با افزایش مشکلات قوانین کووید-19 بایدن در محل کار، دموکرات‌ها در مورد لفاظی دستورات واکسن تجدید نظر می‌کنند.

[ad_1]

کاخ سفید و دموکرات‌ها به طور فزاینده‌ای در مورد گزینه آزمایش کارمندانی صحبت می‌کنند که از واکسینه شدن خودداری می‌کنند، اعتراف ضمنی به اینکه آنها در حال شکست دادن جنگ روابط عمومی بر سر مأموریت پرزیدنت بایدن برای واکسیناسیون هستند.

در سه ماه گذشته، لفاظی های دموکرات ها در مورد قانون جدید اداره بهداشت و ایمنی، تلاش ها برای واکسینه کردن آمریکایی ها را برجسته کرده است. پس از شکایت های متعدد، نگرانی های فزاینده در مورد اخراج و حزب جمهوری خواه، که آن را حمله به آزادی های فردی می نامند، آنها بیشتر در مورد الزامات آزمایش و پنهان کردن این قانون صحبت می کنند.

«قانون OSHA نیازی به واکسن ندارد. این نتیجه آزمون هفتگی است. یک آزمایش هفتگی، که یک سواب کوچک است که در عرض سی ثانیه پنج یا شش بار دور سوراخ های بینی شما می چرخد. سناتور کریس مورفی، یک دموکرات از کانکتیکات، در سخنرانی این هفته در انتقاد از قطعنامه جمهوری خواهان برای لغو قانون OSHA گفت: این خواسته است.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، یک روز بعد به خبرنگاران گفت که OSHA “نه تنها نیاز به واکسن، بلکه یک گزینه آزمایش را نیز تعیین کرده است.”

از سپتامبر، زمانی که آقای بایدن حکومت OSHA را به عنوان اهرمی برای کاهش شیوع ویروس با افزایش نسبت کارگران واکسینه شده توصیف کرد، این تغییری در اصل است.

علم کنترل این ویروس از ابتدای پاییز تغییری نکرده است و کاخ سفید در گذشته مواردی را ذکر کرده است که دقیقاً این مقررات را انتخابی بین آزمایش هفتگی یا واکسیناسیون توصیف کرده است.

کارشناسان بهداشت عمومی به تغییر در لفاظی توجه کردند.

لارنس گوستین، استاد حقوق بهداشت جهانی در دانشگاه جورج تاون که این موضوع را دنبال می‌کند، گفت: «کاخ سفید بر روی نرم کردن درک عمومی از قانون OSHA متمرکز شده است.

وی گفت: فکر می کنم تغییری در لحن و پیام ها وجود دارد. “در ابتدا، قانون OSHA با هدف افزایش چشمگیر دامنه واکسیناسیون در ایالات متحده بود، اگر بدون چالش های قانونی ادامه یابد، من معتقدم که رئیس جمهور بایدن به سطوح بسیار بالاتری از واکسیناسیون در این کشور دست می یافت. واکنش حقوقی و سیاسی شدید است و بیشتر این واکنش بر واکسیناسیون اجباری متمرکز است. دولت بایدن آن را رد کرد و گفت این قانون یک دستور واکسن نیست، بلکه امتناع از آزمایش و پوشاندن آن است.

قانون OSHA یا استاندارد موقت اضطراری در ماه نوامبر منتشر شد و شرکت‌هایی را که 100 کارگر یا بیشتر دارند ملزم می‌کرد فهرستی از واکسینه‌شده و واکسینه نشده را تهیه کنند. کارگرانی که واکسینه نشده باقی می مانند باید از ماه دسامبر شروع به پوشیدن ماسک کنند و سپس در 4 ژانویه تحت آزمایشات هفتگی قرار گیرند، اگرچه دادگاه تجدید نظر فدرال این قانون را لغو کرده است، در حالی که قضات در سراسر کشور در حال رسیدگی به دعاوی هستند که می گویند این قانون سنگین و از نظر قانونی مشکوک است.

در ابتدا، قبل از موجی از شکایت‌ها، کاخ سفید این طرح را به عنوان یکی از راه‌های واکسیناسیون اجباری ترویج کرد و پیشنهاد کرد که برخی از شرکت‌ها از کارفرمایان و دانشگاه‌ها با استانداردی که فقط واکسن استفاده می‌شود تقلید کنند که اجرای آن ارزان‌تر است. دولت در حال ارائه عکس ها در سراسر ایالات متحده است، اما هیچ برنامه ای برای شرکت در بخش آزمایشی تحت سیاست OSHA ندارد.

“بسیاری از شرکت ها می توانند گزینه ای را برای اجازه آزمایش به عنوان یک گزینه انتخاب کنند. بسیاری ممکن است تصمیم بگیرند که فقط واکسن را یک نیاز کنند. اما آنها اجازه دادند که این تصمیم گرفته شود، “خانم ساکی در یک جلسه توجیهی در 10 سپتامبر گفت. واکسن ها رایگان و در دسترس همه در کشور هستند. [Businesses] آنها باید خودشان این تصمیم را بگیرند. مطمئناً نیاز به واکسن سودمندتر است. آنها ممکن است تصمیم به انجام این کار نگیرند.”

روز چهارشنبه، در حالی که سنا برای تصویب قطعنامه ای در مورد عدم تایید قانون OSHA آماده می شد، خانم ساکی این دستور را به عنوان یک استراتژی گسترده و انعطاف پذیر برای بهبود ایمنی توصیف کرد.

او گفت: «این فقط در مورد نیاز به واکسیناسیون نیست، بلکه در مورد جایگزینی برای آزمایش است – بنابراین، یک بار در هفته آزمایش کنید.»

و من فکر می کنم دیدگاه و نظر ما در مورد بسیاری از آمریکایی ها این است که اگر مردم واکسینه نشده باشند، آزمایش یک بار در هفته آنها بسیار منطقی است، زیرا ما به این فکر می کنیم که چگونه از مشاغل خود محافظت کنیم، چگونه از فروشگاه ها و فروشگاه های خود محافظت کنیم. او گفت: فروشگاه هایی مانند “مردم برای کریسمس و تعطیلات خرید می کنند، چگونه از فرزندان خود در مدارس و مکان های عمومی محافظت کنیم.”

دموکرات های کاپیتول هیل با انتقاد از قطعنامه مخالفت جمهوری خواهان سنا، که با کمک دو دموکرات تصویب شد، اما با شانس بالایی در مجلس نمایندگان و وتوی آقای بایدن مواجه است، استدلال های مشابهی ارائه کردند.

پتی گفت: «علیرغم اینکه همکاران جمهوری‌خواه من در مورد آن صحبت می‌کنند، اجازه دادن به کارفرمایان برای ارائه یک گزینه آزمایشی به این معنی است که آنها مجبور نیستند از کارگران بخواهند که اگر تصمیم به واکسینه نشوند کار خود را ترک کنند.» پتی کمیته سنا گفت. موری، یک دموکرات واشنگتن، چهارشنبه گفت. «این مرحله واکسیناسیون افراد یا نیاز به آزمایش در میان مردم آمریکا بسیار محبوب است.

یک نظرسنجی توسط بنیاد خانواده کایزر که در اوایل این ماه منتشر شد، نشان داد که اکثریت از دولت فدرال حمایت می کنند، که کارفرمایان بزرگ را مجبور می کند واکسیناسیون یا آزمایش هفتگی را تضمین کنند، با 52٪ در مقایسه با 45٪ مخالف این ایده. بیش از نیمی از کارمندانی که در مشاغلی با 100 کارمند یا بیشتر کار می کنند به KKF گفتند که کارفرمای آنها قبلاً به واکسیناسیون نیاز دارد (36٪) یا گفتند که می خواهند کارفرمای آنها به آن نیاز داشته باشد (17٪).

نظرسنجی سپتامبر Politico / Morning Consult نشان داد که 58٪ از قانون OSHA حمایت می کنند، از جمله 41٪ که “قویاً از آن حمایت می کنند” و 17٪ که “تا حدودی از آن حمایت می کنند”.

اما بحث بر سر حاکمیت OSHA در زمان حساسی برای آقای بایدن که در تلاش است دستور کار خود را بفروشد اما از تورم بالا و محبوبیت پایین ضربه خورده است، که طبق یک مطالعه CNBC که در روز جمعه منتشر شد، حدود 41 درصد را نشان داد، در حال گسترش است.

آرتور کاپلان، مدیر اخلاق پزشکی در دانشکده پزشکی گروسمن دانشگاه نیویورک، گفت که آقای بایدن امروز از نظر سیاسی آسیب پذیر است، بنابراین “دولت در تلاش برای اجرای سیاست هایی که محبوبیت بسیاری از مردم ندارد – نه همه، مقداری از وزن خود را از دست داده است. اما بسیاری.”

او گفت که گزارش اولیه «100 درصد» بر افزایش واکسیناسیون متمرکز بوده است.

او گفت: «بنابراین من فکر می‌کنم که ما شاهد تلاشی برای تبدیل یک مأموریت به چیزی هستیم که فرصت‌ها و انعطاف‌پذیری بیشتری برای انجام کاری می‌دهد.

کاخ سفید با استناد به موارد گذشته که در آن دستیاران گزینه آزمایش را شناسایی کرده بودند، این ایده که یک تغییر عمده رخ داده است رد کرد.

معاون سخنگوی کاخ سفید گفت: «از جنبه حقوقی این موضوع، اجازه دهید من کاملاً واضح بگویم تا از اطلاعات نادرست احتمالی یا اطلاعات نادرست در مورد استاندارد موقت برای مواقع اضطراری، که یک دستور واکسن است، اجتناب کنم: این در نگاه اول اشتباه است.» کارین ژان پیر در 5 نوامبر گفت. همانطور که برای ماه‌ها مشخص شده است، استاندارد یک محل کار ایمن یا دنبال کردن آزمایشات هفتگی یا واکسینه شدن است.»

گزینه آزمایش در این ماه دوباره ظاهر شد زیرا قانونگذاران جمهوری خواه دموکرات ها را مجبور کردند در حمایت یا مخالفت با قانون OSHA ثبت نام کنند و شهردار نیویورک بیل دی بلازیو دستور شدیدتری را برای واکسیناسیون اعمال کرد.

شهردار دموکرات که در پایان سال از سمت خود کناره‌گیری می‌کند، گفت که تمام کارمندان بخش خصوصی که برای کار در شهر حاضر می‌شوند باید از 27 دسامبر واکسینه شوند. آقای د بلازیو گفت که بزرگسالان باید شواهدی مبنی بر دو دوز واکسن کووید-19 را تا 27 دسامبر نشان دهند و کودکان 5 تا 11 ساله باید شواهدی مبنی بر حداقل یک دوز تا 14 دسامبر نشان دهند تا وارد مراکز اجتماعی شوند یا از وعده های غذایی سرپوشیده در شهر لذت ببرند.

شراکت نیویورک، یک گروه تجاری بزرگ، گفت که توسط این قانون کور شده است و با قانون OSHA آقای بایدن، که اجازه آزمایش و زمان بیشتری را برای رعایت کردن می دهد، مخالف است.

دموکرات‌ها در واشنگتن گفتند که اتاق مانور آقای میدن باید اعتراضات به استاندارد فدرال را برطرف کند.

آقای مورفی روز چهارشنبه در سخنرانی خود گفت: “تخمین ها نشان می دهد که این نیاز می تواند جان هزاران نفر را نجات دهد.” اما ظاهراً هزینه غلغلک دادن بینی شما برای نجات هزاران و هزاران آمریکایی از مرگ ناشی از یک بیماری همه گیر قابل پیشگیری هزینه بسیار بالایی است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma