اقدامات بعد از میکرونیدلینگ مانند شستن صورت، قرمزی – دکتر رولر

درمارولر می تواند با مشکلات پوستی مختلف مانند آثار آکنه، چروک، جای زخم، رنگدانه های پوستی، سلولیت و غیره مقابله خرید درمارولر زد جی تی اس کند. شما با استفاده از کرم ها، لوسیون ها، کوکتل های درمانی، سرم ها و دیگر محصولات پوستی می توانید این مشکلات را برطرف کنید. همان طور که گفته شد در طول انجام این کار، زخم هایی با روزنه های کوچک روی سطح پوست ایجاد می شود که اگر به در نظر گرفتن مراقبت های لازم به خوبی ترمیم شوند، جای زخم های قبلی را نیز تا حد زیادی کاهش می دهند.

حتما متوجه شدید به همان میزان که مراقبت های پوستی قبل از میکرونیدلینگ اهمیت دارد، اقدامات بعد از میکرونیدلینگ نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اشعه های یو وی خشن خورشید به پوست ما به طور مداوم آسیب وارد می کند و درمارولر می تواند به بازیابی قسمت های آسیب دیده پوست با تحریک کلاژن کمک کند که باعث زنده کردن آن می شود و این وسیله باعث می شود که پوست سریعا به درمان پاسخ دهد. منظور ما مواجه شدن طولانی مدت پوست با آب است.

توصیه می کنیم قبل از استفاده از هر محصولی با مشاورین ما در تماس باشید تا در انتخاب بهترین محصول شما را راهنمایی کنند. برای انتخاب بهترین نوع مرطوب کننده با مشاورین دکتر رولر در تماس باشید. البته نباید فراموش کرد که یک متخصص حرفه ای با معاینه شما و گرفتن شرح حال می تواند به شما در تعیین اینکه کدام نوع تزریق و چه روش هایی برای پر کردن صورت و بهبود جای اسکار برای مشکل شما مناسب است کمک کند.

با پوسته ریزی صورت بعد از میکرونیدلینگ چه کنیم؟ اما می توان گفت که به طور کلی، بسیاری از افراد بعد از 4 الی 6 جلسه که به صورت مداوم با فاصله زمانی 4 هفته ای این عمل زیبایی را انجام داده اند، به نتیجه مطلوب و مورد نظرشان رسیده اند. شما تصمیم به انجام میکرونیدلینگ گرفته اید یا به تازگی آن را انجام داده اید، پس مراقبت بعد از آن را فراموش نکنید. طول و اندازه دسته: درمارولری انتخاب کنید که اندازه و طول دسته آن به گونه­ای باشد که به راحتی آن را در دست بگیرید. به عبارت دیگر می توان گفت شما باید بعد از میکرونیدلینگ، چه به روش خانگی با درمارولر و چه به روش کلینیکال، انتظار این پوسته ریزی ها را داشته باشید.

ایندکسر