انواع لاک غلط گیر

انواع لاک غلط گیر چیست؟

در گذشته ، پاک کننده های جوهر افشان ترکیبی انواع لاک غلط گیر از مواد نرم نرم و پاک کننده مواد شوینده بودند. در صورت استفاده مکرر از این پاک کن ها ، کاغذ از بین می رود و سوراخ می شود.

امروزه ، یکی از انواع لوازم التحریر که طیف و تنوع گسترده ای پیدا کرده است ، لاک ضد خوردگی است که پس از افزایش استفاده اتوماتیک از آن ، پاکیزگی و جلوگیری از خراش در نوشتن مهم شده است.

در ابتدا ، نمونه های تصحیح از نوع لاک سفید بودند ، اما امروزه مدل هایی مانند مدل لاک ، قلم فشرده سازی و مدل روبان یا رول وجود دارد.

راهنمای خرید انواع لاک غلط گیر

بتی نسمیت گراهام ماشین تحریر در یکی از بانک های دالاس بود که برای تصحیح اشتباهات اشتباه تلاش می کرد.

به دنبال هنرمندانی که با استفاده از رنگ روغن انواع لاک غلط گیر روغن خود را اصلاح کردند ، بتی مایعی اختراع کرد که بتواند اشتباهات او را اصلاح کند و آن را “لاک اصلاح کننده” نامید.

به دلیل استفاده گسترده کارمندان بانک از ماشین های الکتریکی ، آنها از این اختراع نیز استفاده کردند ، بنابراین بانی تصمیم گرفت حق تولید این مایع را به واحد بازاریابی شرکت های بزرگی مانند IBM بفروشد. اما همه حاضر به خرید آن نشدند.

به دنبال افزایش فروش این محصول ، بتی آشپزخانه خود را به یک کارگاه تولیدی تبدیل کرد. مشتریان آن عمدتا بانک بودند. بتی پس از جمع آوری پس انداز ، مایع را به یک شیمی دان داد تا فرمولی برای خشک شدن سریع مایع پیدا کند. فرمول جدید موفقیت آمیز بود: بتی برای فروش محصول جدید به شهرهای مختلف رفت ، بنابراین در نهایت تقاضا آنقدر رشد کرد که منجر به ایجاد یک شرکت بزرگ به نام False Lock Manufacturing شد.

بتی در سال 1979 تجارت خود را در حراجی به انواع لاک غلط گیر قیمت 38 میلیون دلار فروخت و آن را به قیمت 48 میلیون دلار به ژیلت فروخت.

انواع لاک های خورنده

1- لاک مبتنی بر حلال خورنده

2- لاک بد پایه آب

نحوه ساخت کانسیلر کاذب

اولین ماده شیمیایی مورد استفاده در ترکیب لاک خورنده ، دی اکسید تیتانیوم بود که شاخص رنگ آن حاوی دانه های سفید است که رنگ استاندارد لاک های خورنده است. انواع لاک غلط گیر مواد زیر بنزین حلال سنگین ، روغن و چربی سبک همراه با دی اکسید تیتانیوم هستند.

رزین ها ، مواد معدنی ، رنگدانه ها ، روغنهای اساسی معطر و مواد پراکنده با سایر مواد شیمیایی ترکیب می شوند و مواد سفید و مات ایجاد می کنند.

نوع قدیمی که لاکی مبتنی بر حلال خورنده است ، به دلیل وجود ماده رقیق کننده ای بنام تری کلوران در فرمولاسیون ، تقریباً منسوخ شده است.

مایع غلط گیر در جدول

1- یک ماده سفید که به طور کلی جامد است و جوهر را می پوشاند.

2- آب یا یک حلال که به لاک حالت روحی می دهد. آب باید به گونه ای باشد که باعث خیس شدن کاغذ نشود.

3- از مایع مخصوص برای قوام لاک استفاده می شود که از پخش شدن آن بر روی کاغذ جلوگیری می کند.

فرمول لاک بر پایه آب اشتباه است

1- حداقل 50٪ از حجم آن ماده ای پوششی انواع لاک غلط گیر به نام دی اکسید تیتانیوم به نام تیتانیوم است که به صورت پودر فروخته می شود.

2- حدود 10٪ از حجم آن ماده غلیظ کننده ای به نام رزین های اکریلیک است که به طور کلی در آب محلول هستند.

اگر می خواهید لاک روی کاغذ سریعتر خشک شود ، بسته به نوع ماده غلیظ کننده ، می توان مقدار بسیار کمی از حلال را استفاده کرد تا بسته به منطقه جغرافیایی بویی از آن خارج نشود ، توزیع و استفاده از اسپری مو.

3- بقیه آب است.

این محلول باید در ظرفی با درپوش محکم ریخته انواع لاک غلط گیر شود که می تواند تزریق شود تا به هم زدن محلول قبل از استفاده کمک کند.