بایدن دستور آزادسازی ذخایر استراتژیک نفت را صادر کرد و می‌گوید قیمت‌های بالای گاز ناشی از افزایش انرژی پاک نیستپرزیدنت بایدن روز سه‌شنبه تاکید کرد که سیاست‌های دموکرات‌ها در مورد تغییرات اقلیمی باعث افزایش قیمت گاز نشده است، زیرا او دستور آزادسازی 50 میلیون بشکه نفت از ذخایر استراتژیک نفت ایالات متحده را به منظور کاهش افزایش قیمت‌های پمپ صادر کرد.

آقای بایدن در سخنرانی خود در کاخ سفید گفت که می‌خواهد با این «وظیفه» مقابله کند که قیمت گاز در سال گذشته به دلیل برنامه انرژی پاک او ۶۱ درصد افزایش یافته بود.

رئیس جمهور گفت: «اینها به دلیل اقدامات زیست محیطی نیست. “تلاش های من برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی قیمت گاز را افزایش نمی دهد – کاری که انجام می دهد افزایش در دسترس بودن شغل است.”

اما او همچنین ادعا می کند که مصرف کنندگانی که به جای وسایل نقلیه گازسوز، خودروهای برقی می خرند “در سال جاری بین 800 تا 1000 دلار در هزینه سوخت صرفه جویی خواهند کرد.” وی خاطرنشان کرد که قیمت گاز در فرانسه و ژاپن بسیار بالاتر است.

این اظهارات رئیس جمهور پس از آن صورت گرفت که قیمت بنزین و نفت گرمایشی به بالاترین سطح از سال 2014 رسید. قیمت پمپ ها حدود 1.28 دلار بیشتر در هر گالن افزایش می یابد و بنزین معمولی بدون سرب به طور متوسط ​​​​3.40 دلار فروخته می شود.

آقای بایدن گفت که آزادسازی نفت از ذخایر استراتژیک ملی قیمت گاز را کاهش می دهد، اگرچه او نمی تواند بگوید چه زمانی مصرف کنندگان متوجه خواهند شد. او همچنین خاطرنشان کرد که قیمت گاز در سال 2012 در دوران دولت اوباما به حدود 3.90 دلار در هر گالن افزایش یافت.

رئیس جمهور گفت: ما در حال انجام اقدامات هستیم. وی افزود: امروز تلاش زیادی برای کاهش قیمت نفت انجام می دهیم. او گفت که نتایج “به امید خدا در نهایت به پمپ بنزین گوشه شما خواهد رسید.” اقدامات مشترک ما مشکل گرانی بنزین را یک شبه حل نمی کند. زمان می برد، اما به زودی با پر کردن باک خود شاهد کاهش قیمت بنزین خواهید بود.”

قیمت نفت از زمان اعلام رئیس جمهور حتی بیشتر شده است. قیمت بنچمارک نفت خام برنت سوئیت روز سه شنبه با جهش 3.1 درصدی به 82 دلار در هر بشکه رسید. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت با 2.2 درصد به 78 دلار در هر بشکه افزایش یافت.

کاخ سفید اعلام کرد چین، هند، ژاپن، جمهوری کره و بریتانیا از ذخایر خود به عنوان بخشی از یک تلاش هماهنگ استفاده خواهند کرد. جنیفر گرانهولم وزیر انرژی گفت که دولت تخمین می زند که قیمت بنزین در اوایل سال 2022 به کمتر از 3 دلار در هر گالن خواهد رسید.

خانم گرانهولم همچنین از تولیدکنندگان نفت ایالات متحده خواست تا حفاری بیشتری انجام دهند و تولید را افزایش دهند.

“ما در مرحله گذار هستیم [to clean energy]و انتقال یک شبه اتفاق نمی افتد، “او گفت.

با افزایش نرخ تورم به بالاترین میزان در 31 سال گذشته یعنی 6.2 درصد، رتبه تایید شغل آقای بایدن کاهش یافت. قیمت کالاهای مصرفی برای همه چیز از خواربار تا مصالح ساختمانی افزایش یافته است و مقامات جمهوری خواه گفتند آمریکایی ها با گران ترین روز شکرگزاری روبرو هستند.

رئیس جمهور و مشاورانش اصرار دارند که تورم بالا موقتی است. اما جنرال میلز به مشتریان خرده‌فروشی گفت که در اواسط ژانویه قیمت‌ها را برای صدها کالا از ده‌ها برند از جمله Cheerios و Progresso افزایش می‌دهد که برخی از آنها تا 20 درصد افزایش می‌یابد.

در حرکت به سمت کاهش قیمت نفت، آقای بایدن گفت 32 میلیون بشکه در نهایت به ذخایر استراتژیک بازگردانده خواهد شد. 18 میلیون باقیمانده توسط کنگره برای فروش تایید شده است.

این اقدام با سازمان کشورهای صادرکننده نفت یا اوپک در تضاد است که می‌توانند شرایط بازار را مجددا ارزیابی کنند و با حفظ برنامه‌های خود برای افزایش تولید نفت پاسخ دهند.

جمهوری‌خواهان و سناتور جو منچین سوم از ویرجینیای غربی، یکی از دموکرات‌های کلیدی، این اقدام رئیس‌جمهور را یک شیرین کاری کوتاه‌مدت توصیف کردند که تیتر اخبار را به خود اختصاص می‌دهد، اما قیمت‌ها را کاهش نمی‌دهد.

استیو اسکالیس، یکی از جمهوری‌خواهان لوئیزیانا، گفت که آزادسازی سه روز نفت از ذخایر استراتژیک “یک اقدام سیاسی بی‌اهمیت برای منحرف کردن تمرکز از سیاست‌های شکست خورده‌اش است.”

آقای اسکالیز در توییتی نوشت: «این ذخیره باید برای شرایط اضطراری واقعی باشد، نه ترفندهای سیاسی.

اگر او صنعت انرژی ما را نابود نمی کرد، می شد از این امر جلوگیری کرد.»

سناتور شلی مور کاپیتو، جمهوریخواه ویرجینیای غربی، گفت که اولین اقدام آقای بایدن می تواند تاثیر محدودی بر بازار پس از کریسمس داشته باشد، اما آمریکایی ها بی تاب هستند.

«به همین دلیل است. و آنها تأثیر سیاست تورم بی ادعای دولت را احساس می کنند، و قیمت های بالاتری را برای بسیاری از چیزهایی که نمی توانند بدون آنها زندگی کنند، در حالی که ما برای تعطیلات حرکت می کنیم، می پردازند. «اعلام امروز چیزی بیش از یک ژست نیست. اگر رئیس جمهور و دولت او می خواستند تأثیر واقعی و بلندمدت داشته باشند، به جای بستن زمین های حفاری فدرال و اضافه کردن مالیات متان فدرال، برای به حداکثر رساندن تولید داخلی و سرعت بخشیدن به زیرساخت های انرژی به عنوان خطوط لوله تلاش می کردند.

آقای مانچین گفت که این اقدام “یک کمک باند سیاسی مهم برای افزایش قیمت بنزین است، اما زخم خود را که سیاست کوته بینانه انرژی بر ملت ما وارد کرده است، حل نکرد.”

مانچین گفت: «با انتقال انرژی در سراسر کشور، بسیار مهم است که واشنگتن امنیت انرژی آمریکا را در کوتاه مدت به خطر نیندازد و مصرف‌کنندگان را در برابر افزایش قیمت‌ها آسیب‌پذیر نکند». «مالیات تاریخی بر تورم و فقدان یک سیاست جامع انرژی تهدیدی آشکار و فعلی برای امنیت اقتصادی و انرژی ایالات متحده است که دیگر نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

رئیس جمهور افزایش قیمت نفت را عامل ایجاد اختلال در زنجیره تامین جهانی و افزایش تقاضا از سوی اقتصادهای در حال ظهور از همه گیری دو ساله کووید-19 دانست. وی خاطرنشان کرد که کشورهای اوپک پلاس علیرغم اصرار وی نتوانسته اند تولید خود را افزایش دهند.

کورتیس دوبی، اقتصاددان ارشد در اتاق بازرگانی ایالات متحده، گفت که سیاست های پرهزینه دولت نیز به افزایش قیمت ها برای مصرف کنندگان کمک می کند.

«محرک‌های مالی بسته‌های مختلف کووید، آمریکایی‌ها را مجبور کرده است که با نزدیک به 3 تریلیون دلار پس‌انداز بیش از حد و بالاتر از سطح پایه قبل از کووید، که باعث افزایش تقاضا می‌شود، بنشینند. آقای دوبی گفت: پول بیشتر به دنبال کالاهای کمتر همیشه دستور العملی برای تورم است.

در همین حال، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، اعتبار دوباره پر کردن ذخایر را در حالی که قیمت نفت پایین بود، بر عهده گرفت و گفت بایدن تحت الحمایه اوپک است.

من آنها را سه سال پیش پر کردم، درست در اوج، زمانی که قیمت نفت بسیار پایین بود. او گفت: «این ذخایر برای استفاده در شرایط اضطراری جدی مانند جنگ و هیچ چیز دیگری قرار است. «اکنون می‌دانم که جو بایدن «حمله» به ذخایر استراتژیک جدید نفت را اعلام خواهد کرد تا بتواند به قیمت‌های بالای نفت که به طور مصنوعی کاهش می‌یابد نزدیک شود.

با این حال، آقای ترامپ قانون عمده‌ای را امضا کرده است که در آن خواستار فروش نفت در آینده از ذخایر استراتژیک حزب جمهوری‌خواه برای پرداخت ابتکارات است.

اصلاحات مالیاتی او در سال 2017 اعلام کرد که وزیر انرژی “7،000،000 بشکه نفت خام را از ذخایر استراتژیک نفت طی سال های مالی 2026 تا 2027 برداشت و خواهد فروخت” و درآمد خود را به خزانه داری واریز خواهد کرد.

درست قبل از روی کار آمدن ترامپ، باراک اوباما، رئیس جمهور وقت، قانون دارویی قرن بیست و یکم دو حزبی را امضا کرد که بر اساس آن، فروش 25 میلیون بشکه نفت خام از ذخایر در سال های 2017 تا 2019 برای پرداخت مفاد مربوط به مؤسسه ملی بهداشت الزامی است.

حرکت آقای بایدن از این جهت متفاوت است که هدف آن کاهش درد مصرف کننده است. پرزیدنت بیل کلینتون در سال 2000 حرکت مشابهی را برای مقابله با قیمت های بالا در آستانه فصل گرمایش خانه در سال انتخابات انجام داد که باعث شد جورج دبلیو بوش، نامزد ریاست جمهوری وقت، کمک به رقیب خود، معاون رئیس جمهور ال گور را مقصر بداند. آقای بوش گفت که این ذخایر «یک بیمه نامه طراحی شده برای قطع ناگهانی عرضه نفت یا شروع جنگ» – هزینه هایی مشابه هزینه هایی که حزب جمهوری خواه به آقای بایدن تحمیل کرده است.

دولت بایدن گفت که فروش 18 میلیون بشکه ای کنگره نباید به عنوان یک “آزادسازی اضطراری” تلقی شود، بلکه باید به عنوان پلی برای کمک به مصرف کنندگان برای رسیدن به زمانی که قیمت نفت ممکن است پایین تر باشد، نگاه کرد، زیرا جهان شوک های ناشی از همه گیری را از بین می برد.

یک مقام بلندپایه در یک کنفرانس تلفنی به خبرنگاران گفت: اوپک پلاس گفته است که قصد دارد از دسامبر 400 هزار بشکه دیگر در روز عرضه کند و امید و انتظارات ما این است که با این نرخ ادامه یابد.

خانم گرانهولم گفت که طبق میانگین های تاریخی، مردم باید حدود 30 سنت کمتر برای هر گالن بنزین بپردازند. وی خاطرنشان کرد که آقای بایدن از کمیسیون تجارت فدرال خواسته است تا اختلافات بین قیمت نفت خام و نفت تصفیه شده را بررسی کند.

او گفت که صنعت انرژی “سودهای کلانی به دست می آورد” و دولت می خواست شرکت های آمریکایی را به “افزایش عرضه” تشویق کند.

«آنها سکوها را روشن نکردند، از آن استفاده نکردند [drilling] مجوزهایی که دارند، “او گفت.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر