بایدن، ترامپ، نمایندگان هر دو حزب در ستایش باب دول متحد می شوندرؤسای جمهور، قانونگذاران هر دو حزب، کهنه سربازان و دیگر هواداران پس از مرگ قهرمان جنگ و سیاستمدار قدیمی جمهوری خواه یکشنبه در سن 98 سالگی به سناتور سابق باب دول ادای احترام کردند.

پرزیدنت بایدن، که به مدت 23 سال در سنا با آقای دول خدمت کرده است، از جمهوریخواه فقید کانزاس به دلیل “میراث نجابت، وقار، حسن نیت و میهن پرستی برای همیشه” تمجید کرد. او گفت که آنها اغلب در سنا ملاقات می کردند اما در دوران ریاست جمهوری آقای بایدن دوستی داشتند.

«برای من او دوستی هم بود که می‌توانستم در زمان مناسب به دنبال یک راهنمای قابل اعتماد یا عبارت طنز بگردم تا اعصاب پاره شده ام را درست کند. آقای بایدن گفت که دلم برای دوستم تنگ خواهد شد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، آقای دول را یک “قهرمان نظامی آمریکایی و میهن پرستان واقعی” خوانده است.

ترامپ گفت: “او با افتخار به ایالت بزرگ کانزاس خدمت کرد و حزب جمهوری خواه قوی تر از دفتر او بود.” “مردم ما در مرگ او عزادارند و دعاهای ما با الیزابت و خانواده فوق العاده او است.

آقای دول در سال 2016 از ترامپ به عنوان رئیس جمهور حمایت کرد.

باراک اوباما، رئیس‌جمهور پیشین، گفت که آقای دول “کار و رفتاری داشت که به روزهایی برمی‌گردد که اعضای بزرگ‌ترین نسل از قانون خاصی پیروی می‌کردند و دولت را بالاتر از حزب قرار می‌دادند”.

اوباما گفت: “ذهن تیز او فقط با صداقت او مقایسه می شد و او زندگی خود را به گونه ای سپری کرد که به وضوح نشان می داد که چقدر به آمریکایی بودنش افتخار می کند و چقدر متعهد است که هر کاری را که می دانست در این کشور انجام دهد.” بیانیه.

بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق، که در سال 1996 آقای دول را برای کاخ سفید شکست داد، گفت که “تمام زندگی خود را وقف خدمت به مردم آمریکا کرده است.”

کلینتون گفت: «بعد از هر چیزی که در جنگ داد، دیگر نیازی به دادن نداشت. “اما او این کار را کرد. نمونه او باید الهام بخش مردم امروز و نسل های آینده باشد.»

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، یک دموکرات از کالیفرنیا، آقای دول را «نیروی در تثبیت حمایت‌های اساسی در قانون با قانون قابل توجه آمریکایی‌های معلولیت» خواند و خود او به عنوان الهام‌بخش میلیون‌ها نفر بوده است.

کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، جمهوری‌خواه از کالیفرنیا، گفت که آقای دول “متعهد به آزمایش آمریکا و عمیق‌ترین آرمان‌های آن است”.

آقای مک کارتی گفت: “امروز ما باید به فکر خدمت به یکدیگر باشیم و متعهد شویم که از الگوهایی که او برای آمریکا ایجاد کرد پیروی کنیم.”

آقای Dole کهنه سرباز ارتش که در جنگ جهانی دوم به شدت مجروح شد، هرگز نتوانست از دست راست خود استفاده کند. تا دهه 1990، او به خاطر تبریک گفتن به کهنه سربازانی که در «پروازهای افتخاری» برای بازدید از یادبود جنگ جهانی دوم در مرکز خرید ملی به واشنگتن آمده بودند، شهرت داشت.

جک رید، رئیس نیروهای مسلح سنا، یک دموکرات از رود آیلند، گفت وقتی کهنه سربازان جنگ جهانی دوم از ایالت او از این بنای یادبود بازدید کردند، “یکی از نکات برجسته واقعی آنها دیدن سناتور دول بود.”

آقای رید گفت: “او آنجا بود تا به دیگران احترام بگذارد و این واقعاً یک افتخار بود که در کنارش باشم و شاهد درخشش جانبازان و مراقبان و ارتباط با او باشم.” «سناتور دول هم شنونده و هم قصه گو بود، و همیشه مطمئن می شد که کهنه سربازان ما بدانند: این یادبود آنهاست. متعلق به آنهاست.”

فریتز میشلچیچ، فرمانده ملی کهنه سربازان جنگ خارجی، خاطرنشان کرد که آقای دول با سناتور سابق دنیل اینو، یک دموکرات از هاوایی که در جنگ جهانی دوم نیز به شدت مجروح شده بود، دوست مادام العمر شده بود. آقای Inoue در سال 2012 درگذشت.

آقای میشلچیچ گفت: “دو سرباز کهنه سرباز مجروح در جنگ، جدا از احزاب سیاسی، اما با اشتیاق برای مراقبت صحیح از کهنه سربازان، سربازان و خانواده های آنها متحد شده اند – این آمریکا در بهترین حالت خود است.” «آمریکا سناتور دول را به‌عنوان نامزد سابق ریاست‌جمهوری و عضو کنگره به مدت 36 سال به یاد می‌آورد، اما VFW او را به‌عنوان عضوی 55 ساله مادام‌العمر VFW Post 6240 در راسل، کانزاس، به‌عنوان یک قهرمان برای افراد دارای معلولیت و به‌عنوان یک عضو دائمی یاد می‌کند. احوالپرسی منظم به همکاران جانبازان جنگ جهانی دوم در حال بازدید از یادبود ملی جنگ جهانی دوم در واشنگتن دی سی

او گفت آقای دول “یک وطن‌پرست آمریکایی است که عمیقاً به سلامت و رفاه کسانی که لباس کشور ما و خانواده‌هایشان را می‌پوشند و می‌پوشند” اهمیت می‌دهد.

آقای دول سه بار نامزد ریاست جمهوری شده است. او در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در سال 1980 به رونالد ریگان و در سال 1988 از جورج اچ دبلیو بوش شکست خورد و در نهایت در انتخابات عمومی به آقای کلینتون شکست خورد.

دیک چنی، معاون رئیس جمهور سابق، دوست نزدیک به 50 سال، گفت که آقای دول “تجربه نظامی خود را به یک حرفه سیاسی تبدیل کرد که ریشه در اعتماد به ماهیت استثنایی آمریکا داشت”.

آقای چنی گفت: «حضور او مغفول خواهد ماند، اما تأثیر عمیقی که او بر این کشور داشته است هرگز فراموش نخواهد شد.

سناتور چارلز ای. گراسلی، جمهوریخواه آیووا که در سال 1981 به مجلس سنا آمد، آقای دول را “بهترین دوست” و مربی خود خواند. میت رامنی، سناتور یوتا، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری در سال 2012، آقای دول را “مردی که زندگی خود را وقف خدمت به کشور ما کرده است” خواند.

سناتور سوزان کالینز، یک جمهوری‌خواه از مین، مانند بسیاری از تحسین‌کنندگان، به یاد می‌آورد که چگونه آقای دول در 4 دسامبر 2018، زمانی که بوش در تابوت پوشیده شده در تابوت در ساختمان کنگره ایالات متحده دراز کشیده بود، به رئیس جمهور فقید جورج دبلیو بوش ادای احترام کرد. بوش همچنین یک کهنه سرباز جنگ جهانی دوم بود.

«در لحظه ای که برای همیشه در حافظه ملی ما خواهد ماند، پیرمرد 95 ساله از روی ویلچر خود بلند شد و با دست چپ – تنها دستی که قهرمانی اش در جنگ جهانی دوم به او اجازه استفاده از آن را داد – به هموطن خود تبریک گفت. کالینز گفت: “بله.” «امروز ما به سناتور باب دول تبریک می گوییم و شجاعت، عزم و تعهد به وظیفه را که نه تنها در این روز به یاد ماندنی، بلکه در طول زندگی چشمگیر خود نشان داده است، تجلیل می کنیم.

جورج دبلیو بوش، رئیس جمهور سابق، پسر رئیس جمهور فقید نیز روز یکشنبه در بیانیه ای این لحظه را به یاد آورد.

آقای بوش گفت: “من همیشه تبریک باب به پدر فقیدم در کاپیتول را به خاطر می آورم، و اکنون ما، بوش، به باب تبریک می گوییم و اصولاً از او برای زندگی اش تشکر می کنیم.”

سیندی مک کین، بیوه سناتور جمهوری خواه جان مک کین، آقای دول را “آخرین شیر سنا” نامید.

سناتور روی بلانت، یک جمهوری خواه از میسوری، گفت که ساکنان میسوری همیشه می توانند روی تلاش های آقای دول در کنگره به نمایندگی از غرب میانه حساب کنند.

بلانت گفت: «برای دهه‌ها، جمهوری‌خواهان در میسوری، باب دول را سومین سناتور خود در ایالات متحده می‌دانستند. “ذوق و هوش سریع و درک خوب او از نقش آمریکا در جهان همیشه بخشی از هر گفتگوی شما با او بوده است. زندگی عالی، خوب زندگی کرد.»

سناتور تد کروز، یک جمهوری خواه اهل تگزاس، آقای دول را “قهرمان واقعی آمریکایی” خواند.

آقای کروز گفت: “باب دول که یکی از اعضای بزرگترین نسل است، به عنوان یک سرباز برجسته، یک قانونگذار بی رحم و یک دولتمرد وفادار به کشور ما خدمت می کند.”

سارا هاکبی سندرز، که سخنگوی کاخ سفید ترامپ بود و برای فرمانداری آرکانزاس نامزد می‌شود، گفت که آقای دول “با افتخار در کشور ما خدمت کرد، چه در لباس رسمی و چه خارج از لباس.”

او با اشاره به فرماندار سابق مایک هاکبی گفت: «اولین بار زمانی که تنها 10 سال داشتم، وقتی او برای کمپین برای پدرم در آرکانزاس آمد، او را ملاقات کردم. «باب دول عاشق خانواده و کشور ما بود. او بسیار دلتنگ خواهد شد. الیزابت و بقیه اعضای خانواده اش در دعای ما هستند.»
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر