تبلیغات در صفحه اول گوگل چیست؟

 

معمولا وقتی دنبال یافتن اطلاعاتی درباره موضوع خاصی هستیم، در google  جستجو می‌کنیم. (مثلا دیتاهایی درباره مکانی که می‌خواهیم به آنجا سفر کنیم، محصولی که می‌خواهیم بخریم، دانشی که می‌خواهیم به دست آوریم و …) پس از بازدید نتایج، معمولا چند برگه اولیه google  را باز می‌کنیم. نتیجه ها بررسی‌های متفاوت نشان می‌دهد بیش از 90 کاربران تنها صفحه نخستین نتایج جستجوی google را بازدید می‌کنند. همین موضوع برای صاحبان کسب و کارهای آنلاین با اهمیت است. آن ها به جهت دیده شدن می بایست در ورقه نخستین google  قرار بگیرند. برای وصال به این هدف دو استراتژی گوناگون وجود دارد:

1.      بهینه سازی وب‌سایت

2.      تبلیغات در صفحه اول گوگل.

شما می‌توانید با استفاده از تبلیغ در صفحه نخستین گوگل تعداد متعددی از مشتریان بالقوه را جذب کسب و عمل خویش کنید. طریقه آن به این شکل است که سفارش برای پایین صفحه، بالای برگه و رتبه اول ارائه شده و مهم دقت به کوالیتی اسکور و لغت های کلیدی، گوگل  درجه آگهی شما را گزینش می‌کند.

چرا باید از تبلیغات صفحه نخستین وب سایت گوگل استفاده کنیم؟ 

صفحه اولیه وب سایت گوگل برای اکثریت کسب و کارهای اینترنتی که فعالیت خود را آغاز کرده اند مانند یک رویا می‌ماند. خوشبختانه گوگل ادز می‌تواند به سرعت همین رویا را تبدیل به حقیقت کند. همانطور که می‌دانید عمده اعضا برای رفع نیاز خویش از نتیجه های برگه نخستین google  به کارگیری می کنند و این موضوع صاحبان وبسایت های جدید تاسیس شده را مجاب می کند تا از این جور تبلیغات استعمال کنند. اتفاقی که با بهینه سازی سایت به همین سرعت شدنی نیست.

دلیل حیاتی که صاحبان کسب و کارهای اینترنتی از تبلیغات صفحه اول گوگل استفاده می نمایند نیز این است. در همین شرایط، کسب و کارهای اینترنتی که جدیدا راه اندازی شده اند می‌توانند در میان رقبای کار کشته خویش قرار گرفته و سهمی از تمام بازار را دریافت کنند. به طور کلی در وب سایت گوگل ادز سه نوع هزینه گذاری برای تبلیغ در صفحه نخستین وجود دارد. هر کدام از آنها می‌توانند اثر گذاری مستقیمی بر روی هزینه تبلیغات در وب سایت گوگل ادوردز داشته باشند. اما شرایطی را می بایست رعایت کنید تا در جايگاه های مطلوب صفحه اول قرار بگیرید.

هزینه تبلیغات در ورقه نخستین وب سایت گوگل چه میزان است؟

همانطور که متوجه شدید، سفارش هزینه برای هر یک از موردهای تبلیغ صفحه نخستین وب سایت گوگل مختلف است. به طور کلی توصیه برای رتبه اولیه بیشترین هزینه های ممکن را شامل می‌شود؛ با این ادله که شانس اخذ حداکثر کلیک ها را خواهید داشت. با اعتنا به کوالیتی اسکور و رقابت کلمه کلیدی ممکن هست هزینه ها متغیر باشند.

شما نمی‌توانید قبل از اجرای کمپین تبلیغاتی هزینه مشخصی برای تبلیغات در ورقه اول وب سایت گوگل گزینش کنید. پس از این‌که آگهی خویش را اجرا کردید، وب سایت گوگل پیشنهاداتی نسبت به جایگاه های متفاوت ارائه می کند که می‌توانید با دقت به هدف های خود، هزینه گذاری مدنظرتان را تعیین نمائید. البته رقابت بر روی عبارات مهم و نسبت به کیفیتی که در آگهی تبلیغاتی خود ارائه دادید، هزینه تبلیغ در ورقه نخستین وب سایت گوگل متغیر خواهد بود

پیشنهاد می‌کنیم به جهت استفاده از سرویس های جی ادز، با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید. کمپین خود را با جی ادز در صفحه اول گوگل اجرا کنید. با هزینه ای اندک می‌توانید در کمترین زمان ممکن، درآمد خویش را ارتقاء دهید.

 

ایندکسر