داخل رینگ: نیروی دریایی کار با گروهی از وابستگان را به دلیل اجبار در چین ممنوع کرد

[ad_1]

کارلوس دل تورو، وزیر نیروی دریایی، نیروی دریایی را از شرکت در فعالیت‌های انجمن نیمه رسمی وابسته‌های دریایی به دلیل ترس از دستکاری چین در این گروه منع کرده است.

وزیر در 21 دسامبر یادداشتی برای همه پرسنل نیروی دریایی صادر کرد و در آن ابراز نگرانی کرد که چین از اجبار و سانسور برای اهداف نامشخص در داخل سازمان غیردولتی که به وابسته‌های نیروی دریایی خارجی خدمت می‌کند استفاده می‌کند.

آقای دل تورو در یادداشتی گفت که نیروی دریایی این گروه را در ارتقای تعامل با وابسته‌های نیروی دریایی خارجی مهم می‌داند، کاری که او آن را “برای تعامل و همکاری بین‌المللی ما از اهمیت بالایی برخوردار است” و پیشرفت در هر دو بخش استراتژیک و عملیاتی پنتاگون. و منافع نیروی دریایی

با این حال، اقدامات اخیر جمهوری خلق چین (PRC) توانایی این وزارتخانه را برای استفاده از انجمن وابسته دریایی (NAA) به عنوان یک انجمن برای تسهیل دسترسی شرکا به افراد ارشد پیچیده کرده است. [Department of Navy] رهبری، او گفت.» این وزارتخانه از تاکتیک های اجباری و سانسور چین حمایت نمی کند و همیشه با چنین تلاش هایی برای دستکاری سازمان ها و بازیگران مستقل مخالفت خواهد کرد.

این ممنوعیت باعث می شود همه فعالیت هایی که توسط NAA حمایت یا میزبانی می شوند، ممنوع شوند.

سخنگوی نیروی دریایی گفت این ممنوعیت تلاشی از سوی چین برای نفوذ بر این سازمان است.

این مقام بدون اشاره به جزئیات گفت: “دپارتمان از یک کمپین PRC برای تأثیرگذاری بر رای هیئت مدیره در مورد گنجاندن NAA مطلع شد.”

آقای دل تورو گفت که نیروهای دریایی و غیرنظامیان به دیدار و ارتباط با سپاه وابستهان نیروی دریایی خارجی خارج از مجمع ادامه خواهند داد. وابسته‌های نظامی خارجی، که معمولاً افسران عالی رتبه در نیروهای مسلح کشور هستند، با حفظ کمیسیون نظامی خود، با امتیازات دیپلماتیک در کشور میزبان خدمت می‌کنند.

سخنگویان نیروی دریایی فوراً به درخواست‌ها برای اظهارنظر یا جزئیات درباره فعالیت‌های چین که الهام‌بخش این ممنوعیت بود، پاسخ ندادند.

یکی از سخنگویان NAA در مورد این ممنوعیت از رئیس گروه، کاپیتان نیروی دریایی اسپانیا، پابلو مورگا گومز، سوال پرسید. آقای گومز به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد. سخنگوی سفارت چین نیز به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

وب سایت NAA چندین رویداد مربوط به مقامات نیروی دریایی را به عنوان سخنرانان لغو کرد.

وب سایت NAA می گوید که هدف گروه مستقر در آرلینگتون بهبود درک متقابل در مورد امنیت دریایی و تقویت روابط است.

این هیئت در بیانیه ای اعلام کرد: «NAA روابط قوی بین اعضای خود و خانواده های آنها و همچنین با وزارت دفاع ایالات متحده و سایر آژانس های دولتی و غیر دولتی مربوطه ایالات متحده را از طریق یک برنامه تعامل فعال ترویج خواهد کرد».

چین مانند سایر کشورها از جمله ایالات متحده از وابستگان نظامی مستقر در سفارت خود برای جمع آوری اطلاعات استفاده می کند.

در دسامبر 2019، دو کارمند سفارت چین در تلاش برای ورود به یک پایگاه نظامی حساس ایالات متحده در نزدیکی نورفولک، که توسط نیروهای عملیات ویژه نیروی دریایی استفاده می شود، از ایالات متحده اخراج شدند. این حادثه در سپتامبر 2019 رخ داد و گروهی از دیپلمات های چینی و همسرانشان را درگیر کرد که از دروازه پایگاه عبور کردند و از پلیس نظامی گریختند تا اینکه توسط خودروهای آتش نشانی که راه آنها را مسدود کردند متوقف شدند.

مقامات در آن زمان گفتند این تهاجم یک مورد کلاسیک اطلاعات نظامی چین بود.

پنتاگون در مورد ورزشکاران در بازی‌های جنگی ووهان گزارش می‌دهد

قرار است پنتاگون طی چند ماه آینده در مورد سلامت صدها سرباز آمریکایی که در بازی‌های جنگ جهانی در ووهان چین شرکت کرده‌اند به کنگره گزارش دهد – درست چند هفته قبل از شیوع بیماری همه‌گیر کووید-19 در این شهر در اواخر سال 2019.

بخشی از قانون مجوز دفاع ملی در سال 2022 به پنتاگون شش ماه فرصت می دهد تا در مورد وجود بیماری در میان ارتش ایالات متحده که به عنوان ورزشکار در ووهان شرکت کرده اند، به سنا و مجلس نمایندگان گزارش دهد.

جان کربی، سخنگوی پنتاگون گفت که وزارت دفاع هیچ مدرکی دال بر ابتلا به کووید-19 در میان ورزشکاران نظامی بازگشته ندارد.

آقای کربی در بیانیه ای گفت: «وزارتخانه در گذشته به صراحت اعلام کرده است که ما هیچ اطلاعاتی در مورد عفونت های کووید در میان سربازان آمریکایی شرکت کننده در بازی های جنگ جهانی 2019 نداریم. «در واقع، هیچ مدرکی مبنی بر ابتلای پرسنل نظامی ایالات متحده قبل از اعمال محدودیت های مسافرتی توسط دولت ایالات متحده پس از شناسایی شیوع کووید-19 توسط چین وجود ندارد.

اما آقای کربی افزود که “ما کاملاً از تحقیقات در حال انجام در مورد منشاء COVID-19 حمایت می کنیم – تلاشی که البته از شفافیت کامل مقامات چینی سود می برد.”

یک مقام دفاعی به Inside the Ring گفت که پنتاگون از قانون جدیدی پیروی خواهد کرد که گزارش ووهان را ملزم می کند. طبق قانونی که ماه گذشته توسط پرزیدنت بایدن امضا شد، این گزارش باید شامل تعداد ورزشکاران و کارمندان آمریکایی باشد که در بازی‌ها شرکت کرده‌اند و در طول یا مدت کوتاهی پس از بازگشت به ایالات متحده علائمی شبیه به کووید-19 داشته‌اند.

کنگره همچنین می‌خواهد بداند که آیا آزمایش خون روی ورزشکاران نظامی در سفر انجام شده است یا خیر و آیا نمونه‌ها نشانه‌هایی از عفونت کووید را نشان می‌دهند یا خیر. این گزارش همچنین شامل تعداد تأسیسات پنتاگون در ایستگاه خانگی ورزشکاران حاضر و اینکه آیا پایگاه‌ها از شیوع بعدی ویروس مرگبار جان سالم به در برده‌اند یا خیر.

این گزارش که در قالب غیر طبقه‌بندی‌شده نیز ارائه می‌شود، همچنین شامل انجام آزمایش‌های آنتی‌بادی کووید بر روی ورزشکاران بازگشته می‌شود و نشان می‌دهد که آیا بازرسان کل دفاع یا بازرسان نظامی هر گونه ارتباطی را بین ورزشکاران بازی‌های جهانی ووهان و تمرکز بازی‌های جهانی بررسی کرده‌اند یا خیر. مرض. .

چندین ورزشکار نظامی از کشورهای دیگر شرکت کننده در بازی های جنگ جهانی ادعا می کنند که علائم آنفولانزای مشکوک به کووید-19 را در طول و بعد از آن گردهمایی داشته اند.

مقامات چینی به بیماری‌های مربوط به بازی‌های جنگ جهانی در ووهان اشاره می‌کنند تا آنچه را که مقامات آمریکایی می‌گویند یک حساب جعلی است مبنی بر اینکه ویروس کووید-۱۹ و همه‌گیری متعاقب آن توسط پرسنل ارتش آمریکا به چین آورده شده است.

ژائو لیجیان، سخنگوی وزارت امور خارجه چین، یکی از به اصطلاح دیپلمات‌های جنگ گرگ چین، در سال 2020 در توییتر گفت: «احتمالاً ارتش ایالات متحده عاملی برای همه‌گیری ووهان در طول بازی‌ها بوده است.

این ادعا که ایالات متحده ویروس را به ووهان آورده است بارها توسط واشنگتن رد شده است.

منشا ویروس هنوز تایید نشده است. با این حال، اولین مورد گزارش شده از آنچه مقامات چینی در زمان ذات‌الریه ووهان نامیده‌اند، در دسامبر 2019 ظاهر شد. در یک بیانیه خبری وزارت امور خارجه در ژانویه آمده است که اطلاعات ایالات متحده نشان می‌دهد که کارگران مؤسسه ویروس‌شناسی ووهان در ووهان، یکی از منابع احتمالی این بیماری شیوع اولیه، با علائمی شبیه به کووید در ماه قبل بیمار شد.

سازمان‌های اطلاعاتی ایالات متحده در یک ارزیابی طبقه‌بندی نشده که سال گذشته منتشر شد، گفتند که ویروس «حداکثر تا نوامبر 2019» با اولین موارد شناخته شده در ووهان در دسامبر آغاز شد.

آژانس جاسوسی می گوید که مقامات چینی قبل از شیوع اولیه این ویروس اطلاعات پیشرفته ای نداشتند.

یک تحقیق امنیتی توسط یک شرکت اطلاعاتی خصوصی می گوید که در اکتبر 2019، به نظر می رسد موسسه ویروس شناسی ووهان تمام ارتباط خود را با تلفن همراه از دست داده است، که احتمالاً نوعی حادثه را در آزمایشگاهی نشان می دهد که در حال انجام تحقیقات مربوط به تبدیل ویروس های کرونای خفاش به موارد مسری است. به انسان ها

مایک گالاگر، نماینده جمهوری خواه از ویسکانسین، در نامه ای به وزیر دفاع لوید آستین و ژنرال ارتش مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش، در ماه ژوئن به دنبال پاسخ به سؤالات مربوط به بازی های جنگی بود. آقای گالاگر گفت که حدود 280 سرباز آمریکایی در رویداد ووهان از 18 تا 28 اکتبر در ووهان شرکت کرده اند.

او گفت که ورزشکاران نظامی از فرانسه، ایتالیا، آلمان، سوئد و لوکزامبورگ ممکن است در طول بازی ها از علائم مشابه کووید رنج برده باشند. او گفت که طبق گزارشات، الودی کلوول، پنج‌گانه فرانسوی در طول بازی‌ها بیمار شد و بعداً توسط یک پزشک نظامی به او گفت که ممکن است به ویروس جدید مبتلا شده باشد.

آقای گالاگر گفت: «یک ورزشکار از لوکزامبورگ در طول بازی‌ها، خیابان‌های «تقریباً خالی» ووهان را گزارش کرد و به یاد آورد «این شهر یک شهر ارواح بود» و «شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه دولت به ساکنان هشدار داده بود که بیرون نروند».

سخنگوی آقای گالاگر گفت که نماینده کنگره هنوز پاسخی به نامه دریافت نکرده است.

سناتور راجر مارشال، یک جمهوری‌خواه از کانزاس، همچنین از خاویر بسرا، وزیر HHS خواست تا جلسه دو و میدانی نظامی را به عنوان منبع احتمالی همه‌گیری بررسی کند.

“نزدیک بازی های جنگ جهانی به [Wuhan Institute of Virology] آقای مارشال در نامه ای گفت و جزئیات جدید در مورد ورزشکارانی که به طور بالقوه در هنگام شرکت در رویداد کووید-19 به نمایش گذاشته می شوند، تصادفی نگران کننده است که دولت ما باید برای ایجاد یک برنامه دقیق از شیوع این بیماری بررسی کند.

این سناتور از کارکنان HHS خواست بررسی کنند که آیا شرکت‌کنندگان آمریکایی در این بازی‌ها علائم COVID-19 را نشان می‌دهند یا اینکه آیا شرکت‌کنندگان ممکن است آزمایش آنتی‌بادی‌های COVID-19 مثبت داشته باشند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account