بهترین سایت کمد دیورای اتاق خواب مدرن لاکچری

به گزارش online-real-estate.ir کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری مدل ها و نمونه های متنوعی داره که از بین اون ها کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس کمد دیواریی درخشان است. کمد دیواریی پرطرفدار و بسیار زیبا. این کمد دیواری ها برای طراحی های در اتاق خواب مدرن و لاکچری های مدرن بسیار کاربردی است اما کاربردی در اتاق خواب مدرن و لاکچری های کلاسیک نداره!

 

در این بخش ابتدا میخواهیم مزایا و معایب کمد دیواری های گلاس رو بررسی کنیم و بعد از اون بریم سراغ مدل های متنوع کمد دیواری های گلاس.

 

 

مزایا و معایب

کمد دیواری های هایگلاس علاوه بر درخشان بودن سطحشون، که به اون شناخته میشن، مزایای دیگری هم دارن. معایبی هم دارن که باید حتما قبل از خرید این کمد دیواری ها از این موارد مطلع باشین. پس بدون فوت وقت بریم و به مزایا و معایب کمد دیواری های گلاس بپردازیم.

 

مزایای کمد دیواری های گلاس

اگر بخواهیم به طور خلاصه به مزایای کمد دیواری های گلاس بپردازیم، میتونیم موارد زیر رو بگیم.

 

کمد دیواری های گلاس درخشندگی زیادی داره

متریال های گلاس دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ است

قیمت مناسب(کمی از کمد دیواری ام دی اف گران تر است)

مقاومت و دوام بالا

قابلیت ابزار خوری مناسب

کمد دیواری هایگلاس ایرانی

معایب کمد دیواری های گلاس

همونطور که گفتیم کمد دیواری هایگلاس در کنار زیبایی ذاتی خودش، معایبی هم داره که حتما باید اون ها رو بدونین تا بتونین تصمیم مناسبی هنگام خرید این کمد دیواری ها بگیرین. معایب کمد دیواری های گلاس به صورت خلاصه عبارتند از:

 

قیمت دقیق کمد دیواری رو از کمد دیواری ساز حرفه ای بگیر. فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

قیمت گیریِ رایگان

امکان آسیب دیدن ناشی از رطوبت

تیزی لبه ها

لک پذیری و خش پذیری زیاد

البته این موارد که گفتیم، تمامی معایب کمد دیواری های گلاس نبود. بلکه این معایب تعداد بیشتری دارن. به دلیل اهمیت خیلی زیاد این مساله، معایب کمد دیواری های گلاس رو در مطلب جداگانه ای بررسی کردیم. در اون مطلب در مورد هر عیب کمد دیواری های گلاس توضیح دادیم و راه حل رفع این عیب و یا مقابله با اون رو هم در صورت وجود، گفتیم. پس توصیه میکنیم حتما این مطلب رو مطالعه کنین.

 

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری هایگلاس

بعد از بررسی مزایا و معایب کمد دیواری های گلاس، بریم و چند مدل زیبا و چشم نواز از این کمد دیواری با هم ببینیم.

 

مدل کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس

همونطور که قبلا هم گفتیم، کمد دیواری های گلاس طرح ها و مدل های متنوع و زیبایی داره. بنابراین شما برای انتخاب یک طرح مناسب برای خودتون احتمالا دچار مشکل نمی شوید. دیدن مدل های متنوع به شما کمک میکنه تا بهترین مدل که مطابق با میل و علاقه شماست پیدا کنید. پس بیاین باهم چند مدل کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس ببینیم و لذت ببریم.

 

کمد دیواری های گلاس سفید نقره ای

کمد دیواری هایگلاس مدرن

کمد دیواری هایگلاس سفید نقره ای با قسمت هایی به رنگ بادمجانی. بادمجانی رنگی است که کمتر در کمد دیواری های اطراف خودمون دیدیم و جزء رنگ های خاص و کم کاربرد به حساب میاد. در مورد کمد دیواری سفید نقره ای و سفید طوسی باید بگیم این کمد دیواری به صورتی است که زمینه رو برای به چشم اومدن رنگ سوم فراهم میکنه. در اینجا هم اگر دقت کنین میبینین که رنگ بادمجانی به چشم میاد. البته سازنده کمد دیواری به دلیل اینکه ریسک استفاده از رنگ های خاص رو پایین بیاره، از این رنگ به مقدار خیلی کم در اپن اتاق خواب مدرن و لاکچری استفاده کرده.

 

قیمت دقیق کمد دیواری رو از کمد دیواری ساز حرفه ای بگیر. فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

قیمت گیریِ رایگان

کمد دیواری های گلاس نقره ای با تکه های رنگی سفید

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس نقره ای که بخش های کوچکی از اون به رنگ سفید ساخته شده. این بخش های سفید صفحات روی کمد دیواری ها هستن. طراحی مدرن این اتاق خواب مدرن و لاکچری و کمد دیواری های نقره ای، کاملا باهم هماهنگ هستن. چیزی که در این مدل میتونه توجه ما رو به خودش جلب کنه، پنجره های بزرگ و نور زیاد فضاست. این پنجره ها باعث شده که شما احساس خوشایندی در این اتاق خواب مدرن و لاکچری داشته باشین. حتی اگه رنگ بندی اون کسل کننده باشه!

 

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس سفید نقره ای مدرن

کمد دیواری سازهای معتبر شهرت رو بهت معرفی میکنیم تا ازشون قیمت بگیری و انتخاب کنی

درخواست رایگان

یک مدل مدرن دیگه از کمد دیواری های گلاس سفید نقره ای. در مورد رنگ سفید نقره ای گفتیم که زمینه رو برای بروز رنگ سوم فراهم میکنه. در اینجا به رنگ زرد گل های روی جزیره اتاق خواب مدرن و لاکچری توجه کنین. کاملا به جلوه اومده!

 

کمد دیواری های گلاس نقره ای با دیوار های اتاق خواب مدرن و لاکچری سفید

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری بدون دستگیره و با رنگ نقره ای. در بین کمد دیواری های مدرن، کمد دیواری بدون دستگیره اخیرا طرفدار پیدا کرده و زیبا هم هست. میخوایم در این مدل باهم یک ادعا رو امتحان کنیم. به این تصویر دقت کنین. کدوم بخش زودتر به چشم شما اومد؟! به احتمال خیلی زیاد، سبزیجات قرمز روی جزیره اتاق خواب مدرن و لاکچری! حالا خودتون تجربه کردین که رنگ سوم چگونه در کنار رنگ های سفید و نقره ای به چشم میاد.

 

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس سفید نقره ای

یک مدل گرم و صمیمی از کمد دیواری های گلاس سفید نقره ای. وجود کفپوش های قهوه ای و پنجره های بزرگ باعث تزریق گرما و نشاط به این اتاق خواب مدرن و لاکچری شده است. واقعا لذت بخشه

نمایی از یک طرح کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری مدرن از جنس های گلاس برای اتاق خواب مدرن و لاکچری ای بزرگ و دل باز. کمد دیواری ها در این اتاق خواب مدرن و لاکچری بدون دستگیره هستن و اپن جزیره ی این کمد دیواری حاوی بخش های دکوراتیو و کتابخانه ای هم هست. این اپن که طراحی به شکل U داره، واقعا قشنگ و زیباست!

 

کمد دیواری سازهای معتبر شهرت رو بهت معرفی میکنیم تا ازشون قیمت بگیری و انتخاب کنی

درخواست رایگان

عکس کمد دیواری های گلاس

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری بدون دستگیره با متریال هایگلاس. کمد دیواری هایگلاس مدرن سفید که در این تصویر میبینین، باعث پرنور شدن محیط میشه و بهترین متریال برای ساخت کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های کوچک است. تمامی المان های مربوط به طراحی مدرن در این مدل بکار رفته. واقعا زیباست.

 

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس مدرن

اگر این مدل رو در یک سایت خارجی ببینین، حتی یک درصد هم احتمال نمیدین که طراحی و اجرای یک کمد دیواری ساز ایرانی باشه! ولی خب اشتباه میکنین! چون این اجرای این طرح کاملا برعهده یک تیم طراحی و کمد دیواری سازی ایرانی بوده! واقعا زیبا و حرفه ای ساخته شده. به انحناهای موجود در تصویر نگاه کنین. یک طرح مدرن و بی نظیر که هیچ ایرادی نمیتونیم ازش بگیریم. ترکیب رنگی انتخاب شده برای اون هم کاملا درست و مناسب بوده. در یک جمله: همه چی تمومه!

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلس ایرانی

کمد دیواری های گلاس سفید برای اتاق خواب مدرن و لاکچری کوچک

کمد دیواری های گلاس سفید برای اتاق خواب مدرن و لاکچری کوچک. همونطور که قبلا هم گفتیم، رنگ سفید و متریال های گلاس برای اتاق خواب مدرن و لاکچری های کوچک انتخابی مناسب است. در این اتاق خواب مدرن و لاکچری هم از این قاعده استفاده شده است.  البته این مدل طراحی خاصی نداره و کاملا معمولی و بدون خلاقیت طراحی و اجرا شده.

 

قیمت دقیق کمد دیواری رو از کمد دیواری ساز حرفه ای بگیر! فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

قیمت گیریِ رایگان

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس کرم و سفید

در این مدل، کمد دیواری ها کاملا سفید نیستن و مایل به کرم هستن. میتونین با ماشین ظرفشویی سفید که در تصویر وجود داره مقایسه کنین. در این اتاق خواب مدرن و لاکچری از گاز توکار استفاده شده که انتخابی مناسب برای اتاق خواب مدرن و لاکچری های کوچک است.

 

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس سفید با جزیره سفید مشکی و کمد دیواری هایی مشکی

کمد دیواری سازهای معتبر شهرت رو بهت معرفی میکنیم تا ازشون قیمت بگیری و انتخاب کنی

درخواست رایگان

اتاق خواب مدرن و لاکچری سفید مشکی با رنگ غالب سفید. در نگاه اول ممکنه حتی متوجه وجود کمد دیواری های مشکی نشین. رنگ غالب در این اتاق خواب مدرن و لاکچری سفید است و برای همین میتونیم این اتاق خواب مدرن و لاکچری رو اتاق خواب مدرن و لاکچری سفید درنظر بگیریم. موردی که در این اتاق خواب مدرن و لاکچری به چشم میاد و اهمیت زیادی هم داره، وجود کمد دیواری های متعدده. اینجوری حتی با وجود کوچک بودن اتاق خواب مدرن و لاکچری، شما مشکلی بابت جا دادن وسایل خودتون ندارین.

 

کمد دیواری های گلاس سفید

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری سفید برای اتاق خواب مدرن و لاکچری کوچک. در تصویر بالا انتخاب کاشی های بین کمد دیواری هم به زیبایی کار کمک زیادی کرده.

این کمد دیواری، نمونه کار یکی از کمد دیواری سازهای سلام ساختمان در تهران هست.

 

سفارش کمد دیواری با 30 تا 50 % هزینه کمتر. برای آشنایی بیشتر کلیک کن

اطلاعات بیشتر

نمونه کار کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری

یک نمونه کمد دیواری هایگلاس ایرانی با ترکیب رنگ خاص که از طرح مینیمال و بدون دستگیره در اون استفاده شده.

 

کمد دیواری های گلاس سفید مشکی

مدل کمد دیواری مدرن های گلاس رنگ بنفش و سفید مشکی

چیزی که در تصویر میبینین یک نمونه کامل از کمد دیواری های گلاس سفید مشکی است. این ترکیب رنگی قبلا بسیار کاربرد کمی داشت اما امروزه در منازل ایرانی طرفداران نسبتا مناسبی رو برای خودش پیدا کرده است! این سفید مشکی البته میزبان یک رنگ سوم هم هست که مقداری فضا رو از یکنواختی بیرون آورده! میبینید که این ترکیب رنگی هم مشابه با کمد دیواری سفید طوسی، میتونه به رنگ سومی که ازش میزبانی میکنه جلا و جذابیت خاصی ببخشه!

 

قیمت دقیق کمد دیواری رو از کمد دیواری ساز حرفه ای بگیر. فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

قیمت گیریِ رایگان

کمد دیواری های گلاس مشکی

این تصویر کمد دیواری های تمام مشکی داره که در کنار دیوار های سفید، تشکیل ترکیب سفید مشکی داده است. کمد دیواری ها در این مدل بسیار درخشنده هستن. همون طور که میبینین، علاوه بر کمد دیواری ها، کف این اتاق خواب مدرن و لاکچری هم تیره است که در مجموع ریسک دلگیر شدن فضا رو بالا میبره! دیوار های سفید اتاق خواب مدرن و لاکچری از دلگیری فضا کم کردن.

 

ولی با وجود همه این موارد، به طور کلی این رنگ برای اتاق خواب مدرن و لاکچری زیاد مورد پسند خانواده های ایرانی نیست! همچنین از این رنگ کمتر در اتاق خواب مدرن و لاکچری های کوچک استفاده میشه چون فضا رو کوچکتر از واقعیت نشون میده!

 

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس سفید مشکی با طراحی مدرن

 

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری های گلاس سفید مشکی ایرانی. مدلی که توسط کمد دیواری ساز های داخلی ساخته شده و واقعا طراحی مناسب و خوبی داره. البته به دلیل نور کم فضا زیبایی طراحی اون زیاد به چشم نمیاد. یک ایرادی که این مدل داره اینه که از رنگ مشکی در محیطی کوچک استفاده کرده است. همونطور که قبلا هم گفتیم، معمولا از رنگ های تیره در اتاق خواب مدرن و لاکچری های کوچک کمتر استفاده میشه.

 

سایر رنگ ها در کمد دیواری های گلاس

کمد دیواری هایگلاس قرمز

اگر به دنبال یک هیجان قرمز هستید این مدل کمد دیواری های گلاس قرمز رو ببینین. رنگ قرمز به میزان کمتر میتونه یک هیجان مثبت ماندگار رو ایجاد کنه. کاری به پر ریسک بودن بکار بردن این رنگ در اتاق خواب مدرن و لاکچری نداریم ولی باید بگیم که نتیجه کار خوب از آب دراومده.

 

قیمت دقیق کمد دیواری رو از کمد دیواری ساز حرفه ای بگیر! فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

قیمت گیریِ رایگان

عکس کمد دیواری های گلاس سفید صورتی

نمایی از کمد دیواری های گلاس سفید صورتی. حسی که این فضا ایجاد میکنه یک حس فانتزیه که البته بعد از مدتی احتمالاً کمی دل صاحبش رو میزنه! البته نباید از زیبایی رنگ صورتی در کنار سفید عبورکنیم. ترکیب رنگی شاد و پرهیجتن! البته این ترکیب های رنگی کاملا به سلیقه شما وابسته است و ما نمیتونیم این موارد خاص رو بهتون توصیه کنیم.

 

تصویر زیر یک کمد دیواری آشپزخونه با سبک مدرن و ترکیبی از هایگلاس سفید و ام دی اف فوق برجسته است که توسط یکی از ده‌ها کمد دیواری ساز سلام ساختمان در تهران اجرا شده:

 

عکس هایگلاس سفید تهران

قیمت روز کمد دیواری مدنظرت رو از بهترین کمد دیواری سازهای شهرت بگیر

استعلام قیمت رایگان

همونطور که در تصویر می‌بینین شیک بودن در عین سادگی رو در این مدل کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری به وضوح میشه دید. تصویر زیر همین اتاق خواب مدرن و لاکچری رو از زاویه‌ای دیگه نشون میده:

 

عکس کمد دیواری هایگلاس سفید تهران

عکس زیر نیز کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری هایگلاس سفید که با ام دی اف ترکیب شده رو نشون میده. ترکیب هایگلاس سفید با ام دی اف طرح چوب یکی از پرطرفدارترین مدل های کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری هست.

 

در این اتاق خواب مدرن و لاکچری هم، دکوراتور سلام ساختمان به زیبایی هر چه تمام تر از این ترکیب استفاده کرده. البته باید توجه داشت که همیشه نظر و سلیقه مشتری در اولویت هست و هنر دکوراتور به اینه که کاری رو اجرا کنه که بیشترین شباهت رو با ایده‌ای که در ذهن مشتری هست داشته باشه.

 

قیمت روز کمد دیواری مدنظرت رو از بهترین کمد دیواری سازهای شهرت بگیر

استعلام قیمت رایگان

کمد دیواری ام دی اف هایگلاس

 

مدل کمد دیواری زیر هم ترکیبی از های گلاس سفید با ام دی اف طرح چوب است که توسط نجار سلام ساختمان در اصفهان اجرا شده.

 

کمد دیواری های گلاس سفید با ام دی اف طرح چوب که در اصفهان اجرا شده

 

همونطور که در قسمت معایب گفتیم، یکی از معایب کمد دیواری‌های هایگلاس، لکه پذیری و خش پذیریِ زیاد هایگلاس هست. برای حل این مشکل، انواع جدیدتری از هایگلاس در بازار اومدن که نسبت به هایگلاس‌های قبلی، وضعیت بهتری در زمینه خش پذیری دارن.

 

معرفی کمد دیواری ساز به سبک اسنپ!

فقط کافیه کلیک کنی

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری هایگلاس بادمجونی طوسی

 

این نسل جدیدِ متریالِ هایگلاس، لمی گلاس و پلی گلاس هستن که خش پذیری شون نسبت به هایگلاس کمتر شده.

 

اگه دوست دارین مدل های بیشتری از کمد دیواری هایگلاس رو مشاهده کنین، یه سَری به گالری سلام ساختمان بزنین:

 

گالری کمد دیواری های گلاس

 

2- کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری ام دی اف

در بین تمامی کمد دیواری های اتاق خواب مدرن و لاکچری، کمد دیواری ام دی اف یک نوع کمد دیواری مرسوم برای مصارف اقتصادی و با هزینه مناسب به حساب میاد. کمد دیواریی که به دلیل قیمت نسبتا مناسب و دوام و کیفیت قابل قبولی که داره،  پرطرفدار ترین کمد دیواری در بازار کمد دیواری سازی است.

 

قیمت روز کمد دیواری مدنظرت رو از بهترین کمد دیواری سازهای شهرت بگیر

استعلام قیمت رایگان

کمد دیواری ام دی اف شبیه کمد دیواری ملامینه هست که در انتهای مقاله به شما معرفی می‌کنیم، زیرا روکش روی ورق سازنده هر دوی این کمد دیواری‌ها از جنس ملامینه هست، اما مغزی (قسمت پایه کمد دیواری در زیر روکش)، در کمد دیواری ام دی اف از نوع ورق ام دی اف و در کمد دیواری ملامینه از نوع ورق نئوپان هست. پس در بازار منظور از کمد دیواری ام دی اف، کمد دیواریی با مغزی از جنس ورقMDF  و روکش ملامینه است.

 

بطور کلی، حساسیت کمد دیواری ام دی اف در برابر آب نسبت به ملامینه کمتر است اما باز هم به رطوبت حساس است. به همین دلیل سلام ساختمان همیشه به کمد دیواری سازهای خودش پیشنهاد میده تا برای یونیت کمد دیواری ام دی اف، در بخش سینک ظرفشویی (یا هر جایی که در معرض آب است)، از متریال پی وی سی (PVC) استفاده کنن، تا خیال شما از بابت آسیب پذیری ام دی اف در معرض آب راحت باشه.

 

قیمت دقیق کمد دیواری رو از کمد دیواری ساز حرفه ای بگیر. فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

قیمت گیریِ رایگان

اما کمد دیواری ام دی افِ پرطرفدار هم، مزایا و معایب مخصوص به خودش رو داره که در ادامه باهم اون ها رو می‌بینیم. پس از بررسی مزایا و معایب هم میرسیم به مدل های کمد دیواری ام دی اف.

 

مزایا و معایب کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری ام دی اف

مزایا و معایب کمد دیواری ام دی اف نسبت به بقیه کمد دیواری ها از اهمیت بالاتری برخورداره! چرا؟! چون طرفدار خیلی بیشتری نسبت به سایر کمد دیواری های اتاق خواب مدرن و لاکچری داره! علاوه بر اون ورق های ام دی اف کاربرد بسیار زیادی در کمد دیواری سازی و کمد سازی داره. بنابراین همه این موارد اهمیت بررسی مزایا و معایب کمد دیواری ام دی اف رو زیاد میکنه. مطمئنا مزایا و معایب ام دی اف برای افراد زیادی مفید و قابل استفاده است.

این مزایا رو در کنار معایب کمد دیواری ام دی اف در مطلب مربوط به کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری ام دی اف به طور کامل توضیح دادیم. توصیه میکنیم برای دانستن دقیق در مورد کمد دیواری ام دی اف حتما اون مطلب رو مطالعه کنین. اما در ادامه معایب کمد دیواری ام دی اف روهم به طور خلاصه برای شما میگیم.

 

معایب کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری ام دی اف

کمد دیواری های ام دی اف مزایای زیادی دارن اما معایب اون ها خیلی هم زیاد نیست. البته این معایب درسته که تعدادشون زیاد نیست اما از اهمیت بالایی برخوردار هستن. به همین جهت اون ها رو به صورت خلاصه برای شما میگیم.

 

آسیب پذیری در برابر رطوبت

بافت نرم که باعث میشه بعد از مدتی جای پیچ ها در اون شل بشه!

وجود مقدار بسیار کمی ماده سمی فرمالدئید در ورقه های ام دی اف که ممکنه برای سلامتی خطر داشته باشه!

همونطور که گفتیم، این معایب تعداد زیادی ندارن اما اهمیت اون ها بالاست. برای مثال اگر شما ساکن منطقه ای با آب و هوای خیلی مرطوب باشین استفاده از کمد دیواری ام دی اف زیاد برای شما توصیه نمیشه. در صورت استفاده از این کمد دیواری باید حواستون به شیوه آب بندی اون باشه!

 

 

مدل کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری ام دی اف

در ادامه براتون تعدادی مدل کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری ام دی اف رو انتخاب کردیم. این مدل ها رو در سه دسته کمد دیواری ام دی اف قهوه ای، سفید قهوه ای(کرم قهوه ای) و سایر رنگ ها تقسیم کردیم که مدل مورد نظر خودتون رو به راحتی بتونین پیدا کنین.

 

کمد دیواری ام دی اف قهوه ای

کمد دیواری ام دی اف قهوه ای سوخته

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری ام دی اف قهوه ای که متمایل به شرابی است. طرح این اتاق خواب مدرن و لاکچری واقعا نو و بدیع است. به مدل اپن اتاق خواب مدرن و لاکچری در این تصویر توجه کنین. وجود منحنی در اپن، میز کناری اپن و حتی کمد دیواری های روبرویی اتاق خواب مدرن و لاکچری باعث زیبایی دوچندان این مدل شده است. در این مدل شاهد یک اتاق خواب مدرن و لاکچری مدرن هستین که رنگ بندی اون بسیار خاص و لاکچری است و با نورپردازی بسیار مناسب همراه شده. همه این موارد کنار هم باعث شده مدل نهایی بسیار زیبا و دلپذیر باشه.

 

قیمت روز کمد دیواری مدنظرت رو از بهترین کمد دیواری سازهای شهرت بگیر

استعلام قیمت رایگان

عکس کمد دیواری ام دی اف

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری ام دی اف قهوه ای ساده. قهوه ای همیشه در خانه های ایرانی پرطرفدار بوده و هنوز هم پرطرفدار ترین رنگ در کمد دیواری و دکوراسیون داخلی منزل به حساب میاد. البته این رنگ از طیف رنگ های قهوه ای، زیاد پرطرفدار به حساب نمیاد. بیشتر بخش روشن تر طیف رنگ قهوه ای طرفدار داره. بنابراین این اتاق خواب مدرن و لاکچری رو میتونیم با ترکیب رنگ بهتر و شاد تری باز طراحی کنیم. ولی بازهم میتونیم بگیم طراحی و ترکیب رنگ خوب و مقبولی داره.

 

عکس کمد دیواری ام دی اف قهوه ای

یک اتاق خواب مدرن و لاکچری با کمد دیواری مدرن بدون دستگیره ام دی اف. این اتاق خواب مدرن و لاکچری با کمد دیواری های قهوه ای تیره، یک طراحی بسیار ساده و دلنشین داره که از اصول طراحی مدرن است. در کنار اون نمیشه از انتخاب صحیح رنگ در کمد دیواری گذشت!

 

قیمت دقیق کمد دیواری رو از کمد دیواری ساز حرفه ای بگیر. فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

قیمت گیریِ رایگان

عکس کمد دیواری ام دی اف قهوه ای

تصویری از کمد دیواری ام دی اف قهوه ای با جزیره های زیبا. درب های مشجر این جزیره ها باعث تفاوت اون شده. میتونه الگوی خوبی برای طراحی اتاق خواب مدرن و لاکچری های بزرگ باشه. علاوه بر طراحی درب های جزیره به صورت مشجر، استفاده از اپن شکسته هم دومین خلاقیت طراحی این اتاق خواب مدرن و لاکچری است. با اینکه شکسته شدن اپن باعث کوچکتر دیده شدن اپن شده و استفاده از اون رو هم سخت میکنه اما نمیشه از زیبایی خلاقیت جالبش گذشت!

 

کمد دیواری اتاق خواب مدرن و لاکچری ام دی اف قهوه ای طرح چوب

دسته‌ها دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید