آموزش کامل IGTV اینستاگرام ترفندهای استفاده از IGTV آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان

این امکان که در واقع به صورت برچسب در اینستاگرام تمجید شده است، به دیدن شدن اکثر ویدیوهای شما تا حد متعددی کمک می‌کند. نمادین کسب‌وکار شما را آنالیز می نماید و بهترین استراتژی تبلیغاتی را به جهت شما تبیین می‌کند. در ابتدا برای ایجاد ویدیو های igtv نخست برنامه igtv را دانلود و بر بر روی گوشی خود کارگزاری کنید.
برای انجام این‌کار در اندروید یا iOS می‌توانید از اپلیکیشن InShot Video Editor استفاده کنید. همین بخش به یک سری زیربخش ویدئوهای افرادی که آن ها را فالو می‌کنید ، ویدئوهای دوست داستنی ، ویدئوهای برای شما و Continue Watching برای ادامه تماشای ویدئوهای گذشته تقسیم شده است. وب سایت toolzu.com یک عدد از سایت‌های دوچندان پرطرفدار برای دانلود ویدیوهای IGTV می‌باشد. به جهت کپی کردن پیوند ویدیو IGTV، بر روی گزینه Copy Link کلیک کنید.

  • و همین کانال عظیم تک‌به‌تک رقبایش را با آپدیت‌های جالب و شگفت‌انگیز خود از عرصه به درکرد.
  • ولی این قضیه به معنای دیدن محتواهای بقیه سازندگانی که آنها را دنبال نمی‌کنید نیز هست که سپس از دیدن ویدیوهایشان احتمال این‌که متوجه شوید از محتواهایشان لذت می‌برید وجود دارد.
  • سعی کنید در زمان اشتراک گذاری پست ها وضعیت جغرافیایی خود را تگ نمایید تا افراد بیشتری از پست های شما مشاهده کنند.
  • ممکن است در آینده این امکان افزوده شود، اما در حالا حاضر قابل انعطاف افزار برای بیشتر نمودن ویدیوی نو از دوربین گوشی به کار گیری می کند.
  • با همین درحال حاضر ویدئوی شما می بایست از قبل ضبط و ویرایش شده باشد و زمان آن بیشتر از یک دقیقه باشد.

وقتی پیش‌­نمایش کلیپ ویدیو تمام می‌­شود، ویدئو متوقف شده و بینندگان آن می‌­توانند با تعیین گزینه‌­ی Keep Watching ویدئوی مهم و تام را در شبکه شما بازدید کنند. ویدیویی که قصد حذف نمودن آن را دارید گشوده کنید و بر روی علامت سه نقطه ضربه بزنید. از منوی باز شده گزینه‌ی حذف را گزینش نمایید و کلیدی تایید مجدد، ویدیو آیتم نظر از کانال IGTV حذف می‌شود. به کار گیری از امکانات به‌روز تکنولوژی می‌تواند به رونق کسب‌وکار و حتی برند فردی شما سبب شود. آشنایی مهم الگوریتم اینستاگرام هم سبب ساز می‌شود نتایج بهتری از کار در این کانال اجتماعی بگیرید.
امکان IGTV و آپلود نمودن ویدئوهای طولانی سبب یک انقلاب در به کارگیری از اینترنت خواهد شد. IGTV اینستاگرام برای رقابت اصلی یوتیوب آمده است و اتفاقا رقیب سرسختی هم به جهت یوتیوب خواهد بود. یکی از از برتری‌های زیاد حیاتی IGTV نسبت به یوتیوب، عمودی بودن ویدئوها است. در صورتی که از یوتیوب به کارگیری کرده باشید دیده‌اید که بخش اعظم ویدئوها اصلی فریم افقی گرفته می‌شوند. ولی اینستاگرام توجه کرده است که کاربران internet امروزه به چه صورت از گوشی‌های خویش به کار گیری می‌کنند.ما گوشی خویش را به شکل عمودی در دستمان می‌گیریم.
ممکن میباشد نسبت بعد ها برگه اکران تلفن همراه شما حیاتی بعدها استاندارد اینستاگرام همخوانی نداشته باشد. همین ایراد غالبا در ورژن‌های قدیمی اینستاگرام ساخت می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم اینستاگرام را آپدیت کنید، شاید اختلال حل می‌شود. در آخری نسخه اینستاگرام مورد آرشیو به جهت پست‌های igtv حذف شده و تنها برای پست‌های عادی امکان‌پذیر است.
در این قسمت ویدیو‌هایی را تماشا خواهید نمود که اینستاگرام سازه به سرچی که در اینستاگرام نموده اید و متوجه شده به آن‌ ها علاقمند می باشید در این قسمت قرار دیتا است. استعمال از قابلیت‌هایی مانند ساخت کاور، تایپ کردن Instagram story download کپشن مطلوب و استفاده از هشتگ‌های پرکاربرد اصولی می‌تواند سبب ساز شود تا افراد بیشتری رغبت به بازدید آن ویدیو داشته باشند. نظرات و تجربیات خود را حیاتی ما و بقیه خوانندگان در قسمت کامنت به اشتراک بگذارید.
چراکه در صورتی که ویدیو IGTV را در اینستاگرام ذخیره کنید و آن ویدیو از پیج مربوطه پاک شود، شما به هیچ شکلی نمی‌توانید به آن ویدیو دسترسی پیدا کنید. درحال حاضر برگه ای تماشا خواهید کرد که برای آپلود ویدیو بایستی بر بر روی مورد چرخ دنده کلیک کنید. ۲-ویدیویی را انتخاب نمایید که طولانی خیس از ۶۰ ثانیه باشد و روی “next” ضربه بزنید. برای مثال پیج اینستاگرامی سینا اما الله از IGTV اینستااگرام به جهت سناریو موردها پررنگ شو های تلویزیونی و تیکه های دیدنی آن استعمال میکند. اگر‌چه ممکن می باشد بخواهید فوراً IGTV اینستاگرام را آزمون کنید ، البته قبل از پریدن برنامه ریزی قابل قبولی ایجاد کنید. برای اطمینان از این‌که از راهکار IGTV اینستاگرام خود بیشترین بهره را می گیرید ، اساسی است که در آغاز درباره جور محتوایی که می بایست ارسال نمایید ایده بگیرید.

– دانلود ویدیو IGTV از سایت inflact.com:

سپس در سال 2019 بود که اینستاگرام تغییر‌و تحول و تحولاتی در بخش IGTV خویش بیشتر کرد و پس از آن، کاربران توانستند، پست های خود را در همان اپلیکیشن اینستاگرام آپلود کنند. پس از این که ویدئو IGTV منتشر شد، یک پیش‌نمایش یک دقیقه‌ای از آن در پست‌های حساب کاربری تولید می‌شود. وقتی پیش­‌نمایش کلیپ ویدیو تمام می­‌شود، کلیپ ویدیو متوقف شده و بینندگان آن می­‌توانند اهمیت گزینش گزینه­‌ی Keep Watching ویدئوی اساسی و تام را در کانال شما بازدید کنند.
در ادامه 3 روشی که بیزنس‌ها می‌توانند مهم به عمل بردن آنان در IGTV پرورش کنند را به شما خواهیم گفت. ویدیویی که می‌خواهید در IGTV قرار بدهید باید فرمت MP4 داشته باشد. از آنجایی که این نصیب یک بخش تمام و پر جزئیات است، تنظیمات مربوط به خود را هم دارد.
در تراز نخستین وارد اینستاگرام گردید و بر روی آیکون + کلیک کنید. بعد از آن کلید Upload video را بزنید و فیلم گزینه نظرتان را تعیین کنید. خواهشمند است قبل از سفارش، به مشخصات و دستورالعمل طراحی در انتهای این برگه دقت فرمایید. جهت راهنمای کاربران گرامی، “راهنمای توصیه آنلاین” در منوی راهنما در بالای این صفحه قرار دیتا شده است. اینستاگرام از آن پس شروع به ارائه فرمت ویدیوهای کوتاه خود یعنی ریلز اینستاگرام و رقابت اهمیت تیک تاک کرد. اگر نمی­‌خواهید عضو خاصی ویدئو­ها و شبکه شما را در اینستاگرام ببیند، می­‌توانید او را بلاک کنید.
سپس بر روی گزینه Upload video کلیک کنید و ویدیو آیتم نظرتان را تعیین کنید. همانطور که می‌دانید، پیروزی در اینستاگرام ارتباط مستقیم حساس ارتقا فالوور سرسام‌آور در اینستاگرام دارد. به عبارتی هرچه فالوور شما عمده باشد، بازدیدتان نیز عمده است.
در موقعیت های متفاوتی طراحی شده میباشد ، اولیه این‌که مناسب دارای رزولیشن تلفن ملازم ساخته شده می باشد و فیلم ها را بر بر روی برگه نمایش تمام و عمودی نشان می دهد. همینطور بر مغایر اپدیت های کهن اینستاگرام ، فیلم ها به یک دقیقه محدود نمی شوند و هر ویدیو می تواند تا یک ساعت ارتفاع بکشد. درصورتیکه در رابطه اهمیت igtv اینستاگرام و بازاریابی مهم این قابلیت و امکان نو اینستاگرام نکته‌ای دارید در قسمت نگرش اهمیت دانش گاه تپسل به‌ اشتراک‌ بگذارید.
عمومی
اینستاگرام اصلی ارائه کردن فضایی برای آپلود ویدئوهای عمودی عمل همگی ما را سهل وآسان کرده است. یک نکته اهمیت دیگر نیز هست که منجر سایت منبع برتری اینستاگرام نسبت به یوتیوب می‍شود. بله…یوتیوب در جمهوری اسلامی ایران فیلتر هست و این موضوع توان اینستاگرام را یکسری برابر می‌کند.

آیا امکان ویرایش یا حذف IGTV در اینستاگرام وجود دارد؟

همچنین در IGTV معلوم نمی باشد که چه چند از اشخاص تا کدام قسمت کلیپ ویدیو را مشاهده کردند. ویدئوهای انتشار یافته در آی جی تی وی در اکسپلور اکران دیتا می شوند. به همین ترتیب آمار مشاهده کلیپ ویدیو IGTV نیز افزایش می یابد.
در این سطح سریالی که ساخت کردید، به صورت پیش فرض تعیین شده است. در رخ تمایل می‌توانید مهم مورد New Series یک سریال دیگر ساخت کنید. شبیه قبل در فرآیند جلو رفته و در صفحه مربوط به تیتر و توضیحات کلیپ ویدیو آیتم Add to Series را گزینش کنید.

شبکه های اجتماعی

در همین سطح می‌توانید ویرایش‌های ضروری را بر روی ویدئو خویش اعمال کنید. در صورتی که تمایل دارید اهمیت شیوه ویرایش با برنامه اینستاگرام آشنا شوید به شما توصیه می‌کنیم که نوشته “ویرایش عکس اصلی اینستاگرام مانند یک حرفه‌ای” را بخوانید. IGTV مثل بقیه امکانات و آپشن‌های اینستاگرام قابلیت‌های تنوعی داراست که از روش تنظیمات آن قابل دسترسی و کنترل است. بعضی از همین تنظیمات قبل یا زمان آپلود کلیپ ویدیو قابل بررسیو تغییر و تحول میباشند و بعضا دیگر بعد از تکثیر ویدئو رخ می‌گیرند. از همین رو ما تنظیمات IGTV اینستاگرام را در دو بخش تنظیمات قبل از آپلود و آنگاه از آپلود کلیپ ویدیو تقسیم کرده‌ایم.
امروزه هر شخصی که تلفن همراه اندروید تهیه و تنظیم می کند، در اولین فرصت به اینستاگرام وارد شده و به جهت خود، یک اکانت می سازد. گهگاه اوقات کسانی اعم از بازیگران، هنرمندان، ورزشکاران و ….در این جهان وجود ندارند اما برگه ای در اینستاگرام به جهت آنها ساخته شده هست و این دسته در این جهان حضور دارند. هر عضو می‌تواند کانال IGTV و اشتراک‌گذاری کلیپ ویدیو داشته باشد. ویدئوهای IGTV را می‌توان در اپلیکیشن اینستاگرام، اپلیکیشن مستقل IGTV و به شکل مستقیم در صفحه پروفایل هر شخص حساس کلیک بر بر روی عکس پروفایل او دید.

زمان ویدئو در IGTV

زیرا در صورتی که حتی تعداد فالوورهای ما باشد ما باید همت کنیم اصلی قرار دادن محتوایی ارزشمند آن ها را مراقبت کنیم، یکی از راه و روش های نگهداری فالوورهایمان، به کارگیری از این قابلیت می باشد. بخش اعظمی از کاربران قبلاً در تلگرام کسب و کارهای مهربانی را راه انداخته بودند که متاسفانه دارای فیلتر شدن این شبکه مجازی، آنها به اینستاگرام وارد شده و فعالیت خویش را در آن ادامه دادند. در حال حاضر اینستاگرام مهم امنیت تام بوده و فعلاً فیلترینگ تهدیدش نمی کند. گزینه بعدی که شاید به جهت شما باور پذیر نباشد، همین میباشد که حدوداً یک میلیارد کاربر در اینستاگرام حضور دارا‌هستند و اینستاگرام تبدیل به کشوری تبارک شده است.

نحوه ی بازدید ی کلیپ ویدیو از IGTV

در این سرویس کلیپ ویدیو IGTV مورد حیث شما از شیوه تبلیغات باطن برنامه ای تبلیغ شده و مشاهده های آن بالا خواهد رفت. خرید کردن ویو IGTV منجر ارتقاء محبوبیت و دیده شدن پروفایل اینستاگرام شما می شود. یکی از از قابلیت‌های جذاب بخش igtv اینستاگرام، کاور آن است. اشخاص می‌توانند عکسی مناسب برای این بخش بسازند تا در پست آن‌ها، اشخاص ابتدا همین عکس و متن بر روی آن را بازدید کنند تا بدانند ویدیو چه محتوایی دارد.
در در آغاز لازم می‌دانیم که توضیحی مختصر و کلی در خصوص IGTV به شما ارائه دهیم. این پلتفرم حساس در حیث گرفتن IGTV عملکرد دارااست خویش را به نوعی تلویزیون اینترنتی تبدیل کند. در نخست IGTV فقط به جهت حمایت از سلبریتی‌ها و آثار هنری آنان عرضه شد، ولی امروزه همگی کاربران اینستاگرام به خصوص افرادی که در همین برنامه به دست آوردن درآمد دارا‌هستند از همین آپشن استفاده می‌کنند. ویدئوی موردنظرتان را به ابزار تدوینگر همین وبسایت معرفی کنید.
اگر هر دسته سوالی در خصوص امکان IGTV در اینستاگرام و اشتراک گذاری فیلم در اینستاگرام دارید، لطفا در بخش نظرات تحت اساسی ما به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال ، پیج نیتروژن حساس چند تیم ویدیویی IGTV میباشد که سکانس هایی از فیلم های محبوب هالیوودی هستند و بسیار جالب و اثر گذاری گذار. عنوان های فراوان وسوسه انگیزی بر روی کاور ویدیو هایش قرار دیتا که باعث میگردد مخاطب آن را ببیند. Popular اگر به دنبال ویدئوهای دارای اسمو رسم و مالامال بیننده می‌باشید باید این نصیب را تعیین نمایید. لطفا وقتی آغاز به قرائت نوشته ی ما در مورد قابلیت IGTV کردید، اطمینان داشته باشید که اینستاگرام تان بروزرسانی شده است. چنانچه توضیحات ما را حیاتی دقت مطالعه نمایید متوجه خواهید شد که این IGTV چیست و چه سودی به جهت شما داراست و این‌که در چه موارد و به چه صورت از آن به کارگیری کنید. همینطور پس از پاک نمودن پست پریویو، قابلیت بازگرداندن آن وجود ندارد. در این موقعیت ویدئو شما فقط در نتورک IGTV سناریو دیتا می‌شود. حساس به کارگیری از فریم‌های ویدئو که در تحت صفحه قرار دارد، یک تصویر کاور برای ویدئو IGTV تعیین کنید.
در واقع گذاشتن IGTV از دو طرز امکان‌پذیر هست که در طرز اول از شیوه اینستاگرام انجام می گیرد و روش دوم از طرز برنامه IGTV امکان‌پذیر هست که در ادامه روش گذاشتن در هر دو طریق را خوا‌هیم گفت. اهمیت اعتنا به شتاب اینترنت و حجم فیلم کمی طول می کشد تا کلیپ ویدیو بارگذاری شود. در صورتی که به بخش IGTV بروید تماشا می کنید که فیلم در کانالی که ساخت کرده اید، قرار می گیرد. در این پست به معرفی، نحوه ساخت شبکه و بارگذاری فیلم در IGTV اینستاگرام می پردازیم. زمانی که شما دنبال یک خالق ویدیو در اینستاگرام باشید، شبکه IGTV خویش را برای بازدید نشان می دهد. هر کس می تواند خالق باشد – شما می توانید فیلم های IGTV خویش را در برنامه و یا این که در وب برای شروع کانال خویش را آپلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید