفحه وب است. این بهترین منبع برای تهیه فیلم ، سریال های تلویزیونی است. در نقطه‌ای که وارد سایت می‌شوید ، شکوفایی مجموعه فیلم را در کنار تصویر درباره هر فیلم مشاهده خواهید کرد. در گوشه سمت راست صفحه وب ، می توانید گزینه بارگیری را برای دانلود آن فیلم های خاص به صورت رایگان کشف کنید. این امکان را به شما می دهد تا اندازه پرونده را فشرده کنید تا در هارد دیسک خود به روشی بدون دردسر ذخیره شود. همچنین یک بخش جداگانه برای فیلم ها ، نرم افزارها و فیلم های موسیقی نیز وجود دارد. با عناوین فیلم ، سایت همچنین اطلاعاتی مانند خلاصه فیلم و رتبه بندی IMDB را به نمایش می گذارد. لینک را برای بارگیری فیلم های رایگان و بدون ترک وب سایت ذخیره کنید.
 4. دانلود فیلم زبان اصلی بدون سانسور 2017
  ساده ترین UI که تمام مطالب اخیر را با یک تصویر برجسته و تاریخ انتشار نمایش می دهد. عنوان وب سایت کلیه گروه های فیلم از جمله بالیوود ، هالیوود ، پنجابی و صدای دوتایی را نمایش می دهد. هنگامی که هر عنوان فیلم را باز می کنید ، شما را به صفحه فیلم هدایت می کند که تمام جزئیات فیلم را مانند یک بازیگر ، کارگردان ، زمان اجرا ، IMDB و کیفیت لیست می کند. به وضوح دکمه بارگیری را ذکر می کند تا کاربران دچار سردرگمی نشوند. به سادگی بر روی دکمه بارگیری کلیک کنید و فیلم شروع به بارگیری خودکار خواهد کرد. این نرم افزار صرفاً یک رابط کاربری مناسب را فراهم می کند که به شما امکان می دهد محتوای موجود در سرورهای ارائه دهنده محتوای مختلف شخص ثالث را پخش و بارگیری کنید.