آینده جو منچین به عنوان دموکرات پس از کشتن برنامه اقتصادی بایدن نامشخص استسناتور جو مانچین سوم پس از کشتن برنامه اقتصادی پرزیدنت بایدن در کنگره و تبدیل شدن به یک شخصیت نامطلوب در حزب خود، مملو از گمانه زنی های تازه درباره آینده خود به عنوان یک دموکرات است.

صحبت در مورد آنچه که در پیش رو برای غرب ویرجینیا قرار دارد به یک موضوع داغ در میان جمهوری خواهان و دموکرات ها تبدیل شده است. نکته فوری برای کسانی که در سمت راست هستند این است که آیا می توان آقای مانچین را متقاعد کرد که مرتکب جنایت شود و کنترل سنا را 50-50 به حزب جمهوری خواه واگذار کند.

چنین موفقیتی کنترل دموکرات ها بر کنگره را از بین می برد و اجرای برنامه بایدن را دشوارتر می کند.

سناتور جان کورنین، جمهوری خواه تگزاس و اکثریت سابق، روز سه شنبه گفت که به طور خصوصی موضوع تغییر احزاب را مستقیماً از طریق تلفن با آقای منچین مطرح کرده است.

من نمی دانم او چه تصمیمی خواهد گرفت. اما من می دانم که ویرجینیای غربی در حال قرمزتر شدن است، “کورنین گفت. “من فکر می کنم رای او به Build Back Better منعکس کننده چیزی است که او از رای دهندگانش در ویرجینیای غربی می شنود. بنابراین بله، ما دوست داریم آن را داشته باشیم. این امر اکثریت را تغییر خواهد داد.»

در حالی که آقای کورنین گفت که به هر طریقی پاسخی دریافت کرده است، قانونگذاران جمهوری خواه همچنان به طور علنی و خصوصی از آقای مانچین تمجید می کنند. هدف از این استراتژی ایجاد یک تقابل واضح بین جمهوری‌خواهان و دموکرات‌هایی است که در روزهایی که آقای منچین مخالفت خود را با لایحه 1.75 تریلیون دلاری رفاه اجتماعی و آب و هوای کاخ سفید اعلام کرد، به او حمله کردند.

«بالا رفتن از این تپه سخت است. سناتور تد کروز، یک جمهوری خواه از تگزاس، گفت: او در تمام زندگی خود دموکرات بوده و در واقع پدرخوانده دموکرات ها در ویرجینیای غربی است. “با توجه به اینکه اگر آنها به اندازه کافی بد باشند، بهترین اتفاقی که می تواند بیفتد این است که او را به حزب جمهوری خواه ببریم و ما از او استقبال خواهیم کرد.

به نظر می رسد دموکرات ها بیش از حد مایل هستند که او را رها کنند. هم قانونگذاران چپ افراطی و هم کاخ سفید به آقای مانچین به دلیل امتناع از حمایت از بسته هزینه های هنگفت، که شامل فهرست آرزوهای برنامه های لیبرال از کودکان پیش دبستانی جهانی یارانه ای توسط دولت تا اعتبارات مالیاتی سخاوتمندانه برای خرید و ساخت وسایل نقلیه برقی است، حمله کرده اند. ساخت نیروگاه های بادی و خورشیدی.

جنیفر ساکی، سخنگوی کاخ سفید تا آنجا پیش رفت که گفت که آقای مانچین با انتخاب مخالفت با این قانون، قول خود را به رئیس جمهور نقض کرده است.

او گفت: «سناتور مانچین به کاخ سفید آمد و – شخصاً مستقیماً به رئیس جمهور – پیش نویس مکتوب لایحه ای را برای ساخت بهتر ارائه کرد که به اندازه و محدوده چارچوب رئیس جمهور بود و بسیاری از اولویت ها را پوشش می داد. سگ ها «سناتور مانچین بارها قول داده است که با حسن نیت برای نهایی کردن این چارچوب مذاکره کند.

آقای مانچین گفت که مقامات کاخ سفید موضع مذاکره خود را اشتباه محاسبه کرده اند و سعی کرده اند با استفاده از تاکتیک های ارعاب “کاملا نابخشودنی” او را مجبور به حمایت از این لایحه کنند.

آقای مانچین در مصاحبه ای رادیویی به مترو نیوز ویرجینیای غربی گفت: «همه شما به گونه ای با قانون برخورد می کنید که انگار 55 یا 60 سناتور دموکرات دارید، گویی می توانید هر کاری که بخواهید انجام دهید. «آنها حتماً به خدا فکر می کردند که ما می توانیم یک نفر را جابه جا کنیم. خوب حدس بزن چی؟ من اهل ویرجینیای غربی هستم. من جایی نیستم که آنها از آنجا آمده اند، و آنها فقط می توانند مزخرفات زندگی مردم را بکشند و فکر کنند که مطیع خواهند شد.»

علیرغم ارعاب ناموفق، دموکرات ها همچنان نقض دستور کار آقای مانچین را رد می کنند.

“این برای من به عنوان یک مرد سیاهپوست در آمریکا بسیار ناامید کننده است، زیرا یک بار دیگر این نمونه ای از جو مانچین به عنوان یک مرد سفیدپوست است که نشان می دهد به سیاه پوستان اهمیت نمی دهد، او به لاتین تبارها اهمیت نمی دهد. جمال بومن، نماینده دموکرات نیویورک، گفت: “به فقرا اهمیت نمی دهیم.” او این امتیاز را دارد که جعبه را از سر راهش براند و به این لایحه رای ندهد در حالی که مردم منطقه من در رنج هستند.

انتقاد از تصمیم آقای مانچین برای مخالفت با لایحه هزینه ها نیز از سوی متحدان نزدیک صورت می گیرد. کارگران معدن متحد آمریکا، اتحادیه ای با نفوذ قابل توجه در ویرجینیای غربی، علناً از قانونگذار خواسته است تا موضع خود را تغییر دهد، با این استدلال که برنامه های کمک های اجتماعی این لایحه به نفع اعضای آن خواهد بود.

سیسیل رابرتز، رئیس این اتحادیه گفت: «ما از سناتور مانچین می‌خواهیم که مخالفت خود را با این قانون بازنگری کند و با همکارانش برای اتخاذ چیزی که به کارگران معدن زغال‌سنگ کمک می‌کند تا کار کنند و تأثیر قابل‌توجهی بر اعضای ما، خانواده‌های آنها و جوامعشان بگذارد، همکاری کند.» گروه.

اگرچه برخی از دموکرات‌ها تلاش می‌کنند تا اخلاقیات را سرد کنند، اما بیشتر آنها می‌گویند این حملات بر وابستگی آقای مانچین به حزب تأثیری نخواهد گذاشت. این محاسبه از خوانش دقیق قدرت آقای مانچین در سنا و موقعیت او در داخل ناشی می شود.

استراتژیست ها بر این باورند که آقای مانچین ممکن است تنها دموکراتی باشد که در ویرجینیای غربی قرمز روشن، که سال گذشته با حدود 39 درصد رای به دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا رای داد، دوباره در انتخابات پیروز شد. اما آنها همچنین می گویند که آقای مانچین با شانس بالایی برای انتخاب مجدد به عنوان جمهوریخواه روبرو خواهد شد.

این ایالت دارای جایگاه گسترده ای از حزب جمهوریخواه است، از جمله یک فرماندار میلیاردر با اختیارات محدود که به راحتی می تواند نامزدی آقای مانچین را برای انتخابات مقدماتی سنا رد کند. آقای مانچین به‌عنوان یک جمهوری‌خواه، نمی‌توانست روی تأیید ترامپ برای زنده ماندن در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان حساب کند، زیرا او دو بار به محکومیت رئیس‌جمهور سابق در روند استیضاح رأی داد.

آقای مانچین در سال 2024 دوباره انتخاب خواهد شد.

یکی از دموکرات‌های ویرجینیای غربی که درخواست کرده بود، گفت: «اکنون برای او سخت است، اما در مقایسه با ژیمناستیک سیاسی که برای تضمین انتخاب مجدد در ویرجینیای غربی به عنوان یک جمهوری‌خواه تازه‌تاسیس با سابقه در برابر ترامپ لازم است، چیزی نیست.» ناشناس بودن برای بحث درباره آقای مانچین. قدرت او در انتخابات عمومی است، جایی که اقلیتی از جمهوری‌خواهان احساس راحتی می‌کنند تا از او حمایت کنند. این گروه به اندازه کافی بزرگ است که به عنوان یک دموکرات در انتخابات عمومی پیروز شود، اما برای پیروزی در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان بسیار کوچک است.

تحت کنترل حزب جمهوری خواه، آقای مانچین هیچ تجملی در رأی دادن علیه قانونی که برای رأی دهندگان ویرجینیای غربی بیش از حد چپ تلقی می شود، نخواهد داشت.

در عوض، با دستور کار سنا که توسط آقای مک کانل تعیین شده است، او مجبور خواهد شد بر ابتکارات جمهوری خواهان نظارت کند.

این استراتژیست دموکرات گفت: “مردم در خانه او را مردی می دانند که برای ارزش های ویرجینیای غربی می جنگد و موج لیبرال را ادامه می دهد.”

“اگر او یک جمهوری خواه شود، گفتگو به سمت در دستور کار نگه داشتن دستور کار جمهوری خواهان تغییر می کند، که انتخابات اخیر نشان می دهد که مردم ویرجینیای غربی به طور فزاینده ای از آن حمایت می کنند.

به نظر می رسد خود آقای مانچین این واقعیت را درک می کند. آقای مانچین اگرچه از دموکرات‌های خود ناامید شده است، اما هرگز علناً ایده تغییر کامل حزب را بیان نکرده است.

در عوض، او و متحدانش بسته به اینکه کدام حزب پیشنهاد بهتری ارائه می‌کند، پیشنهاد مستقل شدن و اتحاد مجدد با دموکرات‌ها یا جمهوری‌خواهان را دادند.

به عنوان یک فرد مستقل، آقای مانچین فرصت وسیع تری برای کار بدون نیاز به اتکا به پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه برای ماندن در سمت خود خواهد داشت.

با توجه به تمایلات محافظه‌کارانه ویرجینیای غربی، دموکرات‌ها نیز باید از نظر مزایا و قدرت برای نگه داشتن او در گوشه و کنار، بسیار بیشتر ارائه دهند.

می‌خواهم امیدوار باشم که هنوز دموکرات‌هایی هستند که مانند من هستند. آقای مانچین گفت: من از نظر مالی مسئول و از نظر اجتماعی دلسوز هستم. اکنون، اگر چنین دموکرات‌هایی وجود نداشته باشند، باید مرا هل دهند [to] جایی که آنها می خواهند.”
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر