بررسی ترازو دیجیتال
ایده وزن کردن گزینه های شخصی هرگز از انتخاب ترازو آشپزخانه کاربردی تر نبوده است. دوبار ورود به کنار ، در دسترس بودن گزینه های بسیاری می تواند دلهره آور باشد. با گذراندن لیست های بی پایان محصولات و بررسی های خود ، صرفاً با نگاهی به انتخاب های مورد علاقه ما ، خود را از مشکل عبور کنید.

پرش به
محبوبترین
به طور کلی
بهترین بودجه
راهنمای خرید

ترازو آشپزخانه دیجیتال EatSmart ESKS-01 Precision Pro ، نقره ای
مشاهده در آمازون
همچنین نگاه در
سایت آمازون را | Amazon.ca

محبوب ترین ترازو آشپزخانه
EatSmart
5 / 5 محصول رتبه
هرچه نیاز شما باشد ، ترازو دیجیتال آشپزخانه دیجیتال EatSmart Precision Pro-Multifunction می تواند آنها را برآورده سازد. به اسم آن صادق است ، این دستگاه همه کاره با عملکرد بی شمار است.

اندازه گیری ها با افزایش یک گرم (۰ 5 ۰۵ اونس) انجام می شود. برای سهولت در استفاده ، می توان اندازه گیری ها را برای اونس ، پوند ، گرم یا کیلوگرم تعیین کرد. دقت نهایی را می توان با استفاده از ویژگی تار که وزن صفحه نگهدارنده غذا را از بین می برد ، حاصل شد و از اندازه گیری های کاملاً دقیق اطمینان حاصل کرد.

این ترازو نه تنها برای پخت و پز بلکه برای رژیم های غذایی مفید است. کنترل اندازه گیری کالری و کالری با اندازه گیری دقیق تحویل ترازو و همچنین یک راهنمای ویژه که بصورت رایگان با آن انجام می شود ، آسان می شود. این راهنما تعداد کالری را برای اندازه گیری مجموعه های غذاهای مختلف فراهم می کند که با خواندن در ترازو می توان به راحتی ضرب کرد.

برای غذای سبک با احساس سبک نیز می توان این ترازو را در طیف وسیعی از رنگ ها سفارش داد. می توانید از بین کروم های سفید ، قرمز ، نقره ای ، سیاه و سفید استفاده کنید.

قرائت های دقیق
ویژگی Tare
خواندن و کارکرد آسان
اندازه جمع و جور
مقرون به صرفه

  • آنتونی داوسون

ترازو مواد غذایی از جنس استنلس استیل OXO Good Grips با صفحه نمایش بیرون ، 11 پوند
مشاهده در آمازون
همچنین نگاه در
سایت آمازون را | Amazon.ca

بهترین ترازو آشپزخانه به طور کلی
OXO
امتیاز 4.8 / 5 محصول
برای کاربری که می خواهد همه از لحاظ عملکردی که هیچکدام از سر و صدا ها را ندارد ، ترازو مواد غذایی از جنس استنلس استیل OXO Good Grips گزینه بسیار خوبی است. رابط کاربری ساده و کارکرد آسان آن ، هر تجربه ای را با محصول بدون استرس و دلپذیر به همراه می آورد.

ترکیبی از صفحه نمایش کشیده و مشخصات نازک ترازو ، آن را برای کسانی که دوست ندارند شمارنده خود را جمع کنند ، ایده آل می کند ، زیرا می توان به راحتی از کنار آن فاصله گرفت و فضای کمتری در آشپزخانه گرفت. نمایشگر دارای امکان نور پس زمینه است ، در صورت لزوم شرایط آن ، و همچنین وضعیت باتری دستگاه را نشان می دهد ، بنابراین هرگز با یک باتری مسطح در ترازو خود هرگز از آن محافظت نمی شوید.

به نظر می رسد براق
خواندن آسان
دقیق
راحتی صفحه نمایش بیرون کشیدن
ساختار باریک

  • آنتونی داوسون

ترازو مواد غذایی آشپزخانه Gizmo خانگی ، ترازو های دقیق پستی چند منظوره دیجیتال با صفحه نمایش ال سی دی بزرگ برای پخت و پخت و پز ، ظرفیت 11lb با 0.1oz ، سطح شیشه ای خفیف
مشاهده در آمازون
همچنین نگاه در
سایت آمازون را | Amazon.ca

بهترین ترازو آشپزخانه بودجه
فیشینور
امتیاز محصولات 4.7 / 5
قوی ، سریع ، دقیق و کاربر پسند – اینها ویژگی های اصلی و مهم در ترازو آشپزخانه Finesseur هستند. ساختار بدنی محکم آن برای ماندگاری ساخته شده است ، در حالی که طراحی براق و رابط کاربری ساده آن باعث می شود کار با آن لذت بخش باشد. سطح شیشه خو تمیز شده آسان است و پشتیبانی کافی از مواد غذایی یا اندازه گیری شده از محصول را فراهم می کند. در همین حال ، صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه اندازه گیری ها را به وضوح نشان می دهد. این اندازه گیری ها در واحدهای مختلفی قابل استفاده است: پوند ، اونس ، گرم ، اونس سیال ، میلی لیتر.
مهمتر از همه ، این ترازو آشپزخانه دارای یک سال ضمانت جامع است – بنابراین ، اگر از عملکرد آن به هیچ وجه ناراضی باشید ، می توانید به راحتی یک جایگزین یا حتی یک بازپرداخت کامل بدست آورید.

نگاه براق و مدرن
طراحی ساده
دقت شدید
هم وزن و هم حجم می تواند اندازه گیری کند
راحتی در استفاده

  • آنتونی داوسون

راهنمای خرید ترازو آشپزخانه
ترازو آشپزخانه 3

غذا برای زندگی روزمره ضروری است. بنابراین ، مردم موظفند حتی یک بار در طول زندگی خود غذا تهیه کنند. در حالی که برخی از افراد غذا خوردن در ناهارخوری ها و رستوران ها را ترجیح می دهند ، هنوز تعداد زیادی از افراد دوست دارند که از فرایند پخت و پز لذت ببرند و این کار را سرگرمی شخصی خود قرار می دهد. در پخت و پز ، تجهیزات زیادی استفاده می شود. هر قطعه یک کارکرد خاص دارد ، اما گاهی اوقات افراد برای صرفه جویی در پول به دنبال گزینه های جایگزین هستند. به عنوان مثال چاقوهای آشپزخانه با شکل ها و نکات مختلفی همراه هستند ، اما مردم تصمیم می گیرند انواع چاقوها را انتخاب کنند که می توانند بیشتر کارها را انجام دهند.

اندازه گیری مواد در تهیه مواد غذایی به ویژه در پخت غذا بسیار مهم است. یک اشتباه در اندازه گیری و دستیابی به فرض نهایی محصول غیرممکن است. به همین دلیل است که بیشتر سرآشپزها اطمینان دارند که ترازو آشپزخانه در هر زمان که لازم باشد در دسترس هستند.

ترازو آشپزخانه در واقع یک وسیله اندازه گیری است که به مدیریت مواد و اندازه های آنها کمک می کند. در نسخه های دیجیتال یا آنالوگ موجود است.

ترازو دیجیتال در مقابل ترازو آشپزخانه آنالوگ
ترازو آشپزخانه دیجیتال باتری عمل می کند ، در حالی که آنالوگ نیست.
ترازو آشپزخانه دیجیتال دارای صفحه نمایش کوچکی است که در آن نتایج اندازه گیری با استفاده از رقم ها چشمک می زند ، در حالی که آنالوگ دارای شماره گیری و سوزن سنتی است.
ترازو آشپزخانه دیجیتال فشرده تر از آنالوگ است ، احتمالاً به این دلیل که آنها از جدیدترین مدل های موجود در بازار هستند.
نقطه نظر کاربر
کاربر ترازو آشپزخانه از نظر تفاوت در ترازو آشپزخانه دیجیتال و آنالوگ دارای نقطه نظرات مختلفی است. برخی استفاده از آنالوگ را ترجیح می دهند زیرا هیچ وقت باتری آن تمام نمی شود. با این حال ، متداول ترین مشکل ترازو های آشپزخانه آنالوگ این است که سوزن شماره گیری و سوزن در طول سال ها شل می شود. از طرف دیگر ، ترازو آشپزخانه دیجیتال به دلیل سبک فشرده آن توسط دیگران ترجیح داده می شود. اما برخی از کاربران ترازو دیجیتال وجود دارند که از نتایج نادرست شکایت دارند که قطعاً از نظر پخت و پز قابل قبول نیست.

انتخاب بهترین ترازو آشپزخانه
تصمیم بگیرید کدام یک از دو نوع ترازو آشپزخانه را باید خریداری کنید.
ترازو آشپزخانه را انتخاب کنید که دارای ضمانت طولانی تر باشد. این بسیار مهم است ، به خصوص اگر کالای آن گران باشد.
به دنبال دکمه تبدیل باشید. این یک ویژگی ترازو آشپزخانه بسیار مناسب است ، به خصوص اگر کاربر اغلب اندازه گیری را تغییر دهد.
یکی را خریداری کنید که ظرفیت بالاتری داشته باشد. صرف نظر از این که در صورت استفاده از آن برای اندازه گیری مقادیر اندک ، همیشه بهتر است مقداری کمک هزینه کنید.
برای ترازو های آشپزخانه دیجیتال ، یکی را انتخاب کنید که تعداد زیادی را نشان می دهد. نمایشگرهای روشن برای کسانی که مشکل بینایی دارند نیز ممکن است مفید باشد.
یکی را انتخاب کنید که به راحتی قابل تمیز باشد. باید تمیز و تمیز و ساختمانی محکم داشته باشد.
از مواردی که دکمه های درز در آن وجود دارد خودداری کنید. آرد و سایر ترکیبات خوب احتمالاً این منطقه را مسدود می کنند که به مرور زمان منجر به نقص ترازو خواهد شد.
ترازو هایی با سکوی قابل جابجایی را می توان به راحتی تمیز کرد. این برای حفظ شرایط مناسب ترازو لازم است.
برای ترازو های دیجیتال نوع باتری را در نظر بگیرید. باتری های AA ، AAA و باتری های سکه ای که معمولاً در ساعت ها مورد استفاده قرار می گیرند ، انواع معمول باتری هایی هستند که در ترازو دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرند. باتری های AA ارزان هستند ، اما دوام چندانی نخواهد داشت. از طرف دیگر باتری های AAA می توانند دوام بیشتری داشته باشند اما پیدا کردن آنها کمی نادر است. همه چیز درباره اولویت کاربر است.
ترازو را با ویژگی خاموش انتخاب کنید. این به حفظ عمر باتری کمک می کند. مواقعی وجود دارد که ترازو های آشپزخانه تا جایی رعایت نمی شوند که کاربر فراموش کند آن را به صورت دستی خاموش کند.
و در آخر ، یکی را انتخاب کنید که با طراحی داخلی آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد. بسیاری از طراحی های ترازو آشپزخانه امروزه در دسترس هستند.
ترازو آشپزخانه 1

مکان هایی برای خرید فلس آشپزخانه
فروشگاه های بزرگ انواع مختلفی از مارک های ترازو آشپزخانه را ارائه می دهند. برخی از آنها فقط گران هستند زیرا این شرکت توسط شرکتی تولید می شود که دارای نام تجاری مشخصی است. از آنجایی که ترازو های آشپزخانه دقیقاً یکسان است ، از مارک ها غافل نشوید. نکته خوب در مورد خرید ترازو های آشپزخانه در فروشگاههای این است که همه را به امتحان کردن تشویق می کنیم. این جایی است که خریدار می داند اندازه گیری صحیح است یا نه.

فروشگاه های تخصصی ترازوی آشپزخانه را فقط با هزینه ای گران تر به فروش می رسانند. فروشگاه های تخصصی به عنوان فروشندگان در نظر گرفته می شوند که در آن آنها با قیمت کالاهایی که ارائه می دهند ، علامت گذاری می کنند. بهترین چیز در خرید ترازو های آشپزخانه در فروشگاه های تخصصی این است که این سردرگمی را می توان از بین برد ، به خصوص این روزها که صدها مارک در حال رقابت شدید هستند.

اکنون همه چیز از جمله ترازو های آشپزخانه در فروشگاه های آنلاین موجود است. خرید آنلاین برای خریداران بسیار مناسب است زیرا فقط با چند کلیک می توانند کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنند. ترازو های آشپزخانه باید پس از خرید تست شوند. و از آنجا که آزمایش با خرید آنلاین امکان پذیر نیست ، بررسی بخش بازخورد (در صورت وجود) قبل از تصمیم گیری برای معامله با یک فروشگاه آنلاین خاص ضروری است. در حالی که برخی می گویند این خطرناک است ، فروشگاه های آنلاین با ایجاد شرایط و توافق های منصفانه ، مشتریان خود را از خدمات با کیفیت اطمینان می دهند.

افتادن برای Hype Marketing
درست مانند هر کالایی ، افراد فروش هرگز به مضرات آنچه می فروشند اشاره نخواهند کرد. به همین دلیل است که مصرف کنندگان قبل از شروع نتیجه گیری ، تحقیق را انجام می دهند. فروشندگان کار خود را در ساختن محصولات خود انجام می دهند ، تا جایی که به تعصب تبدیل می شوند. اگرچه آنها را نمی توان سرزنش کرد ، یک خریدار مسئول هرگز به خاطر اعتیاد به بازاریابی نمی افتد.

مصرف کنندگان همچنین باید از تبلیغاتی که در مورد خرید-یک-یک یا یک یا محصولاتی با تخفیف های سنگین وجود دارد آگاه باشند. عادت داشته باشید از سؤالاتی مانند “چرا این محصول به فروش می رسد؟” “تفاوت بین کالاهای با قیمت معمولی و تخفیف چیست؟” و مانند آن این نه تنها راهی برای روشنگری است بلکه آزمایش قابلیت اطمینان فروشندگان و مارک تجاری آنها است.

در خرید ترازو های آشپزخانه ، همه باید روی عملکرد مورد تمرکز کنند ، نه فقط با مارک. مهمترین مسئله این است که چگونه می تواند به خریدار کمک کند.