حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی حساس پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی مجموعه مولودی متاع اهمیت بیش از سه ده سال عمل حرفه ای در حوزه اسباب خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی محصول در حوزه فروش لوازم خانگی اصلی اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر است که دارای دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیر ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه ملازم آوردیم:

  امید هست که مشتریان مستمر و دیرین نیز اساسی حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی متاع به جهت مشتریان کهن استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی محصول میتوانید از آدرس زیر به کار گیری نمایید:

  آدرس تارنما رسمی تیم مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت فعالیت خود در حوزه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ حساس واردات محصولات اهمیت کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اصلی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از همان ابتدا بر این اصل بوده می باشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید کردن یک محصول اصلی میزان مرغوب بودن و رضایت بخش هست و نه هر کلایی حساس هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است وقتی که هدف شما نیز ارائه محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و نیز قیمت مناسب و رقابتی هست فعالیت دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این تیم امیدوار میباشد که به امداد خدا و عملکرد همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین حیاتی غالب بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان عملکرد ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی حریف در قیمت محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت قیمت رقابتی و خوب به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک تارنما گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از ابتدا سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات مهم میزان مرغوب بودن سازه نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا با خدماتی گوناگون و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، مهم نگاهی اهمیت و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، با کیفیت‌تر و با ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در ارتباط مهم سایت خانگی لند اهمیت رئیس فروش متشخص این گروه کار کشته و دارای میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع بسیار این تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، ولی پاسخ آقای هیمن عبداله پوری بسیار دیدنی و کافی بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و مهم مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اسباب جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و دارای متخصصین همین حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات تارنما خانگی لند سفارش میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس وب سایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آن ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 دارای فروش محصولات تارنما آمازون در کشور‌ایران و دارای قیمت کمتر از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، کار خود را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اهمیت میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین تیم فروش محصولات دارای میزان مرغوب بودن و اساسی ارزش های مناسب و خدمات متفاوتی از دیگر وبسایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمان و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید اساسی تصور ریلکس ثبت سفارش نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو کالا را در چکیده این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت غالب آمازون در محصولات همین وب سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وب سایت بزنید، شاید شما هم مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک تارنما بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین گزینه از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی اما اضطراری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان آماده می‌آورد که قیمت ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. دارایی مورد نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی مورد نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ تازه با مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی دارای همین مجموعه در رابطه باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

  مسئله دارای در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی تصور مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در زمانه استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می کنند و یا دستگاهی سوای نقص‌ احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی توجه به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا این که مشاهده نوع های محشر لپ تاپ استوک مطلقا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در غایت در یک جدول میتوانیم همین چهار فروشگاه رو دارای هم مقایسه کنیم:

  در جدول تحت عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم مغازه خوبی میشناسید حتما معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از روش اینترنت، عاملی اساسی به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین مدل معاملات تردید دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی عمده خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی نو ابتکار اختراع می‌شود. اساسی وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته حساس که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن اعتنا کنید این می باشد که خرید خویش را از یک وبسایت اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. حتما نظرات کاربران در رابطه کلیدی ارآیه فرآورده و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

  به همین نکته توجه نمایید که به جهت پیدا کردن وبسایت های معتبر در نتیجه های کاوش ممکن می باشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی کنید وبسایت هایی که میشناسید را تعیین نمایید نیکی لزوما تارنما هایی که در نتیجه ها ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام سایت مراقب غلط املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و صد رد صد از صحت و درستی نشانی وبسایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای دارای ssl اعتبار خرید کردن کنید

  هرگز مهم به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده هست ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما این گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که کلیدی SSL رمزگذاری شده هست آدرس اینترنتی آن اهمیت HTTPS شروع می شود خیر صرفا اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار شرایط ذیل قرار داراست که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در وب سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. این استاندارد تا جایی حیاتی میباشد که گوگل Chrome هر صفحه ی بدون رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی مهم روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم دوچندان گسترده شده و بخش اعظمی از اشخاصی که اطلاعات کمی از روش‌های سارقان امروزی دارند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در وضعیت رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در درمقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه رمزی هست که می‌تواند صرفا به جهت یک توشه در تراکنش گزینه به کار گیری قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در میهن است. به همین خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اهمیت جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های آخر در باطن کشور آغاز شده، تصویب و سوق دهی دکان های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین منش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت اعتبار از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند اهمیت تصویب اسم اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست تصویب دیتاها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی مغازه های آیتم تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همراه یک یا تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت اگر میخواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن گردید به اندازه می باشد به ورقه به دست آوردن و کارهای دارای آرم اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه نمایید و اساسی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت گزینه نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در این نخست باید توجه داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی استفاده می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حساس استفاده از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اهمیت خزانه آیتم حیث برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار نشانی وب وبسایت بانکی که از شیوه مغازه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. در صورتی که کاغذ خزانه مورد لحاظ دارای کلمه http هست هیچوقت داده ها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن داده ها کارتتان در برگه بانک گزینه نظر، حتی چنانچه تمامی وضعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال کنید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همینطور تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مثل مدرسه های و دانشگاه برای انجام خرید اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد مثل internet اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که اگر به سالم دیتاها خویش اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خویش ببینید، از آخری نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان به کارگیری کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خویش اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اهمیت کشف آنان نسخه‌ای تازه جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی استفاده کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و صرفا بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از شیوه پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز مهم هدف چک و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت هدایت و خدمات دارای ارتباط مهم رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین کلیدی را از طریق روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا مهم مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از از بانک‌های مرزو بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از نحوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی حساس طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اساسی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد کردن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری حساس ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن گزیده از پول متاع به عنوان پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و آن گاه قطع رابطه می‌کنند.

  در انتها گشوده هم بایستی به همین نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه اعتبار را نمی توان صرفا با توجه به رتبه آن در وب وب سایت هایی مانند الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک صفحه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی اصلی هزاران مشاهده کننده و رتبه جهانی بالا داشته باشد. با رعایت همین نکته ها معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، اهمیت توجه به شتاب بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که با دقت به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم فرارو گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما امداد نماید و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا غالب شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوبتر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید