ربات های اینستاگرام (IG bot) برای خودکار سازی فعالیت حساب شما ، به عنوان مثال ، تعامل ، نظرات ، پیام های مستقیم ، دنبال کردن ، دنبال کردن و لایک ها به شما کمک می کنند.

هدف از این کار افزایش پیروان واقعی شما و ایجاد پیروان واقعی است نه ترافیک و حساب های جعلی.

ربات های اینستاگرام می توانند با مدیریت روزانه حساب شما ، همه چیز را تسریع کرده و بازدیدهای نمایه ، دنبال کنندگان و کلیک های وب سایت شما را افزایش دهند.

ویدیوی 20 دقیقه‌ای زیر در مورد جزئیات نحوه تنظیم ربات اینستاگرام به رشد اکانت اینستاگرام شما کمک می کند.

ربات های اینستاگرام می توانند بسیاری از کارها را به صورت خودکار انجام دهند – دوست داشتن پست ها در فیدهای اینستاگرام بر اساس اهداف و رهنمودهایی که به بات اینستاگرام وارد می کنید.

این بدان معناست که هرچه بیشتر در فید اینستاگرام نمایش داده می شوید ، دیدگاه حساب خود را افزایش می دهید. بدیهی است که این باعث می شود افراد بتوانند محتوا و نام کاربری شما را پیدا کنند ، از طریق حساب کاربری خود پیمایش کنند و اگر دوست دارند آنچه را می گویند پس از آن شما را دنبال می کنند.

ایمن نگه داشتن حساب اینستاگرام خود
حساب های اینستاگرام با محتوای جذاب و هدف گذاری صحیح اتوماسیون ، فعالیت و تعاملاتی را ایجاد می کنند که احتمالاً به عنوان ارگانیک تلقی می شوند و به بازدیدهای نمایه اصلی تبدیل می شوند. این احتمال وجود دارد که زیر رادار هر بررسی انجام شده توسط اینستاگرام بماند.

برعکس ، یک حساب کاربری اینستاگرام با محتوای خسته کننده و بی ربط که دارای هدفگذاری و تنظیم ضعیف است ، با افرادی که این فعالیت را جعلی یا spammy می دانند تعامل دارد.

همه در گذشته تجربه ای از این قبیل تجربه داشته اند ، از DM های بی ربط خودکار ، گرفته تا پیروان تصادفی در سوله های مختلف.

در طول سال 2017 اینستاگرام درخواست خاموش کردن چندین سرویس کرد که مهمترین آنها Instagress است ، با این وجود گزینه های دیگری نیز وجود دارد ،

رباتهای اصلی اینستاگرام
همه آنها را امتحان کرده ایم و نتایج زیر است:

دنبال کننده Bot Bot Instagram – بهترین ربات اینستاگرامی که تاکنون پیدا کرده ایم – # 1
کاپیتان اجتماعی – پشتیبانی خوب VPN – شماره 2
Instazood – خدمات عالی مشتری – شماره 3
Sensei Social – ارزانترین و بهترین عملکردی نیست – شماره 4
اینگرامر – تجربه کند – شماره 5
کامبی – فقیر – شماره 6
Upleap – به یک مدیر حساب اختصاصی – # 7 می دهد
جاروی – بسیار گران قیمت برای یک ربات اینستاگرام – # 8
روند اطلاع رسانی به شما پیروان جعلی چیست؟
اینستاگرام سعی دارد با استفاده از چند تکنیک رباتها را خاموش کند:

اعلان فشار به شما اطلاع می دهد كه آنها موارد دلخواه “غیر معتبر” را حذف می كنید و به دنبال آن می توانید توسط برنامه شخص ثالث شناسایی و تولید شوید. اطلاعات حساب شما پرچم گذاری شده و به خطر افتاده است زیرا آن را با شخص ثالث به اشتراک گذاشته اید.
اینستاگرام این اعلان را برای جذب مشتری برای تغییر رمزهای عبور خود ارائه می دهد ، که به نوبه خود شما را از شخص ثالث جدا می کند (ربات اینستاگرام)
یکی دیگر از اعلان ها اعلام می کند که شما از خدماتی استفاده می کنید که “به شما در گرفتن دوست داشتن و دنبال کردن کمک می کند” و فعالیت خود را در یک بازه زمانی خاص مسدود می کند.
به همین دلیل ، اغلب به این دلیل است که شما از یک سرویس اتوماسیون اینستاگرام استفاده می کنید که ایمن نیست یا به دلیل اینکه لایک یا نظرات خود را به صورت اسپم به صورت خودکار می کنید. نظرات ربات به اینستاگرام حمله کرده و یک پرچم قرمز به اینستاگرام ارسال کرده است – بنابراین مراقب باشید که شما به طور خودکار روش IG bot را به صورت خودکار تنظیم نمی کنید.

اگر هر یک از 3 نکته فوق اتفاق افتاد ، سعی کنید نگران نباشید. توصیه می شود تلاش خود را از طریق تعامل با حساب خود متوقف کنید ، یا بات اینستاگرام خود را تغییر دهید ، یا تعامل های خود را با سرعت بسیار کندتر برنامه ریزی کنید. این بلوک در زمان مشخص شده در اطلاع رسانی (معمولاً یک هفته) از بین می رود و شما قادر خواهید بود به تعامل ادامه دهید.

اینستاگرام هیچ کاری غیر از ارسال 3 اعلان فوق را برای شما انجام نمی دهد.

ایمن نگه داشتن حساب اینستاگرام خود
هک شدن و به خطر افتادن حساب شما توسط یک ربات IG یک اتفاق معمول نیست زیرا این رباتها به طور خاص برای کمک به مشتریان خود وجود دارند. این رباتها به ایمن نگه داشتن اطلاعات و حساب شما متکی هستند.

کارهایی که می توانید انجام دهید
نکته : از آنجا که همیشه هنگام تهیه خودکار حساب ، در معرض خطر دریافت این اعلان های خاص هستید ، توصیه می شود همیشه ایمن باشید و از کمترین خطرناک در آنجا استفاده کنید.

چه ویژگی ها و ویژگی هایی با ربات های اینستاگرام گنجانده شده است؟
ما حساب های مختلف اینستاگرام را مدیریت می کنیم – بنابراین ما مجبور شدیم 10 مورد برتر را تست کنیم تا ببینیم کدام یک از ربات های اینستاگرام بهترین کار را دارند و امن ترین آن است!

بهترین ربات های اینستاگرام چیست؟

# 1 – دنبال کننده ربات اینستاگرام

Bot Boter: https://instagrambotfollower.com

قیمت: 4.99 یورو در ماه (6 دلار در هر متر)

دلیل اینکه ما IBF را نسبت به سایر رباتها ترجیح می دهیم این است که این دومین ارزان ترین در بازار است و سایر ابزارهای موجود طیف گسترده ای از ویژگی های این قیمت را ارائه نمی دهند.

سرعت فعالیت خودکار: بله – سرعت فعالیت خودکار وجود دارد ، یعنی می توانید سرعت خود را تنظیم کنید. IBF همچنین یک برنامه ریز محتوا ، اتوماسیون مستقیم پیام و تجزیه و تحلیل مستقیم ارائه می دهد که این ربات اینستاگرام را به بهترین گزینه تبدیل می کند زیرا عملکرد زیادی دارد ، ایمن ، آسان برای استفاده و مهمترین قیمت بسیار مقرون به صرفه در هر ماه است.

VPN & setup: VPN خود را با استفاده از این ربات تنظیم کنید.

ایمنی: تنها نکته منفی این سرویس اتوماسیون اینستاگرام این است که آنها خدمات مشتری را ندارند اما در این سطح قیمت تعجب آور نیست. اگر در زمینه اتوماسیون تجربه کنید ، مسئله ای نخواهد بود.

رباتهای مشابه: اگر از ویژگی های اینستاگرام Bot Bot Follower لذت می برید اما به کمک خدمات مشتری نیاز دارید ، ممکن است کاپیتان اجتماعی انتخاب خوبی باشد.

شماره 2 – سروان اجتماعی
Instagram Bot: https://www.socialcaptain.com

قیمت: 39 دلار در هر متر مربع

سرعتهای خودکار خودکار: تعداد محدودیتهای اساسی در تعداد دفعاتی که یک حساب کاربری اینستاگرام می تواند اقدامات خاصی را انجام دهد ، به عنوان مثال دنبال / باز کردن ، مانند ، اظهار نظر و پیام مستقیم طی یک ساعت قبل از پرچم گذاری هرزنامه. به عنوان مثال ، 500 دنبال کننده در هر ساعت پرچم می گیرند.

اگر فکر می کنید بیش از حد به اینستاگرام فشار می آورید و پرچم های قرمز را فریب می دهید ، پیشنهاد می کنیم اتوماسیون خود را آرام کنید.

اینستاگرام آن محدودیت ها را برای کاربران پنهان نگه می دارد ، اما شرکت های نرم افزاری اتوماسیون اینستاگرام می دانند چگونه این محدودیت ها را شل کنند و فشار دهند. آنها محدودیت فعالیت اینستاگرام را رصد می کنند و مطمئن می شوند که مشتریانشان پرچم گذاری نمی شوند ، زیرا در نهایت این امر باعث می شود پول و مشتریان نیز از دست بروند.

نکته: توصیه می شود از یک ربات Instagram استفاده کنید که دارای تنظیمات سرعت فعالیت خودکار است تا اطمینان حاصل شود که از اینستاگرام پرچم نمی گیرید.

ارائه دهندگان اتوماسیون رسانه های اجتماعی که این عملکرد را در رده خود ندارند ، حساب های مشتریان خود را به خطر می اندازند. از هیچ یک از این موارد استفاده نکنید.

VPN & setup: Instagram این آدرسهای منحصر به فرد IP را شناسایی می کند و در صورت مشاهده یک حساب اینستاگرام بیش از این محدودیت ها ، ممکن است همه حساب های دیگر مرتبط با آن آدرس IP را پرچم گذاری کند. ارائه دهندگان خدمات اتوماسیون رسانه های اجتماعی که هنگام ثبت نام شما را با یک VPN منحصر به فرد تنظیم نمی کنند ، شما را تحت یک آدرس IP مشترک تنظیم می کنند. این ریسک پذیر است و بهترین روش نیست زیرا ممکن است در نتیجه باعث شود حساب های دیگر شما توسط اینستاگرام ممنوع شود. همیشه ربات مناسب اینستاگرام خود را برای اهداف خود انتخاب کنید.

ایمنی: این ربات با ساخت VPN کاملاً ایمن است.

رباتهای مشابه: IBF (فوق) تقریباً مشابه است.

شماره 3 – Sensei اجتماعی

Instagram Bot: https://socialsensei.co/

قیمت: 45 دلار در هر ماه

سرعت فعالیت های خودکار: تنظیمات فعالیت خودکار سرعت با این ابزار وجود دارد و آنها هر مرحله از فرآیند اتوماسیون رسانه های اجتماعی را برای شما مدیریت می کنند. این شامل یک بررسی برای تعیین موثرترین سرعت فعالیتی است که باعث می شود تا شما در هنگام پرچم گذاری متوقف شوید.

VPN & setup: شما آدرس VPN و IP منحصر به فرد خود را دریافت می کنید

ایمنی: انتظار دارید که یک مدیر حساب اختصاصی برای هر مرحله از روند کمک کند. هنگام شروع یک کمپین لیستی از هشتگ ها و حساب هایی که می خواهید به عنوان اهداف اتوماسیون خود تعیین کنید و تیم آنها بقیه را مدیریت کند ، نیاز دارید. نتایج به طور کلی بر اساس کیفیت محتوا و تنظیمات شما استفاده می شود ، با این حال ، ما 500-1000 دنبال کننده جدید در هر ماه با Sense Sensei دیده ایم.

رباتهای مشابه: Upleap یک مدیر حساب اختصاصی برای رشد پیروان شما ارائه می دهد.

شماره 4 – Instazood

Bot Boter: https://instazood.com/

قیمت: 9.99 دلار در هر ماه

سرعت فعالیت خودکار: تنظیمات سرعت خودکار در این مورد خوب هستند – با تنظیمات استاندارد شما هیچ محدودیتی را که توسط اینستاگرام تعیین می شود فراتر نمی رود

VPN & setup: بدون راه اندازی یا راهنمایی VPN.

ایمنی: Instazood مدتی است که وجود دارد و برای خدمات قابل اعتماد به مشتری در بازار شناخته شده است. با گذشت سالها ، آنها موفق به سازگاری با بروزرسانی ها و تغییرات اینستاگرام شده اند ، که این تنها می تواند یک چیز خوب برای مشتریان باشد. اگر به دنبال جدی رشد اکانت های چند اینستاگرامی خود هستید ، واقعاً به این نوع تجربه و دانش نیاز دارید.

بهترین تجربه کاربر یا رابط کاربری نیست ، اما خدمات مشتری عالی است!

رباتهای مشابه: گرمیستا بسیار شبیه به Instazood است.

شماره 5 – اینگرامر

Bot Boter: https://ingramer.com

قیمت: 39 دلار در هر ماه

سرعت فعالیت خودکار: بله – آنها تنظیمات لازم را برای حفظ امنیت شما دارند. آنها دارای سرعت فعالیت مفصلی هستند که می توانند رفتارهای انسانی ، آمار و فیلترهای زندگی واقعی را تکرار کنند.

VPN & setup : شامل تنظیم حساب است

ایمنی: از همه ارائه دهندگان رسانه های اجتماعی ایمن نیست. اگرچه ، آنها در نرم افزار اتوماسیون خود دارای ویژگی های خارق العاده ای هستند.

Runners Up: Boostgram ابزاری مشابه است که حساب اینستاگرام شما را رشد می دهد ، اگرچه به اندازه Ingramer خوب نیست.