بایدن سریعتر از ترامپ در مورد قضات حرکت می کند، منهای انتخاب دیوان عالی

[ad_1]

پرزیدنت بایدن با سرعتی سریع‌تر از زمانی که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، صندلی محافظه‌کاران را پر کرد، در حالی که تلاش می‌کرد به یک پایگاه مترقی که از رد طرح بسته‌بندی دادگاه عالی ناراضی بودند، اطمینان دهد، قضات لیبرال فدرال را متهم می‌کند.

سنا 40 مورد از نامزدهای قضایی او را در سال جاری تایید کرده است، از جمله 11 قاضی از دادگاه های تجدید نظر قدرتمند فدرال. در سال 2017، سنا 19 مورد از نامزدهای قضایی آقای ترامپ، از جمله 12 مورد در دادگاه های استیناف را تایید کرد.

آقای بایدن 73 قاضی را معرفی کرد که یک قاضی بیشتر از آقای ترامپ در سال 2017 بود. در میان آنها 21 مدافع عمومی سابق و 16 وکیل سابق حقوق مدنی وجود دارند.

تفاوت اصلی این است که آقای ترامپ یک قاضی دیوان عالی به نام نیل ام. گورسوش را در سال اول خود منصوب کرد، در حالی که آقای بایدن هنوز جای خالی در دیوان عالی ندارد. قاضی استفان بریر، 83 ساله، با کمپین مترقی‌ها که خواستار بازنشستگی او بودند، مخالفت کرد و کمیسیون آقای بایدن برای مطالعه اصلاحات دیوان عالی، موضعی در مورد اضافه کردن کرسی‌ها اتخاذ نکرد که باعث ناامیدی لیبرال‌ها شد.

او جناح مترقی حزب را ناامید می کند و مشتاق اضافه کردن کرسی به آن نیست. [Supreme] راسل ویلر، کارشناس قضایی در موسسه بروکینگز، گفت: دادگاه. «شاید یکی از راه‌هایی که او برای اطمینان بخشیدن به این جناح حزب در نظر داشت این بود که نامزدهای زیادی از نامزدهای مختلف انجام دهد. یافتن مردان سفیدپوست در میان نامزدهای او کار آسانی نیست.

نامزدهای آقای بایدن در دادگاه شامل 53 زن (73٪ از کل)، 20 آمریکایی آفریقایی تبار (27٪)، 15 اسپانیایی اسپانیایی (20٪) و 13 آمریکایی آسیایی در اقیانوس آرام (18٪) بود.

بر اساس گزارش مرکز تحقیقاتی پیو، 24 درصد از نامزدهای آقای ترامپ برای قاضی چهار ساله را زنان تشکیل می دهند و 16 درصد از انتصاب های او سیاه پوست، اسپانیایی تبار، آسیایی-آمریکایی یا سایر نژادها یا قومیت ها هستند.

روز پنجشنبه، رئیس جمهور دو نامزد دیگر را برای دادگاه های منطقه ای معرفی کرد. قاضی جی. میشل چایلدز از کارولینای جنوبی برای دادگاه پرنفوذ منطقه ای استیناف ناحیه کلمبیا نامزد شده است و در صورت وجود جای خالی، نامزدی برای تبدیل شدن به اولین نامزد آقای بایدن در دادگاه عالی در نظر گرفته می شود.

نانسی گابانا ابودو، معاون امور حقوقی مرکز حقوقی جنوب برای فقر، اولین مرد رنگین پوست در دادگاه استیناف ناحیه یازدهم واقع در آتلانتا خواهد بود.

کارل توبیاس، استاد حقوق در دانشکده حقوق دانشگاه ریچموند، گفت که آقای بایدن و اکثریت اندک دموکرات سنا در سنا “در انجام آنچه وعده داده بودند بسیار موفق بوده اند: مقابله با اثرات ترامپ.” به ویژه در دادگاه های استیناف. ، تایید بسیاری از قضات بسیار محافظه کار.

او داوران را “نامزدهای انبوه و واجد شرایط که از نظر قومیت، جنسیت، گرایش جنسی، ایدئولوژی و مهمترین تجربه متفاوت هستند” خواند.

او گفت: «بایدن و دموکرات‌ها به‌خاطر استراق سمع مدافعان عمومی فدرال، وکلای حقوق مدنی، وکلای کمک‌های حقوقی و غیره، تعداد قابل توجهی از نامزدهای سنتی را برای قوانین اصلی و دادستان‌ها با دقت محدود کرده‌اند.»

ویلر گفت که بخشی از موفقیت آقای بایدن در تعیین قضات تمرکز بر انتصابات در ایالت های بدون سناتورهای جمهوری خواه است.

او گفت: «به نظر می‌رسد که او میوه‌هایی را انتخاب می‌کند، زیرا به‌دنبال پست‌های خالی است که مجبور نباشد برای پیشرفت‌شان با سناتورهای جمهوری‌خواه مبارزه کند». «فکر می‌کنم کاملاً واضح است، تا حدی به این دلیل که او ریاست آن را بر عهده داشت [Senate[ Judiciary Committee, he’s at home with this stuff.”

Senate Minority Leader Mitch McConnell said recently that Senate Majority Leader Charles E. Schumer, New York Democrat, is respecting the Senate‘s tradition of “blue slips,” in which district court nominees don’t get a hearing unless both senators from the particular state agree. 

“I think that’s the right thing to do,” the Kentucky Republican told radio host Hugh Hewitt. “That’s been a strong Senate tradition over the years, and so, and we [Republicans] من در سال‌های اوباما به لغزش آبی در سطح دادگاه منطقه احترام گذاشتم و این کار را در سال‌های ترامپ انجام دادم.»

محافظه کاران با نامزدهای بایدن مانند دیل هو، که به عنوان قاضی منطقه ای در ناحیه جنوبی نیویورک منصوب شد، و میرنا پرز، که برای دادگاه تجدیدنظر ناحیه دوم انتخاب شد، مخالفت کرده اند.

کری سورینو، رئیس شبکه قضایی محافظه کار، گفت: آقای هو، مدیر پروژه حقوق رای ACLU، “بیشتر به دلیل مبارزه با دولت ترامپ برای بازگرداندن موضوع شهروندی در سرشماری شناخته شده است.” دولت این پیشنهاد را در سال 2019 پس از برخورد با مانعی در دیوان عالی رد کرد.

خانم Severino در یک پست وبلاگی گفت که آقای هو “مخالف اقدامات اساسی برای تضمین یکپارچگی رای، از اقدامات برای شناسایی رای دهندگان تا تلاش برای حفظ لیست های رای دهندگان به روز است.” او همچنین گفت که گروه حامی لیبرال خواست عدالت، آقای هو را «در فهرست دیوان عالی خود» دارد. او خاطرنشان کرد که جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید و پیج هرویگ، چهره رئیس جمهور در نامزدهای قضایی، قبلاً برای عدالت عدالت، یک گروه لیبرال که از تغییرات در دیوان عالی دفاع می کند، کار کرده است.

عدالت عدالت به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

قاضی پرز به مدت 15 سال در مرکز عدالت لیبرال برنان، جایی که مدیر حقوق رای بود، کار کرده است. سنا او را در 25 اکتبر با 48 رای موافق در برابر 43 رای تایید کرد و او را به اولین آمریکایی لاتین در ناحیه دوم از زمان پیوستن قاضی سونیا سوتومایور به دیوان عالی در سال 2009 تبدیل کرد.

در طول جلسه تایید او، سن. تد کروز، یک جمهوری‌خواه تگزاس، به او گفت: «در حالی که سال به سال ضبط شما را تماشا می‌کنم که شما یک مدافع افراطی چریکی هستید، به احتمال زیاد به این نتیجه می‌رسم که اگر روی نیمکت تأیید شوید، یک رادیکال نیز خواهید بود. فعال روی نیمکت.”

نامزد گفت که حمایت قبلی خود را روی نیمکت کنار خواهد گذاشت.

او گفت: «من قول می‌دهم که دیگر وارد دعواهای سیاسی نخواهم شد و در عوض قانون را بی‌طرفانه و عینی بررسی می‌کنم، آن را به پروتکلی که در پیش رو دارم ضمیمه می‌کنم و به رویه دیوان عالی کشور و ناحیه ۲ پایبندم». .

سنا همچنین با 50 رای موافق در مقابل 45 رای موافق در 13 دسامبر به تایید قاضی ناحیه کالیفرنیا، لوسی شرکت در دادگاه تجدید نظر ناحیه نهم، او را به اولین زن کره ای-آمریکایی تبدیل کرد که به عنوان قاضی تجدید نظر فدرال خدمت می کند. قاضی کخ بر انتقاد جمهوری‌خواهان از حکم فوریه‌اش در «تاندون علیه نیوزوم» غلبه کرد، که کمک به شاکیانی را که محدودیت‌های کالیفرنیا در مورد کووید-19 داخل خانه را به چالش می‌کشیدند، با این استدلال که مانع از مطالعه کتاب مقدس و جلسات دعا در خانه‌هایشان می‌شد، رد کرد.

قاضی کخ حکم داد که محدودیت های ایالت “خنثی و قابل اجرا جهانی” است و کمیسیون ناحیه نهم تصمیم آن را تایید کرد. دادگاه عالی تا حدی گفت که کالیفرنیا با فعالیت‌های سکولار مانند سالن‌های مو و سینما نسبت به تمرین‌های مذهبی در خانه رفتار مطلوب‌تری دارد.

سنا نیز در این ماه، 50 تا 49، قاضی جنیفر سانگ، یکی دیگر از کهنه سربازان مرکز برنان را برای دور نهم تأیید کرد. در طول نامزدی برت ام. کاوانا برای دیوان عالی، خانم سانگ نامه ای را به دانشکده حقوق ییل امضا کرد و قاضی کاوانا را “ایدئولوگ ورشکسته فکری و اخلاقی” خواند و گفت که “اگر تایید شوند، مردم خواهند مرد”.

قاضی سانگ در طول تایید خود، که توسط سناتور تام کاتن، یک جمهوری خواه از آرکانزاس مورد سوال قرار گرفت، گفت که اظهارات نامه “لفاظی اغراق آمیز است، اما آنها دفاعی لفاظی هستند.”

او گفت: “اگر با امضای این نامه این تصور را ایجاد کرده ام که در مورد هر پرونده ای پیش داوری می کنم یا به اختیارات هر قاضی دیوان عالی کشور یا هر یک از سوابق دادگاه بی احترامی می کنم، صمیمانه عذرخواهی می کنم.”

آقای کاتن از او پرسید: “آیا کسی در نتیجه تایید برت کاوانا در دادگاه عالی جان خود را از دست داده است؟” او بار دیگر تاکید کرد که این نامه “فقط یک دفاع لفاظی” بوده است.

علیرغم موفقیت اولیه آقای بایدن در قضات، تأثیر آقای ترامپ بر دادگاه ها برای دهه ها محسوس خواهد بود. او 54 قاضی استیناف فدرال را به مدت چهار سال منصوب کرد که یک قاضی کمتر از 55 قاضی استیناف رئیس جمهور باراک اوباما به مدت هشت سال. علاوه بر این، آقای ترامپ توازن چندین دادگاه استیناف را برای اکثریت جمهوری خواهان «برهم زد».

آقای ترامپ همچنین دادگاه عالی را به اکثریت قوی محافظه‌کاران 6 بر 3 هدایت کرد و قاضی‌های گورسوش، کاوانا و امی کانی بارت را منصوب کرد. زمانی که مادام العمر منصوب شدند، همه آنها 55 سال یا کمتر داشتند.

در اوایل سال 2021، آقای ترامپ 28 درصد از 816 قاضی فعلی را که در سه سطح اصلی قوه قضاییه فدرال کار می کنند، منصوب کرد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account