ارتش آزادی مذهبی برای واکسن ها را دست نیافتنی می داندواشنگتن – بیش از 12000 نظامی که از واکسن کووید-19 امتناع می‌کنند، به دنبال استثناهای مذهبی هستند و تاکنون موفقیتی صفر داشته‌اند.

این عدم تایید کامل تنش های جدیدی را در ارتش ایجاد می کند، حتی اگر اکثریت قریب به اتفاق نیروهای مسلح واکسینه شده باشند.

خدماتی که با واکسیناسیون سربازان به‌سرعت در تلاش برای کنترل همه‌گیری کروناویروس هستند، اکنون با درخواست‌هایی برای انتشار محاصره شده‌اند که بعید است آنها را تأیید کنند. در همین حال، نیروهایی که دلایل مذهبی برای پرهیز از تیراندازی ها را مدعی هستند، متحیر هستند، زیرا استثنائات نظری وجود دارد، اما دستیابی به آنها غیرممکن به نظر می رسد.

در وسط، کشیشان قرار دارند که باید بین تمایل به ارائه مراقبت و راهنمایی دلسوزانه به کارکنان و نیاز به توضیح فرآیند پیچیده ای که ممکن است بی فایده باشد، تعادل برقرار کنند. آنها همچنین باید مطالبات کسانی را در نظر بگیرند که می توانند دین را بهانه ای برای اجتناب از واکسنی قرار دهند که اگرچه به جلوگیری از مرگ های غیرضروری نسبت داده می شود، اما بار سیاسی پیدا کرده است.

سرگرد A’Shelarien Lang، کشیش ارتش در گارد ملی، گفت: «بسیاری از آنها فکر می‌کنند که من تصمیم می‌گیرم، و اگر این پرونده را بپذیرند، کار تمام شده است. «من تصمیم نمی‌گیرم. بنابراین وقتی آنها این را درک می کنند، چیزی است که بازی را تغییر می دهد، به این معنا که می دانند این روند باید ادامه یابد.”

به گفته این خدمات، حداقل 30 هزار نیروی نظامی هنوز واکسینه نشده اند، اما چندین هزار نفر از معافیت پزشکی یا اداری موقت یا دائم برخوردار شده اند. از بقیه – احتمالاً 20000 یا بیشتر – هزاران نفر از جمله به دلایل مذهبی راه خود را از طریق روند آزادی طی می کنند، یا به طور قاطعانه امتناع کرده اند. این حدود 1.5 درصد از حدود 1.3 میلیون سرباز فعال است.

آزادی مذهبی ریشه در فرآیند پیش از همه‌گیری دارد و برای تصمیم‌گیری‌هایی مانند اینکه آیا سربازان در حال انجام وظیفه می‌توانند به دلایل مذهبی از سربند یا ریش استفاده کنند، استفاده شده است.

علاوه بر گفتگو با کشیشان، نیروها باید با فرماندهان و پرسنل پزشکی ملاقات کنند تا مشخص شود که آیا “ایمان خالصانه” دارند یا خیر. تصمیم نهایی بالاتر توسط زنجیره فرماندهی گرفته می شود و همچنین بر این اساس است که آیا رهاسازی فرد از واکسن خطری برای انجام ماموریت، انسجام یگان، سلامت و ایمنی نیروها و آمادگی نظامی خواهد داشت یا خیر.

حتی در گذشته، تعداد کمی از سربازان این موانع را برای به دست آوردن استثنائات مذهبی برطرف کرده اند. و از آنجایی که بیماری همه گیر می تواند به طور مستقیم بر سلامت و آمادگی نیروها تأثیر بگذارد، این نوار حتی بالاتر است، بنابراین رهبران نظامی از فقدان استثناهای تأیید شده شگفت زده نمی شوند.

اما برای سربازان و کشیشان، کمی غیرممکن بود.

لانگ گفت: “این فقط مصاحبه های زیادی بود، یادداشت های زیادی.” “من متوجه شدم که همکاران من فقط به دلیل تدارکات در تهیه یادداشت و اطمینان از به روز بودن روند، استرس دارند. مثل یک آتش سوزی سریع است.»

در ابتدا مقامات نیروی هوایی گفتند که درخواست آزادی مذهبی ظرف 30 روز پاسخ داده می شود. اما آنها بیش از 4700 درخواست دریافت کرده اند – بسیار بیشتر از سایر خدمات نظامی، و تدارکات فرآیند بررسی طولانی، برآورده کردن این برنامه را دشوار می کند. نیروی دریایی حدود 2700 درخواست برای معافیت شرعی دریافت کرده است، تفنگداران دریایی 3100 و ارتش حدود 1700 درخواست دارند. برخی از کسانی که رد شده اند تجدید نظر شده اند، اما اطلاعات کمی در دست است.

سرهنگ نیروی هوایی پل ساتر، منشی ارشد امور مذهبی در نیروی هوایی، که بخشی از نیروی هوایی است، گفت: “ما انتظار هجوم درخواست ها را نداشتیم.”

یکی از نیروهای ذخیره نیروی هوایی که درخواست آزادی مذهبی کرده بود، گفت که می‌دانست تا کنون تایید نشده است و خوشبین نیست. این سرباز ذخیره که به دلایل حفظ حریم خصوصی خواست نام خود را مخفی نگه دارد، گفت که کشیش او در تشریح این روند بسیار واضح بود و به عدم تایید اشاره کرد.

با این حال، او گفت، او معتقد است که “خدا برای زندگی من برنامه ای دارد.”

ساتر و سرهنگ لری بازر، معاون مدیر سرویس مشترک کشیشی گارد ملی، گفتند که آنها به کشیش های خود می گویند که بی طرف باشند در حالی که با ارتش صحبت می کنند و روند را دنبال می کنند.

“در جایی که عضو هستند ملاقات کنید. ساتر، که به کشیش ها مشاوره می دهد، گفت: بگذارید فرموله کنند که چه کسانی هستند، چگونه اعتقاد دارند و چگونه در آن ایمان زندگی می کنند. «ما فقط به دنبال بیان باورهای ریشه‌دارشان هستیم. شما به دنبال سازگاری در نحوه پایبندی آنها به این باورها هستید.”

لانگ که بیش از 50 مصاحبه انجام داده است، گفت که سوال کلیدی او این است که در صورت رد درخواست اعضای سرویس چه کاری انجام دهند – فرصتی که برخی انتظار ندارند.

او گفت که برخی از سربازان معتقدند که خدا نمی‌خواهد واکسینه شوند و اگر خدا به نحوی تضمین نکند که آنها را آزاد کنند، با آنچه آنها تناقض می‌دانند، از هم پاشیده می‌شوند.

«اگر در دل و ذهن خود بگویند که این خواست خدا برای زندگی من است و اگر جواب منفی باشد، این ایمان شکسته می شود زیرا تعادل وجود ندارد. جایی برای نه گفتن خدا نیست. “وقتی فضایی ایجاد می کنم تا بگویم اگر خدا نه بگوید چه اتفاقی می افتد، آنگاه سطح دیگری از گفتگوی ایمان را باز می کند.”

این سرباز ذخیره نیروی هوایی که خواست نامش فاش نشود، گفت که او یک مسیحی بزرگ شده است و آماده است در صورت رد شدن درخواستش بازنشسته شود، اگرچه این به معنای انصراف از مزایای آموزشی لایحه GI او است که اگر یک سال دیگر یا بیشتر باقی بماند، دریافت خواهد کرد. .

مادر سه فرزند، از جمله یک نوزاد تازه متولد شده، گفت: «من باید آن را رها کنم. او گفت که دست کشیدن از مزایای شهریه ای که می تواند به فرزندانش بدهد ارزشش را دارد. من شک ندارم که خدا از من مراقبت خواهد کرد.»

این سرباز ذخیره که شوهرش در ارتش است و واکسن زده است، هنگام بیرون آمدن واکسن باردار بود و نگران واکنش احتمالی بود. مقامات بهداشتی می گویند برای زنان باردار بی خطر است، اما در برخی موارد ارتش معافیت های موقت را برای زنان اعطا کرده است. این سرباز ذخیره گفت که مخالفت او ریشه در ایمان او دارد، از جمله ترس از آزمایش برخی واکسن‌ها بر روی رده‌های سلولی جنین که طی دهه‌ها ساخته شده است. واکسن ها حاوی مواد جنینی نیستند.

واتیکان معتقد است تیرباران کاتولیک‌ها از نظر اخلاقی قابل قبول است و سایر ادیان مسیحی نیز همین کار را کرده‌اند. اما برخی از رهبران مذهبی نمونه‌هایی از نامه‌های آزادسازی ارائه کردند و از اجتناب از واکسن حمایت کردند.

در بسیاری از موارد، سرویس‌ها سوالات مصاحبه‌ای را در اختیار کشیش‌ها قرار می‌دهند، مانند اینکه آیا «الگوی رفتار» کارمند سازگار است، آیا عضو به طور معمول اعمال مذهبی را رعایت می‌کند، و آیا عضو در فعالیت‌های «مبتنی بر ایمان» مشارکت دارد یا خیر.

کشیشان همچنین بررسی می کنند که آیا سربازان قبلاً مسکن مذهبی دریافت کرده اند یا خیر.

لانگ می‌گوید: «من واقعاً به مدت زمانی که آنها در کلیسا بوده‌اند و همه چیز را بررسی نمی‌کنم، زیرا واقعاً به واقعیت فعلی آنها مربوط می‌شود که واقعاً به آن اعتقاد دارند. و در این مرحله – بیایید بگوییم که این یک تصمیم سیاسی است، اما آنها آن را در دینداری می پیچند – آنها هنوز به آن اعتقاد دارند.”

کشیش‌ها گفتند که مصاحبه‌ها این مزیت جانبی داشت که سربازان بیشتر از وجود کارکنان مذهبی آگاه بودند و این جلسات باعث گفتگوهای طولانی‌تر در مورد موضوعات دیگر شد.

لانگ گفت: «این واقعاً پلی بود به سمت وزارتخانه بزرگتر.

روحانیان نیز برای حمایت به یکدیگر مراجعه می کنند. دو سال گذشته برای آنها یک چالش بوده است، زیرا آنها با نیروهایی که با طیف گسترده ای از نبردها روبرو هستند – از ضرر و زیان گرفته تا COVID-19، فشارهای شغلی، ناآرامی ها و اعتراضات نژادی، و اعزام کار کرده اند.

بازر، خاخام، گفت: «این برای کشیش ما واقعاً استرس زا بود، فقط به عنوان کشیش در آنجا حضور داشته باشیم. «مردم عموماً خوب هستند، اما مردم خسته هستند. من فکر می کنم ایمان ما به ما این قدرت اضافی برای حرکت به جلو می دهد – این آدرنالین معنوی است.

حق چاپ © 2021 واشنگتن تایمز، LLC.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر