پیشنهاد ما این است که به جای آن که سعی کنید کلید را حتما در ابتدای عنوان قرار دهید، زمان خود را برای نوشتن یک عنوان جذاب و آهن ربایی صرف کنید. اگر شما هم همین نظر را دارید، حتما بخش بعدی را مطالعه کنید. دقیقا نحوه انجام این کار بستگی به موتور جستجوی مورد نظر خود دارد. این کار نه تنها حس خوبی را به کاربر منتقل می کند، بلکه از نظر گوگل نیز ارزشمند است. برای ما، واقعاً کار کردن در این زمینه، به چالش کشیدن واقعی خود و آزمایش کردن، به جای ساده ایستادن و مطالعه نظریه های متخصصان ادعایی در این زمینه است. اگر هنوز بعد از این دو مزیت قانع نشدید که چقدر سئوی تکنیکال مهم است، بگذارید یک اتفاق ساده ر ا برای شما تعریف کنم. در سال های گذشته گوگل در پردازش تصویر قدرت بالایی نداشت ولی در حال حاضر حتی اگر متنی روی تصویر قرار دهید، گوگل آن را پردازش می کند و متوجه می شود که آیا عکس و مطلب با هم ارتباط معنایی دارند یا خیر. احتمالا شما هم متوجه شده اید گه وقتی صحبت از سئو می شود، همه به دنبال کسب جایگاه بهتر در گوگل هستند.

همه ی ما شنیده ایم که سئو رمز موفقیت تمام کسب و کارهای اینترنتی است. محتوا و کدهای هر آدرس url که از سایت شما توسط گوگل پیدا می شود، کراول می شوند یعنی گوگل تمام صفحاتی که برای او قابل دسترسی باشد را بررسی می کند. تمام هدف ما از سئو کردن سایت این است که به درآمد برسیم پس اگر سایت ما سرعت بالایی نداشته باشد حتی اگر محتوا و محصولات با ارزشی داشته باشیم، بی نتیجه خواهد ماند. اگر شما هم به فرآیند پیشرفت هوش مصنوعی گوگل توجه کرده باشید می بینید که تمرکز گوگل بر آن است که تا در سریع ترین زمان پاسخ کاربر را به او برساند. اما این موتورهای جستجو مثل گوگل چگونه و بر چه اساسی سایت ها را بررسی کرده و به آنها رتبه می دهند. سرعت سایت علاوه بر اینکه برای گوگل مهم است، برای کاربران سایت نیز حائز اهمیت می باشد.

این تگ، به این منظور به وجود آمد که شما بتوانید به هر سایتی لینک بدهید، بدون اینکه گوگل به شما شک کند که دارید تبادل لینک یا فروش لینک انجام می دهید. فکر می کنم با دیدن این ارقام متوجه شدیم که ما هم باید بیشتر زمان و هزینه ی خود را به بهینه سازی سایت در گوگل اختصاص دهیم. این عمل را لینکهای برگشتی مینامند و یکی از تأثیرگذارترین عوامل در سئو سایت و رتبهبندی سایت شما در نتایج موتورهای جستجو است هرچه تعداد لینکهای برگشتی به سایت شما بیشتر و از طرف سایتهای معتبرتری باشد موجب تسریع و پیشرفت سایت شما نیز خواهد شد زیرا شما با این عمل هماکنون به سایتهایی بااعتبار بالا مرتبط شدهاید. طبق بررسیهای انجامشده بیشتر کاربران دهکده جهانی در جستجوهای خود بیشتر 5 مورد ابتدایی را مشاهده خواهند کرد پس درنتیجه هرچقدر رتبه صفحات شما در موتورهای جستجو بالاتر باشد احتمال هدایت کاربران بیشتر به سایت شما نیز همواره رقم قابلتوجهی خواهد بود. شما خواهید فهمید که چرا تکنیک های WHATE HAT SEO بسیار مهم هستند و یاد خواهید گرفت که چگونه از آنها برای ایجاد رشد پایدار و هدایت بازدید و ترافیک به وب سایت خود استفاده کنید.

لینک دهی داخلی سایت (Internal Linking): یکی دیگر از مواردی که در بهینهسازی سایت و سئو نقش اساسی را ایفا میکند ارتباطات بین سایتها و درون مطالب سایت است، شما میتوانید در یک مطلب به نقاط مختلف سایت خود و یا محتواهای مشابه و مربوط لینک دهید تا بین چند مطلب ارتباط برقرار شود و بازدید تمامی مطالب بهصورت زنجیرهای افزایش پیدا کند و کاربر نیز رضایت بیشتری از مطلب کامل شما داشته باشد فقط به این نکته توجه کنید که لینکها باید مرتباً بررسی شوند تا اشتباه نبوده و کاربر را به صفحهی درستی هدایت نماید. شما در مقالات وبلاگ سایت خود میتوانید راهنمای کاملی از خدمات خود ارائه دهید و یا آموزش هایی در حوزه کاری خود درج کنید. اگر شما کسی هستید که میتوانید با استفاده از مطالعه مطالب اینترنتی و کتاب یک مطلب جدید را کامل یاد بگیرید هزینه آموزش سئو برای شما صفر و یا بسیار ناچیز خواهد بود. اگر به تصویر زیر نگاه کنید، متوجه می شوید که منظور من از اطلاعات محصول یا مقاله چیست. حال طبق توضیحات بالا متوجه شدیم که Ssl به واسطه ی بالا بردن امنیت سایت، بر روی سئو نیز تاثیر مثبت می گذارد.