حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی مجموعه مولودی مال دارای بیش از سه ده سال کار رشته ای در حوزه اسباب و اثاث خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی مال در حوزه فروش لوازم خانگی اهمیت اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم درحال حاضر مولودی مال مفتخر است که کلیدی توجه به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیریت ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همپا آوردیم:

  امید است که مشتریان مستمر و دیرین نیز کلیدی حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی لوازم خانگی مولودی مال به جهت مشتریان قدیمی به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وب سایت مولودی محصول میتوانید از نشانی ذیل استفاده نمایید:

  آدرس سایت رسمی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های گذشته به تیتر یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی عمل خود در راستا اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ دارای واردات محصولات دارای کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا دارای برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از همان در آغاز بر این اورجینال بوده است که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک فرآورده کلیدی کیفیت و راضی بودن بخش هست و نیکی هر کلایی کلیدی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات با میزان مرغوب بودن و نیز بها مطلوب و رقابتی میباشد عمل فراوان پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. البته این تیم امیدوار می باشد که به یاری معبود و عملکرد همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق همین اهمیت غالب بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان عملکرد ببیشتری صورت بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی با ارزش رقابتی و فراوان عالی به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن سازه نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی متفاوت و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، اصلی نگاهی با و هدف رضایت مشتریان خویش را از فی مابین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، حیاتی کیفیت‌تر و اساسی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در رابطه مهم سایت خانگی لند اهمیت رئیس فروش با شخصیت همین گروه توانمند و دارای کیفیت سخن کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع مضاعف همین وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، اما پاسخ آقای هیمن عبداله پوری زیاد دیدنی و کافی بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و با مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و مهم متخصصین این حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش مجموعه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات تارنما خانگی لند توصیه میشه، علی الخصوص به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وب سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از تحت گروه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آن‌ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، همین دکان در سال 1400 اهمیت فروش محصولات وب سایت آمازون در کشور ایران و مهم ارزش کمتر از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خود را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی حیاتی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات دارای میزان مرغوب بودن و حساس قیمت های مناسب و سرویس ها مختلفی از دیگر وب سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در سریع ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای خیال ریلکس ثبت پیشنهاد نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو مال را در گزیده این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما موفق آمازون در محصولات همین وب سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین سایت بزنید، ممکن است شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک تارنما بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی آیتم از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی البته لازم به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جذاب در آیتم لپ تاپ استوک قیمت آن است. دارایی آیتم نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی مورد نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ نو حساس مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی حیاتی همین گروه در رابطه باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن بدون نگرانی

  مسئله حساس در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را به جهت اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمانه به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا هزینه را به حساب مشتری واریز می‌نمایند و یا دستگاهی فارغ از نقص‌ احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی دقت به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا بازدید دسته های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول می تونیم همین چهار دکان رو حساس هم مقایسه کنیم:

  در جدول زیر عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما نیز مغازه مهربانی میشناسید مسلما معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طریق اینترنت، علتی اصلی برای موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به این نوع معاملات تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اصلی کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی عمده خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار تازه ابتکار اختراع می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet شک و تردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اهمیت که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن اعتنا کنید همین است که خرید خود را از یک تارنما دارای و خوش سابقه انجام دهید. مطلقا نظرات اعضا در رابطه حیاتی ارآیه متاع و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

  به این نکته دقت کنید که به جهت پیدا کردن تارنما های اعتبار در نتیجه ها کاوش ممکن میباشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس عملکرد نمایید وب سایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید خیر لزوما وب سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب نادرست املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و صد رد صد از صدق و درستی نشانی وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اصلی ssl اعتبار خرید کردن کنید

  هرگز مهم استفاده از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که مهم SSL رمزگذاری شده هست نشانی اینترنتی آن حساس HTTPS آغاز می شود خیر تنها اصلی HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل ریز هم در نشانی بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار حالت ذیل قرار داراست که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در وبسایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی دارای هست که وب سایت گوگل Chrome هر برگه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در داخل سرزمین آغاز شده، تصویب و سوق دهی فروشگاه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های آنلاین دیتا می شود بهترین رویه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت اعتبار از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند دارای ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست ثبت اطلاعات و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همینطور تمامی دکان های مورد تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به یار یک یا این که تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی کار چندان سختی نیست. در نتیجه درصورتیکه میخواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن شوید کافی است به صفحه کسب و کارهای کلیدی نماد اعتماد الکترونیکی در این وب وبسایت مراجعه نمایید و اصلی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت آیتم نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین نخست باید دقت داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی استفاده از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را کلیدی بانک گزینه نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب در صورتی که به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از طرز دکان به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. درصورتیکه صفحه خزانه مورد لحاظ با کلمه http میباشد هیچ وقت داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد کردن اطلاعات کارتتان در برگه خزانه آیتم نظر، حتی در صورتی که همگی وضعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی نظیر مدارس و دانشگاه به جهت انجام خرید اینترنتی استعمال نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مثل اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای کهن دیگر استعمال می‌کنند.

  توجه فرمایید که در صورتی که به سالم اطلاعات خود اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کار گیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خود با مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اهمیت کشف آنها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی نسخه مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی استعمال کنید.

  از رمز دوم پویا استعمال کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی کلیدی روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور فراوان گسترده شده و اکثری از افرادی که داده ها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در حالت رمز اثبات شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه و کلمه رمزی میباشد که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش مورد به کارگیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در امر کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اهمیت جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از طریق پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم اهمیت هدف محاسبه و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در عمده بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ راهنمایی و سرویس ها مرتبط حیاتی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همچنین در صورت پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این اصلی را از شیوه روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا حساس مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از شیوه یک عدد از بانک‌های مملکت دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری دارای ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن بخشی از پول متاع به عنوان پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و بعد از آن قطع رابطه می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز نیز باید به این نکته اشاره کنیم که یک دکان دارای را نمی اقتدار صرفا اصلی دقت به سکو آن در وب سایت هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک صفحه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت مالامال زرق و برق اینترنتی حیاتی هزاران مشاهده کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اساسی رعایت این نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، اصلی دقت به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت فراوان متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که مهم اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم فرارو گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی هست که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما امداد نماید و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا پیروزشود تا در غایت خرید اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی بهتر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  مضاعف

  دیدگاهتان را بنویسید