جو بایدن با شهرت به عنوان یک تاجر پارچه کهنه از کنگره کناره گیری می کند

[ad_1]

پرزیدنت بایدن به عنوان یک معامله گر حیله گر سنا که هر دو طرف را متحد خواهد کرد، مبارزات انتخاباتی خود را انجام می دهد، اما پس از یک سال توافق ناموفق کاخ سفید، این مدل را کنار می گذارد.

اگرچه بایدن 36 سال در سنا خدمت کرد، اما یک سال بعد به عنوان رئیس جمهور اعتراف کرد که تمام تجربیاتش در کاپیتول هیل همانطور که تصور می کرد در دفتر بیضی برای او فایده ای نداشت.

آقای بایدن در یک کنفرانس خبری در اولین سالگرد خود گفت: «یکی از چیزهایی که فکر می‌کنم یاد گرفته‌ام این است که مردم نمی‌خواهند من یک «رئیس‌جمهور سناتور» باشم. آنها از من می خواهند که رئیس جمهور شوم و به سناتورها اجازه می دهند که سناتور شوند.

رئیس جمهور روز چهارشنبه هنگامی که این سناتورها دو ضرر بزرگ دیگر را متحمل شدند، صحبت کرد: یک تغییر پیشنهادی در انتخابات و تلاش برای حذف قانون فیلیباستر. پیشنهاد برای یک فیلیباستر، تصویب قانونی را برای آقای بایدن در مجلس سنا با 50-50 رأی بدون هیچ رأی جمهوری خواهان آسان تر می کند.

آقای بایدن درباره بازگشت خود به کنگره گفت: «اگر اشتباهی مرتکب شده باشم، عادت کرده‌ام برای انجام کارها مذاکره کنم و در گذشته حتی زمانی که معاون رئیس‌جمهور بودم، در سنای ایالات متحده نسبتاً موفق بوده‌ام. اما من فکر می کنم نقش رئیس جمهور نقش دیگری است.

این اعتراف حیرت انگیزی بود به مردی که یک دهه پیش به خود می بالید: “من کسی را نمی شناسم که آرا را بهتر از من در سنا بشمارد.”

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز پنجشنبه گفت آقای بایدن “می خواهد زمان بیشتری را در کشور و زمان کمتری را پشت درهای بسته در مذاکرات بگذراند”.

او گفت: «او تیم قانونگذاری با استعداد و با تجربه ای دارد. او مطمئناً به آنها تکیه خواهد کرد و احتمالاً برای انجام بیشتر تجارت، مذاکرات و کار با کنگره بیشتر به آنها تکیه خواهد کرد.

او گفت که آقای بایدن همچنان “همیشه کسی است که تلفن را برمی دارد و با افرادی که مدت هاست در کنگره می شناسد صحبت می کند.”

توافق کاهش نیروی بایدن برای کسانی که در سال 2020 علیه او کمپین می کردند تعجب آور نبود.

تیم مورتو، سخنگوی سابق ستاد انتخاباتی ترامپ که اکنون مدیریت امور عمومی لاین درایو را بر عهده دارد، می‌گوید: «بایدن به‌عنوان یک متحد کننده در مبارزات انتخاباتی خود فعالیت می‌کند، اما کشور بیش از هر زمان دیگری تقسیم شده است». او قول داد میانه رو باشد، اما به عنوان یک چپ گرا حکومت می کند. او به خود می بالید که یک معامله گر باتجربه در واشنگتن است، اما وقتی جمهوری خواهان نمی خواستند تا حدودی شوکه شد. [Rep. Alexandria Ocasio-Cortez’s] دستور کار در گلوی آنها گیر کرده است. او چیزی نیست که او گفته باشد خواهد بود.”

رئیس جمهور جمهوری خواهان را به امتناع از همکاری متهم می کند. میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا، جمهوری خواه در کنتاکی، پنجشنبه گفت که آقای بایدن سال گذشته را صرف تمرکز بر اولویت های چپ افراطی کرده است که اکثر آمریکایی ها به آن علاقه ای ندارند، مانند سیاست آب و هوا، در حالی که نتوانسته تورم بالا را کنترل کند. موج جنایات خشونت آمیز و همه گیری COVID-19.

مک کانل با اشاره به لایحه زیرساختی 1.2 تریلیون دلاری و اقدامی برای رقابت با چین گفت: «بیش از نیمی از جمهوری خواهان در سنا با این دولت ملاقات کرده اند. “اما علاوه بر این، این دولت عمدا تصمیم گرفته است تا کل استراتژی مدیریتی خود را حول فرآیند آشتی حزب بسازد.” [which requires a simple majority]. بنابراین رئیس جمهور نمی تواند از احساس گناه در سال اول ناامیدکننده خود جلوگیری کند. مردم آمریکا می دانند که پول کجا متوقف می شود.”

بسیاری از دموکرات‌ها می‌گویند از اینکه آقای بایدن و مشاورانش یک سال طول کشید تا عمق اپوزیسیون جمهوری‌خواه را درک کنند، شگفت‌زده هستند.

تری ایستون، معاون شرکت مشاوره لیبرال Battle Born Collective، گفت: “هدف واقعیت”. و به عنوان یکی از افرادی که در جریان انتخابات مقدماتی درباره آن فریاد زد، متنفرم که یک سال طول کشید تا رئیس جمهور تلاش کند وانمود کند که جمهوری خواهان می خواهند مذاکره کنندگان با حسن نیت باشند تا به اینجا برسند.

آقای ایستون، دستیار سابق سناتور پتی موری، دموکرات از واشنگتن، گفت که سنا از آن زمان تغییر کرده است. بایدن در آنجا خدمت کرد. سیاست ما تغییر کرده است. انگیزه های سیاسی متفاوت بود.»

او گفت: «واقعاً فکر نمی‌کنم مردم درک کنند یا درک کنند که انتخاب باراک اوباما به عنوان رئیس‌جمهور تا چه اندازه شیوه احیای حزب جمهوری‌خواه را تغییر داده است». «مستمرترین دستور کار حزب جمهوری خواه در حال حاضر کسب و حفظ قدرت است. و پرزیدنت بایدن، مهم نیست که چقدر دوستان در طرف مقابل داشته باشد، مانعی برای آن است.

هیلاری روزن، استراتژیست دموکرات، گفت که کاخ سفید در فرستادن مکرر بایدن به کنگره برای متحد کردن دموکرات‌ها در اولویت‌های قانونی‌اش، اشتباه کرده است و بارها و بارها دست خالی بازمی‌گردد.

او به سی ان ان گفت: “این فقط ریاست جمهوری نیست که هر روز صدای خودت را در بالای تپه بشنوی که از مردم التماس می کنی کارهایی انجام دهند.”

حتی در شرایطی که آقای بایدن از نقش ناتمام خود به‌عنوان «ارباب سنا» بازنشسته می‌شود، قانون‌گذاران هر دو حزب در حال بحث هستند که چگونه بخش‌هایی از لایحه 1.8 تریلیون دلاری شکست خورده رفاه اجتماعی و آب و هوا را احیا کنند. ریچارد نیل، رئیس مجلس نمایندگان، یک دموکرات از ماساچوست، رئیس‌جمهور را به دلیل امتناع از تمدید اعتبار مالیاتی فرزندانش که مستقیماً ماهانه به والدین پرداخت می‌کند، سرزنش کرده است. او گفت که فرصت هایی را برای دو حزبی شدن می بیند.

واقعیت اینجاست که با [Republican Sen.] آقای نیل به خبرنگاران گفت: اسطوره رامنی و انجیلی ها نیز بسیار محبوب هستند. “بنابراین من نمی فهمم که چرا ما نمی توانیم این اقامتگاه را پیدا کنیم.”

سناتورها همچنین در حال بحث در مورد بازنویسی دو حزبی قانون سرشماری 1887 هستند که رویه های صدور گواهینامه انتخابات ریاست جمهوری را بررسی می کند. این ایده پس از شورش کنگره در 6 ژانویه 2021، زمانی که یک گروه اوباش طرفدار ترامپ تلاش کردند کنگره را از تأیید پیروزی آقای بایدن در انتخابات بازدارند، محبوبیت پیدا کرد.

سناتور جو مانچین سوم، دموکرات ویرجینیای غربی که در کنار سناتور سوزان کالینز، جمهوریخواه مین بود، گفت: «ما هرگز از دو حزبی بودن دست نمی کشیم. ما هرگز از کارکرد سنا امتناع نمی‌کنیم. این سنا می تواند کار کند و کار کند.»

سناتور ران وایدن، دموکرات اهل اورگان، در پاسخ به این سوال که آیا توصیه ای به رئیس جمهور برای همکاری با کنگره دارد، گفت: «رئیس جمهور بیش از من در سنا خدمت کرده است. اما هر دوی ما می دانیم که این یک جلسه واقعی با اعضایی است که در آنجا هستند.”

رئیس کمیته بودجه سنا، برنارد سندرز، مستقل از ورمونت، گفت که آقای بایدن باید از پرزیدنت ترومن پیروی کند، که در سال 1948 دستور کار خود را مستقیماً به رای دهندگان منتقل کرد تا بتواند بر جمهوریخواهان فشار بیاورد.

“فکر می شد هری ترومن مفقود شده است. سندرز گفت: او هیچ حمایتی نداشت و در نظرسنجی ها بسیار پایین تر بود. و او شروع به طرح سوال کرد و جمهوری خواهان را مجبور کرد [to vote]. ما جمهوری خواهان را مجبور به رای دادن به آن نکردیم. اگر می خواهند رای بدهند که قیمت داروهای تجویزی کاهش نیابد، رای دهند. اگر می‌خواهند علیه گسترش مدیکر رأی دهند، اگر می‌خواهند علیه بهبود مراقبت از کودکان در این کشور رأی بدهند، بگذار رأی دهند. در پایان روز، خواهیم دید که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت.”

رئیس جمهور 79 ساله گفت که قصد دارد این کار را به عنوان بخشی از “تغییر تاکتیکی” خود انجام دهد.

آقای بایدن گفت: «من سفرهای زیادی خواهم داشت تا با همکارانم و سایرین که مجدداً انتخاب شدند، این پرونده را در سراسر کشور انجام دهم، تا ثابت کنم چه کرده‌ایم، چه می‌خواهیم انجام دهیم، چه کاری باید انجام دهیم.» من به دوستان جمهوری‌خواهم می‌گویم، من آمدم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir