بک لینک PBN چیست؟

جالب است بدانید برخی از لینک ها به طور ذاتی بیشتر از دیگر لینک ها ارزشمند هستند؛ بک لینک گرفتن از سایتهای قابل اعتماد، محبوب و معتبر، مطلوب ترین لینک هایی هستند که برای سئو موثر هستند ، در حالی که لینک های کم قدرت، سایت های مملو از هرزنامه و لینک خروجی نتیجه عکس دارند. خب اگر از وبسایت هایی که لینک دریافت کرده اید، وبسایت هایی باشند که فعالیت کم ، بروز رسانی نامنظم و لینک داخلی نداشته باشند گوگل به آن شک میکند. اگر در بخش پست مهمان فعالیت کنید، گوگل کمتر به شما شک میکند چون سایت های دیگه به سایت های PBN شما هم اعتبار داده اند. بنابراین ما مجبوریم بک لینک بخریم و دقیقا اغلب سایت های صفحه اول گوگل هم با بک لینک های ساختنی و خریدنی به این جایگاه رسیده اند. شما می توانید صفحه اول سایت را با انکرتکست برند خود در وبسایتهای زیر ثبت کنید و یا صفحات مربوط به مقالات یا دسته بندی مطالب خود را درج نمایید.

بک لینک ها می توانند لینکهای متنی یا حتی تصویری باشد و نه تنها موجب افزایش درک کاربران و موتورهای جستجو از صفحه هدف می شود ، بلکه اگر از سایتهای معتبر دریافت شود باعث بالارفتن اعتبار و افزایش اطمینان صفحه لینک گیرنده می شود و اگر انکرتکست مربوط به موضوع وب سایت شما باشد ، سایت شما به ازای آن عبارت کلیدی به رتبه های بهتری در گوگل می رسد. اما اگر از سایتی با 1000 صفحه بک لینک خریده باشید ، باید صبر کنید تا تمامی 1000 صفحه توسط خزنده گوگل بررسی شوند و سپس با تخمین DA ، بررسی میزان ارتباط صفحات با موضوع سایت شما ، پیج رنک دامنه ، انکرتکست درج شده ، تعداد لینک های خروجی و فاکتورهای دیگر می توانید تاثیر مثبت یا منفی را مشاهده نمایید. ۵. تاثیر بک لینک PBN دائمی بوده و بهیچ عنوا حذف نمی شوند و مداوم سایت ها و وبلاگ ها بررسی می شوند.

بنابراین، آیا شبکه های وبلاگ خصوصی بر سئو سایت ما تاثیر میگذارند؟ این لینک ها می توانند به شکل های گوناگون باشند و حتی مستقیم و یا غیرمستقیم به سایت شما اشاره نمایند. در این مقاله قصد داریم پاسخ این سوالات را بدهیم. خب بریم به این سوالات جواب دهیم. این شیوه لینک سازی شبیه به یک چرخه بک لینک یا هرم لینک است ، زیرا شامل چندین وب سایت مختلف با کیفیت بالا است که همگی به یکدیگر یا یک وب سایت مرکزی پیوند دارند. 1. اگر سایت شما تازه کار است ، به هیچ عنوان در یک روز در چندین سایت لینک سازی نکنید. ما به هیچ عنوان این مجموعه را تایید یا رد نمیکنیم، صرفا برای تولید محتوای ارزان قیمت معرفی میکنیم. در واقع به جز اینکه لینک فارم و PBN هر دو جزو روش های لینک سازی کلاه سیاه هستند، هیچ ارتباطی دیگه ای با هم ندارند. فرامون نکنید ما قصد داریم تک تک گره های PBN خود را به صفحه یک گوگل رسانده و ترافیک واقعی بگیریم. PBN ها عالی هستند. 5 محتوای عالی خود لینک بدیم. ما 4-5 محتوای عالی نوشتیم و در بازه زمانی یک ماه در سایت خود منتشر کردیم… در هرصورت ما بر این دید این مقاله را نوشتیم که شما چیزی در این خصوص نمیدانید.

با این حساب شاید بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. افراد تأثیرگذار یا اینفلوئنسرها را به سمت خود جلب کنید تا از طریق آنها شما بهتر دیده شوید . 10. به دیگر سایت های معتبر و ترجیحا مرتبط لینک دهی کنید(اگر دوست ندارید به رقبا لینک دهید ، میتوانید به صفحه یک ویدیو مرتبط در آپارات و … همچنین بیشتر سایت های فروشگاهی می توانند در انواع سایت های خبری ، فروشگاهی ، تفریحی ، ورزشی و… و صرفا در صفحاتی که به کالا و محصولات شما مربوط هستند برای تبلیغ مراجعه می کنید و با همآهنگی با مدیران آن صفحات تبلیغات خود را درج می کنید. چرا نمیخواهید مبلغی را پرداخت کنید تا رتبه بندی سایتتان بالا برود و ترافیک بسیار بالا به سایت خود منتقل کنید؟ در یک پاسخ کوتاه میتوان گفت، بسیار زیاد! خوشبختانه شبکه های خصوصی وبلاگ ( PBN ) را راحت میتوان درک کرد. الگوریتم پنگوئن گوگل به بررسی بک لینک های سایت می پردازند و اعتبار آن را مورد آنالیز قرار می دهد، در این میان اگر الگوریتم پنگوئن گوگل بک لینک های شما را در فرمت غیر طبیعی و فیک شناسایی نماید به پنالتی و حذف نمودن سایت شما اقدام می کند.

این که یک وب سایت یک مقاله یا نوشته انتشار دهد و به سایت شما لینک دهد، حالتی بسیار ایده آل از نظر گوگل و هرکس دیگری به حساب می آیند. در ابتدا باید بگوییم جواب به این سوال بسیار پیچیده است؛ ما لیستی از نکات منفی و مثبت برای شما میگوییم تا با جوانب مختلف این مبحث را متوجه شوید. دلیل اینکه این استراتژی لینک دهی، از نظر گوگل ناخواسته تلقی میشود این است که شخصی که PBN را اجرا میکند باید با اختیارات موجود دامنههای منقضی شده را خریداری کند. به همین دلیل، آژانس ها و کارشناسان سئو به طور یکسان از پست مهمان به عنوان یک استراتژی برای ایجاد لینک های خود استفاده میکنند. پلن ها و پکیج های فروش بک لینکی که در این سایت موجود است، از 100 هزار تومان آغاز شده و تا نزدیک 1/500 هزار تومان هم ادامه دارد. در ادامه استراتژی هایی را گفتیم که باعث میشود ریسک جریمه شدن شما را کاهش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید