حرف آخر از جدیدترین متد آموزشی دروس کنکور رونمایی کرد

بزرگترین ماراتن علمی کشور یا کنکور که هر منزل و خانواده ای جو آن را به خود گرفته یا به خود خواهد گرفت. اما برای موفقیت آسان تر در این ماراتن نیاز به ابزار خاصی است که مسیر را برای داوطلب ساده و هموار کنند. این ابزار همان منابع کنکور هستند که به صورت کلی از کلاس های خصوصی، کتاب های کمک آموزشی و موسسات نشر دیجیتال تشکیل شده اند. امروز در یک گزارش خبری به معرفی یکی از موسسات نشر دیجیتال خواهیم پرداخت که نام آن را ممکن است از رسانه های ملی شنیده باشید. تنها موسسه نشر دیجیتال در ایران که برای اولین بار آموزش شهودی را وارد ایران کرد و از موسسات بین المللی از جمله یونسکو و دانشگاه های فرانسه و مالزی مدارک معتبر دریافت کرده است.

موسسه حرف آخر با مدیریت مهندس منتظری که از برترین مدرسان ریاضی در کنکور ایران نیز می‌باشد از سال 90 فعالیت خود را با تدریس درس ریاضی به عنوان اولین درس شروع نمود. استاد منتظری با تجربه 30 ساله در زمینه آموزش ریاضی کل ریاضیات را به صورت شهودی تبدیل کرده و مشغول به آموزش آن بود. رفته رفته تدریس این موسسه گسترده شده و برای سایر دروس نیز این روش استفاده شد تا اینکه در سال 1398 این موسسه با 51 رتبه برتر کنکور به پربازده ترین موسسه آموزشی تبدیل شد. سبک آموزشی این موسسه کاملا متفاوت با هر سبکی است که تا کنون مشاهده نموده اید و مسیر آموزش را ده ها مرتبه با روش های خود برای داوطلببین کنکور ساده تر کرده است. برای آشنایی با این موسسه و رتبه برترهای آن می‌توانید از طریق صفحه حرف اخر اقدام کنید.

زیست حرف آخر و انقلابی در آموزش زیست کنکور!

اما اندکی در مورد تدریس در این موسسه توضیح دهیم که چرا با تمامی تدریس هایی که تا کنون دیده اید متفاوت است؟ دلیل این امر به دلیل پویا نمایی آموزش است. پویا نمایی یعنی آموزش شهودی. بارها برای خود شما پیش آمده است فیلم یا سریالی که سال ها پیش تماشا کرده اید هنوز هم به یاد دارید اما کتابی که هفته پیش خوانده اید از ذهنتان کم رنگ شده است. این تفاوت به دلیل درگیر کردن حافظه شهودی شما یا نیمکره راست مغز به هنگام تماشای فیلم است که بدون تلاش برای به خاطر سپردن آن وارد ذهنتان شده و ماندگار می‌شود. حال این موضوع وارد آموزش شده است و در تدریس حرف آخر به کار گرفته شده است. تمامی دروس حتی درسی مانند دین و زندگی که با انیمیشن تمامی یک مبحث را آموزش می‌دهد.

اوج شهودی سازی را در درس زیست شناسی می‌توان مشاهده کرد. در یک مثال ساده مطلب را خواهیم رساند. درس زیست گسترده ترین درس کنکور رشته تجربی است. برای مبحثی مانند قلب داوطلب فقط با یک تصویر و متن کتاب درسی مواجه است و درک موضوع برای او به شدت دشوار است و ناچار به حفظ کردن خواهد شد. اما در این موسسه برای مبحث قلب داوطلب با یک انیمیشن وارد قلب خواهد شد و تمامی اجزای آن را به صورت شهودی مشاهده می‌کند و با عملکرد آن ها اشنا می‌شود. این بار دیگر نیازی به حفظ کردن نیست چرا که داوطلب می‌تواند مطلب را درک کند و یادگیری برای او آسان خواهد شد. شما نیز تا نحوه تدریس را مشاهده نکنید ممکن است درک این نوشته ها برایتان دشوار باشد پس پیشنهاد می‌کنیم از طریق صفحه ریاضی کنکور حرف آخر تدریس های رایگان این درس را در هر سطحی که هستید مشاهده کنید.

شیمی حرف آخر و حل همه مسائل با یک نقشه راه!

چنین تدریسی برای مدرسی به دلیل عدم آشنایی با نرم افزار های موشن گرافی و همچنین وقت گیر بودن و نیاز به هزینه زیاد امکان پذیر نباشد. اما تک تک اساتید حرف آخر دوره های زیادی را جهت آموزش کار با نرم افزار های انیمیشن سازی گذرانده اند و جالب است بدانید برای درسی مانند دین و زندگی ساخت انیمیشن ها توسط مدرس این درس یعنی علیرضا یوسفیان پور حدود 1 سال زمان برده است. و نتیجه آن هم تدریس درس حفظی مانند دین و زندگی شده است که با این روش ها داوطلب حتی یک کلمه را نیز حفظ نخواهد کرد و بازدهی آن هم 15 نفر دانش آموزان این موسسه است که در سال 98 موفق به کسب درصد 100 در این درس شدند. اکنون به زیست فکر کنید که ساخت انیمیشن برای چنین درس گسترده ای چه قدر زمان بر بوده است.

در ادامه می توانید محاسبات سریع حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

اما در درس شیمی حرف آخر که یکی از توانا ترین مدرسین کشور نه تنها در حوزه کنکور بلکه در حوزه آموزش دانشگاهی نیز تجربه فراوان دارد و جزو هیئت علمی یکی از دانشگاه های معتبر در ایران است. استاد غلامحسین شیروانی که با ایده های شگفت انگیز خود درس شیمی را برای داوطلب راحت تر از آب خوردن کردن کرده است. جالب است بدانید کل مسائل شیمی کنکور که حدود 17 تست از 35 تست شیمی کنکور را به خود اختصاص می‌دهد استاد شیروانی فقط با 3 الگو که مدت زمان آموزش آن ها 3 ساعت طول می‌کشد آموزش داده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>