بهترین مارک سشوار مسافرتی

GHD با جدیدترین سشوار خود ، Helios ، از انتظارات ما فراتر رفته است. Helios با ترکیبی دوباره از سشوار هوای شاخص GHD و مدل Aura متوقف شده ، نسبت به نمونه های قبلی خود ساکت ، سبک و قدرتمندتر است. Helios با طراحی شیک و متعادل ، باعث خشک شدن موهای شما می شود. علی رغم اینکه قیمت سشوار مسافرتی پرومکس گزینه های یک ظاهر طراحی را با دو تنظیمات نیرو و گرما به جای سه استاندارد ، تا حدودی محدود کردیم.

اما این قدرت خشک کردن است که هلیوس را از بقیه متمایز می کند: موتور 2200 وات در زمان خشک شدن و توانایی ارائه پایان بدون وز وز ، Dyson Supersonic را بیرون می اندازد. هیچ شاهکاری آسان برای سشوار که نصف قیمت دارد. این به لطف فناوری AutoPrecis GHD است که باعث ایجاد انفجار هوای متمرکز با سرعت 75 مایل در ساعت و همچنین نازل کنسانتره می شود که دقیقاً جریان هوا را برای خشک شدن صاف هدایت می کند.

به طور کلی ، با GHD Helios می توانید انتظار داشته باشید که موهای شما با حجم طبیعی ، درخشش خیره کننده و صافی در هیچ زمان رکوردی خشک شود. قیمت 159 پوندی آن را کاملاً فروش سشوار مسافرتی در رده سشوارهای برتر قرار می دهد اما سرمایه گذاری است که موهای شما از آن تشکر می کنند.

بیشتر بخوانید در بررسی کامل GHD Helios ما

مشخصات کلیدی – عنصر گرمایش: Ionic؛ تنظیمات دما: 2؛ قدرت: 2200 وات تنظیمات سرعت: 2؛ طول کابل: 3 متر دکمه شات سرد: بله لوازم جانبی: کنسانتره؛ وزن: 510 گرم

2. Dyson Supersonic: بهترین سشوار لوکس
Dyson Supersonic تصوری کاملاً اساسی از سشوار است – به حدی که بیشتر به یک میکروفون مربوط به فضا شباهت دارد تا یک وسیله برای مراقبت از مو. مهندسی شده است تا احساس تعادل خوبی داشته باشد: حتی اگر بلندی سر و توزیع وزن – موتور دیجیتال V9 به جای آنکه در قسمت بالای خشک کن باشد ، خرید سشوار مسافرتی در دسته است – کمی به آن عادت می کند ، با استفاده از این سشوار بسیار قدرتمند و آسان منفجر شوید (ببخشید!).

از دیگر لمس های مورد استقبال می توان به اتصالات متمرکز کننده مغناطیسی و پخش کننده اشاره کرد که بدون نیاز به نیروی زیاد روشن هستند و قابل جدا شدن هستند. این آهن ربا همچنین به معنای ثابت ماندن اتصالات هنگام خشک شدن به جای چرخش و حرکت است ، مانند آنچه که در خشک کن های دیگر (یعنی GHD Air) دیده ایم. بهترین سشوار مسافرتی سایر ویژگی ها شامل تنظیمات انعطاف پذیر سرعت و گرما ، و سنسورهای حرارتی برای جلوگیری از داغ شدن واحد یا اتصالات بیش از حد است.

از زمان راه اندازی ، Dyson همچنین مجموعه ای از پیوست ها را برای پیوستن به نازل ها و دیفیوزر راه اندازی کرده است. ضمیمه “خشک کن هوای ملایم” شبیه لبه دامن است و از امواج آن برای پخش جریان هوا استفاده می کند و آن را نرمتر می کند بدون اینکه زمان خشک شدن کاهش یابد. این برای موهای ریز یا آسیب دیده بسیار مناسب است ، زیرا جریان هوا و گرما به طور مساوی توزیع می شوند. با استفاده از این پیوست بیش از یک ماه ، ما متوجه تفاوت شده ایم خرید سشوار مسافرتی ارزان – نه تنها در سبک روزمره ، بلکه در وضعیت موهایمان نیز. در جای دیگر ، ضمیمه شانه دندان پهن جدید آن برای موهای فر یا موج دار طراحی شده است. این موها را هنگام خشک کردن از بین می برد تا از آسیب دیدن آن جلوگیری کند و سبک شدن آن راحت تر شود.

Supersonic سبک های صاف و براق ایجاد می کند و موهای ما را خیلی سریع خشک می کند. این ترکیب نهایی آرامش ، سرعت و ظرافت سشوار است. کابل بلند ، تشک ضد لغزش و کیف چرمی ساخته شده به زیبایی به مهر و موم معامله کمک می کند.
از دهه 1960 BaByliss با مدل مو مترادف است ، اما Salon Light 2100 آن با تکنولوژی مدرن همراه است. BaByliss ادعا می کند این موتور فشار دو برابر سشوارهای معمولی را تأمین می کند و علیرغم قیمت پایین ، BaByliss 2100 Salon Light همچنین دارای یک عنصر گرمایشی سرامیکی برای کنترل دما است.

نتایج به خودی خود بیان می کنند: موها در عرض چند دقیقه خشک و عاری از موخوره یا صدمه به گرما هستند. اگر سرعت خشک کردن در بالای لیست شما قرار دارد ، لنز 2100 Salon مناسب است. این به طرز دلپذیری سبک است که باعث خشک شدن بدون درد حتی ضخیم ترین موها می شود و یک سیم پیچ 3 متری کابل های درهم را به گذشته تبدیل می کند.

این رنگ ممکن است به مذاق همه خوش نیاید اما به دلیل قیمت آن یک سشوار خارق العاده است.

بیشتر بخوانید در بررسی کامل BaByliss 2100 Salon Light

مشخصات کلیدی – عنصر گرمایش: سرامیک / یونی ؛ تنظیمات دما: 3؛ قدرت: 2،100W تنظیمات سرعت: 2؛ طول کابل: 3 متر دکمه شات سرد: بله لوازم جانبی: نازل کنسانتره؛ وزن: 950 گرم

4. Remington Keratin Protect: بهترین سشوار برای درخشش
Remington’s Keratin Protect یک سشوار عالی میان رده است که به لطف کراتینه و روغن بادام که به داخل مشبک خشک کن تزریق شده است ، به دلیل درخشش و محافظت از مو در برابر صدمات ناشی از گرما ، علمی ترین طراحی شده است. با قیمتی مناسب ، لوازم جانبی عالی و تعداد قابل توجهی تنظیمات از جمله سه دکمه حرارتی و دو پاور ارائه می شود. با یک نازل باریک برای یک ظاهر طراحی شده ، یک نازل پهن برای خشک شدن سریع و همچنین سشوار مسافرتی ارزان قیمت یک دیفیوزر ارسال می شود. این یک خشک کن باریک و زیبا به نظر می رسد و وزن زیادی ندارد. به علاوه ، کابل آن برای بزرگترین اتاق خواب ها نیز به اندازه کافی بلند است.

بیشتر بخوانید در بررسی Remington Keratin Protect ما