خرید PDF کتاب خارجی با ایران پیپر

در این جدول رنگ قهوه‌ای کتاب‌های چاپی , رنگ نارنجی رنگ کتاب‌های صوتی و زرد رنگ کتاب‌های الکترونیکی میباشند .

ارتقا تکثیر کتاب‌های الکترونیکی و خرید PDF کتاب خارجی در سال‌های اخیر زیر تأثیر یک سری استدلال بوده است :

ظهور دستگاه‌های الکترونیکی برای تلاوت کتاب‌های الکترونیکی به همراه دسترسی به وب

دیجیتالی کردن کتابخانه‌ها و دسترسی مجانی به گروه کتاب‌های متفاوت

راه اندازی پروژه‌های تازه کتاب و کتابخوانی

ارتقا پرورش و توسعه و گسترش شرکت‌های کارشناس در‌این حوزه

با اعتنا به عامل ها بالا تارنما خرید PDF کتاب خارجی پیش‌بینی نموده است که در سال‌های آینده هم این میزان پرورش , رو به ارتقا خواهد رفت .

در‌این میان هم می بایست به رده‌های سنی مخاطبان دارای اهمیت کتاب‌های الکترونیکی دقت داشت , تقریباً نیمی از نوجوان ها روسیه , هر روز کتاب می خوانند , طبق آمار خرید PDF کتاب خارجی این نوجوان ها نیز به دلیل لذت بردن از مطالعه در رابطه موضوعات مورد علاقه‌شان و نیز به دلیل قرائت کتاب‌های درسی به سراغ کتاب‌های الکترونیکی می روند . در لحاظ سنجی که ۵۰۰ علم آموز ۸ – ۱۱ سال از بخشها متفاوت روسیه کمپانی کرده‌اند , ۴۱ % از علم آموزان هر روز و ۴۳ % , چند بار در هفته از کتاب‌های الکترونیکی به کار گیری میکنند .

فرایند بازار کتاب‌های الکترونیکی در خرید PDF کتاب خارجی

مبتنی بر مطالعه انجام یافته به وسیله روزنامه «صنعت کتاب» حجم فروش کتاب‌های الکترونیکی در بازار روسیه در سال ۲۰۱۷ به ۵۷/۳ میلیارد روبل رسید که ۴ . ۶ % از گردش کل صنعت چاپ داخلی خرید PDF کتاب خارجی ( کل فروش کتاب‌های چاپی و الکترونیکی ) را مشتمل بر میگردد . در پایان سال ۲۰۱۸ فروش کتاب‌های الکترونیکی با ۴۷ % ارتقاء به ۵ . ۳ میلیارد روبل رسید , درآمد نتیجه ها از کتاب‌های صوتی هم دو برابر شد .

کمپانی Литрес پیش‌بینی نموده است که در شرایطی که پویایی این بازار کماکان ادامه داشته باشد , حجم پول در گردش فروش کتاب‌های الکترونیکی تا سال ۲۰۲۰ به ۸ الی ۱۰ میلیارد روبل ارتقاء خواهد داشت .

با دقت به داده ها خبرنامه صنعت کتاب , حجم فروش کتاب‌های الکترونیکی از روش B2C ( یک جور تجارت الکترونیک که بازار کتاب الکترونیک را نیز دربرگیرنده می شود ) در سال ۲۰۱۷ به ۲ . ۴۷ میلیارد روبل رسید که رویش ۱۲ . ۳ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۶ در خرید PDF کتاب خارجی داشته است .

طبق گفته کارشناسان همین خبرنامه , پیش‌بینی شده‌است که فروش کتاب‌های الکترونیکی در سال ۲۰۱۸ از روش B2C به ۲ . ۷ میلیارد روبل خواهد رسید که‌این فرایند ارتقاء ۳۰ درصدی را در مقایسه با سال ۲۰۱۶ در خرید PDF کتاب خارجی نشان می دهد .

برعلیه B2C , سیستم کتابخانه الکترونیکی خرید PDF کتاب خارجی , امروزه یک زمان بیحرکتی را تجربه می کند . هر ساله حدود ۱۰ % از حجم فروش کتاب‌های الکترونیکی آن کم شده و فروش آن در سال ۲۰۱۷ فقط ۴۵۰ میلیون روبل بوده است .

در طی یک نظرسنجی که به وسیله خبرنامه صنعت کتاب روسیه صورت گرفت , دانشگاه‌های تحت فعال‌ترین مشترکان کتابخانه الکترونیکی ЭБС در فوریه سال ۲۰۱۸ بوده اند :

کالج مسکو ویت

کالج مدنی اجتماعی روسیه

دانش کده مدنی اورنبرگ

خرید PDF کتاب خارجی

دانشکده مدنی چلیابینسک

دانش گاه مدنی ویاتکا

بخش امید بخش بازار کتاب‌های الکترونیکی , بخش کتاب‌های صوتی است . فعلا پول در گردش کتاب‌های صوتی روسیه خرید PDF کتاب خارجی ۶۵۰ میلیون روبل است که پرورش آن در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال ۲۰۱۶ , ۵۵ % بوده است . یک اتفاق افتاد شایان توجه در بازار کتاب صوتی , ظهور یک کمپانی صوتی سوئدی به اسم Storytel است که در سال ۲۰۰۹ در سوئد تأسیس شد و در سال ۲۰۱۷ شعبه خویش را در روسیه بهره برداری کرد و در مجموع مرحله این مرز و بوم آغاز به عمل نموده است . هزینه اشتراک جهت به کار گیری از سرویس ها این موسسه ۴۴۹ روبل است . طبق داده ها اعلام شده به وسیله Storytel مخاطبان پروژه کتاب صوتی در روسیه در ژوئن سال ۲۰۱۷ به حدود ۵۰۰ هزار نفر رسید که در سه ماه اولیه سال ۲۰۱۷ درآمد این موسسه به ۲۰ میلیون دلار بود . همانگونه که گفته شد حال دفتر کار روسی این مجموعه در تولید گویش روسی کتاب‌های الکترونیکی عمل می کند . شرکای کمپانی Storytel ناشرانی از قبیل : Альпина Паблишер , Рипол Классик , АзбукаАттикус و Эксмо – АСТ می‌باشند .

جدول پایین مقایسه فروش کتاب‌های چاپی و الکترونیکی در خرید PDF کتاب خارجی  را فی مابین سال‌های ۲۰۱۱ – ۲۰۱۸ از روش بازار فروش B2B وB2C نشان میدهد . ( اعداد و ارقام درون جدول بر طبق میلیارد روبل )

رنگ سبز روشن مرتبط با فروش کتاب‌های چاپی از روش بازارهای B2B وB2C می باشد که در سال ۲۰۱۱ , ۸۰ . ۵۸ میلیارد روبل فروش داشته است و در سال ۲۰۱۸ این رقم به ۷۲ . ۲۳ میلیارد روبل رسیده است .

رنگ و نمودار سبز تیره مرتبط با فروش کتاب‌های الکترونیکی از روش بازار B2B وB2C میباشد که در سال ۲۰۱۱ , صرفا ۰

دیدگاهتان را بنویسید