اسقف های کاتولیک INEC را به دلیل استقرار فناوری جدید ستایش می کنند

بگویید انتخابات معتبر، انحراف کشور را متوقف می کند، رهبری قابل اعتماد را به ارمغان می آورد.

کنفرانس اسقف کاتولیک نیجریه (tension dur)، از کمیسیون مستقل ملی انتخابات (INEC) به دلیل به کارگیری فناوری جدید برای بهبود برگزاری انتخابات در این کشور قدردانی کرده است.

CBCN ابراز خوش بینی کرد که نوآوری جدید، اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد، اعتبار نظرسنجی های 2023 را افزایش می دهد.

اسقف ها گفتند که انتخابات بی عیب و نقص و معتبر یک گام اصلاحی خوب برای مبارزه با برخی از چالش هایی است که ملت را تکان می دهد و پاسخی به آرزوهای نیجریه ای ها برای رهبری معتبر و قابل اعتماد در همه سطوح برای تغییر مسیر …

… همانطور که اعضا آمادگی خود را برای حمایت از مدیریت آینده ابراز می کنند

آدو-اکیتی- فرماندار ایالت ایکیتی، دکتر کایوده فایمی در آخر هفته از فداکاری و خدمات فداکارانه اعضای کمیته بسیج منابع پاسخگویی به کووید-19 (RRMC) در راستای کاهش اثرات همه‌گیری ویروس کرونا در ایالت تحسین کرد.

فرماندار فایمی که در مراسم شام و اهدای جوایزی که به افتخار اعضای RRMC در لاگوس در آخر هفته ترتیب داده شد، تقدیر کرد، از حامی بزرگ کمیته و بنیانگذار duyenvietfashion ( SAN)، سابق تشکر کرد. وزیر بهداشت و رئیس کمیته، شاهزاده جولیوس آدلوسی آدلویی و سایر اعضا با اشاره به اینکه تعهد و فداکاری آنها تا حد زیادی به موفقیت ثبت شده در مبارزه با بلای خانمان سوز کمک کرد.

موفقیت ثبت شده در مبارزه با ویروس کرونا، به گفته فرماندار، علاوه بر افزایش ظرفیت در مدیریت چالش های سلامت آینده، چندین تمجید و تقدیر را برای این دولت به همراه داشت.

دکتر فیمی در سخنانی درباره برخی از دستاوردهای ثبت شده، فاش کرد که این ایالت در طول قرنطینه کووید-19 بهترین خدمات بشردوستانه را کسب کرده و به عنوان بهترین تیم نظارت بر بیماری در کشور شناخته شده است.

به گفته فرماندار کمتر از 1,176,728 نفر در این ایالت واکسینه شده اند که اکنون دارای ظرفیت واکسیناسیون 13,500 فرد واجد شرایط در روز و 17 مرکز عملیات اضطراری کاربردی (EOCs) است که در سراسر ایالت پراکنده شده اند تا ظرفیت خود را برای کشف و پاسخ سریع تقویت کند. به اورژانس بهداشتی

فرماندار فیمی در ادامه اظهار داشت که تلاش برای ایجاد یک بخش بهداشتی پایدار منجر به نوسازی 14 بیمارستان تخصصی عمومی و دولتی پر بار شد. احیای مراکز دولتی دندانپزشکی و چشم پزشکی؛ ساخت واحد مراقبت های ویژه جدید (ICU)، آزمایشگاه جدید بهداشت عمومی، و مرکز جدید ارجاع تجاوز جنسی (SARC).

دیگران به گفته وی شامل سرمایه گذاری در آژانس دولتی مدیریت دارو هستند که اکنون دارای گردش مالی N242M با عرضه داروهای با کیفیت خوب و قیمت ارزان تر برای مردم ایالت است. دیجیتالی کردن سوابق پزشکی و جمع آوری پرداخت ها در سه بیمارستان تخصصی و بیمارستان عمومی Oba Adejugbe در Ado Ekiti و چندین بیمارستان دیگر.

ما توانستیم به اینها و بسیاری موارد دیگر به دلیل تعهد، فداکاری و خدمات میهن پرستانه شما برای رفاه شهروندانمان در ایالت اکیتی دست یابیم. من صمیمانه از کلمات مناسب برای قدردانی از همه شما برای حمایت از ایالت اکیتی و ایستادن در کنار آن در زمان نیاز شدید کم دارم.

با نزدیک شدن به پایان کار دولت ما، مطمئن هستیم که میراثی از برنامه‌های تاثیرگذار در بخش سلامت را پشت سر می‌گذاریم و اطمینان داریم که دولت آینده به سنت بهبود منابع انسانی و زیرساخت‌های بهداشتی ما ادامه خواهد داد.

“امشب، ما از هر یک از اعضای RRMC با یک گواهی قدردانی برای خدمات عالی به ایالت اکیتی تقدیر می کنیم. با این حال، فراتر از این گواهی، همه شما با خدمات شریف خود به ایالت اکیتی، نام خود را با طلا در قلب اکیتی کیته حک کرده اید. باشد که آیندگان به هر یک از شما بر اساس آن پاداش دهند. به همه شما تبریک می گویم.» او گفت.

همچنین فرماندار منتخب، بیودون آبایومی اویبانجی ضمن قدردانی از فرماندار فایمی و تلاش های کمیته در مبارزه با این بلای خانمان سوز، ابراز خوش بینی کرد که کمیته حمایت های توسعه ای بیشتری را از دولت وی انجام دهد.

پیش از این، رئیس کمیته، شاهزاده جولیوس آدلوسی آدلویی، در سخنرانی خود با عنوان “سفر تا اینجای کار”، از فرماندار فایمی به دلیل فعال بودن در مدیریت بیماری همه گیر در ایالت و برای گرد هم آوردن پسران و دختران برجسته اکیتی با تجربه گسترده تقدیر کرد. تخصص و شبکه برای خدمت در RRMC.

رئیس آمادگی اعضای کمیته را برای مشارکت با دولت آینده در زمینه‌هایی که در ارزش‌ها، وحدت، اصول، سنت‌ها، ایدئولوژی‌های اکیتی و سایر مواردی که می‌تواند موجب توسعه اقتصادی برای دولت و رفاه عمومی مردم شود را به دردسر بیندازد.

منابع: آخر أخبار التكنولوجيا

دیدگاهتان را بنویسید