خرید کاندوم تاخیری

کاندوم شبرانگ خرید کاندوم تاخیری

کاندوم های شبرنگ بسیار جالب هستند. بسیاری از انواع خرید کاندوم تاخیری نیز استانداردهای لازم برای پیشگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی را دارند. این کاندوم ها باید حداقل 30 ثانیه قبل از استفاده در معرض نور قرار بگیرند تا در هنگام رابطه جنسی براق شوند. کاندوم های شبرنگ از مواد غیر سمی ساخته شده اند و دارای سه لایه هستند. لایه های اول و سوم این کاندوم ها از لاتکس ساخته شده اند و لایه دوم حاوی نوعی رنگدانه است که باعث درخشش آن می شود.

اگر می خواهید همسرتان را غافلگیر کنید و تجربه ای جدید و مهیج داشته باشید ، این نوع کاندوم ها گزینه خوبی هستند.

2. کاندوم های خوش طعم خرید کاندوم تاخیری

بسیاری از تولیدکنندگان کاندوم در تبلیغات خود ادعا می کنند که محصولات آنها طعم و عطر بسیار مطبوعی دارند. عطر و طعم کاندوم معمولاً به دلیل رایحه ژل روان کننده است. خرید کاندوم تاخیری (البته کاندوم های بدون روان کننده و طعم دار نیز موجود است.) کاندوم در طعم دهنده هایی مانند نعناع ، انگور ، پرتقال ، موز ، توت فرنگی ، آدامس ، شکلات ، وانیل ، بیکن و حتی نوشابه موجود است. بعضی اوقات کاندوم ها متنوع و متناسب با سلیقه آنها در رنگ های متنوعی وجود دارند (به عنوان مثال ، کاندوم های با طعم توت فرنگی قرمز و کاندوم های موز زرد هستند)

کاندوم های طعم دار معمولاً ساخته می شوند تا تجربه جدیدی را در حین رابطه دهانی فراهم کنند. امروزه اکثر کاندوم ها با استانداردهای لازم تولید می شوند و مقاومت کافی برای جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی دارند.

اگر می خواهید از کاندوم های طعم دار برای مقاربت واژن استفاده کنید ، اطمینان حاصل کنید که آنها بدون قند نیستند زیرا کاندوم های شیرین می توانند اسیدیته واژن را کاهش دهند خرید کاندوم تاخیری و خطر عفونت های قارچی را افزایش دهند.
آشنایی با کاندوم تأخیر و سفت کننده های واژن

آشنایی با 20 نوع کاندوم مختلف

3. کاندوم خاردار (با بافت خاص)

ممکن است فکر کنید کاندوم های خاردار فقط برای لذت بردن بیشتر خانم ها استفاده می شود ، اما باید بدانید که این کاندوم ها بسته به نوع آنها (محل خارهایی که می توانند در خارج ، داخل یا هر دو طرف کاندوم) برای خانم ها ، آقایان یا هر دو باشید.

برخی از انواع کاندوم های خاردار دارای 2 منطقه خرید کاندوم تاخیری هستند. یک آغاز و یک پایان. این نوع چینش خارها باعث می شود زنان از رابطه جنسی بیشتر لذت ببرند.

هنگام خرید این کاندوم ها حتما به بسته بندی و جعبه آن توجه کنید و از مطابقت با استانداردهای لازم اطمینان حاصل کنید.
4. کاندوم گرمایش

کاندوم های گرم کننده از لاتکس ساخته شده اند ، که باعث بهبود تجربه جنسی می شود. این نوع کاندوم ها معمولاً نوعی ژل روان کننده و گرم کننده دارند که پس از تماس با رطوبت بدن فعال می شوند. کاندوم های گرم کننده از نظر جنسی برای مردان و زنان خوشایند هستند.
5. کاندوم به شکل

کاندوم های شکل معمولاً کمی شل تر هستند زیرا برآمدگی برجسته ای روی سر دارند. هرچه سر این کاندوم ها بزرگتر باشد ، اصطکاک بیشتری ایجاد می کند و آلت تناسلی مرد را بهتر تحریک می کند.

کاندوم های شکلی انواع مختلف دیگری نیز وجود دارد که برای تحریک بهتر آلت تناسلی مرد به ویژه آلت تناسلی زن (برای تحریک مناطق حساس جنسی مانند نقطه G) طراحی شده اند.
6. کاندوم های رنگی

تقریباً همه رنگ های کاندوم وجود دارد ، اما شما نمی توانید خرید کاندوم تاخیری را با رنگ هایی مانند کشورها پیدا کنید. کاندوم های دو رنگ نیز وجود دارد که می تواند در مواقع خاص مورد استفاده قرار گیرد (به عنوان مثال سیاه و نارنجی برای هالووین ، قرمز و سبز برای کریسمس یا صورتی و قرمز برای ولنتاین).
7. کاندوم نوار سریع (نصب آسان)

مارک Sensis یکی از مشهورترین تولیدکنندگان کاندوم است. یکی از کاندوم های تولید شده توسط این شرکت به نام Quick Strip به راحتی قابل نصب است به گونه ای که دو ضمیمه در دو طرف کاندوم قرار گرفته و با کشیدن آن می توان کاندوم را به راحتی روی آلت تناسلی قرار داد. این کاندوم ها بافت های مختلفی دارند و انواع خاردار نیز موجود است.
8. کاندوم نعناع

کاندوم نعناع قدرت جنسی را افزایش می دهد. برخی از مارک ها این نوع کاندوم را تولید می کنند. کاندوم نعنا یک روان کننده بدون ژل است و رایحه بسیار خوب و قوی دارد. کاندوم نعنا یک گزینه ایده آل برای مقاربت دهانی است و همچنین کاملاً استاندارد است و از بارداری و بیماری های مقاربتی جلوگیری خرید کاندوم تاخیری می کند. این نوع کاندوم کمی گسترده تر از حد معمول است و سر آن بزرگتر است.
9. کاندوم فرانسوی

کاندوم فرانسوی یا کاندوم قلقلک دارای سر برجسته ، خاردار (خار) است که بسیار نرم یا از ژله ساخته شده است. کاندوم انواع مختلفی دارد و آنها با قلقلک دیواره داخلی رحم زن را تحریک می کنند.

توجه داشته باشید که این کاندوم ها از بارداری و انتقال بیماریهای مقاربتی جلوگیری نمی کنند و توصیه می شود از این نوع کاندوم ها فقط در صورت استفاده همسرتان از روش های دیگر جلوگیری از بارداری مانند کاشت های ضد بارداری ، آی یو دی ، قرص های ضد بارداری یا روش های دیگر استفاده کنید. خرید کاندوم تاخیری استفاده می کند
10. کاندوم تحریک کننده

کاندوم تحریک کننده فرمول خاصی دارد که برای تحریک زوجین ساخته شده است. انواع کاندوم نیز وجود دارد که حاوی ژل های روان کننده هستند.

11. کاندوم خوراکی

کاندوم های خوراکی معمولاً در بسته های چهار رقمی و در طعم های مختلف موجود هستند. این کاندوم ها مانند انواع دیگر به راحتی نصب می شوند و می توان آنها را به جای برداشتن ، خورد! این کاندوم ها در بازار جدید هستند و هنوز هم وجود دارند