تهیه و خرید لوازم یدکی لیفان از چین اتو یدک – مدرسه کارآفرینی غنچه

شاید بتوان خودرو را در گروه وسایل مصرفی دانست چرا که با گذشت زمان در اثر مصرف و استهلاک به دلایل مختلفی از جمله خرابی، ضربه، مشکلات فنی و یا تصادف اجزای آن دچار ناکارآمدی میگردد و نیازمند تعویض یا تعمیر است. چراکه اجزای یک اتومبیل به صورت یک نوار متصل به هم کار می کند و اخلال در عملکرد یک قطعه می تواند به سایر اجزا آسیب بزند.

خرید لوازم از جمله مواردی است که به دقت و آگاهی نیاز دارد چرا که استفاده از لوازم یدکی تقلبی و بیکیفیت میتواند تمام عملکرد خودرو را دچار مشکل نماید. از جمله قطعات یدکی لیفان فروشگاه لوازم یدکی تیکوما به این موارد می توان اشاره کرد. لیفان X50 از جمله خودروهای با کیفیت صنعت خودرو سازی هست که در دوره ای از زمان جزو بهترین های خودش بوده است ، خودرو سازان در راستای آسایش بیشتر محصولات خود، دست به هر کاری میزنند که رضایت مشتری را جلب کنن،این موضوع بیشتر اوقات نتیجه لذت بخشی دارد یکی از مواردی که اهمیت فروانی در این موضوع دارد قطعات لیفان X50 است.

از خرید خودروهای چینی صرف نظر کنیم یا راه حل مناسبی وجود دارد؟ لیفان X50 از تولیدات کمپانی خودروسازی لیفان موتورز است که برای اولین بار در نمایشگاه خودرو گوانگجو 2013 رونمایی شد.درسال 1394 این خودروی چینی توسط شرکت کرمان موتور بهعنوان شریک رسمی لیفان وارد بازار ایران شد.این خودروی تولیدی لیفان دارای دو گیربکس دستی و CVT، موتور 1.5 لیتری با قدرت 102 اسب بخار است و از لحاظ تجهیزات ایمنی و رفاهی در سه تیپ پایه، فول و نیمه فول تولید و ارائه شده است که این تیپبندی در ایران وجود ندارد. از این رو تولید کنندگان لوازم یدکی لیفان X50 دست به تحول عظیمی در این امر گماشتن و با تغییرات بسیار زیاد در متریال و کیفیت این لوازم لیفان X50 و گذاشتن آبشن های فراوان در خودرو و فناوری های روز دنیا در تولید محصولات با کیفیت جزو برنامه های اصلی خودرو سازها بود است به خاطر همین رقابت برای تولید محصول با کیفیت بسیار زیاد شده و همیشه باید تولید کنندگان از نظر علمی بروز باشن تا از رقبای خود عقب نیوفتن, لوازم یدکی لیفان و جک قطعات اسپرت این ماشین به وفور در بازار است.در مقایسه با بقیه برند ها این برند خط تولیدی بسیار دقیق دارد.

بازرگانی ایرچین همواره تلاش در بی واسطه کردن فروش قطعات در بازار تهران و کلیه نقاط کشور کرده و همیشه کیفیت رو ملاک اصلی خود قرار داده است. خرید اینترنتی و غیر حضوری که این روزها در بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است راهحلی سریع برای خرید مایحتاج است.به همین جهت بازرگانی ریحان قطعه نیز این شرایط یعنی خرید اینترنتی از سراسر کشور را برای خرید قطعات یدکی لیفان X50 و خرید قطعات سایر خودروهای چینی بازار کشور فراهم کرده است. ارسال روزانه لوازم یدکی به کل کشور – بازرگانی ایرچین , فروش لوازم یدکی خودروهای چینیفروش لوازم یدکی جک ، لیفان ، ولکس و برلیانس پیشنهاد میکنم اول از همه با مجموعه ما آشنا بشید تا با خیال راحت خرید کنید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد لوازم یدکی لیفان ساری لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر