جسیکا کانن، مادر، می گوید معلمان کودک را برای تغییر هویت جنسی دستکاری کردند

[ad_1]

یک مادر کالیفرنیایی با ادعای انفجاری مبنی بر اینکه مقامات دختر دبیرستانی او را برای تبدیل شدن به ترنس‌جنسیت دستکاری کرده‌اند، شکایتی را علیه یک منطقه مدرسه تنظیم کرده است و گفته است که او او را تشویق کرده تا نام، ضمایر و هویت جنسی خود را پشت سر مادرش تغییر دهد.

جسیکا کونن این هفته علیه ناحیه مدرسه Spreckels Union، دو معلم و یک مدیر به دنبال غرامت به دلیل ایجاد استرس عمدی عاطفی و نقض حقوق شهروندی به دلیل سیاست‌هایی که به گفته او به مقامات اجازه می‌دهد دخترش را تشویق کنند که ترنسجندر شناخته شود، از کلاس ششم شکایت کرد.

خانم کونن در بیانیه‌ای که روز پنج‌شنبه توسط مرکز آزادی آمریکا منتشر شد، گفت: “اینها رفتارها و تاکتیک‌های نفرت انگیز شکارچیانی است که از نقش خود به عنوان مقامات مورد اعتماد در مقابل فرزندان ما سوء استفاده می‌کنند.”

کی دیلن، مدیر اجرایی مرکز هارمیت گفت والدین “حق دارند بدانند در مدرسه فرزندشان چه می گذرد.”

او گفت: «آنها از بچه ها از جمله دختر جسیکا دعوت کردند که در این باشگاه حضور داشته باشند و به این بچه ها گفتند که به پدر و مادرشان نگویند و مخصوصاً به مادر جسیکا نگو، نمی توان به آنها اعتماد کرد. آنها در حال خواندن مطالبی درباره تراجنسیتی بودند. آنها مخفیانه ضمایر خود را تغییر می دادند، اما وقتی جلوی والدین خود بودند، نام فرزندان خود را به نام ضمایر تولدشان می گذاشتند. پشت سر والدینشان در مدرسه، [they] آنها از هویت جدید خود استفاده کردند. همه اینها مخفیانه انجام شد.”

این منطقه به دلیل گزارش هایی مبنی بر اینکه معلمان سمیناری را در تاریخ 29 تا 31 اکتبر در کنفرانس انجمن معلمان کالیفرنیا در مورد نحوه “کاملاً کمین کردن” دانش آموزان در استخدام باشگاه برابری، که به نام UBU نیز با عنوان “شما در بوئنا ویستا هستید”، برگزار کردند، مورد انتقاد قرار گرفت. مدرسه در سالیناس.

این منطقه با گذاشتن معلمان در مرخصی اداری در نوامبر در انتظار تحقیقات مستقل و توقف باشگاه برای ناهار پاسخ داد، اگرچه از آن زمان بازسازی شده است.

خانم احساساتی کونن در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شد، منطقه را متهم کرد که به معلمان و مدیر مدرسه اجازه می دهد تا به دخترش در جلسه هیئت مدیره مدرسه در 15 دسامبر تلقین کنند و گفت: “شما توانایی مرا برای بزرگ کردن فرزندم از من گرفتید، حتی قبل از اینکه من اطلاعاتی داشته باشم.” .

ناحیه مدرسه روز جمعه اعلام کرد که معلمان همچنان در مرخصی اداری هستند و به این شکایت از طریق مجاری قانونی رسیدگی خواهد شد.

این شهرستان در ایمیلی گفت: “قوانین حریم خصوصی منطقه را از هرگونه ارتباط بیشتر با تحقیقات منع می کند، زیرا این موضوع به مسائل پرسنلی مربوط می شود.” «به درخواست خانم کونن در قوه قضاییه رسیدگی مناسبی صورت خواهد گرفت. ما در حال حاضر در حال بررسی و به روز رسانی سیاست ها و رویه های باشگاه دانش آموزی خود هستیم و در اسرع وقت این پیش نویس سیاست ها را به شورای آموزش و پرورش ارائه خواهیم کرد.

درخواست و بیان حقایق ارائه شده در روز چهارشنبه توسط خانم کونن قبل از اقامه دعوی بر اساس قانون ادعاهای ایالتی ضروری است.

واشنگتن تایمز همچنین از انجمن معلمان کالیفرنیا نظر خواست.

در بیانیه خانم کونن آمده است که از سال 2019، معلمان دختر 11 ساله او را به باشگاه جذب خواهند کرد و این ایده را القا خواهند کرد که او تراجنسیتی و دوجنسه است، اگرچه او در آن زمان شرایط را درک نمی کرد.

آنها همچنین دانش آموزی را که در شکایت با نام “ا.گ” معرفی شده بود تشویق کردند تا نام جدیدی برای خود انتخاب کند و از آن در مدرسه استفاده کند، اما به او هشدار دادند که به مادرش نگوید زیرا ممکن است از او حمایت نکند و قابل اعتماد نباشد. بیانیه ادعا می خواند.

در کلاس هفتم، آنها به دانش آموز کمک کردند تا یک طرح حمایت جنسیتی را تکمیل کند که شامل دسترسی به حمام تک جنسیتی بود. مسئولان مدرسه شروع به صدا زدن دانش آموز با هویت جدید مرد کردند، اما از ضمایر زنانه و نام تولد دانش آموز در مقابل مادرش استفاده کردند.

در نهایت، مدرسه با خانم کونن تماس گرفت تا هویت جدید دخترش را به او اطلاع دهد که مدرسه با تغییر نام دانش‌آموز به سوابق رسمی، مانند تابلوهای گزارش، «پیش‌تر رفت».

خانم دیلن گفت: «این به عنوان یک عمل انجام شده به مادر ارائه شد.

با این حال، پس از تغییر منطقه به آموزش از راه دور در سال 2020، دانش آموز از کارکنان مدرسه فاصله گرفت و “شروع به بازگشت به خود قبلی خود کرد.” او سال گذشته به منطقه دیگری نقل مکان کرد و اکنون نام اصلی و ضمایر زنانه خود را دارد.

با این حال، دانش آموز “در مورد مسائل جنسی و جنسیت خود سردرگم است و معتقد است که پاسخ دهندگان باعث این سردرگمی شده اند.”

AG معتقد است که تحت فشار قرار گرفته است [the teachers] در به تصویر کشیدن قهرمانی که آنها خلق کرده‌اند، قهرمانی که مادرش در آن زندگی می‌کند و پنهان می‌شود، عناصری از واقعیت را پذیرفته است که AG اکنون باید یاد بگیرد که درک کند و با آن زندگی کند. «ا.گ نیز معتقد است که پاسخ دهندگان سعی کردند مادرش را علیه او برانگیزند و رابطه او با مادرش به شدت آسیب دیده است.

در ماه اکتبر، معلمان سمیناری را در کنفرانس LGBTQ انجمن معلمان در مورد نحوه اجرای GSA برگزار کردند. [Gay-Straight Alliance] در جوامع محافظه‌کار، «می‌گویند که از گوگل برای جاسوسی از نامزدهای باشگاه استفاده می‌کنند و از نگه‌داشتن فهرستی برای نگه داشتن والدین در تاریکی اجتناب می‌کنند.

ابیگیل شرایر، نویسنده کتاب «آسیب برگشت ناپذیر: شیدایی تراجنسیتی که دختران ما را اغوا می کند» یک فایل صوتی ضبط شده از جلسه دریافت کرد و مقاله ای در 18 نوامبر در مورد آن در Substack با عنوان «معلمان فعال کودکان را استخدام می کنند» نوشت.

بر اساس این مقاله، یکی از معلمان می‌گوید: «در پایان سال گذشته مجبور شدیم با چند کودک شخصا ملاقات کنیم، نه تعداد کمی، بلکه تعداد کمی. بنابراین ما شروع به شناسایی کودکان کردیم. زمانی که آموزش مجازی خود را انجام می‌دادیم، زمانی که تکالیف خود را انجام نمی‌دادند، کاملاً دنبال کارهایی بودیم که آنها در گوگل انجام می‌دهند.”

علاوه بر مرخصی گذاشتن معلمان، ناحیه مدرسه Spreckels با درخواست برگه ورودی برای باشگاه ها پاسخ داد. ممنوعیت نظارت معلمان بر فعالیت های آنلاین دانش آموزان؛ و از کارکنان خواسته شود تا مطالبی را در مورد “موضوعات حساس” قبل از به اشتراک گذاشتن آنها با دانش آموزان به والدین نشان دهند.

“باز هم، نظرات، ایده ها و اصول به اشتراک گذاشته شده در این مقاله با هیچ یک از آنها مطابقت ندارد [Spreckels Union School District] این منطقه در بیانیه ای در 19 نوامبر گفت، سیاست ها یا شیوه ها، و SUSD از هیچ یک از اقدامات شرح داده شده در مقاله قبل از انتشار آن آگاه نیست. SUSD معتقد است که هر خانواده بخش مهمی از آموزش دانش‌آموزان آن‌ها است و مکالمات در کلاس و دانشگاه ما باید باز، صادقانه و با دید باز باشد.

یکی از معلمان ماه گذشته در مصاحبه با سانفرانسیسکو کرونیکل از ارائه دفاع کرد و باشگاه را فضای امنی برای دانش آموزان و مکالمات را به رهبری دانش آموزان توصیف کرد. معلمان تهدیدهای خشونت آمیز دریافت کرده اند.

معلم اظهار نظر در کمین را “زبان خنده” توصیف کرد. او گفت که مدرسه از GoGuardian برای نظارت بر فعالیت های رایانه ای دانش آموزان به دلایل ایمنی در طول آموزش از راه دور استفاده می کند، اما معلمان به پست ها، پیام ها و ایمیل های شخصی دانش آموزان در رسانه های اجتماعی دسترسی ندارند.

محدودیت های قانونی در مورد آنچه مدارس کالیفرنیا ممکن است برای دانش آموزان تراجنسیتی بدون اجازه آنها، حتی برای والدین فاش کنند، وجود دارد.

“[I]ACLU کالیفرنیای جنوبی در بیانیه ای گفت: «اگر با والدین خود در خانه نباشید و منطقاً انتظار داشته باشید که آنها متوجه نشوند، کارکنان مدرسه نمی توانند بدون اجازه شما به خانواده شما بگویند که شما دگرباش جنسی هستید. “دانشجویان LGBTQ: حقوق خود را بشناسید.”

نامه ای که توسط 37 مقام و معتمد منتخب ایالتی و محلی امضا شده بود، از باشگاه UBU دفاع کرد و گفت که گروه های دانشجویی LGBTQ “برای ارتقای امنیت جامعه و دانش آموزان نجات دهنده هستند.”

در این نامه سرگشاده آمده است: «به همین دلیل است که بسیاری از ما با نگرانی رویدادهای منطقه مدرسه Spreckels Union را که منجر به انحلال گروه دانش‌آموزی LGBTQ + You Be You شد، تماشا کرده‌ایم.

در بیانیه ای در 7 ژانویه، اتحادیه Spreckels گفت که باشگاه UBU را بازسازی کرده است.

این منطقه گفت: “کلوپ های دانش آموزی پردیس بخشی حیاتی از فرهنگ در مدارس ما بوده و خواهد بود.” “اکنون که از تعطیلات زمستانی بازگشته ایم، اطمینان از اینکه باشگاه هایی مانند UBU همچنان در دسترس دانشجویان هستند و سیاست های باشگاه دانشجویی ما واضح، ابلاغ شده و موثر هستند، اولویت اصلی خواهد بود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir