تجهیزات سشوار جدید

مطابق با موضوع موهای این هفته ، امروز وارد بهترین سشوار مویی هستم (البته به نظر فروتن من) ، Dyson Supersonic.

بررسی مدل موی DYSON: آیا ارزش آن را دارد؟
در این مرحله ، من دو سال است که سشوار Dyson دارم. من آن را برای کریسمس گرفتم و در حالی که مردد بودم که این نوع پول (400 دلار هنگفت) را خودم خرج کنم ، هدیه گرفتن آن قرص آسانتری خرید اینترنتی سشوارجیمی برای بلعیدن بود. با این اوصاف ، با دانستن آنچه که اکنون می دانم ، آن را خریداری می کنم.

بگذارید چرا توضیح دهم.

برای شروع ، موهای من رنگی است ، به طور طبیعی خرید سشوارجیمی خوب ، موج دار و مستعد وز شدن است.

بررسی سشوار Dyson: آیا ارزش آن را دارد؟

جوانب مثبت:
زمان خشک شدن:
اولین چیزی که به ذهنم خطور می کند سرعت خشک شدن دایسون به موهای من است. سریعتر از هر سشوار دیگری که امتحان کرده ام و از مارک های داروخانه ها گرفته تا انواع جالب توجه سشوار حرفه ای جیمی دیگر سعی کردم. می گویم در عرض 10 دقیقه موهای من را خشک می کند ، در مقایسه با خشک کن های دیگر 15-18 + دقیقه. زمان ، به خصوص وقتی بچه در خانه داشته باشید ، پول است ، به طوری که این امر خود مهم است.

فاکتور FRIZZ:
وقتی در هوا خشک می شوم یا از بیشتر سشوارها استفاده می کنم ، قیمت سشوار حرفه ای جیمی موهای من تمایل به وز شدن دارد. Dyson موهای من را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و باعث می شود موهای من صاف تر از هر سشوار دیگری باشد که سعی کردم. یک سنسور در داخل وجود دارد که گرمای هوا را اندازه گیری می کند و با نوعی جادوی Dyson به این معنی است که موهایتان را سریعتر از خشک کن های دیگر خشک کنید ، اما با گرمای کمتری.

وزن و صدا:
یکی دیگر از مزایای مهم دیگر این است که به طور قابل توجهی از اکثر سشوارها سبک تر است و هیچ وقت دستم را خسته نمی کند. همچنین به طور قابل توجهی ساکت تر است.

تنظیمات:
این سه تنظیم گرما و سه گزینه جریان هوا دارد. این فوق العاده سشوار جیمی مدل gm107 برای دمیدن کامل یا فقط لمس مفید است. در شب هایی که بیش از حد خسته یا تنبل هستم ، اغلب شب ها خشک می شوم و صبح ها با استفاده از تنظیم کمتری آن را صاف می کنم.

حفاظت از حرارت:
اتصالات و سطح خشک کن هرگز بیش از حد گرم نمی شوند ، بنابراین انگشتان شما نیز نمی سوزد. با این حال ، من توصیه می کنم قبل از استفاده از حرارت ، از اسپری یا کرم محافظ گرما استفاده کنید.

بدون سیم بند:
تا وقتی که من دیسون را امتحان کردم ، هرگز متوجه شدم که یک بند ناف درهم و برهم چقدر است. من دائماً بند ناف را از آهن حلقه می کنم ، اما دایسون ، نابغه ای که هست ، راهی برای جلوگیری از این مسئله در نظر گرفته است.

ضمانتنامه:
Dyson همچنین دارای دو سال گارانتی است که با توجه به قیمت بسیار عالی قیمت سشوار جیمی است. همچنین ، هنگام خرید از Nordstrom ، آنها با خدمات مشتری باورنکردنی خود از همه محصولات خود نسخه پشتیبان تهیه می کنند. دوستم یک NuFace از Nordstrom ساخت که بعد از چند ماه کار را متوقف کرد و آنها رد و بدل کردند ، هیچ سوالی مطرح نشد.

بررسی سشوار Dyson: آیا ارزش آن را دارد؟
اصلی ترین قیمت است. این هزینه زیادی را صرف یک ابزار مو سشوار جیمی خوبه می کند! من می گویم ، اگر شما کسی هستید که مخصوصاً برای صاف کردن موهایتان از سشوار استفاده می کند ، می گویم ارزش سرمایه گذاری را دارد.

سیم برق: من کسی ذکر کرده ام که آنها طرفدار سیم برق نیستند زیرا بسیار بزرگ است و می تواند راه خروجی دوم را مسدود کند ، اما به نظر من مسئله بزرگی نیست.

آیا می خواهم DYSON را توصیه کنم؟
100٪! به خصوص اگر مرتباً موهای خود را حالت می دهید ، اگر زمان زیادی برای خشک شدن لازم باشد یا اگر به طور معمول موخوره باشد ، من آن را در ضربان قلب توصیه می کنم.

اگر س additionalال دیگری دارید به من اطلاع دهید و من آنها را به این پست اضافه می کنم! من همچنین هنوز Dyson Airwrap را امتحان نکرده ام ، بنابراین نمی توانم شخصاً در مورد آن اظهارنظر کنم.

خشک کن دایسون و سایر محصولات مویی آنها را می توانید در Nordstrom خریداری کنید.
سال گذشته برای کریسمس ، من یک سشوار Dyson Supersonic درخواست کردم. بخشی از من با درخواست چنین سشوار گران قیمت کمی احمقانه احساس کردم. بیشتر ، چون من هر روز موهایم را خشک نمی کنم و حالت نمی دهم. اما ، من سالهاست که همان سشوار ارزان را داشتم و عالی نبود.

من به طور طبیعی موهای مواج دارم و هر زمان که آن را خشک سشوار جیمی می کنم ، به یک توپ پف دار غول پیکر تبدیل می شود! این باعث شد که صاف کردن یا پیچش یا حلقه زنی نیز سخت شود زیرا برای صاف کردن کرک به حرارت اضافی نیاز داشتم. احساس می کردم گرمای مداوم و شدید موهای سالم را به یک ظرف خشک تبدیل می کند!

من عجایب شنیده بودم که تنظیم گرمای پایین عمدتا به کاهش وز و فرار موها کمک می کند و موهای صاف کننده زیادی دارد. بعلاوه ، این ادعا می کند که موها را سریعتر خشک می کند ، و همه من برای صرف وقت کمتری برای انجام موهایم هستم.

 

سرانجام ، به دلیل هزینه ای – 399 دلار برای هزینه جدید – کمی تردید داشتم – اگر آنقدر که مردم گفته بودند خوب نبود؟ از آنجایی که من سالانه 2-3 بار موهای خود را رنگ می کنم ، احساس کردم هزینه سالم برای حفظ سلامت موهای من در طول سالها است.

نقد و بررسی خشک کن Dyson Supersonic
اکنون که ماهها آن را داشته ام ، قطعاً می توانم بگویم که ارزش پول را داشت. در واقع من موهایم را بیشتر مرتب سشوار می کنم زیرا سریعتر خشک می شود ، بهتر به نظر می رسد و در نتیجه سشوار حرفه ای جیمی مدل gm107 بازو و مچ دستم را نمی کشد. حتی راب هم آمده است که هر وقت دوش می گیرد از آن استفاده کند! که عالی است ، زیرا هرچه بیشتر استفاده شود ، احساس بهتری نسبت به هزینه آن دارم. و می توانید یک سشوار مرمت شده Dyson تهیه کنید که برش می زند