ترکیبات تونر سینره برای بهترین های بازار


پاک کننده-.jpg
گتی ایماژ

آیا باید روزی دو بار پاکسازی کنید و آیا از محصول مناسبی برای پوست خود استفاده می کنید؟ ابیگیل جیمز ، چهره دان ، پاسخ های خود را دارد

شستشو با آب به خودی خود باعث خشک شدن پوست می شود اما یک پاک کننده خوب باعث رفع آلودگی سطح ، باکتری ها ، عرق و آرایش می شود تا از انسداد منافذ جلوگیری شود. عمل ماساژ دهنده ای که هنگام تمیز کردن از آن استفاده می کنیم همچنین باعث می شود جریان خون تازه به سطح پوست منجر شود و باعث می شود ما ظاهری تازه تر و سالم تری داشته باشیم. اگرچه یک پاک کننده بیش از حد خشن ممکن است باعث خشکی شود ، انتخاب یکی از آن ها که بسیار غنی است می تواند باعث لطافت و شکستگی روغن شود. اگر پوست شما بعد از تمیز شدن ، احساس تمیز بودن و تمیز بودن پوست می کند ، این علامت آن است که ممکن است محصول شما برای شما خیلی خشن باشد.

انواع پاک کننده
پاک کننده ای که انتخاب می کنید به ترجیح و وضعیت پوست شما بستگی دارد. من دوست دارم دو نفر را انتخاب کنم ، با توجه به اینکه پوست من در هر روز معینی احساس می کند.

CREAM / MLK

اینها پاک کننده تر از شستشو هستند. به طور سنتی اینها روی پدهای پشمی پنبه اعمال می شدند و روی پاک کننده صورت پاک می شدند. پیشنهاد می کنم قبل از ریختن آن با آب و یک پارچه تمیز کننده پنبه یا موسلین مقداری را در کف دست خود قرار داده و روی پاک کننده صورت ، چشم و گردنت کار کنید. اینها یک بافر اضافی و ملایم روزانه را برای حمایت از از بین بردن سلولهای مرده پوست برای ایجاد یک درخشان تر اضافه می کنند.

شستشوی پاک کننده صورت

پاک کننده های شستشو باید با آب مخلوط شوند. پاک کننده های کف کف سنتی می توانند خشن باشند ، زیرا مواد شیمیایی مورد استفاده در ساختن آنها باعث خشک شدن بیشتر می شود. از سدیم لوریل سولفات سدیم (SLS) جلوگیری کنید ، زیرا نوار و خشک می شود و باعث حساس شدن پوست می شود . برخی از فرمولاسیون جدید حاوی مواد کف کف ملایم و ملایمی هستند که در پاک کننده صورت نیاز به پاکسازی عمیق ، انتخاب بهتری هستند.

ترکیبات تونر سینره

اینها معمولاً ترکیبی ملایم و مغذی از روغنهای گیاهی ، روغنهای اساسی و گیاهان دارویی هستند که باعث از بین بردن آرایش – از جمله ریمل – به راحتی می شوند زیرا روغن ها بر روی سطح پوست “ذوب” می شوند. پس از صاف کردن و ماساژ آنها بر روی پوست ، آنها را با یک پارچه گرم muslin جدا کنید تا اطمینان حاصل شود که هیچ باقی مانده مسدود کننده منافذ باقی نمی ماند. هر مرهم پاک کننده به دلیل ترکیبات مختلف روغن متفاوت است. من از روغن های معدنی (نفت ، پارافین مایع) پرهیز می کنم – آنها بی خطر هستند اما با استفاده از طولانی مدت منافذ مسدود می شوند و در نتیجه لکه ها و لکه های پوستی به هم می خورد.

چگونه یک ماده پاک کننده مناسب برای پوست خود انتخاب کنید 20 ژوئیه 2018 / نظر Abigail James / 0

سنگ مرمر / روغن

اینها نمایانگر نسل جدید پاک کننده هستند. آنها معمولاً در یک ژل یا روغن قوام قرار می گیرند که با اضافه کردن آب به شیر سبک تبدیل می شوند. آنها یک روش عالی برای از بین بردن آرایش و سنگ زنی هستند و با استفاده از یک پارچه muslin بهترین راه حل ها هستند.

چهره های چهره

حتی اگر آنها راحت باشند ، من به شما توصیه می کنم که سریعاً واضح باشد! آنها معمولاً مملو از الکل ، مصنوعی و عطر هستند که باعث تحریک پوست شما می شوند و باعث ایجاد حساسیت و قرمزی می شوند. علاوه بر این ، آنها بندرت پاکسازی موثری را ارائه می دهند. صرفه جویی در آنها را برای جشنواره ها ، مسافرت و هنگامی که واقعاً خیلی کوتاه هستید.

آبهای میکلار

اینها یک خانه نیمه راه بین یک پاک کننده سنتی و یک تونر است که از فرانسه سرچشمه گرفته و یک روش ساده و مؤثر برای از بین بردن آرایش و خاک به پاک کننده صورت ملایم و بدون نیاز به شستشو در نظر گرفته شده است. آنها اسم خود را از میسل ها می گیرند ، یعنی توپ های ریز و درشتی برای پاک کردن مولکول های نفتی که در آب شناور هستند. آن را روی یک پد پشمی بمالید و آن را روی پوست بکشید. ممکن است شما نیاز به تمیز کردن دوم داشته باشید. من اینها را به عنوان یک پاک کننده آرایش به جای پاک کننده مناسب می بینم. با این حال آنها می توانند برای پوست های اگزما و فوق العاده حساس که نیاز به پاک کنندگی ملایم دارند مفید باشند.

پاک کردن روش هوشمندانه
دوبار در روز

آیا باید یک یا دو بار در روز تمیز کنیم؟ پاسخ بله است! در حالی که تمیز کردن شبانه برای از بین بردن آرایش و دانه های روز ضروری است ، تمیز کردن پوست هنگام بیدار شدن از صبح نیز مهم است. در طول شب پوست سموم را از طریق منافذ از بین می برد ، بنابراین با شروع روز با یک بوم تمیز ، باقیمانده سمی را از سطح پوست خارج کرده و محصولاتی را که شما در آن استفاده می کنید ، راحت تر جذب و موثر می کنید.

تمیز کردن دوگانه

نحوه پاک کردن مضاعف : از پاک کننده برای پاک کردن بالاترین لوازم آرایشی و دانه های سطح استفاده کنید ، سپس یک محصول دیگر یا همان محصول دیگر را دوباره انجام دهید تا یک پاکسازی بیشتر و عمیق تر انجام شود. برای اولین بار پاک کردن من عاشق استفاده از کرم یا مومیایی کردن ، و بعد از آن یک شستشوی ملایم برای دوم است.

5 مرحله برای تمیز کردن کامل

 1. پاک کننده خود را بین کف دست خود گرم کنید.
 2. برای تحریک جریان خون و سم زدایی از کمک ، آن را به پاک کننده صورت ماساژ دهید. در پاک کننده صورت لزوم آب اضافه کنید. در اطراف پاک کننده صورت خود کار کنید ، با استفاده از حلقه های کوچک روی چانه و دهان و بزرگترهایی در اطراف چشم خود استفاده کنید. گردن خود را ، پشت گوش و دکوراسیون فراموش نکنید.
 3. آب گرم اضافه کنید.

4- پاک کننده را با یک پارچه گرم جدا کنید.

5- پاک کننده صورت خود را با آب سرد چاشنی بزنید تا چهره شما تازه شود.

love-skin.jpg

این عصاره برگرفته از Love Your Skin توسط Abigail James ، 20 پوند است ، منتشر شده توسط كایل كتاب ، عكاسی توسط جنی حار

در وب سایت خود درباره ابیگیل جیمز اطلاعات بیشتری کسب کنید و او را در اینستاگرام دنبال کنید

به گفتگو بپیوندید
800 رژیم غذایی کالری
ویژگی های مربوط به GTG
چرا یک پودر تمیزکننده می تواند روال مراقبت از پوست را تسریع کندپوست
چرا یک پودر تمیزکننده می تواند روال مراقبت از پوست را تسریع کند
17 مه 2019 / جودی جانسون
این پاک کننده فرقه فرانسوی سرانجام به سواحل انگلستان می رسدپوست
این پاک کننده فرقه فرانسوی سرانجام به سواحل انگلستان می رسد
4 فوریه 2019 / اما شمال
چرا لازم است دستمال مرطوب پاک کننده صورت خود را برای پاک کننده صورت هالو مبادله کنیدپوست
چرا لازم است دستمال مرطوب پاک کننده صورت خود را برای پاک کننده صورت هالو مبادله کنید
6 سپتامبر 2018 / آنا هانتر
12 راه برای تعادل هورمونهای شما برای بهتر شدن پوستسلامتی
12 راه برای تعادل هورمونهای شما برای بهتر شدن پوست
7 آگوست 2017 / جودی جانسون
زیبایی6 روش تأیید شده توسط متخصص برای اینکه MANI-PEDI شما تمام تعطیلات را بگذراند 19 ژوئیه 2018 / عایشه موتوسومارو Google+ عایشه موتچومارو / 0 نظر
header-holiday-mani.jpg
ناخن های شکاف دار ، شکاف ها ، کوتیکول ها یا رشد مجدد SHELLAC را بیاورید ، با راهنمای نهایی آرایش ناخن ما به مانیکور و پدیکور کمک کنید.

گرفتن یک مانی پدی برای کمک به من در ایجاد سوئیچ از کار به حالت استراحت ، به بخشی مهم و اساسی از روال پیش از تعطیلات من تبدیل شده است. احساس ناخن هایی که به تازگی رنگ شده اند ، تقریباً شبیه به جوش خورده ، سخت است. اگر تنها این احساس خوب بتواند دوام داشته باشد.

اگر مثل من مثل چیپس باشید ، تفاوت زیادی را که دو هفته در هتل دارید می توانید بدانید ، زیرا خورشید ، دریا و کلر باعث می شود ناخن ها در هواپیما بسیار متفاوت از هواپیماهای خارج از هواپیما باشند.

از انشعابات تا رشد مجدد و تراشه ها ، پیمایش در آبهای ناپایدار لباس و پارگی در تعطیلات می تواند مشکل باشد. به همین دلیل ما از Juanita Huber-Millet ، بنیانگذار تاونهاوس ، جدیدترین و نرم و صاف ترین سالن زیبایی ناخن لوکس در لندن ، برای راهنمایی های متخصص خود در مورد دادن مانیکور و پدیکور به شما در ماندن تابستان بسیار مورد نیاز استفاده کردیم.

 1. از شر آن کوتیکول خلاص شوید
  Juanita می گوید: “کوتیکول مرده دشمن شماره یک دشمن طولانی مدت مانی است که باعث بلند شدن و ضعف در لهستانی می شود.” چگونه می دانید که یکی از آن را روی دستان خود دارید؟ “به آرامی در نزدیکی پایه ناخن خود خراشیده و خواهید دید که یک علامت سفید ظاهر می شود.”

برای خلاص شدن از شر این لایه مرده از بافت ، انتخاب آسان آن را به یک ساینده تر نزدیک کنید. Juanita توصیه می کند: “قبل از استفاده از پولیش ، حتماً از سفت کننده کوتیکول استفاده کنید تا به آرامی به عقب برگردد و صفحه ناخن را تمیز کند.” اگر کمی سرسخت است ، با استفاده از روغن کوتیکول مانند OPI Pro Spa Cuticle Oil-To-Go ، 10.70 پوند ، آن را نرم کنید.

Deborah Lippmann’s Cuticle Lab ، 35 پوند نیز در بخش تختخواب ناخن فوق العاده است ، یک مجموعه چهار تکه که شامل کرم کوتیکول ، محلول حذف کوتیکول ، روغن کوتیکول و یک فشار دهنده کوتیکول ضد زنگ نیز می باشد.

 1. درمورد آن پایه همه چیز شوید
  کاملاً شبیه به لوازم آرایش پوست ، یک کت پایه با کیفیت بالا می تواند جهان را نسبت به تاب آوری کارهای شما تغییر دهد و به همین دلیل است:

وی گفت: “این تنها بخشی است که در واقع به ناخن شما متصل می شود ، بنابراین این پایه و اساس است که همه چیز به آن اعتماد دارد. ما Grow Stronger توسط Essie ، 8.99 پوند را توصیه می کنیم و از آن به عنوان پایه برای تمام جاهای ما در تاون هاوس استفاده می کنیم. “

این یکی از تقاضاهای شخصی من هم هست. به لطف فرمول تهویه مطبوع بیشتری که حاوی ویتامین E ، gingko biloba و سایر تقویت کننده ها است ، باعث ایجاد ناخن های شکننده دنیای خوبی می شود. هنگام نقاشی روی آن ، حتماً با اجرای قلم مو در امتداد آنها ، لبه های ناخن ها را آب بندی کنید. همین کار را با رنگ دلخواه خود و روکش بالا نیز انجام دهید تا به تلاش های خود در حد امکان ضد تراشه ادامه دهید.

 1. مراقب ضد آفتاب باشید
  کرم ضد آفتاب جزء اصلی محصولات مراقبت از پوست است ، اما بعید است که به اندازه ناخن های خود لطف خاصی پیدا کنید. Juanita توضیح می دهد: بسیاری از کرم های خورشید حاوی محصولاتی هستند که می توانند لاک ناخن را تضعیف یا حتی از بین ببرند. “بنابراین (اگر!) آن را روی ناخن های خود گرفتید ، آنرا مستقیماً پاک کنید و ناخن های خود را با آب و صابون بشویید.”

GLORS بیشتر: حقایق Shellac – 5 معتاد و معتاد به ژل نیاز به دانستن آنها ندارد

 1. براق شدن از رشد مجدد
  Shellac به عنوان یک تغییر دهنده بازی جایی که mani-pedi با توجه به ماندگاری بالا و درخشش بالا درگیر آن است ، نگران است. خوانیتا به دلیل قدرت ماندگاری ، مخالف اصلی آن است اما به جای جنگیدن با آن ، در آغوش گرفتن:

”رنگ دوم رنگ لهستانی را بسته بندی کرده و با دقت و بیش از رشد مجدد رنگ خود را برای ظاهری شیک (و کاملاً برنامه ریزی شده) بکشید. ما عاشق کنتراست ظریف سایه تیره تر و سبک تر از همان رنگ هستیم – و در واقع این طرح (که ما آن را “در پیست” می نامیم) یکی از داغترین تصاویر از مجموعه هنرهای ناخن Townhouse S / S 2018 است. “

mani-dropin.jpg

“در پیست” ، Townhouse S / S 2018

 1. تراشه ها را به نکات فرانسوی تبدیل کنید
  اگر تراشه ای در زره ناخن Shellac خود دارید ، در برابر فشار وسوسه انگیز برای برطرف کردن آن مقاومت کنید. خوانیتا می گوید: “هر کاری انجام دهید ، هرگز ژل یا شلک انتخاب نکنید.” “ناخن های ما از لایه های مختلفی از کراتین تشکیل شده است و برداشتن ژل لایه های فوقانی را از بین می برد و ناخن های شما ضعیف و شکننده می شود.”

برای جلوگیری از ریزش بیشتر آن ، در یک چمدان خود یک بطری لهستانی و یک روکش بالایی جای دهید. “اگر تراشه ظاهر می شود ، تراشه را لمس کنید و سپس یک پوشش کامل از روکش بالا را روی ناخن بمالید.” کتهای مورد علاقه تیم GTG شامل ، ژل اثر Essie Gel Couture Top Coat ، 9.99 پوند ، سریع خشک کردن Seche Vite Top Coat ، 10.95 £ و پوشش براق Nail HQ Top ، 4.49 پوند است.

سایه لازم نیست که یک بازی کاملاً مناسب باشد – در حقیقت ، این می تواند برعکس قطبی باشد. یک ترفند مفید دیگر تبدیل نوک از آخرین نقطه روی سر آن است (همچنین روی لاک ناخن معمولی نیز کار می کند) تا مانی اصلی خود را به یکی از ویژگی های متناقض فرانسوی تغییر دهید.

اگر با این حال Shellac شما به نقط برگشتی نرسیده است ، آنرا مبادله کنید تا آن را برای یک کیت حذف در خانه تغییر دهید. مورد علاقه Juanita’s Offly Fast توسط CND ، 16.95 پوند است. او به ما می گوید: “بسیاری از مشتریانی که قصد تعطیلات طولانی را دارند ، یک بسته را جمع می کنند.” “این شامل همه چیز شما نیاز است.”

 1. شکاف ها را بپوشانید
  Juanita وقتی صحبت از ناخن شکافته می شود ، توصیه می کند تا آن را به عنوان اولین بندر تماس بگیرید. اگرچه این امر به ویژه عمیق است و شما نمی توانید به یک متخصص برسید ، او توصیه می کند تکنیک سالن خود را برای ایجاد یک نوع دستمال ابریشمی نامرئی با استفاده از یک Teabag بازآفرینی کنید:

“به سادگی یک لایه از مش را از یک لیوان کمی کوچکتر از بستر ناخن خود برش دهید. تمام ناخن ها را از ناخن شکسته جدا کرده ، سطح ناخن را تمیز کرده و یک کت پایه را روی کل ناخن بمالید. در حالی که خیس است ، قسمت ساقه را به آرامی روی ناخن و بالای شکاف قرار دهید – آن را درون پوشش پایه محو می کنید و یک ماتریس تشکیل می دهید که باید در اطراف شکاف بچرخد. یک لایه دیگر از کت پایه ، سپس رنگ و روکش بالایی و voila بمالید! این عالی نخواهد بود اما فقط می تواند به شما قدرت فوق العاده ای دهد تا آن را به خانه تبدیل کنید. “

آیا هر چیزی یک فنجان چای نمی تواند رفع کند ؟!

بیشتر بخوانید: چرا مانیکور Shellac شما بهتر می شود

دنبال خانه شهری mytownhouseuk و عایشه ayesha_muttu .

به گفتگو بپیوندید
چیزی که میبینی را دوست داری؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>