اپل به دلیل امنیت تقریباً غیرقابل نفوذ خود مشهور است. اما هیچ سیستمی از خرابی ایمن نیست. حتی گاهی اوقات دستگاه ها و کاربران اپل قربانی هکرها می شوند و آیفون ها می توانند ویروس بگیرند . یکی از رایج ترین روش ها کلاهبرداری است که به عنوان فیشینگ اپل ایدی شناخته می شود. در حقیقت ، فیشینگ حدود یک سوم همه نقض داده ها را در سال 2019 به خود اختصاص داده است و 10 درصد شامل تلاش برای سرقت اپل ایدی یا رمز عبور دیگران است. این 18 راز افرادی را که هرگز هک نمی شوند ، در نظر بگیرید .

 

کلاهبرداری فیشینگ اپل ایدی چیست؟

فیشینگ ، نوعی شرمندگی ، طرحی است که در آن هکرها سعی می کنند شما را فریب دهند تا اطلاعات شخصی مانند رمزهای عبور و شماره های امنیت اجتماعی را فاش کنند. آنها این کار را با ارسال ایمیل ، پیامک ها و سایر انواع پیامهایی انجام می دهند که به نظر می رسد از یک شرکت قانونی مانند آمازون ، بانک شما یا ارائه دهنده ایمیل شما آمده است. این پیامها معمولاً دارای پیوندی هستند که وقتی روی آنها کلیک می کنید ، شما را به یک وب سایت جعلی می برد ، جایی که ممکن است اطلاعات شما به سرقت رفته باشد. مراقب این نه پرچم قرمز باشید که قرار است به دنبال یک ایمیل فیشینگ بیفتید و بیاموزید که چگونه ایمیل هایی مانند این را برای همیشه مسدود کنید.

در کلاهبرداری فیشینگ اپل ایدی، هکرها به طور خاص سعی می کنند شما را مجبور کنند که Apple ID و رمز عبور خود را رها کنید. اپل برای دسترسی به خدمات اپل مانند App Store ، Apple Music ، iCloud ، iMessage و FaceTime به شناسه کاربر و گذرواژه نیاز دارد. راسل کنت پین ، مدیر و بنیانگذار Certo Software می گوید: “اگر iPhone به درستی پیکربندی شود ، می تواند کاملاً امن باشد ، بنابراین گاهی اوقات فیشینگ تنها گزینه برای هکرها است.”

 

چرا کسی برای اپل ایدی شما فیشینگ می کند؟

خرید اپل ایدی شما شامل تمام اطلاعات تماس ، پرداخت و امنیت شما است. اگر هکرها شناسه و گذرواژه شما را تشخیص دهند ، می توانند حتی بیشتر عمق داشته و اطلاعات خصوصی را یا برای مصائب بد خود یا برای فروش در بازار سیاه به دست آورند. کریس هاوک ، قهرمان حفظ حریم خصوصی مصرف کننده در Pixel Privacy می گوید: “افراد بد به ایمیل iCloud شما ، و سابقه خرید و اجاره برنامه ، موسیقی و فیلم شما دسترسی پیدا می کنند.” آنها همچنین برای همه اسناد ، عکسها و فایلهای ذخیره شده در درایو iCloud شما ورودی دارند. آنها حتی می توانند از حساب شما برای تماشای فیلم های شما استفاده کنند.

در واقع ، در سال 2019 ، افراد و مشاغل بیش از 3.5 میلیارد دلار کلاهبرداری آنلاین از دست دادند و فیشینگ رایج ترین روش بود ، بر اساس مرکز شکایات جنایی اینترنتی FBI (IC3). پیدا کردن همه چیز هکرها می توانند تنها با شماره تلفن خود را انجام دهید .

کلاهبرداری های اپل ایدی چگونه کار می کنند؟

کلاهبرداران بسیار هوشیار شده اند و از هر روشی که در دسترس آنها باشد برای جلب توجه شما استفاده می کنند و سعی می کنند اطلاعات شما را فیشینگ کنند. هاوک می گوید ایمیل ها و پیام های جعلی رایج ترین روش ها هستند. “آنها راحت ترین راه را دارند و نیازی به مهارت های برنامه نویسی واقعی از سوی بازیگر بد ندارند.”

 

اما کلاهبرداران همچنین از طریق اعلان های پاپ آپ مرورگر ، تماس های تلفنی و حتی دعوتنامه های تقویم شما را هدف قرار می دهند. معمولاً ، آنها سعی می کنند شما را ترغیب کنند که روی پیوند کلیک کنید یا با یک شماره تلفن تماس بگیرید ، اما در واقع سعی می کنند اطلاعات شخصی را سرقت کنند یا شما را مجبور به افشای آنها کنند. کنت پین می گوید ، اغلب ، کلاهبرداران احساس فوریت ایجاد می کنند ، “به طوری که قربانیان آنها به سرعت به پیام واکنش نشان می دهند و پس از آن کمتر احتمال می دهند که جعلی باشد.” آنها حتی ممکن است یک هشدار جعلی ویروس اپل ایجاد کنند .

RD.COM ، گتی ایماژ

اصلی ترین کلاهبرداری های فیشینگ اپل ایدی که باید از آنها آگاهی داشته باشید چیست؟

هکرها مرتبا در حال اختراع کلاهبرداری های جدید هستند اما برخی از پایدارترین آنها شامل موارد زیر است:

 • خرید اپل ایدی: در این نوع کلاهبرداری ، ایمیلی دریافت می کنید که به نظر می رسد از طرف اپل است ، مبنی بر اینکه از شناسه شما برای خرید استفاده شده است ، معمولاً یک رسید PDF به عنوان “اثبات” ضمیمه شده است. ایمیل یا از شما می خواهد خرید را تأیید کنید یا پرداختی را برای آن ارسال کنید. در هر دو حالت ، معمولاً پیوندهایی وجود دارد که اگر روی آنها کلیک کنید ، شما را به یک صفحه مدیریت حساب جعلی اپل می برد. هاوک می گوید: “این تلاش می کند شما را ترغیب کند که Apple ID و رمز عبور خود را کنار بگذارید.”
 • اپل ایدی قفل شد این کلاهبرداری اغلب همزمان با کلاهبرداری رسید جعلی کار می کند. اگر یک ایمیل جعلی را به صفحه جعلی اپل دنبال کنید و سپس اطلاعات خود را وارد کنید ، ممکن است اعلانی را مشاهده کنید که به شما می گوید حساب شما به دلیل فعالیت مشکوک قفل شده است. سپس ، دکمه “باز کردن قفل” را به شما نشان می دهد ، که از شما می خواهد اطلاعات شناسایی شخصی مانند نام خود ، شماره تأمین اجتماعی ، اطلاعات پرداخت و پاسخ به سوالات متداول امنیتی را فاش کنید. گاهی اوقات ، این کلاهبرداری از طریق هشدار iMessage اعلام می شود که Apple ID شما قفل شده است زیرا شناسه شما در حال انقضا است. این پیام ممکن است از شما بخواهد یک فرم را برای باز کردن قفل حساب خود تکمیل کنید ، که البته به هکرها اجازه می دهد تا به اطلاعات حساس دسترسی پیدا کنند. درست است که اگر اپل مشکوک به فعالیت های کلاهبرداری باشد ، گاهی اوقات شناسه های اپل قفل می شوند ، اما می توان آنها را با یک تماس تلفنی که مستقیماً به اپل برقرار می کنید باز کرد. Kent-Payne می گوید ، با این حال ، شناسه های اپل ایدی منقضی نمی شوند.
 • کلاهبرداری پشتیبانی اپل:در این کلاهبرداری ، شما معمولاً یک تماس تلفنی – یا اغلب ، چندین تماس در کمتر از یک ساعت – از آنچه که به نظر می رسد شماره تلفن پشتیبانی واقعی اپل است دریافت می کنید ، اما در عوض این شماره جعل شده است. در صورت پاسخگویی به تماس ، کلاهبردار ادعا می کند که از اپل است و می گوید حساب یا اپل ایدی شما به خطر افتاده است. آنها می گویند برای رفع مشکلات شما ، آنها به رمز عبور یا سایر اطلاعات حساس شما نیاز دارند. گاهی اوقات ، کلاهبرداران بجای اینکه مستقیماً با شما صحبت کنند ، یک پیام صوتی خودکار می گذارند که شما را راهنمایی می کند تا با شماره خاصی برای “پشتیبانی اپل” تماس بگیرید. اگر با این شماره تماس بگیرید ، همه چیز قانونی به نظر می رسد ، از جمله به روزرسانی ها که زمان انتظار پیش بینی شده را به شما می گوید. هنگامی که شما سرانجام با یک انسان ارتباط برقرار می کنید ، آنها از شما اطلاعات خطرناکی می خواهند. برای ثبت ، اپل هرگز با شما تماس نمی گیرد تا در مورد فعالیت مشکوک به شما اطلاع دهد. در حقیقت، اپل به هر دلیلی با شما تماس نمی گیرد – مگر اینکه ابتدا تماس بگیرید. کلاهبرداری های تلفنی مانند این به عنوان vishing نیز شناخته می شوند.
 • آیفون قفل شده است: اگر با این کلاهبرداری برخورد کردید ، احتمالاً قبلاً حداقل به یک کلاهبرداری دیگر از اپل ایدی دچار شده اید. اگر هکرها قبلاً به حساب iCloud شما دسترسی پیدا کرده باشند ، می توانند ویژگی “Find My iPhone” را فعال کرده و دستگاه شما را در حالت “گمشده” قرار دهند که از راه دور قفل می شود. سپس یک پیام بازشو روی تلفن خود می بینید که می گوید تا زمانی که باج پرداخت نکنید قفل باقی می ماند.
 • دعوتنامه تقویم: ممکن است از طرف فرد یا گروه ناشناخته دعوت نامه تقویم iCloud هرزنامه ای برای یک جلسه یا رویداد دریافت کنید ، اغلب با وعده پول آسان ، پورنوگرافی یا دارویی. شما حدس زده اید: اگر روی پیوندی کلیک کنید یا به هر نحوی به دعوت پاسخ دهید ، خودتان را در برابر فیشینگ یا حداقل هرزنامه بیشتر باز می کنید. در اینجا نحوه جلوگیری از هرزنامه تقویم iPhone ذکر شده است.

 

نحوه تشخیص کلاهبرداری های فیشینگ اپل ایدی

کلاهبرداران در ساختن ایمیل ها ، پیامک ها و سایر ارتباطات شبیه یک معامله واقعی پیچیده تر می شوند. کنت پین می گوید: “توانایی تشخیص حمله برای محافظت از خود در برابر فیشینگ بسیار مهم است.” در اینجا چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

 • آدرس جعلی . برای مشاهده آدرس ایمیل کامل ، روی نام فرستنده در صندوق ورودی خود قرار دهید. اگر این پیام ادعا می شود که از طرف اپل است اما آدرس آن با یک یا دو حرف خاموش است – یا بدتر ، فقط مجموعه ای از حروف و اعداد تصادفی است – احتمالاً یک اقدام فیشینگ است.
 • سلام مبهم . به گفته کنت پین ، شرکت های معتبر معمولاً با نام کامل شما تماس خواهند گرفت. کلاهبرداران از موارد عمومی تری مانند “دوست عزیز” استفاده خواهند کرد.
 • غلط املایی ، اشتباهات گرامری و غلط های غلط آشکار. شرکت های معتبر زحمت می کشند تا اطمینان حاصل کنند که ارتباطات آنها روشن ، دقیق و دقیق است.
 • احساس فوریت. کلاهبرداری های فیشینگ غالباً احساس فوریت فوری ایجاد می کنند یا به دستکاری احساسی متکی هستند تا شما را وادار به اقدام سریع کنند.

هرگونه ایمیل مشروع مربوط به حساب اپل ایدی شما همیشه از appleid@id.apple.com ارسال می شود. علاوه بر این ، ایمیل های اپل هرگز از شما نمی خواهند که گذرواژه Apple ID ، شماره امنیت اجتماعی ، نام خانوادگی مادر ، شماره کارت اعتباری کامل یا کد امنیتی CCV کارت اعتباری یا بدهکاری خود را فاش کنید.

علاوه بر این ، اپل می گوید: “رسیدهای اصلی خرید – از خریدهای App Store ، iTunes Store ، iBooks Store یا Apple Music – آدرس صورتحساب فعلی شما را شامل می شود ، که بعید است کلاهبرداران آن را داشته باشند.” همچنین می توانید سابقه خرید خود را از هر دستگاهی بدون کلیک روی پیوندهای ایمیل های مشکوک بررسی کنید.

 

چگونه از خود در برابر کلاهبرداری فیشینگ Apple ID محافظت کنیم

بهترین راه برای جلوگیری از قربانی حمله فیشینگ این است که هرگز روی پیوند یا پیوست یک ایمیل ، پیام متنی یا پنجره بازشو کلیک نکنید مگر اینکه 100 درصد مطمئن باشید که پیام واقعی است.

همین امر در مورد تماس های تلفنی صادق است. اپل و سایر شرکت ها هرگز با شما تماس نمی گیرند تا درباره امنیت دستگاه خود صحبت کنند. این تماس ها را نپذیرید یا بر روی شماره تلفن های دارای پیوند بالا در پیامها کلیک کنید – و هرگز به تماس یکی از کدهای منطقه مشکوک پاسخ ندهید . اگر نگران دستگاه خود هستید ، مستقیماً با شماره پشتیبانی اپل با شماره 1-800-275-2273 1-800 تماس بگیرید.

علاوه بر نادیده گرفتن ارتباطات ناخواسته ، کنت پین پیشنهاد می کند که امکان احراز هویت دو مرحله ای برای هر حساب مهم ، از جمله Apple ID ، ایمیل ، رسانه های اجتماعی و بانکداری وجود داشته باشد. او می گوید: “این بدان معناست که حتی اگر هکر رمز عبور شما را از طریق حمله فیشینگ بررسی کند ، باز هم نمی تواند به حساب شما دسترسی پیدا کند.”

 

او همچنین توصیه می کند از فیلترینگ پیام اپل استفاده کنید. این ویژگی متون دریافتی از افرادی را که در مخاطبین شما نیستند جدا می کند و آنها را به برگه “فرستندگان ناشناس” در لیست پیام های شما ارسال می کند. می توانید فیلتر پیام را در تنظیمات روشن کنید. Kent-Payne می گوید ، اگر از فیلترینگ همراه با یک برنامه امنیتی خوب مانند Truecaller یا SpamHound استفاده می کنید ، برنامه می تواند هنگام دریافت پیام فیشینگ به شما هشدار دهد.

همچنین ، از بهترین شیوه های زیر اطمینان حاصل کنید:

 • هرگز گذرواژه Apple ID خود را با هیچ کس ، از جمله شخصی که می گوید از اپل است ، به اشتراک نگذارید.
 • سیستم عامل خود را به آخرین نسخه به روز نگه دارید.
 • مرورگرهای خود را به روز نگه دارید. همچنین از مرورگری مانند Chrome که دارای حفاظت فیشینگ داخلی است استفاده کنید.
 • از برنامه های ضد ویروس و ضد بدافزار در دستگاه های خود استفاده کنید.
 • همیشه URL هر وب سایتی را که در آن اطلاعات حساس وارد می کنید بررسی کنید. همیشه باید با “https” شروع شود (“s” مخفف “امن” است).
 • از رمز عبور مشابه در چندین سایت مجدداً استفاده نکنید. این کار را برای هکرها راحت تر می کند.

 

در صورت دریافت فیشینگ Apple ID چه باید کرد؟

در بیشتر موارد ، می توانید با خیال راحت ایمیل ، پیامک یا پنجره بازشو را ببندید و نادیده بگیرید ، یا تماس گیرنده را قطع کنید. هر کاری می کنید ، روی هیچ پیوندی کلیک نکنید یا اطلاعات شخصی را در اختیار کلاهبردار قرار ندهید. با این حال ، شما باید تلاش خود را به طرفهای مربوط گزارش دهید.

در صورت دریافت ایمیل تقلبی ، باید آن را به reportphishing@apple.com ارسال کنید . اگر دعوت نامه مشکوک iMessage یا تقویم دریافت می کنید ، باید زیر پیام “گزارش ناخواسته” گزینه ای داشته باشید. اگر گزینه ظاهر نشد ، می توانید فرستنده را مسدود کنید. و در صورت دریافت تماس تلفنی جعلی با پشتیبانی فنی ، می توانید آن را به اداره پلیس محلی خود و کمیسیون تجارت فدرال گزارش دهید .

و اگر به طور اتفاقی روی پیوند مشکوکی کلیک کردید ، نگران نباشید. هاوک می گوید: “تا زمانی که اطلاعاتی را که ممکن است در یک صفحه وب پیوندی درخواست شود ارائه ندهید ، باید خوب باشید.” اگر اطلاعات شخصی را وارد کرده اید ، باید فوراً رمز Apple ID خود را تغییر داده و احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید. سپس همه اطلاعات امنیتی حساب خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هنوز دقیق است. این می تواند شامل نام شما ، آدرس ایمیل اصلی Apple ID و هرگونه ایمیل یا شماره تلفن نجات دیگر ، و س questionsالات و پاسخ های امنیتی شما باشد. همچنین باید بررسی کنید که از Apple ID شما در کجا استفاده می شود. با رفتن به تنظیمات و سپس کلیک روی نام خود می توانید این اطلاعات را پیدا کنید. اگر دستگاهی را می شناسید که نمی شناسید ، می توانید آن را از لیست حذف کنید

اپل ایدی ایفون
اپل ایدی ساختن
اپل آیدی کارتی
اپل آیدی چیست
اپل ایدی فیک ادرس
اپل ایدی امریکا
اپل آیدی رایگان
اپل ایدی فراموش شده
اپل ایدی خرید
اپل ایدی ارزان
اپل ایدی ایفون چیست
اپل ایدی انلاین
اپل ایدی انلاک
اپل ایدی ادرس
اپل ایدی اپل واچ
اپل ایدی با شماره ایران
اپل ایدی به چه دردی میخوره
اپل ایدی با شماره مجازی
اپل ایدی با ایتونز
اپل ایدی با ایمیل شخصی
اپل آیدی با ایمیل
اپل ایدی بالا نمیاد
اپل ایدی بدون شماره تلفن
ورود به اپل ایدی
رفتن به اپل ایدی
با اپل ایدی به چه اطلاعاتی میتوان دست یافت
چگونه به اپل ایدی وارد شویم
ورود به اپل ایدی در اندروید
ورود به اپل ایدی دیگران
ورود به اپل ایدی از سایت
دستیابی به اپل ایدی
اپل ایدی پرمیوم
اپل ایدی پسورد
اپل ایدی پرمیوم رایگان
اپل آی دی پی برای ایفون
اپل ایدی پرمیوم چیست
اپل ایدی پریده
اپل ایدی پولی
اپل آیدی پارسانت
اپل ایدی ترکیه
اپل ایدی تاپ
اپل ایدی تاریخ انقضا دارد؟
اپل ايدي تغيير رمز
اپل ایدی تقلبی
اپل ایدی تحویل فوری
اپل ایدی تغییر
اپل ایدی تهران
ثبت نام اپل آیدی
ثبت اپل ایدی
ثبت نام اپل آیدی رایگان
اپل ایدی جدید
اپل آیدی جدید ساختن
اپل ایدی جعلی
اپل ایدی چیست
اپل آیدی جدید
چگونه اپل آیدی جدید را جایگزین قبلی کنیم
چگونه اپل ایدی جدید بسازیم
ساخت اپل ايدي جديد با ايفون
اپل ایدی چیست و چگونه بسازیم
اپل ایدی چند رقمی است
اپل ایدی چگونه نوشته میشود
اپل ایدی چیه نی نی سایت
اپل ایدی چگونه ساخته می شود
چه جوری اپل ایدی بسازیم
چه جوری اپل ایدی پاک کنیم
چه جوری اپل ایدی بسازم
چطور اپل ایدی بسازیم
اپل ایدی حذف شده
بازیابی اپل ایدی حذف شده
ايا اپل ايدي حك ميشود
ساخت اپل ایدی جدید
حذف اپل ایدی فراموش شده
حذف اپل ایدی قفل شده
حذف اپل ایدی بدون داشتن پسورد
حذف اپل ایدی
اپل ايدي خود را فراموش كردم
اپل ايدي خراب شده
چگونه اپل ايدي خود را از گوشي ديگران حذف كنيم
چگونه اپل ایدی خود را تغییر دهیم
چگونه اپل ایدی خود را وارد کنیم
رمز اپل ایدی خود را فراموش کردم
چگونه اپل ایدی خود را پاک کنیم
اپل ایدی در اندروید
اپل ایدی در دو گوشی
اپل ایدی دیجیکالا
اپل آیدی دی اکتیو شده
اپل ايدي درست كردن
اپل ایدی دائمی
اپل آیدی در ایران
اپل ایدی در اپ استور
چه اطلاعاتی در اپل ایدی ذخیره میشود
چه چیزهایی در اپل ایدی ذخیره میشود
چه اطلاعاتي در اپل ايدي ذخيره مي شود
ذخیره اپل ایدی
اپل ایدی رو چگونه وارد کنیم
اپل ایدی رایگان ایفون
اپل ایدی را چگونه عوض کنیم
اپل ایدی ریکاوری
اپل ايدي روي دو گوشي
اپل ایدی روی اندروید
اپل ایدی رو یادم رفته
اپل ایدی زومیت
طریقه اپل ایدی زدن
ساختن اپل ایدی زومیت
زدن اپل ایدی در اندروید
زيپ اپل ايدي
اپل آیدی ساخت
اپل ایدی سایت
اپل ایدی سکوریتی
اپل ایدی سوال امنیتی
ساختن اپل آیدی
طریقه اپل ایدی ساختن
اپدیت اپل ایدی ستینگ
اپل ایدی شاپ
اپل آیدی شماره تلفن
اپل ایدی شماره ایران
اپل ایدی شامل چیست
اپل ایدی شخصی
اپل ایدی شماره
اپل آیدی شیراز
صفحه اپل ایدی
ایا اپل ایدی ضروری است
ساخت اپل آیدی از طریق سایت
ساخت اپل ایدی از طریق ایتونز
بازیابی اپل ایدی از طریق ایمیل
ساخت اپل ایدی از طریق گوشی
ساخت اپل ایدی چقدر طول میکشد
ساخت اپل ايدي از طريق اپ استور
اپل ایدی عمده
چگونه اپل ایدی عوض کنیم
ادرس اپل ایدی عراق
چگونه رمز اپل ايدي عوض كنيم
چگونه با اپل ایدی عکس ها را برگردانیم
چگونه برای اپل ایدی عکس بزاریم
عکس اپل ایدی
اپل ایدی غیر فعال
حذف ا پل ایدی غیرفعال
چگونه اپل ایدی را غیرفعال کنیم
چگونه اپل ایدی رو غیر فعال کنیم
اپل ایدی فوری
اپل ایدی فروش
اپل ایدی قیمت
اپل ايدي قفل شده
اپل ایدی قبول نمیکنه
حذف اپل ایدی قدیمی از گوشی
چگونه اپل ایدی قبلی را برگردانیم
اپل ایدی کارت
اپل ایدی کجا وارد کنیم
اپل ایدی کارتی خرید
اپل ايدي كجاست
اپل ایدی کانادا
اپل ایدی کارتی خوبه
اپل ایدی کارتی قفل شده
اپل ایدی گوشی کجاست
اپل ایدی گوشیم یادم رفته
اپل ایدی گوشی
اپل ایدی گوشی دست دوم
اپل ایدی گوشی ایفون
اپل ایدی گوشیم پاک شده
اپل آیدی لند
اپل آیدی لاک شده
اپل ایدی لاگین
اپل ایدی لوکد
حذف اپل ایدی لاک شده
ایا اپل ایدی لازم است
چگونه اپل ایدی لاک شده را حذف کنیم
ساخت اپل آیدی با لپ تاپ
اپل ایدی من
اپل ایدی موقت
اپل ايدي مشترك
اپل ایدی من غیرفعال شده
اپل ایدی معتبر
اپل ایدی من چیست
اپل ایدی مجانی
اپل ایدی میخوام
اپل ایدی نات اکتیو
اپل ایدی نی نی سایت
اپل ايدي ندارم
اپل ایدی نمونه
اگر اپل ايدي نداشته باشيم چه مي شود
اگر اپل ایدی نداشته باشیم
اپل ایدی کجا نوشته شده
اپل آیدی کار نمیکنه
اپل ایدی ورود
اپل ایدی وارد نمیشه
اپل ایدی و پسورد را فراموش کردم
اپل ایدی وریفای شده
اپل ایدی وریفای شده چیست
اپل ایدی وصل نمیشه
اپل ايدي وارد كردن
اپل ایدی هک شده
اپل ایدی همکاری
اپل ایدی همان ایمیل است
اپل ایدی های هک شده
اپل ایدی های کارتی
اپل ایدی های رایگان
اپل ایدی هلند
ایا اپل ایدی هک میشود؟
هک اپل ایدی
هک اپل ایدی کارتی
هک واتساپ با اپل ایدی
هک رمز اپل ایدی
چگونه بفهمیم اپل ایدی هک شده
هک گوشی با اپل ایدی
اپل ایدی یعنی چی
اپل ایدی یکبار مصرف
اپل ایدی یار
اپل آیدی یادم رفته
اپل ایدی یاهو
پسورد اپل ایدی یادم رفته
اپدیت اپل ایدی یعنی چی
اپل ایدی بخریم یا بسازیم
هزینه ی اپل ایدی
نمونه ی اپل ایدی
درباره ی اپل ایدی
دانلود برنامه ی اپل ایدی
نحوه ی ساختن اپل ایدی
نحوه ی ساخت اپل ایدی برای ایفون
طریقه ی ساختن اپل ایدی
طریقه ی ساخت اپل ایدی
مشکل اپل ایدی ios 14
اپل ایدی 24
اپل ایدی 2020
ساخت اپل آیدی 2020
ساخت اپل آیدی 2019
خرید اپل ایدی 2000
ساخت اپل آیدی 2018 بدون آیتونز
ساخت اپل ایدی 2020 بدون شماره تلفن
ساختن اپل آیدی 2019
اپل آیدی 3900
خرید اپل ایدی 3000
حذف اپل ایدی 4s
اپل ایدی ایفون 4
خرید اپل ایدی 4000
دور زدن اپل ایدی 4s
برداشتن اپل ایدی ایفون 4
حذف اپل ایدی ایفون 4
اپل ایدی ایفون 5
حذف اپل ایدی 5s
ساخت اپل ایدی 5s
حذف اپل ایدی 6s
اپل ایدی ایفون 6
حذف اپل ایدی ایفون 6
ساخت اپل آیدی آیفون 6
قیمت اپل آیدی آیفون 6
اپل آیدی آیفون 7
قیمت اپل آیدی آیفون 7
تغییر اپل آیدی آیفون 7
حذف اپل ایدی ایفون 7