جراحی بزرگی پستان در مردان – دکتر عظیمی نژادان

ژنیکوماستی اغلب در نوجوانان و مردان بالای ۵۰ سال رخ میدهد. به این ترتیب معمولاً پزشک به بیمار توصیه میکند از جلسه ملاقات مجدد پس از گذشت یک سال از عمل جراحی به منظور اطمینان از رضایتبخش بودن نتایج درمان استفاده نماید. در این زمان معمولاً از جوهر مخصوص برای علامتگذاری سینه استفاده میشود. سرطان پستان در مردان نادر است. توجه داشته باشید در موارد بسیار نادر ممکن است نیاز به ایجاد شکاف در نواحی خارج از سر سینه وجود داشته باشد. خوشبختانه عوارض جانبی حاصل از جراحی ژنیکوماستی با استفاده از روشهای جدید بسیار نادر است و میزان موفقیت در این نوع جراحی نزدیک به ۱۰۰ درصد است. در نهایت محلهای ایجاد شکاف بخیه زده و لولههای کوچک برای خروج مایعات و ترشحات اضافی در محل قرار خواهند گرفت. دکتر قبل از عمل جراحی با شما ملاقات کرده و حتی گاهی اوقات ممکن است به شما توصیه کند برای بررسی شرایط روز قبل از درمان به مطب وی مراجعه نمایید. به این ترتیب برای این درمان لازم است با یک نفر جهت رساندن بیمار به خانه و باقی ماندن با وی در طول اولین شب پس از جراحی هماهنگی لازم انجام شود. پس از جراحی، بیمار به بخش ریکاوری فرستاده میشود تا وضعیت وی بهطور دقیق تحت نظارت قرار گیرد.

پرس های مختلف هر سه تا چهار هفته را امتحان کنید تا عضلات خود را به چالش بکشید. در صورتی که درمان ژینکوماستی با جراحی قابل درمان باشد شرایط پزشکی ، حساسیت های داروئی ،مصرف فعلی داروها ، ویتامین ها ، الکل ، سیگار ، و مواد مخدر و استروئیدها ، وضعیت سلامت عمومی و بیماری های قلبی و عوامل خطرساز در مورد بیمار مبتلا به ژینکوماستی بررسی می شود.آزمایش های تشخیصی غدد مترشحه داخلی ، به منظور یافتن علت زمینهای ژنیکوماستی انجام می شود . اختلالات اندام جنسی مردان (تست) می تواند منجر به کاهش تولید تستوسترون و تولید بیشتر استروژن و در نهایت منجر به ژنیکوماستی شود . توجه داشته باشید رژیم غذایی ضد استروژن قطعاً رویکرد درست و منطقی است اما نتایج آن فوری و چشمگیر نمیباشد. این اختلال باعث میشود که نسبت تولید استروژن به هورمون تستسترون زیادتر باشد و در پی کاهش میزان تستسترون غدد دچار اختلال شده و این عارضه پدید می آید. بعضی از مهمترین داروهایی كه باعث بروز این حالت میشوند عبارتاند از: دیگوكسین (لانوكسین) برای بیماری قلبی، اسپرونولاكتین (آلداكتون)، سایمتیدین بلوككننده اسید معده، كتوكونازول (نیزورال) برای عفونت قارچی، فیناستراید (پروسكار) و داناستراید (اودارت) برای بزرگی پروستات.لازم به ذكر است كه داروهای مخدری نظیر آمفتامین، ماری جوانا و هروئین و بیماری كبدی ناشی از افراط در مصرف الكل نیز باعث بزرگ شدن پستان میگردند.آیا سینه مردان هم ممكن است سرطانی شود؟

با این حال ، اگر ژنیکوماستی به خودی خود برطرف نشود، می تواند منجر به ناراحتی شود و پسران را به عنوان موردی برای اذیت یا زورگویی قرار دهد. بیماران در دو گروه بصورت راندوم قرار گرفته اند. شکافهای ایجاد شده برای این عمل جراحی تا حد ممکن در نواحی تیرهتر دور سر سینه پنهان میشوند. قبل از عمل مناسب ترین روش برای درمان ژینکوماستی تعیین خواهد شد . قبل از شروع برنامه وزنه برداری یا کاهش وزن حتماً به پزشک خود مراجعه کنید. یکی دیگر از تمرینات مفید برای کاهش این عارضه، حرکت پرس سینه است. آیا کاهش وزن قبل از جراحی ژنیکوماستی توصیه می شود؟ در این زمان لازم است دلایلی که فرد از عمل جراحی برای درمان استفاده میکند، بهطور دقیق مشخص شود. در این مقاله به هر آنچه که لازم است در رابطه با ژنیکوماستی بدانید توضیح داده ایم. ریلکس: این دسته، بافت سینه شل تری دارند و نوک سینه به سمت پایین است. ژنیکوماستی درجه۱: همچنین به عنوان نوک سینه پفدار شناخته شده است. اختلال نعوظ همچنین میتواند دلیل ناباروری مردان باشد. همچنین بیمار میتواند با گذشت یک هفته از عمل جراحی به محل کار خود باز گردد.

در طبقه بندی که در زیر ارائه می شود، کاندیداهای عمل جراحی بر اساس مقدار و خصوصیات هیپرتروفی (بزرگ شدن) پستان و میزان پتوز (افتادگی) درجه بندی می شوند. در صورتی که بزرگی پستان در شما همراه با حساسیت و درد است، میتوانید از کمپرس سرد یا داروهای مسکن برای درمان استفاده کنید. در صورتی که شما به عنوان یک مرد دارای بافت سینه بزرگ یا غیرمتقارن هستید، یا ناحیه سینه، سر سینه، یا ناحیه قهوهای رنگ دور آن دچار مشکلات ظاهری است، احتمالاً میتوانید از جراحی زیبایی ژنیکوماستی برای رفع مشکل خود استفاده کنید. ژنیکوماستی در حقیقت در اغلب موارد به بزرگی بافت غدد لنفاوی گفته می شود و تجمع چربی در ناحیه سینه ها با نام سودوژنیکوماستی شناخته شده است . در سالیان اخیر اساس درمان ژنیکوماستی تغییر کرده و در اکثریت موارد از لیزر لیپولیز، لیپوساکشن اولتراسونیک، لیپوساکشن Power assisted و در بعضی موارد لیپوساکشن معمولی استفاده می شود. در موارد شدید ژنیکوماستی ممکن است وزن بافت اضافی سینه سبب آویزان شدن سینه ها و کشیدگی ناحیه ی هاله شود .

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد شکل ژنیکوماستی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account